Skoči na vsebino

Nemir


Elizabeta

Priporočene objave

jah sorrcy... :rolleyes: ...sam ne rect da ti med ucenjem mislis izkljucno na snov... :) ...k se bom zjoku... :)

Am, jaaaaaaaaaaaa ... občasno ;) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bauca... na koga pa ti misliš ko se učiš? :D

jaz dosti mislim, pa tud ko se ne učim, na eno punco, dolgi črnordeči lasje, temne očke, sexy postava ;) ... itd :) ...

zok, da nea ki na isto mislima - to ni vreji.... :hmm:

hehe ;)

LP

-matej

Popravljeno . Popravil CrashOver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nostalgija, stari, nostalgija... .) waaa, to so bli cajti!! :yea2: :OK:

zakaj, o zakaj nisem hotel razumet, da se Fusion v driftanju ne more primerjat z Bemflnom?? :cry: FWD suxxx!! :angry:

enivejz, prihaja pomlad, aprilia dobiva svojo novo obliko, spet ga bomo sral naokrog, letos je v planu celo morje z motorji :yea2: !!

zok, da nea ki na isto mislima - to ni vreji....

kdo pa je reku da skoz sam na eno mislim?? :P

ok, vecinoma sam na eno, mam pa tud "svoja" obdobja, ko splosno gledano, ne mislim cist nic... :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi vam punce nudile prave stvari nebi bilo treba samo mislit nanje.... :P  :D  ;)

Če bi Zoku njegova punca nudila prave stvari in bi bil on res tok zaljubljen u njo kot pravi, potem ne bi na tak način pisal o raznih črnolaskah in blondah :fight2: Zok, da nisi ti kej v sorodu s cagavim fantom???!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi Zoku njegova punca nudila prave stvari in bi bil on res tok zaljubljen u njo kot pravi, potem ne bi na tak način pisal o raznih črnolaskah in blondah :fight2: Zok, da nisi ti kej v sorodu s cagavim fantom???!!! :hmm:

mwahaha, punca, dokler sam gledam pa zezam, ni panike!! :D a tebe nikol nic ne zmede?? kot vidis v tekstu, me je CBRka zmedla bl k vse punce k so not omenjene (razen moje punchke, k mi v takih primerih zatisne usesa pa da enga lupchka :wub: :wub: :wub: )... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tebe nikol nic ne zmede??

priznam, če imam fanta me niti slučajno nič ne zmede, v nasprotnem primeru pa fant kaj kmalu ni več moj fant.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nasprotnem primeru pa fant kaj kmalu ni več moj fant.

...zgleda d js ne jemljem vsega tk strogo resno, konc koncev ce mas punco/fanta se ne pomeni, da si ob vso zivljenje... :) ...razlog za nemir?? :hmm: neeee... :doze: ...se nikol nism nubene punce prevaral, niti nikol ne mislim varat. B) sam gledat pa menda ni greh?? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zgleda d js ne jemljem vsega tk strogo resno, konc koncev ce mas punco/fanta se ne pomeni, da si ob vso zivljenje... :) ...razlog za nemir?? :hmm: neeee... :doze:  ...se nikol nism nubene punce prevaral, niti nikol ne mislim varat.  B) sam gledat pa menda ni greh?? :huh:

mogoče sm pa js tvoje umotvore mal narobe razumela, sam se mi je zdel, da si se zlo uživel v tole gledanje in fantaziranje. Samo...zakaj bi moral neki full sanjarit o drugih puncah/fantih??? :huh: potem ti tvoja že ni dovolj.mislim, če mam jst fanta pol ga mam zato, ker mi jeON ušeč, ker NJEGA rada gledam... in potem pišem poste o njemu, ne pa o nekem modelu, ki se mi je mogoče nasmehnu, al se mi ni nasmehnu al kaj je blo to, in uh madona, kok je dobr zgledu, bla bla bla, potem pa na koncu dodam kok js ljubim mojega dragega. to mi je malo mimo. Aja, mejbi to spada v drugo temo?! Ljubezen,kaj je to??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nja, trenutki zanimanja pac, ko naenkrat vidis crosshair na head up displayu... :P

