Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred eno uro, DAMI34 pravi:

imeli so možnost opomina...IMELI...očitno je bilo nekaj drugega zadaj.

Za pas te lahko tudi opomnijo, lahko pa kazen napišejo.

ps. jaz sem tudi že nekajkrat pozabil denarnico doma, torej bil brez potnega lista, brez vozniškega in šel delat v Italijo, pa po Sloveniji se mi je tudi že zgodilo. Še sam sebi se čudim kak kriminalc sem :P

 

Kdo ima možnost opomina? Razloži. 

Ne gre ti preveč zakonodaja, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

torej s oplačali 150e sodnih stroškov - glede na t o, da je bila ugotovljena njihova krivda na sodišču..

če jim sodnih stroškov niso zaračunali pa je stvar kontradiktorna...

tiste skupine provokatorjev , katerih posnetek s "policisti" je bil na fb si pa preskočil.. 

navadne jokice ste.. če bi sami poskrbeli za dovoljšen delovni uspeh , ki bi se poznal povsod v okviru vaših del in nalog , bi bile tudi plače lahko višje. tako pa jokcate narodu o ubogih plačah , ko vas narod podpre pri vaših zahtevah pa na to pozabite , ko dosežete svoje..

in ja - tisto insceniranje vandalizma s strani policije je bilo ogabno .. sploh zaradi posledic , ki so jih potem naprtili navadnim državljanom..packi ste ko imate take metode dela.. govorim o policiji na splošno kot o organizaciji , kjer delaš..avtomatsko sokriv seveda..

Vprašaj sodišče za plačilo stroškov. To je njihova stvar. Vprašaj in potem piši. 

Kakšen posnetek? Pokaži. 

Glede našega dela ne veš nič. Prav tako ne veš nič o naših plačah. 

Boš samo na splošno pisal ali boš opisal določen dogodek? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, DAMI34 pravi:

A ni zanimivo, kako "policija" grozi delodajalcu?

"pa ne bomo kasirali" :D

No, nekaj v tem smislu se dela potem ko je stavka.

Se tebi da dopovedati, da nimaš najmanjšega pojma o našem delu in samo nekaj nabijaš iz totalne nevednosti? Beri spodaj. 

1) Policisti so dolžni med stavko opravljati naslednje naloge policije:

-        varovanje življenja, osebne varnosti ljudi in premoženja,

-        preprečevanje, odkrivanje in preiskovanje kaznivih dejanj,

-        odkrivanje in prijemanje storilcev kaznivih dejanj in drugih iskanih oseb ter njihovo izročanje pristojnim organom,

-        varovanje določenih oseb, organov, objektov, prostorov in okolišev državnih organov,

-        vzdrževanje javnega reda,

-        nadzor in urejanje prometa na javnih cestah,

-        izvajanje nadzora državne meje,

-        opravljanje nalog, določenih v predpisih o tujcih.

(2) Naloge iz prejšnjega odstavka so policisti dolžni opravljati pravočasno, učinkovito in v skladu z navodili nadrejenih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Sem že napisal, da bi bilo treba vedeti, kaj je vaški poglavar hotel, če je karkoli hotel. In se je zakompliciralo z izrekom globe po zakonu. Menda. 

Kdo in zakaj je zaj..., da niso imeli dokumentov pri prečkanju državne meje, ne pomaga reševati zadeve. Pač so storili prekršek, za katerega se vsakodnevno napiše veliko število kazni. Ampak je v tem primeru vmešavanje politike naredilo svoje in vplivalo na odločitev sodišča. 

Pojdi v Italijo pijan z vozilom na cesto. Ali pa kje drugje. Izvoli in potem nabijaj. 

Dej ne klobasej klobas spet, a se jaz vozim pijan po cesti ? Od kje ti je v tist vakum med ušesi to prišlo ? 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Se tebi da dopovedati, da nimaš najmanjšega pojma o našem delu in samo nekaj nabijaš iz totalne nevednosti? Beri spodaj. 

