Skoči na vsebino

Bikers Caffe + Bikers WELCOME???


ak

Priporočene objave

to sem tud vidla napisano, ja , ampak sem mislila da je še kaj "več" :? ,

Hvala .)

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ne vem če je kdo kje že kaj omenil in če je prav da to dam v to temo pa vendar- še vedno sem naredila kr po svoje O:-)

V glavnem Panter's-i so v CE odprli club house ili ti ga lokalček za motoriste v neposredni bližini cekljske bolnišnice :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa tud v Duplek zavijete in greste pogledat še k Black Dragonsom! Imajo odprto vsako sredo, petek, soboto in nedeljo!

Poleti pa se lahko tud najeste! Imajo dobre postrvi in lepinje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil pravi:

če se že peljete skozi Benedikt je fajn ustavit in se okrepčat v Baru Vijolica icon_peace.gif

Ja to pa res :OK: ! Vedno ko se peljem skozi se ustavim tam. Imajo izredno "kvalitetne" kelnarce :devil: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa res  :OK: ! Vedno ko se peljem skozi se ustavim tam. Imajo izredno "kvalitetne" kelnarce  :devil: !

Madona pa res se kvaliteta sliši v 9 vas. :OK: no ali pa pomanjklivost :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh jaz sem pa mislu, da sem edini ki pozna lokal, zdaj pa vidim da sem celi cajt živel v zmoti :cry: !

Ma dobro, saj je dovol za vse al ne :blush: !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh jaz sem pa mislu, da sem edini ki pozna lokal, zdaj pa vidim da sem celi cajt živel v zmoti  :cry: !

Ma dobro, saj je dovol za vse al ne  :blush: !?

Za vse + 1 :grim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa res  :OK: ! Vedno ko se peljem skozi se ustavim tam. Imajo izredno "kvalitetne" kelnarce  :devil: !

potrdim tudi jaz, čeprav sem zelo redko tam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

bil je za en večer. ..

... a ste vse spili potem pa še vse zdrobili :kva2: , pa so zdej motoristom strogo prepovedli zahajanje tja.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam smo mel en mal manjši forumski zbor ... in je blo super... cirka 35 al clo 40 ljudi... pa trebušne plesačice in vodne pipe in gužva in to ... še zdj se mi vrti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velkom bajkers in majn Zidanca v Sovjak... :kva2: :rolleyes:

edit; Skonto drink... :yea2:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velkom bajkers in majn Zidanca v Sovjak... :kva2: :rolleyes:

To pa celo vem, kje je ... pridemo v inšpekcijo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa celo vem, kje je ... pridemo v inšpekcijo :grim

Pa še mene zraven poberi, ker se mi dozdeva kje bi lahko blo, ampak nimam pojam, kje točno. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa sploh ne sanja kje bi to blo, pa bi rad vedel, videl in vliv. Obljubim, da bom priden in čisto tiho, če me vzameta zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pa še mene zraven poberi, ker se mi dozdeva kje bi lahko blo, ampak nimam pojam, kje točno. :fredy:

Men se pa sploh ne sanja kje bi to blo, pa bi rad vedel, videl in vliv. Obljubim, da bom priden in čisto tiho, če me vzameta zraven.

_43f0b136aba71.jpg

Lepo urejena manjša stanovanjska hiša - Marles S-408, vseljena od leta 1980.

Nahaja se na mirni in sončni lokaciji, cca 2 km iz Sv.Jurija ob Ščavnici, blizu Blaguškega jezera.

Elektrika, vodovod, etažna centralna-drva. Asfaltiran dostop z občinske ceste.

Hiša je v celoti opremljena, kar lahko po dogovoru tudi ostane.

Primerna še posebej za mlade družine z živalmi ali kot počitniška hiša.

Objekt obsega pritličje in klet. Zunanje mere objekta so 7,4m x 7,4m, dodatno je dograjena pokrita terasa cca 3m x 5m, pod njo je vinska klet.

Pritličje obsega: predprostor, kuhinjo z jedilnico, spalnico, otroško sobo, shrambo, kopalnico z WC-jem.

V kleti so: garaža, letna kuhinja z etažno centralno, 'klubska soba'. Na dvorišču stoji dodatna garaža.

Parcela obsega skupaj 23ar; po namembnosti so to sadovnjak, vinograd (cca 300 trsov), ostalo je zelenica, ..vinska klet s posodo in pridelkom. Posest je na vrhu griča in ograjena.

Lega zemljišča je jugozahodna, s čudovitim pogledom na okoliške griče in proti Pohorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!