Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred eno uro, isarajli1 pravi:

Daj naj nekdo lepo prosim zbriše vse izjave razen od edinega pametnega, ki vse ve. Ker, ko berem to, kar pišete, se poistovetim z vami in me to poneumja, kolikor še me sploh lahko. Itak nič ne vemo, nimamo pojma in ne znamo. Nekateri še nabijat več ne znate, no.

V tej temi nimamo kaj za pisat, ker nismo strokovno podkovani, niti izobraženi, večina nas sploh ne zna kopirat zakonov sem, eni niti brat ne znamo, kaj šele pisat, zato bo najbolje, da še samo beremo, seveda tisti, ki znate, za ostale so slike. Verjemite, bo kaj brati.

PA NEHAJTE NABIJAT, KER NIMATE POJMA !!!

(Pismo, kera mu je to vcepla v glavo? )

Tema je brezveze. Predlagam, da se zbriše ali pa zapre. Bo lepše na tem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Borutt said:

Sploh veš, kaj mora imeti tujec pri sebi pri prehodu državne meje? In mogoče veš, koga se kaznuje, če tujec pri prehodu državne meje nima pri sebi tistega, kar te sprašujem v prvem stavku? Tujci so storili prekršek in bili kaznovani. 

Kaj ima sedaj tukaj veze človečnost? Ker so reveži, jih je treba pustiti pri miru? Tudi cigani so reveži, ker se vozijo v neregistriranih in neizpravnih kripah. Torej? 

6 vprasanj in ena trdilna poved.

Zanimivo. :whistle:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Joker pravi:

Da se vam ljubi...:wallbash:

....zgleda da nimajo drugega dela.... žene pa poštarji zrihtajo.... :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

RNe beli si svoje male glavice. 

nimaš pojma ane..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Tebi ni kaj jasno?

Ljudje,ki so prisli po balkanski poti so se razstreljevali in oosiljevali... 

A te ritka peče? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

A te ritka peče? 

Vse vas,ki ste ubogali ukaze in jih spuscali dalje na njihovo misijo bi morala vsaj malo vest peci za vsa sranja,ki jih delajo po EU

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Ob 23. 8. 2018 ob 0:20, Borutt pravi:

Mogoče je malo drugače. Eno je pooblaščena uradna oseba in drugo je prekrškovni organ

1) Opomin sme prekrškovni organ in sodišče izreči za prekršek, storjen v takih olajševalnih okoliščinah, ki ga delajo posebno lahkega.

(1) Pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa lahko namesto izreka sankcije, kršitelja opozori, če je storjeni prekršek neznatnega pomena in če pooblaščena uradna oseba oceni, da je glede na pomen dejanja opozorilo zadosten ukrep.

Preberi več...  

 

  pred 14 urami, Primosio pravi:

Prekrškovni organ (ponavadi inšpektor na postaji), ne pooblaščena oseba prekrškovnega organa (beri: policist).......torej nimaš prav. Prekrškovni organ lahko izreče opomin, ko se vodi postopek po 51. členu ZP-1 in ko na podlagi 56. člena ZP-1 prekrškovni organ izda odločbo o prekršku. V primeru izdaje plačilnega naloga, pa o vloženi zahtevi za sodno varstvo odloča sodišče in ne prekrškovni organ. V konkretnem primeru je bil izdan plačilni nalog na podlagi 57. člena ZP-1 in je za odločanje o uporabljenem pravnem sredstvu odloča krajevno in stvarno pristojno sodišče.

Mater, to vem, pa nisem zaposlen na sodišču.

Zdaj pa nehajmo komentirat dela sodišča, ker nismo sodniki niti nismo zaposleni na sodniji, zato nimamo o tem delu pojma in samo nabijamo :)

Preberi več...  

pooblašena uradna oseba , prekrškovni organ, pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa , ???? kdo je kdo in kdo je kaj?

  pred 14 urami, Snecer pravi:

(5) Če prekrškovni organ ugotovi, da je zahteva pravočasna in utemeljena, odločbo o prekršku odpravi in ustavi postopek, ali jo odpravi in vloži predlog pri pristojnem prekrškovnem organu (50. člen), 

Prekrškovni organ je Policija, ne inšpektor, ki je pooblaščena oseba prekrškovnega organa = torej tisti ki vodi postopek.

zakaj ne bi komentirali...? :) 

Preberi več...  

prekrškovni organ in pristojni prekrškovni organ  sta dva različna organa? če prvi ni pooblaščen potem nima kaj delat ane.. ali je to eden in isti prekrškovni organ pa je pristojen samo v pon , sre, pet?

  pred 11 urami, thumper pravi:

 

prekrškovni organ in pristojni prekrškovni organ  sta dva različna organa? če prvi ni pooblaščen potem nima kaj delat ane.. ali je to eden in isti prekrškovni organ pa je pristojen samo v pon , sre, pet?

