Skoči na vsebino

Vrhniški klanec


hajamoto

Priporočene objave

pred 4 minutami, maus pravi:

se mormo zment in vozt ceu dan po Vrhniškem klancu gor pa dol ... skoz 30 km/h ... in bi nas moralo biti ene 100 ... vse za varnost .. pa da vidim, ko se bo lokalnemu najkunčku mudilo in se bo zjazu po Vrhniki gor pa do 30 km/h

noRRim :kva2: 

Pa pejmo, jest sm prec za .. Pa za kavo boš pol dau usem k si organizator :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Pa pejmo, jest sm prec za .. Pa za kavo od useh boš dubu :blush:

tko se napiše ... štekaš :mad:

 

ampak .. mogoče bi se pa res spomlad organizirali in se gor pa dol vozili vsaj ene 3 ure ... od Mantove pa do une samo stojne pumpe pred Logatcem ... :mad: 

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Kdo pa so to ?   Ne samo nabijat ,kar najbolje znaš , povej nam kdo so te Kralji ravnin , da jih zapremo ,mučimo in nabijemo kazen za najmanj 2k€!

ja .. hočmo imena in priimke, številko noge ... pa da jih karamo :mad: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

ampak .. mogoče bi se pa res spomlad organizirali in se gor pa dol vozili vsaj ene 3 ure ... od Mantove pa do une samo stojne pumpe pred Logatcem ... :mad: 

Jest sm takoj za, že agitiram za tvoj boj, eto ... Zdej je pa čist prou napisan :P

coffeemug.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Kmet2 pravi:

Sej da bi kaj pametnega napisal ne , za trolanje in podjebavanje si pa ta prvi .................tudi jaz , sem videl tiste slike tistih motoristov ;) in veš kaj ..............nobeden ni prevozil polne ali zašel s kolesi na nasprotni pas , pa tudi pregleden ovinek v obe smeri itd ..........zato ne zavajej ,trolej in podvaljuj ,pa rajši delaj kaj , zdej ko so vam povišali plače za 12 evrov , Cerarju pa za 250 ......:OK:...niti ne izgledate tako pametni kot se delate , ker če bi bili , bi se seveda lahko prodali za več denarja ...........sej ni treba naprej , po moje razumeš , lahko ti pa še narišem . 

Upam ,da mi ne začneš utrujat naj ti za zgoraj napisano prilimam kakšen člen , zakon .......:lol1:

Na tistih slikah oba voznika motorjev visita preko polne črte na nasprotno smerno vozišče v nepreglednem ovinku. Ker pa očitno ne poznaš pojma nepregleden ovinek, ti predlagam kakšno uro sedenja v učilnici s kandidati za voznike. Bo poučno. Zate.

pred 45 minutami, Kmet2 pravi:

Kdo pa so to ?   Ne samo nabijat ,kar najbolje znaš , povej nam kdo so te Kralji ravnin , da jih zapremo ,mučimo in nabijemo kazen za najmanj 2k€!

Nazadnje sem na 24h videl gospo ki je oškodovala državo za 120k€.............zaprli so jo , če se prav spomnim za kar nekaj let +, da more vse vrnit ..............................tako to delA NAŠ TOŽILSKI ,SODNIŠKI IN REPRESIVNI ORGAN :SSENI IGRAJO PA KPOŠARKO Z 100 MILJONI NAKRADENEGA V ŽEPU ................in spet se bodo najdli butci ,ki se bojo spraševali kje je tu povezava ......

Temo si zgrešil. Spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Na tistih slikah oba voznika motorjev visita preko polne črte na nasprotno smerno vozišče Ker pa očitno ne poznaš pojma nepregleden ovinek, ti predlagam kakšno uro sedenja v učilnici s kandidati za voznike. Bo poučno. Zate.

Temo si zgrešil. Spet.

Tam kjer sem jaz visel s telesom na drugo stran je bil pregleden ovinek in ne zavajej , ga bom drugič poslikal . Zame pregleden pomeni ko grem v ovinek ,vidim iztek ovinka , oziroma vsaj 100m + naprej , se pravi čas ko lahko reagiraš in to varno brez posledic ...........kako kaj gleženj ? 

Zgrešil si ti marsikaj .........spet in spet .........

P.S. kar se pa tiče teh tvojih kandidatov in poučevanja ..............mene več nimaš kaj naučit , ti ne ! Lahko pa naučiš svoje kandidate da se bodo znali peljat tud po pogojih , ki niso idealni ;)

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa ob tej priliki zlo rad pohvalil vrhniško policijo. Res da ne znajo usmerjat prometa v najbolj zagužvanem križišču, majo pa zato civilnega opazovalca in vestno kaznujejo vse ki prevozijo križišče skoz rdečo. Seveda, da ti ljudje že stojijo v križišču pa ni pomembno. Zato bravo, za nagrado jim bom v roku 14 dni nakazal 125€, sam zato k so pridni.:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Jaz bi pa ob tej priliki zlo rad pohvalil vrhniško policijo. Res da ne znajo usmerjat prometa v najbolj zagužvanem križišču, majo pa zato civilnega opazovalca in vestno kaznujejo vse ki prevozijo križišče skoz rdečo. Seveda, da ti ljudje že stojijo v križišču pa ni pomembno. Zato bravo, za nagrado jim bom v roku 14 dni nakazal 125€, sam zato k so pridni.:ras:

Kaj se pa voziš , pametni vozniki težko shajajo s "pametnimi" policaji :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, motolover pravi:

V Avstriji so omejitve v naselju 50km/h. Pa ne povsod, kje tudi samo 30km/h. 

