Skoči na vsebino

Nemir


Elizabeta

Priporočene objave

Mesa Boogie-Fifty/Fifty- končna stopnja

Stereo, lampaška končna stopnja. V brezhibnem stanju. Možnost preklopa na 2*15 ali 2*50W, 2 neodvisna gumba za volume in presence.

info na www.mesaboogie.com

:lol1: :lol1: :lol1:

:004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kaj je tu tak smesnega?? :blink: MOSFET rules, but RESPECT THE TUBES!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Tudi vse v zvezi z mano, je bilo tako bedno, tako turobno, kakršen je bil dan, ko sem se rodil. Edina razlika je bila v tem, da sem se zdaj lahko sem in tja napil, čeprav ne tolikokrat, kot bi si želel. Pijača je bila edino, kar je človeka še držalo pokonci, da se ne bi nenehno čutil potolčen in nekoristen. Vse drugo je samo kljuvalo in sekalo na drobne kosce. Ni bilo reči, ki bi bila zanimiva, ničesar. Ljudje so bili omejeni in previdni, vsi so bili isti in meni je bilo usojeno živeti s temi zajebanci do konca življenja, sem razmišljal. Ljubi bog, vsi imajo riti in spolne organe in usta in pazduhe. Serjejo in čvekajo in so butasti kot noč.

...

Charles Bukowski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kozarcem v roki sem med drugim pomislil tudi na samomor, a sem v istem hipu začutil nenavadno ljubezen do svojega telesa, do vsega svojega življenja. Čeprav polna brazgotin, sta bila vseeno moja.

Pogledal sem se v ogledalo na omarici in se zarežal : če že greš, zakaj ne bi obenem odnesel še kakšnih osem, deset ali dvanajst njih s sabo...

Charles Bukowski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puma.....nemiren pogled, napete mišice, konica repa nemirno šviga sem ter tja. Noge venomer ubirajo isto pot. Od ene stene do druge....kletka....

To bitje, polno moči, nabito z energijo, ujeto med prepleteno žičnato ograjo, ki jo loči od svobode.

Iskrica v očeh počasi umira, noge še vedno ubirajo znano pot....rutina preživetja.

Živa je, pa vendar ne živi... Umiranje na obroke....

Koliko od nas je takih pum v kletkah lastnih misli ujetih v rutino......?

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zažmuri

Zažmuri,

pa na sopstvenom platnu

U glavi pomešaj sivu i zlatnu

Lagano

da ne remetiš vece

Zažmuri,

pusti film da isteče

Udahni,

vazduh lepljiv od krvi

Ne gledaj me kao vučica

Nije moja želja presuda

Baklje gore pesma cigana

Pročitana s dlana sudbina

(Bajaga)

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAGRABI ME :yea2:

Slavko Ivančič

Jaz sem pri roki, mene zlahka dobiš,

zadosti je, da si me malo zaželiš.

Jaz sem na vsakem vogalu, pripravljen na vse.

Kaj te bo strah – zagrabi me!

Jaz se ne branim, včasih stisnem zobe,

če me zagrabiš na trdo, mi cukaš lase,

Če me opraskaš po vratu, me ugrizneš v uho,

kaj pa me briga – saj je lepo.

Lahko me primeš za besedo,

ne bom ti lagal,

Lahko me primeš za obljube,

ne bom ti zbežal.

Ne bom zardeval,

ko se bom predal.

Zagrabi kjer hočeš,

ne bo ti žal.

Ti ne verjameš, da me lahko zlahka dobiš,

le zmigaj se malo, da ne zgrešiš.

Če iščeš žrtev, sem pripravljen na vse,

sem tvoj jetnik – zagrabi me.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj znamenj in simptomov notranjega miru:

- očitna zmožnost uživanja v vsakem trenutku

- mišljenje in dejanja so spontani, ne izhajajo iz strahov zaradi preteklih doživetij

- pomanjkanje zanimanja za obsojanje drugih

- pomanjkanje zanimanja za interpretiranje tega, kar počno drugi

- pomanjkanje zanimanja za konflikte

- pomanjkanje sposobnosti, da bi nas skrbelo

- pogosti in močni občutki spoštovanja

- zadovoljstvo ob povezanosti z drugimi in naravo

- povečana sprejemljivost za ljubezen, ki jo razširjajo drugi, pa tudi neustavljiva potreba, da bi jo razširjali sami