Preberi več...  

Ne beli si svoje male glavice. 

pred 11 urami, Borutt pravi:

Ne beli si svoje male glavice. 

nimaš pojma ane..

  pred 6 urami, thumper pravi:

nimaš pojma ane..

O tvojem delu res ne. In ga sploh ne komentiram. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

moje vprašanje se je glasilo:

"pooblašena uradna oseba , prekrškovni organ, pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa , ???? kdo je kdo in kdo je kaj?"

če nisi sposoben pravilnega odgovora o svojem področju dela ali pa ga ne veš , se vzdrži .

tvoja kredibilnost na forumu je padla pod vsako mejo , ki bi jo človek pričakoval od policista , ki je ponosen na svoje udejstvovanje na forumu, še bolj ponosen pa na svoje delo v realnem življenju.

če z odgovori tipa "ne beli si svoje male glavice" opreriraš tudi v civilnem življenju in službi - odrasel človek , uradna oseba s pooblastili ? - potem ti zlivanje žolča na soforumaše , žaljenje in podcenjevanje tukaj na forumu ne bo pomagalo.

od danes naprej se odpovedujem citiranju tvojih postov in te lepo prosim , da se tudi ti vzdržiš citiranja  mojih.     hvala

 

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:
  Ob 23. 8. 2018 ob 0:20, Borutt pravi:

Mogoče je malo drugače. Eno je pooblaščena uradna oseba in drugo je prekrškovni organ

1) Opomin sme prekrškovni organ in sodišče izreči za prekršek, storjen v takih olajševalnih okoliščinah, ki ga delajo posebno lahkega.

(1) Pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa lahko namesto izreka sankcije, kršitelja opozori, če je storjeni prekršek neznatnega pomena in če pooblaščena uradna oseba oceni, da je glede na pomen dejanja opozorilo zadosten ukrep.

Preberi več...  

 

  pred 14 urami, Primosio pravi:

Prekrškovni organ (ponavadi inšpektor na postaji), ne pooblaščena oseba prekrškovnega organa (beri: policist).......torej nimaš prav. Prekrškovni organ lahko izreče opomin, ko se vodi postopek po 51. členu ZP-1 in ko na podlagi 56. člena ZP-1 prekrškovni organ izda odločbo o prekršku. V primeru izdaje plačilnega naloga, pa o vloženi zahtevi za sodno varstvo odloča sodišče in ne prekrškovni organ. V konkretnem primeru je bil izdan plačilni nalog na podlagi 57. člena ZP-1 in je za odločanje o uporabljenem pravnem sredstvu odloča krajevno in stvarno pristojno sodišče.

Mater, to vem, pa nisem zaposlen na sodišču.

Zdaj pa nehajmo komentirat dela sodišča, ker nismo sodniki niti nismo zaposleni na sodniji, zato nimamo o tem delu pojma in samo nabijamo :)

Preberi več...  
Preberi več...  

pooblašena uradna oseba , prekrškovni organ, pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa , ???? kdo je kdo in kdo je kaj?

  pred 14 urami, Snecer pravi:

(5) Če prekrškovni organ ugotovi, da je zahteva pravočasna in utemeljena, odločbo o prekršku odpravi in ustavi postopek, ali jo odpravi in vloži predlog pri pristojnem prekrškovnem organu (50. člen), 

Prekrškovni organ je Policija, ne inšpektor, ki je pooblaščena oseba prekrškovnega organa = torej tisti ki vodi postopek.

zakaj ne bi komentirali...? :) 

Preberi več...  
Preberi več...  

prekrškovni organ in pristojni prekrškovni organ  sta dva različna organa? če prvi ni pooblaščen potem nima kaj delat ane.. ali je to eden in isti prekrškovni organ pa je pristojen samo v pon , sre, pet?

  pred 11 urami, thumper pravi:

 

prekrškovni organ in pristojni prekrškovni organ  sta dva različna organa? če prvi ni pooblaščen potem nima kaj delat ane.. ali je to eden in isti prekrškovni organ pa je pristojen samo v pon , sre, pet?

