Skoči na vsebino

Nemir


Elizabeta

Priporočene objave

Mogoče je pa mal razcepljena osebnost in rabi več tem? In pozornosti? Ali pa posredovanje društva proti mučenju živali....in kdo je v tem primeru žival?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha. Mustang & PEPE :notworthy: Dobro napisano.

'nuff said.

@Zok - to si zgleda namerno sem spravil, ker si vedel, da ta Jasna bere Motosvet ... tudi toliko nisi bil da bi osebno povedal kar ze pac mislis da moras povedat? :blink:

Like I said - 'nuff said.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zok - to si zgleda namerno sem spravil, ker si vedel, da ta Jasna bere Motosvet ... tudi toliko nisi bil da bi osebno povedal kar ze pac mislis da moras povedat? :blink:

Like I said - 'nuff said.

....... hihihiiii......pa je celo CyC-u potegnl !!!!!!!!

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok: kaj ti veš o svobodi, oz. kako lohk en tak pokovc govori o o čem takem?

,,Ne bom preživel celo življenje z eno žensko,,--Ne boj se tega ker te bo ona (sam da odpre oči) slej ko prej pustila.

V bistvu me BK za tvoje velike ljubezni sam razlaganje osebnih zadev, ki so še od nekoga, na netu je pa res nesramno.

Če Jasna res bere motosvet ji rečem lohk samo: ,,Srečnica, da se je majmun sam od sebe pobral,, Niso vsi taki sam mal bo treba počakat, da odrastejo do takrat pa samo uživi, pridejo, grejo in zadnji ostane,,. .)

Zok tebi pa ,,vsaka palca ima dva konca,,.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... hihihiiii......pa je celo CyC-u potegnl !!!!!!!!

Ti se kar zajebavej, ne berem vsak dan vsega :P

@lina - preberi do konca, je se bolj fucked up kot zgleda na zacetku .... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok: kaj ti veš o svobodi, oz. kako lohk en tak pokovc govori o o čem takem?

Zdej morm pa še jest nekaj rečt. Vsi ste mal smešni. Al pa patetični. Al pa je to eno in isto. Kukr se vzame.

Ne gre mi v glavo, kako lahko nekdo nekoga kar iz čistega mira, zato, ker nekaj pove, ker mu je pač bilo do tega, da to na tak način pove, imenuje "pokovc" in mu posredno že vnaprej pove, da bo zarad tega, ker pove, kar misli, v lajfu, oprostite izrazu, najebal. Je pač človk, ki pove na glas. In je človk, čeprav kao pokovc, ki mu ta forum in ti ljudje nekaj pomenijo in je mislu, da lahko pove, kar je mislu, čeprav obstaja velika možnost, da sploh ni mislu točno tako, kot je napisal. In na tem forumu je veliko pokovcev in pokovk, ki včasih, ali pa pogosto, blebetajo neumnosti, za nekatere seveda, za druge pa so velmožje in velpunce. In spomnem se točno nekoga ( ki je nekaj postov nazaj) Zoku dajal lekcije, "ta prave" lekcije iz lajfa, pred nekaj meseci pa je ravno on "izlival sebe" na te strani in prav tako so se mu nekateri režali, ker so itak vedeli, za kaj gre, drugi pa so z njim patili. Pa men se tut kdaj kdo smeje, pa sama sebi sem včasih patetična in glupa, pa včasih ne morem iz svoje kože in se kregam z maticem in z lino in včasih kar vsevprek vse poljubljam - halo!!!! Pa sem stara 35 let. Pa sem n-krat "pokovsko" nastrojena.

Vsak naj pogleda vase. In se mi zdi skrajno neokusno, da ne rečem še kaj drugega, da je zdaj glavna tema vseh tem, vseh bruhalnikov in vseh nasmehov ZOK, brez katerega ta forum sploh ne bi bil to kar je. Že zaradi tega, ker bi nekateri od vas pogrešali njegove kao tupe pripombe, nekateri od nas ( tudi jaz) pa bi pogrešali njegovo toplino, človeškost, spontanost, simpatičnost in "pokovstvo"...

Zdaj pa kar....

Oproščam se za vse slovnične in ostale morebitne vsebinske napake, ki bodo komu šle v nos, ampak BMK :)

Zok: :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ste blesavi. :wacko:

Hropci, hropulje in vsi ostali.

Čisto vsi vemo, da Zokketti pove vse v vse smeri.

Tako, kot je že nam zaupal marsikaj iz svojega življenja, je tudi Jasni strobezljal, da kako ful fajn kul je motorsvet in da je gor eden od glavnih in da se zadeve splača brati in gor po cele dneve viseti.

In sedaj, ko je nastopil mesec maj, ki je, kot vemo, mesec brez črke R v svojem imenu, mu je toplota postelje v sobi 210 nekako postala odveč, ko pa znanstveno dokazano lahko sedaj v vsakem grmu, ker ni tiste črke R notri v mesecu imena.