- pogosti napadi smehljanja

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj znamenj in simptomov notranjega miru:

- očitna zmožnost uživanja v vsakem trenutku

- mišljenje in dejanja so spontani, ne izhajajo iz strahov zaradi preteklih doživetij

- pomanjkanje zanimanja za obsojanje drugih

- pomanjkanje zanimanja za interpretiranje tega, kar počno drugi

- pomanjkanje zanimanja za konflikte

- pomanjkanje sposobnosti, da bi nas skrbelo

- pogosti in močni občutki spoštovanja

- zadovoljstvo ob povezanosti z drugimi in naravo

- povečana sprejemljivost za ljubezen, ki jo razširjajo drugi, pa tudi neustavljiva potreba, da bi jo razširjali sami

- pogosti napadi smehljanja

:hmm:

Na kurac ( ki ga nimam) mi gre, če si nemirna! :angry: TAKO. :devil:

Zdej sem ti pa povedala. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo mal :topic: (sorry)

Mirn sm.

Druga penina gre h koncu.

Črke na tipkovnici se nekam čudno množijo.

Od kdaj ima naša abeceda tolko črk (pa tud enake so vmes). :?

Hrana mi ne diši.

Vse kar si želim je odštevanje....

...v temi: "Nagradna igra" seveda. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

single one more time, huh? :naughty:

not single. just lonely in my own world, all alone and with no parental understanding.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

not single. just lonely in my own world, all alone and with no parental understanding.

ahhh, sladke težave 5-letnikov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

"Zgodbica iz Zokovega dnevnika, dne 5. 2. 2004" ali "Ah, te zenske..."