Preberi več...  
Preberi več...  

Ne beli si svoje male glavice. 

pred 11 urami, Borutt pravi:

Ne beli si svoje male glavice. 

nimaš pojma ane..

  pred 6 urami, thumper pravi:

nimaš pojma ane..

O tvojem delu res ne. In ga sploh ne komentiram. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

moje vprašanje se je glasilo:

"pooblašena uradna oseba , prekrškovni organ, pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa , ???? kdo je kdo in kdo je kaj?"

če nisi sposoben pravilnega odgovora o svojem področju dela ali pa ga ne veš , se vzdrži .

tvoja kredibilnost na forumu je padla pod vsako mejo , ki bi jo človek pričakoval od policista , ki je ponosen na svoje udejstvovanje na forumu, še bolj ponosen pa na svoje delo v realnem življenju.

če z odgovori tipa "ne beli si svoje male glavice" opreriraš tudi v civilnem življenju in službi - odrasel človek , uradna oseba s pooblastili ? - potem ti zlivanje žolča na soforumaše , žaljenje in podcenjevanje tukaj na forumu ne bo pomagalo.

od danes naprej se odpovedujem citiranju tvojih postov in te lepo prosim , da se tudi ti vzdržiš citiranja  mojih.     hvala

 

 

Zakaj sploh mene karkoli sprašuješ, če pa ves čas samo serješ po meni s svojimi bolanimi fantazijami. Sem prilepil odgovor in si ga preberi. In te svoje žaljivke si vtakni tja, kjer sonce nikoli ne posije. Če boš sploh razumel. Za dvojni vid je pa Rugelj že vse pojasnil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

A te ritka peče? 

 

pred 11 urami, sesir pravi:

Vse vas,ki ste ubogali ukaze in jih spuscali dalje na njihovo misijo bi morala vsaj malo vest peci za vsa sranja,ki jih delajo po EU

Sem dal malo mislit,kaj si mislimo drugi in raje tiho?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi glupi sam "dežurni policjoto" pameten!!!

Eat this.....https://www.vecer.com/prehitro-olajsanje-po-kubanskem-skandalu-6549308,  tolk  na njegova vprašanja, kaj je policija storila narobe. "Omejeni opranci" pač... pa naj živi naprej v svojem milnem mehurčku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, da se bo karkoli zgodilo. Kubanci so sli domov in ce ni toznika ni pritozbe. V resnici, tudi ce bi ostali, bi se tezko pritozili, ker finančni del kazni jim je ze bil odpisan.

Vse kar je se ostalo, je v krogu druzba-politika- policija. Pri čemer pa vemo kako bo:

javnost hitro pozabi do naslednjega dogodka,

politike ne zanimajo vprasanja ko nehajo prinašati glasove,

policija pa je očitno, kot posamezniki in kot institucija, precej nesposobna samokritike.

*hihi, prebral članek, mogoče se bo pa kak prisotni policist vsaj ob branju nekdanjega ustavnega sodnika malo zamislil, ker mnenja forumasev so itak za en drek

 

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, drmr69 pravi:

vsi glupi sam "dežurni policjoto" pameten!!!

Eat this.....https://www.vecer.com/prehitro-olajsanje-po-kubanskem-skandalu-6549308,  tolk  na njegova vprašanja, kaj je policija storila narobe. "Omejeni opranci" pač... pa naj živi naprej v svojem milnem mehurčku.

Napiši, kaj so naredili narobe? Bo šlo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, drmr69 pravi:

vsi glupi sam "dežurni policjoto" pameten!!!

Eat this.....https://www.vecer.com/prehitro-olajsanje-po-kubanskem-skandalu-6549308,  tolk  na njegova vprašanja, kaj je policija storila narobe. "Omejeni opranci" pač... pa naj živi naprej v svojem milnem mehurčku.

zavajanje, rumeni tisk

lp

B :P

 

pred 51 minutami, Borutt pravi:

Napiši, kaj so naredili narobe? Bo šlo? 

preberi, saj ti piše

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tako so žal zapisani zakoni. Če je kakšen policaj "človeški", ti ob napisani kazni pove, kam se lahko pritožiš ali celo napiše osnutek pritožbe...ker ve, da ni prav napisal, ampak je tako moral napisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 8. 2018 ob 15:55, DAMI34 pravi:

zavajanje, rumeni tisk

lp

B :P

 

preberi, saj ti piše

Zaenkrat ste tukaj samo srali brez odgovora na enostavno vprašanje. Torej, kaj so naredili narobe? Da poenostavim. Jih mogoče ne bi smeli kaznovati? Bo šlo? To zadnje je brezplačno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, vandrovec pravi:

...tako so žal zapisani zakoni. Če je kakšen policaj "človeški", ti ob napisani kazni pove, kam se lahko pritožiš ali celo napiše osnutek pritožbe...ker ve, da ni prav napisal, ampak je tako moral napisat.