Glede Vrhnike mi je vseeno, se bom peljal 50km/h tisti km več. Bolj je problem, če merijo pri tankovskem prehodu, ne vem kdo gre tam samo 60/km/h. Važno, da vemo in smo pravočasno obveščeni, poleti bodo tam zagotovo padale vozniške.

30 je praviloma samo ne notranjih, neglavnih cestah naselja, na kar je vedno opozorjeno z dopolnilno tablo, sicer še nisem videl, da bi bila kje skozi naselje omejitev 30, so pa prej skozi naselje omejitve 70, tudi 80.

Imaš pa v Avstriji tudi ceste, kjer motoristi zaradi preteklih objestnih vložkov, ne smejo voziti več kot 70, za ostali promet pa je 100.

Za Vrhniko ne vem, kako imate tam na stezi, zdaj se mausu kava shladi zaradi nove omejitve, ker drugje ne more nadoknaditi oziroma lahko, gre pač po AC in dol na Logatec.

 

pred 17 urami, Borutt pravi:

Brezvezna tema in brezvezni vozniki, katere moti omejitev hitrosti in polna črta v naselju. Ker ti isti vozniki so potem ovira na ovinkasti cesti izven naselja, saj znajo obračati ročico za plin samo na ravninah in v naseljih, kjer se izkažejo tudi s prehitevanjem na vse možne načine. Brezveze. 

Po moje jih (nas) bolj moti, da te omejitve postavijo intelekti na podlagi drago plačane študije :) ,ki nimajo najmanjšega občutka za promet.

Pri nas praviloma poznamo samo 50 in konec omejitve 50. Redko pa vidiš v naseljih, kjer je pločnik, široka cesta, hiše narazen, da bi postavili kakšno tablo za 60 ali 70.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Jest sm takoj za, že agitiram za tvoj boj, eto ... Zdej je pa čist prou napisan :P

coffeemug.jpg

krneki :huh: 

 

pred 9 minutami, Snecer pravi:

Za Vrhniko ne vem, kako imate tam na stezi, zdaj se mausu kava shladi zaradi nove omejitve, ker drugje ne more nadoknaditi oziroma lahko, gre pač po AC in dol na Logatec.

 

sj pol se začnejo ovinki, katere se da odpeljat 200 + :jezik: - po zadnem :lol1: 

kava se mi ne ohladi, saj jo začnejo kuhat ko pridem :ras:  ... štekaš :huh: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Tam kjer sem jaz visel s telesom na drugo stran je bil pregleden ovinek in ne zavajej , ga bom drugič poslikal . Zame pregleden pomeni ko grem v ovinek ,vidim iztek ovinka , oziroma vsaj 100m + naprej , se pravi čas ko lahko reagiraš in to varno brez posledic ...........kako kaj gleženj ? 

Zgrešil si ti marsikaj .........spet in spet .........

P.S. kar se pa tiče teh tvojih kandidatov in poučevanja ..............mene več nimaš kaj naučit , ti ne ! Lahko pa naučiš svoje kandidate da se bodo znali peljat tud po pogojih , ki niso idealni ;)

Ovinek je nepregleden. Poglej si posnetek in slike, pa boš videl, da je ovinek nepregleden, saj iz začetka ovinka ni videti konca ovinka oziroma ravnino. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, maus said:

p.s.

ne spomnim se kje v ovinku ni polne črte :jezik:

Po regionalki od Logatca do Rovt je skoz izprekidana črta. A jebiga, se pršpara na barvi :P. Pa še bolj ekološko je :smoke: .

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

nj si na gate rišejo dvojno al pa trojno addidas rjavo črto :mad:

lokalni šerifi si mal preveč dovoljo ...dirigirajo pa lokalni tajkunćki ... Vrhnika ni nobena izjema ...

se mormo zment in vozt ceu dan po Vrhniškem klancu gor pa dol ... skoz 30 km/h ... in bi nas moralo biti ene 100 ... vse za varnost .. pa da vidim, ko se bo lokalnemu najkunčku mudilo in se bo zjazu po Vrhniki gor pa do 30 km/h

noRRim :kva2: 

 

Sam povej kdaj!! Sem za!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, GoBobi pravi:

Po regionalki od Logatca do Rovt je skoz izprekidana črta. A jebiga, se pršpara na barvi :P. Pa še bolj ekološko je :smoke: .