1) Policisti so dolžni med stavko opravljati naslednje naloge policije:

-        varovanje življenja, osebne varnosti ljudi in premoženja,

-        preprečevanje, odkrivanje in preiskovanje kaznivih dejanj,

-        odkrivanje in prijemanje storilcev kaznivih dejanj in drugih iskanih oseb ter njihovo izročanje pristojnim organom,

-        varovanje določenih oseb, organov, objektov, prostorov in okolišev državnih organov,

-        vzdrževanje javnega reda,

-        nadzor in urejanje prometa na javnih cestah,

-        izvajanje nadzora državne meje,

-        opravljanje nalog, določenih v predpisih o tujcih.

(2) Naloge iz prejšnjega odstavka so policisti dolžni opravljati pravočasno, učinkovito in v skladu z navodili nadrejenih.

 

Humorist :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Borutt said:

Sem že napisal, da bi bilo treba vedeti, kaj je vaški poglavar hotel, če je karkoli hotel. In se je zakompliciralo z izrekom globe po zakonu. Menda. 

Kdo in zakaj je zaj..., da niso imeli dokumentov pri prečkanju državne meje, ne pomaga reševati zadeve. Pač so storili prekršek, za katerega se vsakodnevno napiše veliko število kazni. Ampak je v tem primeru vmešavanje politike naredilo svoje in vplivalo na odločitev sodišča.

Hoces reci: sodisce je popravilo napako policaja? Lepo, da so sodisca ohranila dovolj avtoritete, da si upajo dopraviti iditozme prevec vnetega zaplankanca v modrem, ki ne loci organizirane plesne skupine na turneji od organizirane kriminalne zdruzbe.

Lahko ne vem kolikokrat ponovis, da je policaj ravnal po crki zakona pa ti ne bom verjel. Preprosto imam prevec izkusenj, da vem da tudi brez dokumentov ne  dobis kazni, razen ce je eden od udeležencev v postopku idiot. Niti najmanj ne mislim, da je to vedno policaj. Vendar ce imas na eni strani skupino kubancev in bovskega zupana na drugi pa politicne izjave, kako je bilo vse v redu, si upam stavit sprednjo zadnjo :quad: zavorno ploscico mojega motorja, da je bil postopek pac izpeljanj v prevec vnetem slogu lova na trenutnega čarovnice (prebeznike). In policiji gre stavek "storili smo napako" z jezika se veliko tezje kot politikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Podpis , nikjer v svetu kjer sem bil ni takih represivnih hepancev !

 

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Dej ne klobasej klobas spet, a se jaz vozim pijan po cesti ? Od kje ti je v tist vakum med ušesi to prišlo ? 

Vidiš, kaj si napisal in na kaj sem odgovoril? Sem prilepil, da lahko prebereš, ker spomnil se tako ali tako ne boš. 

Ne bluzi o nekih represivnih hepancih, če nimaš najmanjšega pojma o naši zakonodaji in še manj o tuji. Pa še v tvojem stilu; ti še pušča vakum? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, krucymucy pravi:

Je kaj drugace ob stavki drugje? 

Tam so, delajo pa ne. 

nene, delajo, ker nekatere stvari morajo po zakonu, ne morejo kot jaz, ti pa piloti Rajanejra sedet pa kvačkat. Smisel napisanega je bilo, ne bomo kasirali malih zadev, kjer je moč izreči opomin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, nejc74 pravi:

Hoces reci: sodisce je popravilo napako policaja? Lepo, da so sodisca ohranila dovolj avtoritete, da si upajo dopraviti iditozme prevec vnetega zaplankanca v modrem, ki ne loci organizirane plesne skupine na turneji od organizirane kriminalne zdruzbe.