Pritožba ali zahteva za sodno varstvo? To ni isto. 

Vsakemu kršitelju se ob izdaji globe pove, v kolikšnem času lahko poravna polovični znesek in, kar je še povezanega s plačilom globe. Prav tako se mu pove, da ima možnost podati zahtevo za sodno varstvo, če se ne strinja z izrečeno globo. 

Kaj policist ve, da ni prav napisal, ampak je moral? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Zaenkrat ste tukaj samo srali brez odgovora na enostavno vprašanje. Torej, kaj so naredili narobe? Da poenostavim. Jih mogoče ne bi smeli kaznovati? Bo šlo? To zadnje je brezplačno. 

Vse po črki zakona, res ste uspešno rešili še eno zagato, ki je ogrožala slovenska življenja, vsa čast za tako zagnanost.

Ne vem zakaj nisi tako zagnan z repliciranjem in vprašanji pri kraji AK47 iz službenega vozila.

Pa pri policistu motoristu, ki ga je napadla grbina, ostali nepriviligirani udeleženci v prometu dobijo po defoltu neprilagojeno hitrost.

Ali pa tih si bil pri zadnjem incidentu z alkoholom v službenem času in blondinko in 

Etc etc etc.....

A takrat zablokiraš z vsemi vprašanji in zakaj ne nalimaš člene in zakone, kaj vse so naredili narobe.....

Ne tebi je filanje ega drkanje ljudi na ms, obešanje na vejice in besede ter manipulacija besed, čeprav veš, kaj ti želijo sofuromaši dopovedat....

Ti kr nabijaj dalje, zdaj te že poznajo in vašo policijsko etiko tudi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Borutt pravi:

Zaenkrat ste tukaj samo srali brez odgovora na enostavno vprašanje. Torej, kaj so naredili narobe? Da poenostavim. Jih mogoče ne bi smeli kaznovati? Bo šlo? To zadnje je brezplačno. 

izvleček, tega, kar ti je že bilo predočeno. In če tega ne razumeš "sedi ena, pa mama naj pride v šolo" :P

Šlo je torej za znani pojav "jahanja na črki zakona" brez upoštevanja njegovega smisla. To pa ni zakonito, ampak nezakonito ravnanje. Da, prekršek je bil res storjen - nikakor pa niso bili izpolnjeni tudi pogoji za njegovo denarno sankcioniranje. In upravno sodišče v Novi Gorici je le pravilno uporabilo zakon.

 

ps. verjetno tut klapa v marici ni nič narobe naredila, saj niso oni vozili, a ne :D

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, Kmet2 said:

Ali pa tih si bil pri zadnjem incidentu z alkoholom v službenem času in blondinko

No, ni bil glih tiho, Relativiziral je dogodek, za določene podrobnosti pa trdil, da ni dokazov.

Drugače pa ja, kot da bi se pogovarjal z zidom. Goni eno in isto, je nezmotljiv, vse je črno-belo, vse tretira kot manjvredne izmečke ...

Popravljeno . Popravil Vin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Vse po črki zakona, res ste uspešno rešili še eno zagato, ki je ogrožala slovenska življenja, vsa čast za tako zagnanost.

Ne vem zakaj nisi tako zagnan z repliciranjem in vprašanji pri kraji AK47 iz službenega vozila.

Pa pri policistu motoristu, ki ga je napadla grbina, ostali nepriviligirani udeleženci v prometu dobijo po defoltu neprilagojeno hitrost.

Ali pa tih si bil pri zadnjem incidentu z alkoholom v službenem času in blondinko in 

Etc etc etc.....

A takrat zablokiraš z vsemi vprašanji in zakaj ne nalimaš člene in zakone, kaj vse so naredili narobe.....