Ajd!

Na Mangart pa sploh ni črte :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Kaj se pa voziš , pametni vozniki težko shajajo s "pametnimi" policaji :lol1:

Sej sm jim čestital, za vestno opravljeno delo, ter izrazil dvom, če bodo od tega dobil božičnico, pa se je samo kislo nasmejal :P

 

pred 1 uro, Borutt pravi:

Ovinek je nepregleden. Poglej si posnetek in slike, pa boš videl, da je ovinek nepregleden, saj iz začetka ovinka ni videti konca ovinka oziroma ravnino. 

 

Narobe, je full pregleden, pa prosm, da naju pri teh kmjih ki jih prevozva po jadranki, ne šimfaš za vsako zadevo, ki se tebi zdi problematična. (ker ni)

Drgač bom pa ves vesel, ko mi pokažeš idealno linijo. Seveda sedaj v zimskem času, ko ni žive duše doli, pa lahko spiš sred ceste. Namreč poleti je idealna linija sam po sredini bele črte :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

...

Po moje jih (nas) bolj moti, da te omejitve postavijo intelekti na podlagi drago plačane študije :) ,ki nimajo najmanjšega občutka za promet.

Pri nas praviloma poznamo samo 50 in konec omejitve 50. Redko pa vidiš v naseljih, kjer je pločnik, široka cesta, hiše narazen, da bi postavili kakšno tablo za 60 ali 70.

 

Seveda prometno signalizacijo postavljajo strokovnjaki. To že vsi vemo.

Me pa čudi, da jo potem vozniki ne vidijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Seveda prometno signalizacijo postavljajo strokovnjaki. To že vsi vemo.

Me pa čudi, da jo potem vozniki ne vidijo. 

Vidnost voznikov, je premosorazmerna s strokovnostjo strokovnjakov :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Seveda prometno signalizacijo postavljajo strokovnjaki. To že vsi vemo.

Me pa čudi, da jo potem vozniki ne vidijo. 

Vozniki niso taki strokovnjaki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Sej sm jim čestital, za vestno opravljeno delo, ter izrazil dvom, če bodo od tega dobil božičnico, pa se je samo kislo nasmejal :P

 

Vsaj odgovor si dobil in še na vrhniškemu klancu si upošteval prometno signalizacijo :jezik:.

 

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Vidnost voznikov, je premosorazmerna s strokovnostjo strokovnjakov :D

 

Na vrhniškemu klancu je videti zelo daleč :lol1:. Skozi vetrobransko steklo in skozi radar :jezik:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Na vrhniškemu klancu je videti zelo daleč :lol1:. Skozi vetrobransko steklo in skozi radar :jezik:.

Grožnje sem zasledil v tem postu in sovražen govor :blush:

AAAAdddddmmmmmiiiiiinnnnnnnnnnnn,BRIŠI !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Vsaj odgovor si dobil in še na vrhniškemu klancu si upošteval prometno signalizacijo :jezik:.

 

vso signalizacijo sm upošteval, za 50m sem porabil točno 20 minut, v križišču sem pri rumeni luči stal 1m s prvimi gumami čez črto, pol sm še cca 10sekund cijazil skoz križišče pri rdeči, nakar sem čez 50m bil zaradi " špijuna" izzvzet iz prometa, kjer sem počakal še 10mniut, da so modri izpolnili vse ceglce (so mel gnečo, jebiga december, pa vsk k zadnji zapelje v križišče avtomatsko faše sponzorstvo) in pol sm počasi odpeketal dalje. Če zračunam sem skoz Vrhniko vozil točno 6 km/h kar je nadvse varno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Ovinek je nepregleden. Poglej si posnetek in slike, pa boš videl, da je ovinek nepregleden, saj iz začetka ovinka ni videti konca ovinka oziroma ravnino. 

 

Uf še dobro da sem živ, ko se v najvišji turistični sezoni skoraj vsak vikend tam peljem :fyou:

Pa ne klobasaj , ovinek je več kot pregleden ,edino za tvoje tolmačenje kaj je in kaj ni,mi dol visi , si že večkrat sproduciral bučke in ena od teh je ta ........

Da ni to slučajno eden od nevarnih in nepreglednih ovinkov , kjer skozi  poka ....................a ne bi tvojim kolegov svetoval radarske kontrole tu , sej veš , za varnost se gre :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

...

Narobe, je full pregleden, pa prosm, da naju pri teh kmjih ki jih prevozva po jadranki, ne šimfaš za vsako zadevo, ki se tebi zdi problematična. (ker ni)

Drgač bom pa ves vesel, ko mi pokažeš idealno linijo. Seveda sedaj v zimskem času, ko ni žive duše doli, pa lahko spiš sred ceste. Namreč poleti je idealna linija sam po sredini bele črte :P

 

Poglej si svoj posnetek in boš videl, da ne boš nič videl. Je res pregledno ?

Idealno linijo lahko najdeš na dirkališču. Cesta pa ni dirkališče :ras:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!