...sej ne. vsaka zenska je neki posebnga, in ne morm rect da ce mam punco so pa vse ostale crap, ker vem, da niso. sicer pa tiste k na zunaj zgledajo najboljs, so navadno najbolj zafnane (hvala lepa za tako punco :zzz: ). no, to ne pomeni, da moja pupa ne zgleda dobr, prav nasprotno!! :wub: hehe, tole zgleda ko da me hoces prepricat v to, da svoji puncki nism zvest... :P ...pac je prej nism omenil, SFW?? :) rad jo mam vseen. ker je postena. ker je karakter. ker me ona se vedno dalec NAJBOLJ zmede. :) ker je ustanova (© ne_vem_kdo_ze :rolleyes:). ker je ONA. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam, če imam fanta me niti slučajno nič ne zmede, v nasprotnem primeru pa fant kaj kmalu ni več moj fant.

:OK: :OK: :OK:

teach Zok a lesson..... :fight2:

no na žalost imamo moški tudi drugo glavo katera misli s svojim setom možganov.....tako da pri omenjenem dogodku reakcija je...v kakšni meri pa je pač odvisno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...black wind, fire and steel... :yea2:

...moja reakcija ob kontaktu s kako vrei picozo?? "hmmm... :hmm: ...nenene, moja lubika je 3x boljsa. zok, pust to tam, kjer si najdu. B) "

za osvezitev RAMa:

zok, mir dej, punco mas.

happy now?? :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moja reakcija ob kontaktu s kako vrei picozo?? "hmmm... :hmm: ...nenene, moja lubika je 3x boljsa. zok, pust to tam, kjer si najdu. B) "

no sej....z razdalje je vse dovoljeno...ali pač.... :P O:-)

tolaži se s tem...ko vidiš fajn bejbo se ne sprašuje kako bi bilo fajn z njo v postelji....sprašuj in domišljaj si kako bi bila ona fajn s tvojo bejbo v postelji...tu pa ni greha..... :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko vidiš fajn bejbo se ne sprašuje kako bi bilo fajn z njo v postelji....sprašuj in domišljaj si kako bi bila ona fajn s tvojo bejbo v postelji...tu pa ni greha..... :D :yea2:

:blink: :blink: :blink:

ja MUCEK!!! :blink: :blink: :blink:

od kod ti take ideje??? :blink: :blink: :angry:

ok, da reces "kak bi mel tole namest televizije v dnevni" al pa "namest monitorja v racunalniski sobi", ne pa v postli - WTF?!? :o :ph34r:

...in pol se folk name spravlja kao da mi punca ne pomeni dost... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no na žalost imamo moški tudi drugo glavo katera misli s svojim setom možganov.....

dual processor system?? :P

napovedi ("treba bo zrihtat motor, da vidim kolk gre cez koroski most") se uresnicujejo, vedno bolj sem na trnih, vedno bolj sem nemiren, vedno bolj sem v pricakovanju, mene bo razgnal!!! :kva2: :kva2: :kva2:

...al sm pa sam zadet od hlapov barve, laka pa poliesterskega kita... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koliko od nas je takih pum v kletkah lastnih misli ujetih v rutino......?

Alla

Absolutno preveč.....pa si po neki čudni logiki mazohizma nočemo......OK,ne znamo pomagat!!!!

Streznitve pa so že od nekdaj hudičevo zajebana stvar.Če drugega ne....ostane slab okus v ustih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno preveč.....pa si po neki čudni logiki mazohizma nočemo......OK,ne znamo pomagat!!!!

Streznitve pa so že od nekdaj hudičevo zajebana stvar.Če drugega ne....ostane slab okus v ustih.

Klimbra? :?

A se mi sam zdi, da rabiš dons en :004 in en :friend1: ?

