Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

6 minutes ago, Snecer said:

zakaj pa v takih obratih in v 3. voziš tak motor? :) 

Ker mi je vsec, ker lepo vlece ven iz ovinka, pac najbolj vsestransko uporabna. Je kaj narobe s tem? :whistle: Predvidevam, da se tebi zdi boljse kaksno prestavo visje? :)

Z FZ1 Fazer sem te ovinke vozil vecinoma kar v drugi...
Cetrta prestava se mi zdi previsoka in posledicno prenizki obrati. Bom pa ob priliki probal da vidim razliko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Snecer said:

Pri takem stroju lahko tam v "šesti" prevoziš :) al ne gre? vprašam pač, tiste serpentine so z mojim v 3., 4. :) 

Cisto mozno, da bi slo v "sesti". 4-ta bi ziher sla, edino kak procent zabave bi bilo manj mogoce. Tvoj je dvovaljnik, a ne. Mogoce v tem lezi hec.Lahko pa se dobiva kdaj na zacetku te ceste in peljes XRa, pa sam presodis v kateri prestavi je bolj zabavno. Jaz pa po 10 letih spet peljem Kawasakija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vuk76 pravi:

Cisto mozno, da bi slo v "sesti". 4-ta bi ziher sla, edino kak procent zabave bi bilo manj mogoce. Tvoj je dvovaljnik, a ne. Mogoce v tem lezi hec.Lahko pa se dobiva kdaj na zacetku te ceste in peljes XRa, pa sam presodis v kateri prestavi je bolj zabavno. Jaz pa po 10 letih spet peljem Kawasakija.

Imaš pa dobro pozicijo kamere (brez kljuna bi bilo idealno :) , naredi kako fotko da vidimo. 

Ja, lahko narediva enkrat vzporedni "test", da bo @sesir pomirjen. Na Gaberl je zelo tekoča cesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snecer said:

Imaš pa dobro pozicijo kamere (brez kljuna bi bilo idealno :) , naredi kako fotko da vidimo. 

Ja, lahko narediva enkrat vzporedni "test", da bo @sesir pomirjen. Na Gaberl je zelo tekoča cesta.

Brez kljuna bo tezko,ker je motor znizan...edino da namesto na wide snemam na medium ali narrow. Tam se pa potem bolj vibracije prenasajo. Zgleda pa takole: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Si mogoče nore gobe zajtrkoval,da bi njem zamenjal moped za krog...

Ej dost nabijanja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Ej dost nabijanja!!!

Veš...pa kaj bi ti pol brisal...hehe

Če to nabijanje si ti že pojedel take gobe,da si dal @Snecer ju ktm za peljat? Nisi al...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, sesir pravi:

Veš...pa kaj bi ti pol brisal...hehe

Če to nabijanje si ti že pojedel take gobe,da si dal @Snecer ju ktm za peljat? Nisi al...

Da ti še pojasnim, preden moderacija spet uredi temo. Ne "fehtam" za vožnje, če pa slučajno kaj nanese pa se par km zapeljem. V bistvu pa me ktm ne zanima, ampak bolj Z :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

. V bistvu pa me ktm ne zanima, ampak bolj Z :) 

Pol sam še nore gobe kupi in mu jih daj...mogoče jih poje za zajtrk tisti dan ko ga vidiš,srečaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sesir pravi:

Pol sam še nore gobe kupi in mu jih daj...mogoče jih poje za zajtrk tisti dan ko ga vidiš,srečaš...

lej, počasi se bom naveličal brisat. A je res tolk težko, se malo krotit, pa da ne izlivaš v vsaki temi svojga gneva na Snecerja? Smo ukapiral, ti ne sede, zdej pa dovolj, ker ti bom res prav vse radiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!