Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Ob 26. 1. 2017 at 16:52, Borutt pravi:

Prvo je potrebno ugotoviti, zakaj so to delali. In to razburjenje tukaj ne bo pomagalo. 

Dihaj, dihaj, ... 

Ne stop policija sedaj je stop Hrvati!  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 1. 2017 at 18:29, Andrejcer pravi:

Zadnjič je bilo po TV, da bi sprejeli zakon, da se ne bi smelo kaditi v avtu, vendar policisti ne zmorejo še tega opravljati. Menda ga zato niso sprejeli.

A to pa zmorejo, da se bodo vozili po zraku in zapravljali davkoplačevalski denar. Saj nič ne rečem, policija verjetno bolj potrebuje osnovna sredstva, kot pa helikopter pod pretvezo, da jih skrbi za našo varnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Zadnjič je bilo po TV, da bi sprejeli zakon, da se ne bi smelo kaditi v avtu, vendar policisti ne zmorejo še tega opravljati. Menda ga zato niso sprejeli.

A to pa zmorejo, da se bodo vozili po zraku in zapravljali davkoplačevalski denar. Saj nič ne rečem, policija verjetno bolj potrebuje osnovna sredstva, kot pa helikopter pod pretvezo, da jih skrbi za našo varnost.

V resnici so po moje previsoke trošarnine in bi se preveč v minus poznalo pri polnjenju državne jame...

Boljše ko da vozijo zdravnike na oglede iz zraka al kako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jankovićeva luknja,

imenovana Stožice je pustila za seboj neverjetnih 515,4 milijonov evrov terjatev za podjetje Grep. Našega denarja, denarja iz naših bank! Sedaj poskuša Stožice preko bananskega tajkuna Izeta Rastoderja še dokončno ukrasti in prihvatizirati.

Stožice tako postajajo eden največjih ropov v samostojni Sloveniji. Janković si očitno lahko dovoli vse v tej državi. Gradnjo katarske vojašnice, rop v Stožicah, nadlegovanje farmacevtk, prihvatizacijo KPL, napad na nekdanjo tovarno Rog, poniževanje mestnih svetnikov, reketiranje, norčevanje iz žrtev neurejenih in zaledenelih pločnikov,...

Kje je policija, tožilstvo, državna politika...? Kako dolgo bomo to še mirno gledali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Jankovićeva luknja,

imenovana Stožice je pustila za seboj neverjetnih 515,4 milijonov evrov terjatev za podjetje Grep. Našega denarja, denarja iz naših bank! Sedaj poskuša Stožice preko bananskega tajkuna Izeta Rastoderja še dokončno ukrasti in prihvatizirati.

Stožice tako postajajo eden največjih ropov v samostojni Sloveniji. Janković si očitno lahko dovoli vse v tej državi. Gradnjo katarske vojašnice, rop v Stožicah, nadlegovanje farmacevtk, prihvatizacijo KPL, napad na nekdanjo tovarno Rog, poniževanje mestnih svetnikov, reketiranje, norčevanje iz žrtev neurejenih in zaledenelih pločnikov,...

Kje je policija, tožilstvo, državna politika...? Kako dolgo bomo to še mirno gledali?

V primeru, da razpolagaš z nekimi dokazi ali dejstvi o očitnem sumu storitve kaznivega dejanja, vtipkaj odebeljeno v iskalnik svojega računalnika in poišči kontaktne podatke. Pokliči in povej, kar veš. Potem pa nam napiši, kako se je stvar odvila. 

Ali je lažje tukaj nabijati ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

V primeru, da razpolagaš z nekimi dokazi ali dejstvi o očitnem sumu storitve kaznivega dejanja, vtipkaj odebeljeno v iskalnik svojega računalnika in poišči kontaktne podatke. Pokliči in povej, kar veš. Potem pa nam napiši, kako se je stvar odvila. 

Ali je lažje tukaj nabijati ? 