No ja, kakorkoli že - če rabiš vzem, če ne pa vseeno.... :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra? :?

A se mi sam zdi, da rabiš dons en :004 in en :friend1: ?

No ja, kakorkoli že - če rabiš vzem, če ne pa vseeno.... :K

:004 :004 hihihihihiiiiiiiiii vzamem,veš de!!!!!

Drgač,pa zgolj retorično razmišljanje!!!!Pa se mi zdi kruto resnično!!!!!

Se morda ne strinjaš..... :fight2: bo tole sledil!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg je naletaval.......pot je bila obvezna.Z veliko mero zaskrbljenosti sem stopal skozi vrata,ki sem jih v mladosti tolikokrat odpr,preganjal skozi njih tiste,ki so mi bili zoprni,kot tiste,ki sem jih imel rad.Dolgih osem let......pa nikoli s takim cmokom v grlu.

Počasi proti vratom,kamor so me skoraj dnevno klicali na pranje možganov........pa kaj hočemo,bil sem radoveden,navihan otrok.Toda danes je namen obiska popolnoma drugačen.Tudi moja vloga je drugačna.Predno potrkam,na še vedno oguljena vrata,pred katerimi sem prestal toliko minut....tako sam,kot v družbi s še ostalimi nesrečniki,ki so bili tistega dne opaženi.

Kratek pozdrav,stisk roke,hladne fraze,ki si jih izmenjujemo ODRASLI .....pač po nekem nenapisanem pravilu.

Pogovor....toplo....hladno.....toplo....hladno.....itd.Nisem ugovarja,zatopil sem se v svoje misli,usodo,.........

Krivičen sem.....pozabil sem na otroka,na njegove misli.............

V desetih minutah,mi je nekdo drug,z diplomo v žepu,na meni tuj....popolnoma nerazumljiv način povedal........SLAB OČE SI!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kadar sem pozoren, začutim, kako sem v marsičem nepozoren. Tega se tedaj tudi zavem, ne da bi vrednotil. Zavedanje brez vrednotenja vodi k miru. Vzrok našega nemira je pogosto v tem, da vse, kar počnemo, vrednotimo. Te ugotovitve pa večinoma ne ustrezajo našim vrednostnim merilom. Zato smo nezadovoljni s seboj v tem svetu, v nas se razseje nemir. Če zavestno nekaj zaznam, ne da bi to vrednotil, lahko vse pustim tako, kot je, ne da bi mi bilo treba kaj spremeniti. In če lahko tako pustim, se bo spremenilo samo od sebe. Če lahko pustim svojo nepozornost, ne da bi se boril proti njej, se bo spremenila v pozornost. Ni mi treba tega posebej storiti ter uporabiti za to številnih zapletenih metod in tehnik. Povsem mirno zaznavam svoj nemir. Čutim, da je moja notranjost precej razburkana. Vendar pa moj jaz sam, ki to občuti, ni nemiren.

Mala knjiga o pravi sreči

Anselm Grun

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej ne. vsaka zenska je neki posebnga, in ne morm rect da ce mam punco so pa vse ostale crap, ker vem, da niso. sicer pa tiste k na zunaj zgledajo najboljs, so navadno najbolj zafnane (hvala lepa za tako punco :zzz: ). no, to ne pomeni, da moja pupa ne zgleda dobr, prav nasprotno!! :wub: hehe, tole zgleda ko da me hoces prepricat v to, da svoji puncki nism zvest... :P ...pac je prej nism omenil, SFW?? :) rad jo mam vseen. ker je postena. ker je karakter. ker me ona se vedno dalec NAJBOLJ zmede. :) ker je ustanova (© ne_vem_kdo_ze :rolleyes:). ker je ONA. :wub:

Tudi če si ravnokar pojedel in si sit, ti je še vedno dovoljeno gledati na jedilnik .) :naughty:

Angelček na eni rami, hudiček na drugi... jaz vem, kaj bom izbral :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!