Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Vem da je dosti članov tega ms tudi nadobudnih mladcev in mladenk, ki radi prebirajo strani ms pa tud kaj pokomentirajo in z tem izrazijo svoje mnenje,saj smo bili vsi nekoč enaki mar ne, zato jim jaz tega ne zamerim, nočem samo da nekdo živi v krivi veri če sem prepričan da zadeve stojijo drugače. :OK:

Morda bo pa kdo iz mojega posta odnesel tudi kakšno koristno informacijo in si z tem olajšal nakup naprimer.

Nekdo drug bo pač rekel da sem neumen in da o zadevi nimam blage veze, tako pač je kaj hočeš ljudje smo različni. :) :)

Vem, da si dobronameren. Saj bi naj bil takle forum tudi temu namenjen. Pa očitno ni. Samo pomisli, koliko ljudi okoli sebe poznaš, ki so odšteli od 2000 do 2300 eur in si šli kupiti nov Akrapovičev izpušni sistem? Jaz samo enega. Vse ostalo je prodaja rabljenih stvari. Predvsem loncev. In potem sledi debata kako in kaj. Mene takšno nakladanje street legal DA ali NE spominja na nalaganje mladcev, ali naj pretepejo policaja DA ali NE? Brez veze. Karkoli boš napisal, se bo našel pametnjakovič, ki bo trdil, da vse skupaj ni res. Na koncu boš čisto po slučaju ugotovil, da si se "prepiral" s šestnajstletnim smrkavcem.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo pa kje ste slišali da si ti vijaki pripikani

Ehmm nisem slišal ampak videl, na lastne oči, ko sem lani odprl lično zapakiran akrapovičev lonec .) Tako,da ne nabijam kar na pamet :grrr

In kot je Danci rekel....pripikan je samo na enem mestu in to čisto na rahlo,tako da ni problem odšraufat .)

No...vsaj njegov,prijatlov,moj in še kateri je bil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se neboste kregal, tale (slip-on)vložek izgleda takole; na sliki bo najbolj jasno ,vtakne se ožjo cev v lonec(dušilac) in se na kocu dušilca pričvrsti z enim m 5 imbus vijakom (par sekund dela).Na sliki je še ena zadnja dijodna žarnica ( park-stop 12V 5-21W).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo pa kje ste slišali da si ti vijaki pripikani, sam sem osebno kupil že dva street legal izpuha(Akrapovič), tud kolega enga pa še pri nobenem ni bil vijak za fiksiranje dušilca pripikan, ne vem od kje vam ta informacija.

Pa naj mi potem še en razloži zakaj bi bil???????????????'

Ne vem zakaj, ampak vijaka na obeh mojih loncih sta bila pripikana... IPB Slika

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pripikat ali odpikat je pa ful zajebano to zadevo

kaj češ, akrapo je komplicirana naprava :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pripikat ali odpikat je pa ful zajebano to zadevo

kaj češ, akrapo je komplicirana naprava :P

Predvsem zato, ker pametujejo mnogi, kupijo redki. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti k pametujemo o tej stvari smo tudi kupili :P

Kaj ste kupili? Akrapoviča? Katerega pa - konkretno? Za ER6?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pripikani vijaki zo zato da je lahko lonec homologiran ni pa noben problev vijak odšrafati taka so pač pravila glede vijakov,ne verjamem pa da je kdo kupil lonec da vijak nebi bil pripikan kajti preden se roba izda se vse še enkrat pregleda in preveri, vložku zadej se pa ne reče slip on ampak TUV vložek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pripikani vijaki so zato da je lahko lonec homologiran ni pa noben problev vijak odšrafati taka so pač pravila glede vijakov,ne verjamem pa da je kdo kupil lonec da vijak nebi bil pripikan kajti preden se roba izda se vse še enkrat pregleda in preveri, vložku zadej se pa ne reče slip on ampak TUV vložek

ekola odgovor iz prve roke, da bodo končno utihnili 'virtualni' imetniki dotičnega izpuha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Hja pač tko je...eni mamo 2 ali več njih v garaži :D

Poglej! Nihče v tej temi ne sprašuje, koliko jih kdo ima v garaži. Naslov teme je Izpuh Akrapovič. Zato govorimo o uporabi in izkušnjah s produkti iz Ivančne gorice. Še zmeraj pa nisi odgovoril kateri tip izpuha si kupil, za kateri motocikel, kakšne so spremembe, kakšna je njegova oznaka in ali si kupil komplet s kolektorji? Koliko si zanje plačal? Kje si jih kupil? Itd. To so uporabni podatki. Vse ostalo je v terminologiji moderatorjev NABIJANJE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej! Nihče v tej temi ne sprašuje, koliko jih kdo ima v garaži...