:lol1:aja jaz naj delam vaš posel ............gornji zapis je od bivšega direktorja sove , zdej je višješolski učitelj na univerzi ampak ti , si pametnejši od njega , več veš itd ......res se čudim kaj tako dragoceni kadri delajo v patrulji :lol1:sam čakal sem te ....evo imaš ime  primek in objavljeno je bilo javno , tako da le dvigni ritko pa zasluži plačo , ki ti jo dajemo :)

Kakor pa vem oz. ti prilimam tvoj odgovor, na kdo naj bi to reševal , zato res ne vem kaj se oglašaš , nima veze z prometno policijo .......aja ,ti vse veš :lol1:vedno bolj se smejim tvojim zapisom :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

:lol1:aja jaz naj delam vaš posel ............gornji zapis je od bivšega direktorja sove , zdej je višješolski učitelj na univerzi ampak ti , si pametnejši od njega , več veš itd ......res se čudim kaj tako dragoceni kadri delajo v patrulji :lol1:sam čakal sem te ....evo imaš ime  primek in objavljeno je bilo javno , tako da le dvigni ritko pa zasluži plačo , ki ti jo dajemo :)

Kakor pa vem oz. ti prilimam tvoj odgovor, na kdo naj bi to reševal , zato res ne vem kaj se oglašaš , nima veze z prometno policijo .......aja ,ti vse veš :lol1:vedno bolj se smejim tvojim zapisom :lol1:

Spet nekaj mešaš. Kdo ti naroča opravljati policijsko delo ? Zelo mešaš pojme in pristojnosti. Verjetno bo spomladi boljše. 

Če je bil avtor tega zapisa zaposlen na visokem oziroma na najvišjem položaju v sovi, zakaj je bil do sedaj tiho ? Seveda odgovora ne poznaš. 

Pa še milijontič; jaz sem zaposlen na postaji prometne policije, kjer opravljam delo v patrulji. In to delo je tisto delo, katero najbolj popljuvate. Dokler niste v solzah ob cesti. Potem smo pa dobri.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, VS800 pravi:

A to une souze zarad radarja?:P

Solze sreče, ko se zmažemo z opominom :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Spet nekaj mešaš. Kdo ti naroča opravljati policijsko delo ?Kdo ti naroča komentiranje postov , ki se te ne tičejo ? Zelo mešaš pojme in pristojnosti. Verjetno bo spomladi boljše. Jaz nič ne mešam , poglej naslov teme :lol1:......blato ,temperatura , kri ...vse v redu ?

Če je bil avtor tega zapisa zaposlen na visokem oziroma na najvišjem položaju v sovi, zakaj je bil do sedaj tiho ? Seveda odgovora ne poznaš. No no , za to ne rabiš biti genij ,da ugotoviš ,da so tulili v isti rog , zdej so ga pa odrezal od profita pa jokca po medijih :)

Pa še milijontič; jaz sem zaposlen na postaji prometne policije, kjer opravljam delo v patrulji. In to delo je tisto delo, katero najbolj popljuvate. Dokler niste v solzah ob cesti. Potem smo pa dobri. Men ste dobri samo brez uniform , ne vem , ampak takrat vam začne delovat ZKP dokler ste v uniformi in javno nastopate je pa ..............se bom zadržal , ampak vedno bolj smešen si s temi posti ko izpodbijaš , oz. iščeš nekaj kar je že dolgo javno ,samo ni politične ,tožilske niti nazadnje policijske volje ,da se gamad pospravi tam kamor spada . Pa ne odgovarjaj , ker to je v pristojnosti policije za gospodarski kriminal  ne prometnika v škodi .....:jezik:

Pa še miljontič : te nisem prosil za noben komentar IN post se ne tiče tebe niti prometne policije , zakaj se pa povsod mešaš pa ne vem :lol1:sej si ko vegeta .......a ti povsod vidiš napad na sebe , nisi mal paranoičen za policaja , povrhu pa še oborožen...........:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena mal za nasmejat ......sicer nimam podatkov ,ampak slika pove več kot 1000 besed .................sam jaz razumem , človek ki dela se moti , če nič ne delaš ne moreš nič zaj ...... med drugim pa se mi zdi ,da je tamal  mal ku ku :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Pa še miljontič : te nisem prosil za noben komentar IN post se ne tiče tebe niti prometne policije , zakaj se pa povsod mešaš pa ne vem :lol1:sej si ko vegeta .......a ti povsod vidiš napad na sebe , nisi mal paranoičen za policaja , povrhu pa še oborožen...........:D

pa on ti je policajac, porota i sudac!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

pa on ti je policajac, porota i sudac!  :lol1:

Dej ne smeti , vidš da se odrasli pogovarjamo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da je stoično požrl grenko pilulo miličar (pa itak je vprašal: "šta ima njofra, neki problem", torej ga ni hotu cept). Tale lepi Repiću papak, je pa itak naj-naj policist wannabi. Njemu dejte ablast - ma za tri dana bi čapćić rešu promet (perfektni fakič, ki zna telefon uporablat bolš, kukar zna milicioner zvezu :lol1:).