Lahko ne vem kolikokrat ponovis, da je policaj ravnal po crki zakona pa ti ne bom verjel. Preprosto imam prevec izkusenj, da vem da tudi brez dokumentov ne  dobis kazni, razen ce je eden od udeležencev v postopku idiot. Niti najmanj ne mislim, da je to vedno policaj. Vendar ce imas na eni strani skupino kubancev in bovskega zupana na drugi pa politicne izjave, kako je bilo vse v redu, si upam stavit sprednjo zadnjo :quad: zavorno ploscico mojega motorja, da je bil postopek pac izpeljanj v prevec vnetem slogu lova na trenutnega čarovnice (prebeznike). In policiji gre stavek "storili smo napako" z jezika se veliko tezje kot politikom.

Kakšno napako je naredil policist? Razloži. Čakam. 

Sodišče je kaznovalo Kubance. Res ne zmoreš razumeti tega? 

Kakšno “storili smo napako” bi morala policija izreči? Kakšno napako? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Borutt pravi:

Kdo to plača? Si pa za hece. Kazen naj bi plačali, pa bi država imela par tisočakov več. Ker pa se vsakdo vtika v delo policije, je sedaj na sodišču nastal strošek. 

Si uporabil kakšno zdravo celico, da si to razumel? 

 

torej je sodišče krivo, da ni zaslužka...majkemi, organi ste nad sodiščem? :P

evo sem uporabil celico.

ps. če pa uporabim obe ki ju premorem, počakali bi da prinesejo dokumente, volk sit koza cela...sam to je verjetno preveč a ne.

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Kdo ima možnost opomina? Razloži. 

Ne gre ti preveč zakonodaja, kajne. 

tut birokratom ne gre....če še ne veš, pri nas je možno čisto vse, je samo odvisno, kje in koga poznaš. Ampak ti kar živi v svojih iluzijah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

nene, delajo, ker nekatere stvari morajo po zakonu, ne morejo kot jaz, ti pa piloti Rajanejra sedet pa kvačkat. Smisel napisanega je bilo, ne bomo kasirali malih zadev, kjer je moč izreči opomin.

Kakšen opomin? Sem te že na prejšnji strani vprašal to. In? Ti ne gre, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Se tebi da dopovedati, da nimaš najmanjšega pojma o našem delu in samo nekaj nabijaš iz totalne nevednosti? Beri spodaj. 

1) Policisti so dolžni med stavko opravljati naslednje naloge policije:

-        varovanje življenja, osebne varnosti ljudi in premoženja,

-        preprečevanje, odkrivanje in preiskovanje kaznivih dejanj,

-        odkrivanje in prijemanje storilcev kaznivih dejanj in drugih iskanih oseb ter njihovo izročanje pristojnim organom,

-        varovanje določenih oseb, organov, objektov, prostorov in okolišev državnih organov,

-        vzdrževanje javnega reda,

-        nadzor in urejanje prometa na javnih cestah,

-        izvajanje nadzora državne meje,

-        opravljanje nalog, določenih v predpisih o tujcih.

(2) Naloge iz prejšnjega odstavka so policisti dolžni opravljati pravočasno, učinkovito in v skladu z navodili nadrejenih.

 

sem že kruciju odgovoril, beri poanto, kaj sem zapisal.

tole: nene, delajo, ker nekatere stvari morajo po zakonu, ne morejo kot jaz, ti, pa piloti Rajanejra sedet pa kvačkat. Smisel napisanega je bilo, ne bomo kasirali malih zadev, kjer je moč izreči opomin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

torej je sodišče krivo, da ni zaslužka...majkemi, organi ste nad sodiščem? :P

evo sem uporabil celico.

ps. če pa uporabim obe ki ju premorem, počakali bi da prinesejo dokumente, volk sit koza cela...sam to je verjetno preveč a ne.

Kaj spet bluziš o neki krivdi sodišča in nekem organu nad sodiščem? Si pijan ali kaj? Ker takšne traparije pišeš, da je res žalostno. 

