Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 1 uro, Borutt pravi:

Ta je šele lovska. Ali pa ribiška. 

Pa prosim razloži??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, sesir pravi:

Pa prosim razloži??

Vem, kako deluje laser in vem, kakšne izgovore imajo kršitelji. Zato ne verjamem tisti pravljici o meritvi nekje v ovinku. Ali mogoče misliš, da so policisti opravili meritev nekje drugje in jo potem nekomu drugemu pokazali z obrazložitvijo, da so izmerili njega ? Veš, meritev se po določenem času izbriše. In tistih maksimalnih 10 minut gre hitro mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Vem, kako deluje laser in vem, kakšne izgovore imajo kršitelji. Zato ne verjamem tisti pravljici o meritvi nekje v ovinku. Ali mogoče misliš, da so policisti opravili meritev nekje drugje in jo potem nekomu drugemu pokazali z obrazložitvijo, da so izmerili njega ? Veš, meritev se po določenem času izbriše. In tistih maksimalnih 10 minut gre hitro mimo.

Ne!Pač,ker moj avto ni zmogel te brzine skozi ovinek sem pripričan,da je tik pred tem ujel prijatelja z dobrim avtom in kazen uturil meni...Sem kasneje s službenim bmw 330d tudi poizkušal in z lahkoto zvozil ovinek pri 130 kmh...Sam policist je stal na avtobusni v podčetrtek tam ko se zavije v kamp in meril avte iz smeriBrežic..in od te avtobusne je pregledna ravninica in z njegove strani levi ovinek in v tem ovinku...

In ja imel sem se za zelo sposobnega,navsezadnje naredil več kot pol šolanja za trenerja varne vožnje,veliko prevozil po poligonih...pač rečmo,da sem ponosen,da sem tako sposoben,da sem speljal ovinek ob avtih naproti z 117 eni smo pač perfektni...

Škoda,da ne vedno saj sem ob poizkusu čudežne sposobnosti skoraj šel s ceste...

Pač sem imel preslab avto in to ni zmogel-verjetno ker avto ni videl policista in zato...

Moj komentar je bil le....aja...kje...

Sama meritev realno opravljena...vprašanje pa čigava hitrost bila izpisana!Z 100% gotovostjo trdim,da ne moja!

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, sesir pravi:

Ne!Pač,ker moj avto ni zmogel te brzine skozi ovinek sem pripričan,da je tik pred tem ujel prijatelja z dobrim avtom in kazen uturil meni...Sem kasneje s službenim bmw 330d tudi poizkušal in z lahkoto zvozil ovinek pri 130 kmh...Sam policist je stal na avtobusni v podčetrtek tam ko se zavije v kamp in meril avte iz smeriBrežic..in od te avtobusne je pregledna ravninica in z njegove strani levi ovinek in v tem ovinku...

In ja imel sem se za zelo sposobnega,navsezadnje naredil več kot pol šolanja za trenerja varne vožnje,veliko prevozil po poligonih...pač rečmo,da sem ponosen,da sem tako sposoben,da sem speljal ovinek ob avtih naproti z 117 eni smo pač perfektni...

Škoda,da ne vedno saj sem ob poizkusu čudežne sposobnosti skoraj šel s ceste...

Pač sem imel preslab avto in to ni zmogel-verjetno ker avto ni videl policista in zato...

Moj komentar je bil le....aja...kje...

Sama meritev realno opravljena...vprašanje pa čigava hitrost bila izpisana!Z 100% gotovostjo trdim,da ne moja!

 

Potem pa še naprej veselo razlagaj, da so ti pokazali meritev nekoga drugega, čeprav si ti z lahkoto prevozil tisti ovinek s 130 km/h. Seveda z drugim avtom. Bolj hitro ni šlo ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Borutt pravi:

Potem pa še naprej veselo razlagaj, da so ti pokazali meritev nekoga drugega, čeprav si ti z lahkoto prevozil tisti ovinek s 130 km/h. Seveda z drugim avtom. Bolj hitro ni šlo ? 

