Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

... kaj... nabiješ ga.... in potem ga potiskaš do kakega prvega betona...in po postopku kockanja (DINOS varianta) spraviti na manjši volumen....   :P

 

 

Resno:

No... če bi ta avto, ki te je izsilil, s  kamionom nabil odzadaj ... in se potem avtomobilist sklicuje, da si peljal s premalo varnostno razdaljo in si ga zaradi tega nabasal oduzadi :l_01: ....ali je ta posnetek verodostojen, ali ne?

Je verodostojen, za potrebe prekrškovnega postopka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

saj sem napisal, včasih se da, če se hoče, če se noče pa ne. A moram počasi tipkat? :P

 

Včasih bi bilo fajn ful počasi tipkati :lol1:

pred 40 minutami, Zivnorc pravi:

... kaj... nabiješ ga.... in potem ga potiskaš do kakega prvega betona...in po postopku kockanja (DINOS varianta) spraviti na manjši volumen....   :P

 

 

Resno:

No... če bi ta avto, ki te je izsilil, s  kamionom nabil odzadaj ... in se potem avtomobilist sklicuje, da si peljal s premalo varnostno razdaljo in si ga zaradi tega nabasal oduzadi :l_01: ....ali je ta posnetek verodostojen, ali ne?

Sem čakal, kdo bo ubesedil mojo misel. 

Je. In ne bi bilo prvič, ko bi na podlagi posnetka rešili zadevo ali pa prometno nesrečo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Sem čakal, kdo bo ubesedil mojo misel. 

... kaj to leti na moj prvi ali drugi odstavek?  :huh:

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Je. In ne bi bilo prvič, ko bi na podlagi posnetka rešili zadevo ali pa prometno nesrečo. 

Kako bi ti osebno obravnaval prometno nesrečo, ki bi se tukaj lahko zgodila, tovornjakar pa ne bi imel posnetka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Primosio pravi:

Kaj bi naredili s takšnim idiotom, glej na 01.20. In ja, v SLO, razcep Malence.

 

Na podoben nacin je mene in se enega nesrecnika za menoj pred kaksnimi 8 leti zjebal en stric z klobukom. AC smer CE LJ na odcepu za Trojane. Pelje stric, za njim ena zenska, nato jaz in se eden za menoj. Vsi po omejitvi in dovolj razmaka. Se stric spomni in ful po zlajfu do 30 na voznem pasu in na izvoz, brez blinkerjev. Vsi mi po zlajfu in se ustavimo brez kresa. Zenska pred menoj nato potegne, jaz in oni za mano tudi, jebi ga, na AC ni kaj za kempirat, je precej nevarno.

Pa si stric premisli in nazaj na voznega potegne, spet brez blinkerja. Ogledala ima pa za okras. Zenscina po zlajfu, jaz isto a sem jo cisto malo kusnil. Ona se ni cisto ustavla, jaz pa. Nato tresk in se oni od zadaj vame. Ce bi onega strica dobil v roke mu klobuk garant ne bi vec pasal. Ampak idiot senilni se je lepo odpeljal. Sreca je bila edino, da ni se kdo od zadaj z 100 nabasal.  Pa da smo bili vsi trije normalni in smo resili brez policajev. Od takrat imam kamero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na AC je prepovedano vsakršno ustavljanje in vzvratna vožnja. Sem nabasal tako pred leti možaka, ki je zaviral na mrtvo. Zavarovalnica mu ni krila nič, služben kombi je šel iz kasko naslova. Zavarovalnica se je opredelila za deljeno krivdo. Policije nismo klicali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... No... s temi pogovori mi je zdaj jasno, da ni kamera za brezveze, kot je že bilo pred časom govora o ilegalnosti... celo, da je kaznivo...itd.

Sam imam tole kamero na motorju:

https://www.ebay.com/itm/C6-Motorcycle-Biker-Action-Camera-Video-Camcorder-Dashcam-DVR-With-GPS-120-UK/163109003533?hash=item25fa0de10d:g:1TcAAOSwVNxaN3As

...in bom nabavil še eno za v avto.... ker dostikrat vidim v vzvratnem ogledalu, ko je kak zastoj...oz., je treba malo hitreje ustaviti na AC.... nekdo za mano čara po telefonu.... potem pa ko mutavi po žlajfih.

... fina je ta kamera, ker ima snemanje spredaj/zadaj... pa še vse GPS podatke, ki jih potrebuješ.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Na AC je prepovedano vsakršno ustavljanje in vzvratna vožnja. Sem nabasal tako pred leti možaka, ki je zaviral na mrtvo. Zavarovalnica mu ni krila nič, služben kombi je šel iz kasko naslova. Zavarovalnica se je opredelila za deljeno krivdo. Policije nismo klicali.