Očitno veš več o delu policije, kot mi sami. Glede na vse napisano ti gre nabijanje zelo dobro od tipkovnice. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Kakšen opomin? Sem te že na prejšnji strani vprašal to. In? Ti ne gre, kajne. 

men gre, teb trokira :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

sem že kruciju odgovoril, beri poanto, kaj sem zapisal.

tole: nene, delajo, ker nekatere stvari morajo po zakonu, ne morejo kot jaz, ti, pa piloti Rajanejra sedet pa kvačkat. Smisel napisanega je bilo, ne bomo kasirali malih zadev, kjer je moč izreči opomin.

In opomin? Kdo ga izreče? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Kaj spet bluziš o neki krivdi sodišča in nekem organu nad sodiščem? Si pijan ali kaj? Ker takšne traparije pišeš, da je res žalostno. 

Očitno veš več o delu policije, kot mi sami. Glede na vse napisano ti gre nabijanje zelo dobro od tipkovnice. 

tvoj citat:

Kdo to plača? Si pa za hece. Kazen naj bi plačali, pa bi država imela par tisočakov več. Ker pa se vsakdo vtika v delo policije, je sedaj na sodišču nastal strošek. 

Pravkar, Borutt pravi:

In opomin? Kdo ga izreče? 

če ti ne veš, potem veš še manj o delu policije kot jaz :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

tvoj citat:

Kdo to plača? Si pa za hece. Kazen naj bi plačali, pa bi država imela par tisočakov več. Ker pa se vsakdo vtika v delo policije, je sedaj na sodišču nastal strošek. 

če ti ne veš, potem veš še manj o delu policije kot jaz :D

 

Nabijanje in sranje po drugih ti res gre. Poleg tega kažeš svojo omejenost in nevednost s takšnimi glupimi zapisi. Pusti te stvari pri miru in pojdi spustiti tlak v gumah, saj bo kmalu ohladitev. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bovški župan je včeraj rekel, da bi se z bovškimi policisti lahko zmenil, z goriškimi se pa ni mogel. Morda, to so sedaj ugibanja...

Kroži pa o novogoriških policistih več zgodb. Nekdo naj bi kmalu po nastopu policijske službe ustavil na cesti svojo mamo, ker naj bi storila nek prekršek, ter ji napisal kazen. Ko je prišel iz službe domov je dobil zaklenjena vrata ter pred vrati kovčka...moral je it prenočit na policijsko postajo...:P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 8. 2018 ob 13:49, isarajli1 pravi:

Hahaha. Sem te imel za bolj pametnega, razgledanega, ampak očitno so ti nadrejeni prbili, da se uboga samo njih. A ti resno, da župani nimajo besede in vpliva pri policiji ?? Tisti, ki se jih politično treba znebit res ne, ostali pa veliko.

A greš stavit, da ne bodo rabli plačat kazni ? Dajma ajd!

Pismo, a sm zgubil stavo al dobil ?

Aja nič od tega, ker vseved ni imel jajc oziroma v zakonu ni nikjer navedeno, da se lahko gre stavit !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Nabijanje in sranje po drugih ti res gre. Poleg tega kažeš svojo omejenost in nevednost s takšnimi glupimi zapisi. Pusti te stvari pri miru in pojdi spustiti tlak v gumah, saj bo kmalu ohladitev. 

mogoče ti ne bi škodilo, da tudi kdaj nos vtakneš v kak časopis pa prebereš mnenja še kogarkoli drugega, preden tako vneto zaplankano braniš nastalo situacijo. Nisi bil tam ne, ne veš kaj, zakaj in kako so počeli niti po čigavem naročilu. Torej se lahko tudi in zgolj distanciraš od problema. Tudi jaz ne branim napak, ali površnosti ali neumnosti, ki jih počnejo v našem podjetju. Sicer pa kaj bi ti pravil, jamo ti bo skopal kolega, tisti so prvi, ki te bodo potunkali in velikokrat hinavsko, za pozicijo, za stolček, za priljubljenost pri šefu. 