jutro. telefon neki mjavka. TUP v steno. kaj bi moj telefon brez etuija!! :) vstanem. "mama, dej mi plis dva jurja!" "kok se rece??" "ja kwa, dej, no, v maribor morm it!" "na tuki, pa prjazn bod!" "ja, wha'eva'..." kamikaziram s kolesom po gresinskem bregu dol proti postaju, solze mi zalijejo oci, roke od samega vetra bolijo, kupim karto, gas na vlak. potegnem ven zvezek. v glavi begajo misli. "pjeb, zdej mas pa 55 minut da se naucis tist kar bi se mogu ze mesce nazaj!!" "zka se morm glih zadnji dan sele ZACET ucit??" "glih bom rabu kdaj v strojnem jeziku programirat..." "mikroinstrukcije morm znat zapisat v binarnem sistemu - WTF??" "ce da tole not sm poletu..." ...slaba dva metra vstran se vsede neka bjonda. js nebi bil js, ce neb pogledu in ocenu zadeve. :) njaaa, punca za pojest... ...AMPAK!! nas Zokec se mora ucit, ker se v zadnjih 4ih mescih ni, zdej ma pa zagovor tistih dveh kolokvijev, za katera se je tak pripravljal, da je pisal viruse za nasega ubogega Danija, ki bi mu nas Zokec s taaaakim veseljem zabasu pest v faco... :) Zok, uci se, ne gledat levo!! ok, punca je tud potegnla neke zapiske vn - piflarka torej. nja, slaba tolazba, ko se pa Zok tud pifla... :P in tako sem samega sebe preprical, da vse skup ni omembe vredno... :) pridem v maribor, picim v Picassota. natakar dobre volje kot vedno: "Kava z mlekom pa deci vode + deci soka, ne??" :) "tk k vedno, ja!" :) potegnem vn zvezek. k sosednji mizi se vsede tista crnolaska, ki sem jo ze pred enim tednom opazoval, kok je nonstop pogledovala k mizi, kjer sva sedela s Perotom. tudi tokrat je bla sama. in jaz bi se moral ucit. "jah tole ucenje bo pa res ucinkovito - mam eno uro casa pa eno picozo pr sosednji mizi..." :hmm: misli so mi zacele begati. zunaj sploh ni bilo hladno, pomislil sem na motor. svoboda. kako svoboden sem bil se preden sem skantal mamin avto!! vozu sm se kjerkoli sm se lahko, tankal sem za jurja pa se vozu kamorkoli sm hotu (diesel & stuff :) ), tud k bauci sm sou enkrat, jao, tist je bla zurka - od frenda k frendici pa pol k drugem frendu pa pol domov pa na trojane na kosilo - rrrruuullllaaaaa!!!!! B) am... ...bauca?? ...hmm... :hmm: ...svasta... :blink: ...zej se pa uc ce se lahk, ce na bauco mislis!! :) naokrog sm zacel posiljat SMSe, k mi je blo dolgcas zravn knjige... :) treba bo spet motor zrihtat, da vidim, kolk se ga da nazgat prek koroskega mosta... :hmm: ...ona miska tam pr sosednji mizi je vstala pa sla na vece. spotoma me je pogledala. najina pogleda sta se srecala. nekaj me stisne v prsih. obsle so me cudne misli. "zakaj da fak mam ob ucenju naokrog same vredi predstavnice neznejsega spola??" :) nevermind. mikroinstrukcija, counter, memory data register, memory adress register, microinstruction register, logicno artimetricna enota, krmilna enota, vodila, periferija, aktivno cakanje, prekinitve, direct memory access, koprocesor, jada jada jada... mah, neki bo ze. pospravim zvezke in zavijem proti sanku, da bi placal. v tem trenutku pride nazaj tista crnolaska, me pogleda in se nasmehne. cakicakicaki... ne, ni se nasmehnla... ...al se je?? ma sploh nism ziher, sej je cela taka vesela puncka, sam js sm si zelel da bi se nasmehnla. pa se zgleda full bl kjutkano ce se mal smejcka... :wub: se zadnji pogled proti njej (le od kod mi je tk znana?? ko izvem vam povem!), in picim via FERI. najprej pot v racunalnisko ucilnico, pogledat kje sploh mam zagovor. ja kwa pa, se tam srecam motosvetovce!! :OK: gas pisat zagovor. ja, pisat. ustni je v bistvu pisni, sam da se steje kot ustni. cudna so pota gospodova. 5 vprasanj. pr nubenem nism cist tocno vedu kwa sploh hoce. ma dobr, pr vsakem sm napisu skor vse kar se mi je zdel, da spada zravn, le pri zadnji, peti nalogi mi je zmanjkalo tistih 15 sekund za realizacijo programa, ceprav sem imel v glavi fenomenalno idejo zanj. gas vn. pridemo cez 3/4 ure nazaj, profesor zacne: "jah, fantje, 4je so napisali premalo." u, fak. it ain't good. treba bo zamenjat podpis na motosvetu v "I finally died after all..."... :cry: "...padli so [---], [---], [---] (bral je zelooo pocasi, men je pa heartbeat rastu po eksponentni krivulji, pritisk pa ziher na 250/150), in [---]." uff, naredu sm!! :yea2: nasteva ocene. "Zoran Jazbinsek: 8/8" ...caki mal... ...kwa je reku?? tu neki ne stima... :blink: "...Gospod profesor, kuk ste rekl d sm dubu??" "Jazbinsek??" "ja.." "8/8..." nardim cudno faco, on pa nadaljuje: "...sej lahko pridete na drug rok popravlat, ce niste zadovoljni..." WATAFAAAAAAK!?!?!? :blink: sploh nisem dojel. sele pol ure kasneje, na ulici, sem prisel k sebi. razposljem esemese sekici in mami, punci v daljno gorico in atiju, kjerkoli je ze bil, poklicem best frenda, itd. prijelo me je, da bi se sred ulice zacel dret, plesat, nazigat muzko (ce bi mel fersterkerijo s seboj), da bi motor nazgal tistih 185 cez koroski most, skratka, naredu vse, kar me veseli. da je mera popolna, mim mene poleti se en CRX z minimalno 8000 rpm, da je folk sam gledu... :kva2: za menoj je prvi izpit!!! :kva2: :kva2: :yea2: grem v trgovino. gledam po policah, iscem sharka. emm... ...shark je slabih 300 tolarjev, red bull pa dobrih 350... ...pa sej si zasluzim - vzamem red bull. :) na poti cez koroski most me "prehiti" (pesacil sem :) ) ena Fireblade, normalen tempo. "jao, ce bi js bil zdele gor, bi se vsaj 220 pelu!! B) " ni kaj, pol minute kasneje ze prileti iz druge strani ta ista cebeerka z vsaj 200 na uro, ce ne se vec - WAAAAAAAAAAAAAAAOOOOOOOOooooooooooommmmmm....... YS BI TUUUUUUUUUDDDDDD!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: srecam se par (4, 5??) brhkih deklin, od honda-shocka se nism prsu cist k seb, v meni se vzbudijo cudni obcutki. "zok, mir dej, punco mas. sploh pa je bla CBRka 3x bl zanimiva k une picoze vse skupi" ok. pridem pred DMS, pa zuni - kdo drug kot iz ceuga DMSa najbol izstopajoca bjonda!! zarad samocenzure raje dolocenih stvari glede nje ne bom objavil :), recmo pa, da je ob njej tezko ostat hladen. k sreci je osebno ne poznam. :) enivej, pridem v sobo, na moji mizi stoji comp - WTF?? question No.1: kaj dela neznani comp na moji mizi?? question No.2: kaj dela neznani comp na MOJI mizi??? question No.3: KWA DA FAK DELA NEZNANI COMP NA MOOOOJI MIZI?!?!?! :doze: enivej, po tehtnem razmiselku sem ugotovil, da je vsa stvar kr ql. sicer 400 MHz crap, a vseen. mal se poglobim. 1654 dni od zadnjega defragmentiranja in od zadnjega scandiskanja - pa to je 4 pa pol lete!!! :blink: :blink: ok, to (scandisk & defrag) uredim, se par malenkosti okrog windowsov (98, itak) postorim, in comp je prakticno moj. B) kok se je prilegel tisti red bull ob poslusanju Lil' John & EastSide Boys - Get Low!! :yea2: uleti moj cimer, in pove da je njegov. ql. bom se js mel neki (vse :D ) od njega. enivej. pot domov. postaja. js. vlak. spet crnolaska, tokrat niti ne tako hladna. jezus kristus, kok smo zejni!! :P prvic ta dan sem bil razpolozen za akcijo, da bi kako punchko mal zezu v glavo (nic resnega, konc koncev mam full vrei punco), ampak ker sem bil zaspan, za mano je bil psihicno dokaj naporen dan, in ker imam v daljni novi gorici mojo :K , sem preskocil vse klasicne fore in se posvetil bureku. :) tud punce, ceprav me vcasih (ajde, vedno! :P ) full zmedejo, niso vse. in ker me je potem poklicala se Jasna, moja najdrazja, sem ji ze 264827482-ic izpovedal kaj cutim do nje (v stilu "u mean tha world to me"). dokaj nenavaden dan je bil uspesno zakljucen.

