Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 17 minutami, Endlich pravi:

Sqj boš prišel na svoj račun 😉

ni potrebe, če bo skus rastlo (upam da ja) nej pohiti z nakupom danes :P

pa je že čas, da rase, js čakam maljone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, vandrovec pravi:

Jaz sem že odpisal te kripto kripljne...kaj je še opcija za ohranitev prihrankov,...zlato?

Zlato. Nope. Njegova rast ni pokrila inflacije. 

Kr drž se BTC. Pa imej vizijo nekaj let v prihodnost. Ostale kriptovalute... isto kot trava in listje. 

  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ne gre za nek zaslužek ali pokritje inflacije...zgolj obdržanje večjega dela prihrankov. Ker ob napovedanih podražitvah in inflaciji se z Evrom vedno manj lahko kupi. Ne bi rad, da bi mi inflacija vse požrla. Gre se za nek dokaj varen vložek, kar BTC vsaj zaenkarat ne zgleda. Pa nočem se ukvarjat s tem, kdaj se ga splača kupiti/prodati...prihranki morajo biti na razpolago, kadar se jih rabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ostaja loh nas prjatle počastiš, loh mi multistrado kupis ...rad pomagam 

Čakam napovedan padec na 13k pa ga ni in ni... Verjetno pride cez par mescou 😑

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Meni se ne gre za nek zaslužek ali pokritje inflacije...zgolj obdržanje večjega dela prihrankov. Ker ob napovedanih podražitvah in inflaciji se z Evrom vedno manj lahko kupi. Ne bi rad, da bi mi inflacija vse požrla. Gre se za nek dokaj varen vložek, kar BTC vsaj zaenkarat ne zgleda. Pa nočem se ukvarjat s tem, kdaj se ga splača kupiti/prodati...prihranki morajo biti na razpolago, kadar se jih rabi

Ne vem za kaksen znesek se gre, ali pride v postev tudi nepremicnina ali ne.

Pa tudi ce pride je vprasanje. Mislim, da so sedaj cene ze previsoke. In kakor kaze sedaj bo zdarila huda kriza, ki potem utegne precej oklestiti cene nepremicnin.

Tako, da zanimivo malo razprsiti  Lahko nekaj v zlato in nekaj tudi v kripto. Ce se ga bojis, potem vlozi v kripto samo 1 ali 2k eur. Ko bo padalo, bos lazje prenesel kot cw bi imel vejci znesek. Dolgorocno bo pa verjerno zraslo in bo mogoce enkrat za en boljsi moped.

Enkrat je nekdo dobro rekel glede kripta. Ce re prevec jezi, ko pada, to.pomeni, da imas prevelik vlozek.

Vedno vlagaj samo del tega, brez katerga komot prezivis.

Imam obcutek, da sva podobnih let 50+. Zarto ne samo gledat, kako bi obdrzal ali oplemenitiv prihranke. Zdaj so se dobra leta in si kaj privosci. Ne cakat na 60 ali 70 ali celo 80, potem postane tudi zdravje manj zanesljivo...

Kolega ti je dobro svetoval, ko  je rekel, da kupi Multistrado, vendar jo kupi sebi in ne njemu😉

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Endlich pravi:

Ne vem za kaksen znesek se gre, ali pride v postev tudi nepremicnina ali ne.

Pa tudi ce pride je vprasanje. Mislim, da so sedaj cene ze previsoke. In kakor kaze sedaj bo zdarila huda kriza, ki potem utegne precej oklestiti cene nepremicnin.

Tako, da zanimivo malo razprsiti  Lahko nekaj v zlato in nekaj tudi v kripto. Ce se ga bojis, potem vlozi v kripto samo 1 ali 2k eur. Ko bo padalo, bos lazje prenesel kot cw bi imel vejci znesek. Dolgorocno bo pa verjerno zraslo in bo mogoce enkrat za en boljsi moped.

Enkrat je nekdo dobro rekel glede kripta. Ce re prevec jezi, ko pada, to.pomeni, da imas prevelik vlozek.

Vedno vlagaj samo del tega, brez katerga komot prezivis.

Imam obcutek, da sva podobnih let 50+. Zarto ne samo gledat, kako bi obdrzal ali oplemenitiv prihranke. Zdaj so se dobra leta in si kaj privosci. Ne cakat na 60 ali 70 ali celo 80, potem postane tudi zdravje manj zanesljivo...

