Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
The Lakl

Power boster ali zunanja zagonska baterija

Recommended Posts

The Lakl

Iščem informacijo, če slučajno kdo uporablja za potovanja Battery bank, Power boster, zagonska baterija... ali kako se jim pač reče? Majhna-velika kot mobilnik le bolj debela se mi zdi primerna oprema za avanturiste na večdnevnih popotovanjih. Z napravo lahko polnimo telefon, prenosnik, tablico...(kar pač imamo v kovčkih), dopolnimo komunikacijski intercom sistem (pri celodnevnem čvekanju ne vzdrži cel dan) in pri izpraznjenem akutu lahko zaženemo z njo agregat. Napravo sem videl pri mojem serviserju in iščem še dodatna mnenja, če jo kdo uporablja.

1409360_BB_00_FB_EPS_1000.jpg

sesir

Imajo od adac ko na avtocestah pokličeš,če se pokvari avto...pač avto je vžgal....

The Lakl

Zanimajo me je dejanske izkušnje z napravo in ne teoretično ugibanje! To znam tudi sam in tudi znam poiskat razne primerjave na YT. Moja slika naprave je iz trgovine Luis.de in ne kitajska roba (mogoče pa tudi).

Razmišljam o nabavi takšne baterije iz več razlogov.Preko Aliexpresa sem nabavil Power bank za mobilnik a je bila štala! Nato sem začel razmišljat o tej napravi, katero mi je pokazal serviser in je z njo startal motor. Ker veliko potujem bi prišla prav za polnjenje komunikacije, ker je vedno vklopljena in ne vzdrži cel dan. Grem na kavo in na sosednjem stolu dopolnim dve ali štiri komunikacije! V primeru izpraznitve akuta lahko zaženeš agregat. V primeru nočenja na prostem lahko naponim vse naprave...

Precej uporabna zadeva za avanturiste... 

smasher
5 hours ago, The Lakl said:

Evo kitajske polnilne naprave (power bank)! Takšna je prišla-brez baterij, nesestavljena, nepolomljena!!!

Bemti rižeke:twak:

received_781363592015696.jpeg

Si dobro prebral kaj piše na ebyju ali aliexpressu? 80% najcenejših powerbankov je brez baterij in to nekje piše, včasih ne zelo na veliko. Tudi ko sem kupoval tablico je pisalo šele v zadnji vrstici da jo dobavljajo brez tipkovnice, čeprav je bila na vseh slikah zraven. 

Tubi powerbanki in bateirje znajo lagat malce, oz ponavadi do kakšnih 50% kapacitete. Kupil 5000mAh powerbank je bil dejansko 3000mAh ampak za ceno še vedno solidno.

LP

The Lakl

Prebral. Moral bi biti komplet 18 k mAh a je prišel tak kaos. Odprl sem disput, opisal, poslikal in čez tri dni dobil nakazilo nazaj. 

Boster imam namen nabavit a ne iz riževe dežele. Tudi v evropi se dobi ugodno z normalno garancijo. Raje kak ojro več, pa veš kaj dobiš.

Zok

kitajske 18650 celice imajo po mojih izkusnjah tudi presenetljivo visoko stopnjo samopraznjenja.

V takem primeru so za ta namen neuporabne.

Sem pred casom hotel nabaviti malo vec 18650 za elektricni skiro, pa sem po prebranem milijontem testu z nakupom obupal. 10 eur za komad pa ne dam, ni vredno. Sem nazadnje kupil dva modelarska paketa 6S LiPo, in prisel skozi bistveno ceneje - pa z realnimi 4 Ah po kosu.

Edited by Zok

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!