Ti pa ne bot` tolk trmast in pusti človeka, da dostojno odgovori na vprašanje :angry:

Eno vprašanje... a ima kdo kak feder za slip-on odveč... men se je en odtrgal. Sicer ga dobim v Louisu za 3 €, ampak vseen probam zastonj dobit.... ANYBODY?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa ne bot` tolk trmast in pusti človeka, da dostojno odgovori na vprašanje :angry:

Eno vprašanje... a ima kdo kak feder za slip-on odveč... men se je en odtrgal. Sicer ga dobim v Louisu za 3 €, ampak vseen probam zastonj dobit.... ANYBODY?

iz kje pa si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se neboste kregal, tale (slip-on)vložek izgleda takole; na sliki bo najbolj jasno ,vtakne se ožjo cev v lonec(dušilac) in se na kocu dušilca pričvrsti z enim m 5 imbus vijakom (par sekund dela).Na sliki je še ena zadnja dijodna žarnica ( park-stop 12V 5-21W).

Hvala ti Brumer olajšal si mi delo :OK: , in čist tak btw Frips; fzr, r6, ninja 636(03/04), z 750 imajo popolnoma enake zadnje lonce, ker je tudi tuv papir za vse te modele, tako da mi ne boste trdili da so pripikani ker ima nov lonec kolega tukaj pri meni pa pa ni čisto nič pripikano. Glušnik pa zgleda popolnoma enako ko ta brumerjev na sliki. Pa naj tam nekdo pokaže kje pri p..... m..... je kaj pripikano.

Pa tud za svojo hondo rr ga imam že doma in čaka na vgradnjo (racing street legal) pa je pripikana edino matica v katero se privije ta vijak.

Da pa nebom kar nekaj v tri dni glumil ker me razpizdi ko mi hoče nekdo nekaj dopovedat sem šel slikat in vam pripopal tole.( tako je bila zadeva tudi spakirana le v foliji zračnimi mehurčki.)

Tisti ki pa imate pripikane pa še vi nalimajte sliko da vidim kako to potemtakem zgleda. .)

post-9145-1169822826_thumb.jpg

post-9145-1169822859_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

a je mogoče kdo iz foruma zaposljen pri Akrapoviču

:?

Poznam enga, ki je delal prakso pri njih... a bo dost dobr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

a je mogoče kdo iz foruma zaposljen pri Akrapoviču

:?

Kakšne so tvoje želje ne vem. Lahko pa, vkolikor potrebuješ kaj od njih, mirno pokličeš v Ivančno gorico. Zelo so prijazni in vzeli si bodo čas, da odgovorijo na vsa tvoja vprašanja. Skoraj težko boš imel željo, kjer ti ne bi ustregli. Razen seveda, če hočeš izpušni sistem s popustom ali zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so tvoje želje ne vem. Lahko pa, vkolikor potrebuješ kaj od njih, mirno pokličeš v Ivančno gorico. Zelo so prijazni in vzeli si bodo čas, da odgovorijo na vsa tvoja vprašanja. Skoraj težko boš imel željo, kjer ti ne bi ustregli. Razen seveda, če hočeš izpušni sistem s popustom ali zastonj.

ne sam firbc me je če kdo dela tm sploh pa na odelku za carbon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti Brumer olajšal si mi delo :OK: , in čist tak btw Frips; fzr, r6, ninja 636(03/04), z 750 imajo popolnoma enake zadnje lonce, ker je tudi tuv papir za vse te modele, tako da mi ne boste trdili da so pripikani ker ima nov lonec kolega tukaj pri meni pa pa ni čisto nič pripikano. Glušnik pa zgleda popolnoma enako ko ta brumerjev na sliki. Pa naj tam nekdo pokaže kje pri p..... m..... je kaj pripikano.

Pa tud za svojo hondo rr ga imam že doma in čaka na vgradnjo (racing street legal) pa je pripikana edino matica v katero se privije ta vijak.

Uh, smo sitni... :rolleyes:

Sicer ni več pripikano, se pa dobro vidi, kje in kako je bilo:

[attachmentid=90609]

[attachmentid=90610]

D.

post-2208-1169837509_thumb.jpg

post-2208-1169837593_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!