Kolega ti je dobro svetoval, ko  je rekel, da kupi Multistrado, vendar jo kupi sebi in ne njemu😉

 

Jah, nepremičnino imam namen prodati, ker je ne rabim in le davke pa druge položnice plačujem. Nobene želje nimam po novem motorju, ta se mi je tako prirasel, da ko se vsedem nanj je kot bi se zlil z neko celoto, ravno pravšnji zame. Tudi v BTCju in drugih kriptah imam nekaj.

Sicer ni neke panike...se mi zdi, da se na svetu pripravljajo velike spremembe in če bomo to preživeli ter vstopili v neko novo ureditev, bo vse drugače. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidis Kok mas ti enih problemov ker mas vsega preveč 😛 

zna res bit da bojo dol padle nepremicnine tko da cimprej na bolho 😁 

Kako je že reku kaco? Uživajte dokler lahko, js ga ubogam ☺️

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, vandrovec pravi:

 

Sicer ni neke panike...se mi zdi, da se na svetu pripravljajo velike spremembe in če bomo to preživeli ter vstopili v neko novo ureditev, bo vse drugače. :hmm:

Glede varčevanja nas ima večina enake pomisleke. Ni kake res dobre resitve trenutno.

Uradno inflacijo manipulativno prikazujejo nerealno nizko, sami pa vidimo vsakodnevno kaksne je resnica.

Glede nove ureditve se popolnoma strinjam. Ze dolgo.let srednji sloj izginja, v bodoce bodo pa to samo se pospesili. Na eni strani bo elita, na drugi pa ostali.Saj se bo dalo ziveti tudi na tej drugi strani, ampak bo precej nadzorovano in z omejenimi pravicami...

Me pa ze sedaj skrbi za ljudi, ki so se ze sedaj komajda prebijali skozi mesec in zanje bo zelo kmalu se tezje....

Sem motoristi ne sodimo, saj pravijo, da je moped luksuz, tako da nam ne gre tako slabo 😉

P.s. kar obdrzi svojo nepremicnino.

Poleg tega pa kak eurcek davka lahko prispevas 🙂

Popravljeno . Popravil Endlich
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z nepremičninami je samo delo.

S podnajemniki zna bit problem. 

Jaz glasujem za zlato, kot edini zanesljiv ohranjevalnik vrednosti, brez dela, truda, problemov,.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni sanjajo o nepremicnini, nekaterim je pa breme, narobe svet.

Pa se plemenitili bi pa ne vem kaj.... Ocitno je prevec vsega, pa je potlej breme vse skp. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dejansk je tko , sam...ce recmo nek privatnik posteno dela cele dneve in noci....ker neve kam bi z e... zgradi 2 bajti.... Mu jo bojo obdavcili ker je bil priden ... enmu k je kofetku pa socialno vleku mulce štepu bojo pa dodelil stanovanje.... Kukr obrnes nikol ni prou... Gre pa vse v to smer da se 'nč ne splaca'... V smislu bols lezat k ti nimajo kj vzet... Sam ce bo tako pol na dolgi rok bo ratala reušna.... Treba je spodbujat pridne da bo vsega dost....ne kontra...eliti je pa itak fajn da si revn pa tih pa vesel ce mas siht za iz mesca u mesc... 

Maus ukrepi...prevec rase 😑

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, bajkr88 pravi:

Maus ukrepi...prevec rase 😑

evo ... kupu za 50 € ... zrušu bom kriptoborzo :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 9. 2022 ob 19:31, maus pravi:

ni isto .. si koga videl, ki bi imel zobe iz BTC-ja :huh: 

...khm...khm...jest bi pa res rada vidla v današnjem cajtu kerga z zobmi iz zlata 😂😂😂...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, bajkr88 pravi:

Ahaa.. zdj pa da vidmo ether

rudarjeneje je v minus... sem vse ugasnu in malo počakati ...

BTC sm pa mal nakupu in ga zbou na 18 k :P 

 

sicer pa .. vse delnice na svetovnem trgu so drastično padle .. tko da... karkoli imaš, se zdaj ne splača prodati ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 9. 2022 ob 14:53, VS800 pravi:

To ga mo tm pr devedesetih sral pa razmetaval z miljoni k pr norcih

...ja...če boš preživel do takrat 😁...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Akito pravi:

...ja...če boš preživel do takrat 😁...

ti bi ga kr najraj dons fentala :mad: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

ti bi ga kr najraj dons fentala :mad: 

😲....haloooo....od kod pa tebi taki morilski prebliski ...jest sm zelo miroljubno in ljubeznivo bitjece....😇...

......

.....

.....

......

.....

....

.....

....

.....

.....

.....

.....

.....

....

.....dokler me kaka nepoštenost ali krivica ....ne spravi iz ravnotežja 😎...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!