Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred eno uro, luxsa pravi:

Predvcerajsnjim in vceraj naredil krog do Minhna in nazaj,gor po robu Dolomitov,cez Brenner in Innsbruck,nazaj pa bolj po sredini cez Felbertaueren in Lienz.Spotoma sem oddal tudi denarni prispevek v avstrijsko drzavno blagajno,skratka jadrankarji bi rekli uzivaskih 1000 km.:OK:

slikat se pa še nisi naučil? :P

dj slike men na mail, ti prpopam :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

slikat se pa še nisi naučil? :P

dj slike men na mail, ti prpopam :D

 

sj jih je prpopou .. s salotejpom ... in on misli, da vsi to vidmo :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, gsxf750 pravi:

20170517_154234.thumb.jpg.bc2951cd93158270c1bac56178c4a465.jpg

Je tole tvoj bajk? A lahko kakšno fotko prilimaš še v temo "Predelave, cafe racer, bober..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slik ni,bodo pa morose cez ene 14 dni,grem spet.Je blo pa zanimivo videt policaje na parkplacu pri Garmischu,ko so obravnaval ene deset domorodnih dirkacev,pregledal so jim motorje komplet,pa use papirje,pomoje so jim se u rite lukne pogledal..:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, luxsa pravi:

Je blo pa zanimivo videt policaje na parkplacu pri Garmischu,ko so obravnaval ene deset domorodnih dirkacev,pregledal so jim motorje komplet,pa use papirje,pomoje so jim se u rite lukne pogledal..:kva2:

A pol ne delajo tega samo v Sloveniji :eek: ... valda da ne :P

so mel vsaj dobre vtise, če so jim ritne lukne gledali :lol1: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kar dosti lepih cest okoli Minhna,juzna Bavarska je kar lepa,imajo ene par lepih jezer pa hribe na meji  z Avstrijo,tako da se najade kar ene par lepih rut tam okoli,ravno tako na Tirolski strani,tako da je samo vprasanje za koliko casa in kako dalec,lahko tudi poklices,tel.v profilu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, a79 said:

Od doma - Bič - AC do Vrhnike - Logatec - Postojna - Ajdovščina - Predmeja - Ajdovščina - Godovič - Idrija - Idrijska Bela - Kalce - Vrhnika - AC do biča - domu... Tokrat sem bil v druzbi dveh bombnikov 696 (matr to grmi, sam se moj Leovince kar dobr upira). Pica v Idriji vrhunska, ceste malo v gradnji, drgac pa OK. Cesta od Predmeje pa do Cola (prvotni plan) zaprta. Nabralo se je nekaj cez 300 km, lustnih, lustnih...

predmeja.jpg

Je kateri izmed 696 kupljen letos v ASu? Tja je sel moj... Ga zelo pogresam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, dano33 said:

juzna bavarska

Jaz sem dvakrat na mesec v Holzkirchnu in ce bom z motorjem se lahko kaj slisiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, a79 pravi:

Od doma - Bič - AC do Vrhnike - Logatec - Postojna - Ajdovščina - Predmeja - Ajdovščina - Godovič - Idrija - Idrijska Bela - Kalce - Vrhnika - AC do biča - domu... Tokrat sem bil v druzbi dveh bombnikov 696 (matr to grmi, sam se moj Leovince kar dobr upira). Pica v Idriji vrhunska, ceste malo v gradnji, drgac pa OK. Cesta od Predmeje pa do Cola (prvotni plan) zaprta. Nabralo se je nekaj cez 300 km, lustnih, lustnih...

predmeja.jpg

Valjda da grmi ,drugič lohk tud v drugo šaltate ,vidu sm vs vidu :D:D pa če bi table gledali bi ne blo treba na Predmeji obračat :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sva naredila en krogec mal pri nas mal pr sosedih jodlarji. 

Žalec- Jezersko- Železna kapla-Pliberk- Mezica - Črna na Koroskem- Zavodnje- Sostanj- Velenje - domov

Jodlarske ceste odlicne, nase pa srednja zalost. Cesta Zavodnje- Ravne pa živa katastrofa.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!