Je je brez skrbi...a ne priznam...sploh pa zelo,zelo težko po svojem pasu...razen z micko evo..z njo pa z nasmehom še več

Se pravi kazen ni bila vzgojna saj sem vedno ko sem šel tu mimo z različnim avtom vedno poizkušal kaj zmore avto,če le ni bilo koga nasproti...Je zelo pregledno!

Recimo z audi a3 je glih šlo še 125 skozi...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kaldu pravi:

To da policisti niso nič boljši, kot redarske službe je žal res.

Vsaj velja za PU Ljubljana. Primer je Šentviški predor, kjer je ob izhodu iz tumela v smeri proti Ljubljani dostikrat postavljen policijski beli koongu. Tunel je bil projektiran za hitrost 100 km/h, zaradi odpadlega ometa (na galeriji pod Šentvidom, na drugi strani) so zmanjšali hitrost na 80 km/h v celem tunelu, kar policisti veselo nadzirajo. Res nevarna točka, kjer je bilo že 0 nesreč.

Niso pa uspeli odkriti in predati ustreznim organom odgovornih za goljufijo cca 1,5 milion€ ter za poizkus nenaklepnega uboja voznika in potnikov v avtu, ki je dobil omet na steklo. 

Toliko o sposobnosti naše policije v Ljubljani in pa inkasantski službi proračuna.

 

to priča o dometu organov pregona. Bolje lupit po malem male ribe, kot dobiti velike ribe. Sicer jih pa niti ne smejo, ker velike ribe so nedotakljive.

Uf, ja vem ribiška je ta :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

to priča o dometu organov pregona. Bolje lupit po malem male ribe, kot dobiti velike ribe. Sicer jih pa niti ne smejo, ker velike ribe so nedotakljive.

Uf, ja vem ribiška je ta :P

 

Ne, ta je tvoja.

Ti moram res še enkrat razložiti, da tisti uniformirani policisti, katere vidiš vsakodnevno, ne preganjajo gospodarskega kriminala, ampak ga tisti policisti, katerih ne vidiš in še manj poznaš ? Bo šlo sedaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Ne, ta je tvoja.

Ti moram res še enkrat razložiti, da tisti uniformirani policisti, katere vidiš vsakodnevno, ne preganjajo gospodarskega kriminala, ampak ga tisti policisti, katerih ne vidiš in še manj poznaš ? Bo šlo sedaj ?

pisal sem o organih pregona, ti moram res še 1x napisat? :ras: Bo šlo sedaj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

pisal sem o organih pregona, ti moram res še 1x napisat? :ras: Bo šlo sedaj :P

 

on pa govori vidni in ne vidni! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, solorider pravi:

on pa govori vidni in ne vidni! :lol1:

manj kot jih vidim, raje jih mam :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek je v Postojni večkrat prijavil , pijanca , ki vozi . Človeka je zbil in pobegnil ,ker ga vsi pozanjo je podal prijavo......Borutt ,kaj veš o tem .....tvoj rajon ! 

Poklical je še 2xali 3x ko je njegov avto stal pred gostilno on pa pil ......ker se ni zgodilo nič jih je povprašal ............odgovor ,da je samo ena patrulja za cel Postojnski rajon ponoči in med vikendi ...........če je res ne vem , ker je to zapisal na FB , poznam ga ne -............skupina -Motoristi .....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Človek je v Postojni večkrat prijavil , pijanca , ki vozi . Človeka je zbil in pobegnil ,ker ga vsi pozanjo je podal prijavo......Borutt ,kaj veš o tem .....tvoj rajon ! 

Poklical je še 2xali 3x ko je njegov avto stal pred gostilno on pa pil ......ker se ni zgodilo nič jih je povprašal ............odgovor ,da je samo ena patrulja za cel Postojnski rajon ponoči in med vikendi ...........če je res ne vem , ker je to zapisal na FB , poznam ga ne -............skupina -Motoristi .....

 

bi morali poklicati nevidne, ti delajo sto na uro! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Človek je v Postojni večkrat prijavil , pijanca , ki vozi . Človeka je zbil in pobegnil ,ker ga vsi pozanjo je podal prijavo......Borutt ,kaj veš o tem .....tvoj rajon ! 

