Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Uffff...vložil vsoto enega dobrega bicikla. Vmes zaslužil že za nov 1000 kubični moped. Zdej sem spet pri biciklu....?

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težava je v tem, ker ko vstopiš,(mislim na splošno) si narediš neke plane kdaj izstopiš, ko pa imaš lep dobiček, to mejo kar premikaš navzgor. Pri tem ti medvedjo uslugo delajo razni hajperji na YT. Treba je imet vstopno točko, in izstopni plan. In se tra držat.

Glede na to, da je stanje v Ukrajini resno, in bi lahko sprožilo, kake večje svetovne dogodke, za nekaj časa kripto ni varna naložba. Ob takih dogodkih, sta gotovina in zlato carja. Še vedno sem neverjetno pozitiven na dlogi rok- obdobje 5-10 let. Ne prodajam nič, kar ne mislim imet par let. Na kratki rok-jaz bi počakal na odboj, ker se bo zgodil v neki točki, in nato odmetal vse shitcoine, al jih pa zamenjal v BTC.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna tale sranje v Ukrajini res zjebat kripto ... čeprav mislim, da je kripto še vedno najbolj varna naložba .. lahko samo v gatah greš od doma in imaš denar po celem svetu ... samo dostop do računalnika potrebuješ in kripto plačilno kartico ... 

zlato in gotovino nosit skozi sovražnikove vrste... plavat preko reke, hodit v blatu ... 

:huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

Zna tale sranje v Ukrajini res zjebat kripto ... čeprav mislim, da je kripto še vedno najbolj varna naložba .. lahko samo v gatah greš od doma in imaš denar po celem svetu ... samo dostop do računalnika potrebuješ in kripto plačilno kartico ... 

zlato in gotovino nosit skozi sovražnikove vrste... plavat preko reke, hodit v blatu ... 

:huh: 

kartico pa med ritnce, da maš obe roke frej....sploh za plavat  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, VS800 pravi:

kartico pa med ritnce, da maš obe roke frej....sploh za plavat  :lol1:

da bo kot od ribe rep... za določitev smeri :P

upam, da se ta sranje ne razširi :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

 

zlato in gotovino nosit skozi sovražnikove vrste... plavat preko reke, hodit v blatu ... 

:huh: 

No jest sm cilju na to, da se ne seliš, oziroma moreš it od doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

 

upam, da se ta sranje ne razširi :dry: 

Nise kak vojni strokovnjak, al pa politični analitik. Ampak sedaj je najboljša priložnost, da Kitajska "naredi nekaj" glede Tajvana. Priložnost je najboljša. Kaj bo, kako bo ne vem. Upam na najboljše, da se še vedno normalno zmenijo. A glede na to, da se posledice in strasti zaradi korone še niso pomirile, po celem svetu, da Kanada "jebe" kamionarje itd... kaže zelo slabo. Slabo za delniške trge in kripto. Ta dva trga blestita v dobrih pogojih. V negotovih, ne prosperirata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, skalar36 pravi:

No jest sm cilju na to, da se ne seliš, oziroma moreš it od doma.

če si doma, je itak vseeno... zlato, gotovina, kripto .. vsega po malo. Ko zmanjka itak nimaš nič več.

Upam, da bo zraslo na miljone ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

Upam, da bo zraslo na miljone ;) 

Millionar si že danes, lahko celo milliarder. Samo zamenjat morš kripto v  Indijsko denarno valuto :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Millionar si že danes, lahko celo milliarder. Samo zamenjat morš kripto v  Indijsko denarno valuto :naughty:

da nauš mislu, da ni neumno .. od menjave valut ni davka :P

mam kar nekaj kun, za katere sem plačal precej manj, kot bom dobil ko bom prodal ... verjetno bo tam okoli 7,5 ... kupu sem jih po 7,1 pa nisem dve letni bil na hrvaškem ... miljoni :kva2: 

samo počakam, da gredo v EUR denarno območje.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, maus pravi:

če si doma, je itak vseeno... zlato, gotovina, kripto .. vsega po malo. Ko zmanjka itak nimaš nič več.

Upam, da bo zraslo na miljone ;) 

Upaj, da imaš zadeve na Ledgerju....sicer zna bit od milijonov bolj malo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, BIF pravi:

Upaj, da imaš zadeve na Ledgerju....sicer zna bit od milijonov bolj malo....

a Trezor ni v redu :huh: 

;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, VS800 pravi:

je sam more bit T model, da gre ADA gor:jezik:

pa DOGI-ca gre tut :ras: 

:kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebo nas putin...majku mu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, lepo se je pač poklopilo vse. Sicer ni Putin kriv. Ampak pomisli za Shiba inu, sranje od sranja, ima MC velik 11 milliard, in to primerjaj s kakšnim uspešnim podjetjem, al pa z državnim proračunom.... smo še vedno v balončku, ki se mora izpihnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kripto odpisal, se ne obremenjujem s tem. Če bomo še živi čez 5 ali 10 let bomo videli, kako in kaj. Zgleda, da nekateri še kar ne verjamete v svetovni reset, začelo se je s korono, sedaj bo vojna in tako naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAnimivo bo še. Kurc, nazaj bom začel kadit, pa upal da me pobere pljučni rak.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

ZAnimivo bo še. Kurc, nazaj bom začel kadit, pa upal da me pobere pljučni rak.

jaz bom pa začel nazaj sexat .. da vsaj umrem ko jebać :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, skalar36 pravi:

ZAnimivo bo še. Kurc, nazaj bom začel kadit, pa upal da me pobere pljučni rak.

Kar traja nekaj časa, da te pljučni rak pobere...tam boš še veren postal pred smrtjo ☺️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!