Pa Zokketti ima verjetno bolj malo kohones za na štiri oči in je izmislil peklenski načrt.

V motorsvetu objaviti namero po odpovedi ljubezneskega razmerja, pa kakšen teden odpovednega roka zraven je tudi dodal.

No in kot predvidevamo in kot se je potem tudi izkazalo, Jasna bere motorsvet in je razumela sporočilo Zokhovo in je poslala droban listek.

Še malo osebne note:

za Jasno :yea2: :yea2: :yea2:

za Zokita :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm :D :D

A misliš da je Zoki res tako preračunljiv ?

:o :huh: :o

Bi moral jaz star kozel, še v kakšen tovrstni tečaj.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Manu maš prav. Tut jest sm bila in sem še čorova oz ,,pokovc,, sam če stegneš jezik moraš vedet, da te bo en pocukal za njega---naslednjič paziš komu kaj govoriš. Sej ga verjetno vsi razumemo in graja je zgolj pogled iz druge strani----ki vedno obstaja. Poleg tega pa so punčke bolj občutljive sorte in če je stvar taka kot je napisal Zok je Jasna tista, ki je takratko potegnila zato rabi malce moralne podpore (mogoče se pa motim in ima že novega ,,cimra,, v sobi 210).

Imam pa posebno alergijo na določene izjave kot: BMK jest se usedem na motor in cesta je moj gospodar. Al pa te fore o največji ljubezni do motorja, ki je orgazmičena, pa flancanje o svobodi, ker le te v pravi podobi NI . Tuki pa ne morem iz svoje kože in bit tiho.Žal se trudim, da ne bi odreagirala na take stvari in mogoče mi enkrat celo uspe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj se mi zdi da kdo pozablja osnovni namen Foruma...diskusija...in brez pametne, najstniške, zrelostne, neumne, blesave, modrostne, starostne, moralne, asocialne, relevantne diskusije forum nebi obstajal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa posebno alergijo na določene izjave kot...

Saj to sem ti hotela povedati, Lina : brez potrebe imaš/dobivaš/si podvržena alergiji... .)

Seveda jo pa imam tudi jaz včasih izdatno preveč. :)

p.s.

Dontvori, kmalu bo prišel na vrsto drug grešni kozel. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj se mi zdi da kdo pozablja osnovni namen Foruma...diskusija...in brez pametne, najstniške, zrelostne, neumne, blesave, modrostne, starostne, moralne, asocialne, relevantne diskusije forum nebi obstajal.....

ni vsaka stvar za "debato"... razen, če ti je res dolgčas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač človk, ki pove na glas.

Mati Manu imajo res! B)

Z drobcenim lepotnim popravkom: zelo ugodno zna biti, če zadevo poveš na glas človeku, ki se ga vse skupaj tiče (BTW, to nima nobene neposredne zveze s tiči)

In se mi zdi skrajno neokusno, da ne rečem še kaj drugega, da je zdaj glavna tema vseh tem, vseh bruhalnikov in vseh nasmehov ZOK

True! Po pravici povedano, če bi skromni yst napravil le površno bilanco kiksov ranga zok/jasna, ki sem jih uspel doslej zagrešiti, bi menda že prav veselo bingljal v vetru. To vedši ( :naughty: ) sem se lokavo odločil, da raje ne bom kozlal, scal ipd po Zokmajstru, pač pa mu samo nežno prišepnil:

"Zokec, biksaš ga!"

Ravno toliko, da bo slišal. To se pa menda sme, ane? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemirna sem, ker danes ne berem Zoka. :(

ne skrbi mama manuela :rolleyes: ...sej veš kako je v naših vihravih dneh....danes končaš jutri si spet skupaj...po moje se bosta pobotala.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemirna sem, ker bom danes zvečer veliko brisala......in to v kar neki in v ljubezni..... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :devil:

Alla :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemirna sem, ker bom danes zvečer veliko brisala......in to v kar neki in v ljubezni..... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :devil:

Alla :devil:

Vesela sem, da si boš polepšala večer. :)

Jaz bom raje gledala film in si vrtala po nosu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom raje gledala film in si vrtala po nosu. :)

samo ne si vrtat po "nemirki". To raje prepusti usposobljenim strokovnjakom ali vsaj nadebudnim amaterjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom raje vrtala po nosu. :)

Kul! :)

Če boš našla kaj extra interesantnega, ne pozabi napopat v Motomars.

Denimo v Vomitorium.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemir. kako ljubko simpaticno stanje. se mi ravno dogaja.

ker sem se nazrl k´prasc...... in sedaj mi v crevah dela. nemirno. torej nemir.

bom se malo pocakal in regularno pustil biologiji svojo pot. ker vomitorium onesnaziti z dobrotami, katere sem imel cast si basati v obraz, bi bila cista potrata tezko zasluzenih soldov.

vivat tiramisu. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!