Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro (IV. del)


Priporočene objave

Men se ze mal drema, k sem tolk zgodi ustala, ampak se lep cas ne bo lahko noc :cry: Ob osmih zvečer se ena runda dela čaka :evil:

Sicer pa ta tema ze mal spominja na eno igro, ki smo se jo še v vrtcu igral: DAN, NOČ, NOČ, NOČ, DAN, NOČ, DAN, NOČ, NOČ, DAN, ...itd. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst dons tut z dvokolesnikom pršla na šiht. Sicer onim brez mašine, ampak je prav tko lušt :)

Jst pa glih dons prvi dan peš, ker so mi tega mojga dvokolesnika brez mašine (ki pa sploh ni bil moj ampak od sostanovalke (ki pa tudi ni bil čisto zares njen - ampak to je že druga zgodba)) ukradli! Bemti lopovi :evil: :evil: :evil: :evil: Aja, če kdo vidi kak bicikl z moškim geštelom, temno rdeče barve s črnimi vzorčki, pa z že precej zbledelimi bledo rdečimi nalepkami od enga benda, brez blatnikov pa s širokimi gumami z zajetnim profilom in z rogovilasto balanco, me naj obvesti. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh še The ring si pogledam potem pa čisto zares lahko noč, če si bom upala zaspat, baje je film grozen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo mačica dober sestavek v motoristu, še več takih :D

???

Mi smo zgleda tuki za neki prkrajsani :shock: :( :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!