Pa še mal javne besede:

Da pa so bili policisti pri svojem opravljanju dela več kot natančni in so se zakona togo držali do zadnje črke, menijo pravni strokovnjaki. “Plesna skupina je prišla v Slovenijo z dobrim namenom, da tukajšnji publiki zastonj prestavi del svoje kulture, zdaj pa mora plačati za neko stvar, na katero ni imela vpliva,” je dejal Ciril Ribičič, nekdanji ustavni sodnik, profesor ustavnega prava in član Beneške komisije. “Globo bi policisti izdali le vodji skupine, ki s seboj ni vzel potnih listin plesalcev, ne pa vsem. To nikakor ni bil pravšnji odnos države, ki se trudi biti turistično odprta in zanimiva za tujce,” je še menil in opozoril na določilo iz ustave, da se posameznikov ne sme legitimirati le zaradi zunanjega videza.

 

ps. pa tile tvoji zapisi so samo izraz nemoči in sem jih že navajen, tut olje bom preveril, ne samo tlak.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Primosio pravi:

Fantje ne si delat utvar, odločitev sodišča, da je globo spremenilo v opomin, je izključno zaradi medijske razvpitosti primera. Če bi jaz za isto kršitev podal zahtevo za sodno varstvo, bi jo sodišče zavrnilo kot neutemeljeno, in mi nabilo še cca. 150 EUR stroškov postopka in glede na to, da gre za hitri postopek s plačilnim nalogom, pritožba zoper sodbo ne bi bila dovoljena. 

Bi bilo pa zanimivo vedeti, kaj je s stroški sodišča, saj je stroškov na posameznika, kot sem že napisal, cca 150 EUR. Ali so bili sodnih stroškov oproščeni, kakšna je argumentacija sodišča, če je temu tako?

Ne samo to. Zupan je izpadel junak in nabral politicne tocke, ce ravno je vodenje organizacije prireditve njegova odgovornost in je organizator, ki je skupino povabil soodgovoren za spodrsljaj. O tem noben novinar ne pise. Naprtit kazen revezem je seveda bedarija a ima pravno podlago in policisti so opravljali svoje delo. Tisti, ki se mu vsaj malo sanja verjetno ve, zakaj so taksne enote na meji z Italijo in ne z Avstrijo? No in smo krizali policaje, pohvalili zupana, naslednjiic pa bomo bentili, ker policaj ni opazil ilegalnih prebeznikov. To, kaksno imamo policijo je zrcalo predvsem nas samih. Kaksno bomo imeli drzavo cez deset let pa si raje ne predstavljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Borutt pravi:

 

Vidiš, kaj si napisal in na kaj sem odgovoril? Sem prilepil, da lahko prebereš, ker spomnil se tako ali tako ne boš. 

Ne bluzi o nekih represivnih hepancih, če nimaš najmanjšega pojma o naši zakonodaji in še manj o tuji. Pa še v tvojem stilu; ti še pušča vakum? 

Ne bluzi, po svetu se vozim za razliko od tebe in ne rabim poznati zakonodaje, ker občutim na lastni koži iQ domačih in tujih policistov.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša sodišča (skupaj z ustavnim) , so ena spolitizirana in skorumpirana sramota. Namesto s sojenjem se ukvarjajo s politiko in svojim "standardom" . Bolj kot pravica jim je pomembna statistika in ritolizništvo (politik(om)ov) , da se lažje vzpenjajo po "lestvici" .

lp

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, franc pravi:

Naša sodišča (skupaj z ustavnim) , so ena spolitizirana in skorumpirana sramota. Namesto s sojenjem se ukvarjajo s politiko in svojim "standardom" . Bolj kot pravica jim je pomembna statistika in ritolizništvo (politik(om)ov) , da se lažje vzpenjajo po "lestvici" .

lp

a misliš da "policija" se pa ne ukvarja s politiko :D

Sicer pa danes grem mal okrog:

KEJ VZAMEM OSEBNO AL 500€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!