epilog?? zenske niso vse. cebeerka je. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem edina, ki ne dojema kaj je bistvo tele Zokove izpovedi?! :huh: hm...model, kaj si hotu povedat???

js pa moram rečt, da je danes prvi dan po kar nekaj cajta, ko se mi ni blo treba učit, kolokviji in izpiti so odpisani, tud drgac se mi nič posebnega ne dogaja, prišlo je nekakšno obdobje zatišja in začuda mi to tud sede :) KONČNO MAM MALO MIRU!!! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...model, kaj si hotu povedat???

da mam prevc casa, in da si za rojstni dan zelim Fireblade... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj kratkega na osnovno temo :

Življenje nam je darovano,

zaslužimo ga s tem, da ga sami darujemo.

:(

V življenju se je treba čuvati treh stvari:

v mladosti - pregrehe;

v zrelosti - boja,

v starosti - lakomnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... am... ...bauca?? ...hmm... :hmm: ...svasta... zej se pa uc ce se lahk, ce na bauco mislis!!

Ja Zok ... :hmm: Ejoj ...

@ Meitschi Anastazija ... Zok je najbrž hteu samo delit svoj dan z nami ... nevem ... kdo pa razume Zoka ?!?! :? :wacko:

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... am... ...bauca?? ...hmm... :hmm: ...svasta... zej se pa uc ce se lahk, ce na bauco mislis!!

Ja Zok ... :hmm: Ejoj ...

jah sorrcy... :rolleyes: ...sam ne rect da ti med ucenjem mislis izkljucno na snov... :) ...k se bom zjoku... :)

kdo pa razume Zoka ?!?!  :?  :wacko:

...Miha... :rolleyes: ...pa Lebo... :rolleyes: ...in nihce drug... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!