Poklical je še 2xali 3x ko je njegov avto stal pred gostilno on pa pil ......ker se ni zgodilo nič jih je povprašal ............odgovor ,da je samo ena patrulja za cel Postojnski rajon ponoči in med vikendi ...........če je res ne vem , ker je to zapisal na FB , poznam ga ne -............skupina -Motoristi .....

 

Ljudje pišejo marsikaj. Zato ne verjemi, da je za postojnsko občino samo ena patrulja, ker je ta edina patrulja za območje dveh občin. In to ne samo ponoči in za vikend, ampak 24/7. Včasih se zgodi kakšen čudež in se pojavi še kakšna patrulja. 

Za ta primer ne vem. Poleg tega je premalo podatkov. 

Pa fejsbuk je menda zelo verodostojen vir informacij. Ker nimam fejsbuka, sem pač prikrajšan za te informacije. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš Fejstbuka ne obstajaš :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Ljudje pišejo marsikaj. Zato ne verjemi, da je za postojnsko občino samo ena patrulja, ker je ta edina patrulja za območje dveh občin. In to ne samo ponoči in za vikend, ampak 24/7. Včasih se zgodi kakšen čudež in se pojavi še kakšna patrulja. 

Za ta primer ne vem. Poleg tega je premalo podatkov. 

Pa fejsbuk je menda zelo verodostojen vir informacij. Ker nimam fejsbuka, sem pač prikrajšan za te informacije. 

Kje sem trdil da je FB verodostojen vir , spet kar nekaj nabijaš :P  ma se je kar razpisal fant ......sem potem iskal ,da naredim kopijo , pa nisem našel , skratka pravi da imate lokalnega pijančka , za katerega vsi vejo da pije in kljub temu ,da ga je že prijavil se ne zgodi nič , men je itak vsen ,samo kakšnemu staršu, ko ga bo ta debil zbil pa ne bo ......preventiva je bolja kot kurativa , potem bo brez veze spet našopat 600 radarjev ......

Če je res pa ne vem , ga ne poznam .......mogoče bi Cartman kaj vedel .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Kmet2 pravi:

Kje sem trdil da je FB verodostojen vir , spet kar nekaj nabijaš :P  ma se je kar razpisal fant ......sem potem iskal ,da naredim kopijo , pa nisem našel , skratka pravi da imate lokalnega pijančka , za katerega vsi vejo da pije in kljub temu ,da ga je že prijavil se ne zgodi nič , men je itak vsen ,samo kakšnemu staršu, ko ga bo ta debil zbil pa ne bo ......preventiva je bolja kot kurativa , potem bo brez veze spet našopat 600 radarjev ......

Če je res pa ne vem , ga ne poznam .......mogoče bi Cartman kaj vedel .....

Ma takšnih pijancev je povsod veliko. In vedno so heroji v očeh ljudi, dokler ne naredijo piz... Potem so pa vsi drugi krivi za njihova naklepna dejanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 1. 2017 at 20:10, Borutt pravi:

Mi lahko zaupaš, kje in s kakšnim avtom ?

Kje se lahko naučiš kljubovati fizikalnim zakonom ? Ne moreš. To je prirojeno in ti specialci so bili posebej izbrani za takšne postopke. Saj si razumel, kajne.  

Sem razumel upanje, da bom kljuboval se je razkadilo.Hvala za odgovor.

To je bilo na avtocesti med Petrolovo bencinsko in izhodom za Izolo v smeri Koper.Kombi Citroen.

Moški in ženska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Kmet2 pravi:

Kje sem trdil da je FB verodostojen vir 

No jaz pa trdim,da je bolj verodostojen kot Slovenski mediji !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, exclan pravi:

Sem razumel upanje, da bom kljuboval se je razkadilo.Hvala za odgovor.

To je bilo na avtocesti med Petrolovo bencinsko in izhodom za Izolo v smeri Koper.Kombi Citroen.

Moški in ženska.

Kombi Citroën je bilo policijsko vozilo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Kombi Citroën je bilo policijsko vozilo ?

Ja njihovo in moje tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prebiram tole rubriko ugotavljam, da se mi je v lanskem letu zgodija velika krivica.Niso me niti enkrat ustavili,še manj pa slikali, če ni to ni krivica.:lol1:Zato na tem mestu močno protestiram

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!