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Pa še miljontič : te nisem prosil za noben komentar IN post se ne tiče tebe niti prometne policije , zakaj se pa povsod mešaš pa ne vem :lol1:sej si ko vegeta .......a ti povsod vidiš napad na sebe , nisi mal paranoičen za policaja , povrhu pa še oborožen...........:D

Nisem vedel, da si zadolžen za dajanje dovoljenj za komentiranje. Potrebuje moderator pomoč oziroma "oblast je sladka" ?

Če bo nekdo pozorno prebral najine zapise, bo takoj opazil višji pritisk v tvojih zapisih. Že v tem, citiranem, zapisu, se takoj nekaj braniš. Saj ti nisem napisal, da ste električisti dobri samo za mastne račune pošiljati, na katerih so neke brezvezne postavke namenjene lupljenju naroda. Vsak mesec lupite narod na legalen in zelo nepregleden način. Ampak tega ti nisem napisal. Do sedaj. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Borutt pravi:

Nisem vedel, da si zadolžen za dajanje dovoljenj za komentiranje. Potrebuje moderator pomoč oziroma "oblast je sladka" ?

Če bo nekdo pozorno prebral najine zapise, bo takoj opazil višji pritisk v tvojih zapisih. Že v tem, citiranem, zapisu, se takoj nekaj braniš. Saj ti nisem napisal, da ste električisti dobri samo za mastne račune pošiljati, na katerih so neke brezvezne postavke namenjene lupljenju naroda. Vsak mesec lupite narod na legalen in zelo nepregleden način. Ampak tega ti nisem napisal. Do sedaj. 

 

Jaz sem samo obesil post , ki se ni niti tikal tebe in si me takoj obtožil nabijanja .....potem pa pripelješ kamor pripelješ debato....in ne me živcirat k bom komp stouku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz sem samo obesil post , ki se ni niti tikal tebe in si me takoj obtožil nabijanja .....potem pa pripelješ kamor pripelješ debato....in ne me živcirat k bom komp stouku :D

Spet ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Nisem vedel, da si zadolžen za dajanje dovoljenj za komentiranje. Potrebuje moderator pomoč oziroma "oblast je sladka" ?

Če bo nekdo pozorno prebral najine zapise, bo takoj opazil višji pritisk v tvojih zapisih. Že v tem, citiranem, zapisu, se takoj nekaj braniš. Saj ti nisem napisal, da ste električisti dobri samo za mastne račune pošiljati, na katerih so neke brezvezne postavke namenjene lupljenju naroda. Vsak mesec lupite narod na legalen in zelo nepregleden način. Ampak tega ti nisem napisal. Do sedaj. 

 

sm že zdavnaj nehal brat...tumač4me :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo , odlična situacija za kazen,  kot je  neprilagojena hitrost ............

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Kmet2 pravi:

Evo , odlična situacija za kazen,  kot je  neprilagojena hitrost ............

 

ta nima dobrih gum! 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa temu redarčku nihče ne napiše kazni ... Ker si ne upate :P

Z avtom k stari šoli na Lavrici ...

hf5-Radar.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, HD-Dyna pravi:

Zakaj pa temu redarčku nihče ne napiše kazni ... Ker si ne upate :P

Z avtom k stari šoli na Lavrici ...

hf5-Radar.jpg

Kakšen prekršek si pa ti ugotovil ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

Evo , odlična situacija za kazen,  kot je  neprilagojena hitrost ............

 

Ti še vedno mešaš stvari. Kot bi jaz napisal, da so vsi električisti pijanci, katerim biznis je popoldansko delo na črno oziroma opravljanje tistega, kar bi morali v svojem delovnem času. Pa še to zaj... Saj verjetno je res tako. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Borutt pravi:

Kakšen prekršek si pa ti ugotovil ? 

S tabo je res težko :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!