Ce ga zbijes ga lahko okrivis. A nas genij jo je pocvirnal. Ce bi se zanasali na kamere bi bil postopek in bi vsaj dva placala za varnostno razdaljo, ko smo speljali, je res vec nismo imeli. Vcasih je bolje pozret krivico pa prides ceneje skozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, IZTOK pravi:

Ce ga zbijes ga lahko okrivis. A nas genij jo je pocvirnal. Ce bi se zanasali na kamere bi bil postopek in bi vsaj dva placala za varnostno razdaljo, ko smo speljali, je res vec nismo imeli. Vcasih je bolje pozret krivico pa prides ceneje skozi.

Nisam stao, več sam se ustavljao, je napisal moj genij na evropsko poročilo (na voznem pasu seveda, baje je iskal izhod). 

Aja, pa takrat še ni bilo avto kamer.

Vedno pa v takem primeru tvegaš kako dodatno položnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Primosio pravi:

Kaj pa ti veš o parkiranju policijskih avtomobilov, si mogoče zaposlen v policiji? Nisi? Se mi je zdelo. Potem bodi tiho.

upam da si tipkal počasi, ker jaz ne znam hitro brati :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

pomanjkanje kadra, sedaj že invalide zaposlujejo  :)

 

Pa si dobro znak pogledal?

Ni za invalide.

lp

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Zivnorc pravi:

... fina je ta kamera, ker ima snemanje spredaj/zadaj... pa še vse GPS podatke, ki jih potrebuješ.

sem že pokazal sliko, kako pokaže lokacijo in hitrost... tut za avto študiram, da bi jo dal

pred 17 urami, maus pravi:

grobnik.thumb.jpg.41685e4ffca2aa44a3ed1dd3b28d76b4.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/2/2018 at 10:45 AM, DAMI34 said:

jest ne vem, sam mi res branimo to kuro pred...mah ne vem kom.

KATASTROFA NA MEJI :(

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/katastrofa-na-meji-caka-se-po-vec-ur-87692

Zavij še kaj na severno imejo in v Nemčijo. Povsod isto, zato ne šimfaj čez Slovenijo! 

9 minutes ago, DAMI34 said:

pomanjkanje kadra, sedaj že invalide zaposlujejo  :)

31172088_2052909838291179_1473104543360221184_n.thumb.jpg.7f316be14319326b5467ab89338e42d0.jpg

ta ni za invalide, poglej znak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, franc pravi:

Pa si dobro znak pogledal?

Ni za invalide.

lp

saj res, za šolarje

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motolover pravi:

Zavij še kaj na severno imejo in v Nemčijo. Povsod isto, zato ne šimfaj čez Slovenijo! 

ta ni za invalide, poglej znak!

šimfam komplet EU, ki je brez meja. Prost prehod blaga in ljudi...malomorgen. ps. v Italijo grem bp

Pravkar, Primosio pravi:

A vidiš? Nabijaš in zavajaš, po tvoji stari navadi :)

demantiram mojo izjavo, popravljam:

Sedaj že šolarje zaposlujejo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

šimfam komplet EU, ki je brez meja. Prost prehod blaga in ljudi...malomorgen. ps. v Italijo grem bp

demantiram mojo izjavo, popravljam:

Sedaj že šolarje zaposlujejo :P

 

Spet nabijaš, dobro poglej znak, mamice z otroci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Primosio pravi:

Spet nabijaš, dobro poglej znak, mamice z otroci...

a spet moram demantirat?

Sedaj že mamice z otroki v modrem kvadratku zaposlujejo. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

Prost prehod blaga in ljudi...malomorgen. ps. v Italijo grem bp

 

Ko bo veliko ilegalcev prešlo v Slovenijo, bodo tudi Italijani poostrili. Nekaj že delajo na tem. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps. kje kupim nalepko "mamica z otrokom" da bom lahko tudi jaz tak parkiral?

 

pred 1 uro, motolover pravi:

Ko bo veliko ilegalcev prešlo v Slovenijo, bodo tudi Italijani poostrili. Nekaj že delajo na tem. 

 

delajo ja, ampak tam kjer je potrebno, na meji kjer se gre na črno čez, ne pa na mejnih prehodih, na mejnem prehodu, oziroma na njihovi strani pa je občasno policija, ki odpira predvsem vozila vzhodnih držav pa preverja.

Žalostno je to, da je 90% ali več EU avtomobilov, ki stoji 2 uri v koloni, potem pa samo mahnejo z roko. Mogoče vizuelna ocena.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Primosio pravi:

Je verodostojen, za potrebe prekrškovnega postopka.

Vem,da veliko komu smesno....sam gleden na zakon v gostinstvu.. .

Bi mogu bit posnetek vecje veljave,ce bi imel na motorju napisano video nadzor...

pred 2 urami, Primosio pravi:

Je verodostojen, za potrebe prekrškovnega postopka.

V lokalu...

Mora pisati,da video nadzor,da legitimno...

Bi imel posnetek vecjo veljavo,ce bi imel na motorju napisano video nadzor? Ja vem,da wnim smesno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!