Ne tebi je filanje ega drkanje ljudi na ms, obešanje na vejice in besede ter manipulacija besed, čeprav veš, kaj ti želijo sofuromaši dopovedat....

Ti kr nabijaj dalje, zdaj te že poznajo in vašo policijsko etiko tudi.

 

Saj nisem nikoli mislil, da boš razumel eno takšno enostavno zadevo, kot je ta, da lahko kršitelj predpisov pričakuje globo. 

V zvezi puške srbske proizvodnje in ne ruske, sem že napisal. Se ne spomniš? 

Tudi v zvezi grbine sem pisal. Tudi tega se ne spomniš? 

Pa tudi kranjske komedijante sem komentiral. Res se tudi tega ne spomniš? 

Si jim ti karkoli dokazal? Ali samo nabijaš na podlagi govoric? Menda ste vsi električisti zjutraj pri šanku s kavo pred seboj. Je samo govorica, da ima kava dodatek? 

Povej točno in ne bluzi z nekim nabijanjem. Pa bo potem veliko lažje. Pravzaprav se prvo pomiri in ne piši v jezi. Boš takoj bolj jasne in povezane povedi sestavil.  

Mene pozna veliko ljudi. Njih vprašaj, kaj si mislijo o meni oziroma, kakšen sem. Saj lahko tudi ti poveš, kakšen sem. Menda sem se, po tvoje, lanskega januarja spremenil. Napišem še dan spremembe? Ker jaz se spomnim. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, DAMI34 pravi:

izvleček, tega, kar ti je že bilo predočeno. In če tega ne razumeš "sedi ena, pa mama naj pride v šolo" :P

Šlo je torej za znani pojav "jahanja na črki zakona" brez upoštevanja njegovega smisla. To pa ni zakonito, ampak nezakonito ravnanje. Da, prekršek je bil res storjen - nikakor pa niso bili izpolnjeni tudi pogoji za njegovo denarno sankcioniranje. In upravno sodišče v Novi Gorici je le pravilno uporabilo zakon.

 

ps. verjetno tut klapa v marici ni nič narobe naredila, saj niso oni vozili, a ne :D

 

Ti pa si res ena brihta. Nezakonito so jim izrekli globo. Bravo, stručko. Kakšno upravno sodišče? Kubanci so bili krivi, ker so dobili opomin. 

Si že našel posnetek vožnje mladoletnice? Da ga vidim. 

pred 46 minutami, Vin pravi:

No, ni bil glih tiho, Relativiziral je dogodek, za določene podrobnosti pa trdil, da ni dokazov.

Drugače pa ja, kot da bi se pogovarjal z zidom. Goni eno in isto, je nezmotljiv, vse je črno-belo, vse tretira kot manjvredne izmečke ...

Lahko žališ sam sebe, ne boš pa pisal o meni, kot misliš o sebi. Je to jasno? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Saj nisem nikoli mislil, da boš razumel eno takšno enostavno zadevo, kot je ta, da lahko kršitelj predpisov pričakuje globo. 

V zvezi puške srbske proizvodnje in ne ruske, sem že napisal. Se ne spomniš? 

Tudi v zvezi grbine sem pisal. Tudi tega se ne spomniš? 

Pa tudi kranjske komedijante sem komentiral. Res se tudi tega ne spomniš? 

Si jim ti karkoli dokazal? Ali samo nabijaš na podlagi govoric? Menda ste vsi električisti zjutraj pri šanku s kavo pred seboj. Je samo govorica, da ima kava dodatek? 

Povej točno in ne bluzi z nekim nabijanjem. Pa bo potem veliko lažje. Pravzaprav se prvo pomiri in ne piši v jezi. Boš takoj bolj jasne in povezane povedi sestavil.  

Mene pozna veliko ljudi. Njih vprašaj, kaj si mislijo o meni oziroma, kakšen sem. Saj lahko tudi ti poveš, kakšen sem. Menda sem se, po tvoje, lanskega januarja spremenil. Napišem še dan spremembe? Ker jaz se spomnim. 

 

Spremenil si se za mene tistega trenutka, ko si se spustil na osebni nivo, jaz sem komentiral policijo in ne tebe! 

Vse ostalo pa ......

Se spomnim samo si se zelo hitro ugasnil, zelo hitro. Tu pa kar moriš ljudi iz posta v post.....

Kaj si o tebi kdo misli je njegova stvar, vem kaj mislim jaz, to je pomembno!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!