Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

jz tud kupujem izpuh za z750 pa me zanima kaj priporočate zanj katerga akrapota in kolk kaj stane

lp hvala

Mislim,da bo za na cesto dovolj kar slip on serija...vedi, pa da boljši zvok & boljšo krivuljo moči ter navorana Zju dobiš samo z odstranitvijo dušilca. Z dušilcem je zvok praktično enak originalu,brez pa je seveda druga pesem. Sam imam recimo slip on Akrapota, vozim se pa brez dušilca.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem pa potem je razlika met tem slip on in unim specialnim za 400 k

Slip on je samo zadnji lonec, un 'specialni' pa je celoten izpušni sistem z krivinami, torej po domače od motorja dalje. Še bolj se spremeni krivulja navora in moči ter moč motorja. Poglej na www.akrapovic.si grafe navora in moči in boš sam videl razliko.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je pol tidta cev ko je od akrapota kaj drugačna v cem je razlika ali je večji fi ne govorim o loncu ker tistega bom verjetno kupo akrapota sam zanima me v čem je razlika o ceveh ker imam pač možnost si jih nardit pa za tisto mi policaji nebi tezili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je pol tidta cev ko je od akrapota kaj drugačna v cem je razlika ali je večji fi ne govorim o loncu ker tistega bom verjetno kupo akrapota sam zanima me v čem je razlika o ceveh ker imam pač možnost si jih nardit pa za tisto mi policaji nebi tezili

Saj to je vsa umetnost, fi + dolžina izpušne cevi, pa morebitne kompenzacije med posameznimi cilindri.

In tega ti ne bo nihče izdal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je vsa umetnost, fi + dolžina izpušne cevi, pa morebitne kompenzacije med posameznimi cilindri.

In tega ti ne bo nihče izdal.

No, stvar seveda ni tako preprosta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, stvar seveda ni tako preprosta.

aj kje, je še bol... pri vsem tem, moreš samo pravo podloško izbrat in dovol močne fedrčke :lol1:

:slap: lahko prosim dobim vozovnico v tisti enostavni preprosti svet kjer živite ostali, prosiiiim O:-)

in ne, nekdo je spraševal po majčkah.... kolekcija oblačil je zgolj reklamne narave in ne prodajnega tipa... tako da spraševat okrog je samo potrata časa... razen, če vam ga v enostavnem svetu tooolk ostaja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj v Eliso v Domžale so zelo prijazni pa mislim da tud zelo če ne najbolj konkurenčni ostalim v Slo., čeprav oni suzukija ne držijo mislim da to vseeno nebi smel biti problem. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kak "nasvet" kje prit najugodneje do EVOLUTION variante za GSXR 600 K6? :hmm:

Probaj pri Yogi motocenter, tel.: 03/8910009.

Za mojga FZS je bil najcenejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

se da kje kupiti majico z logotipom oz. napisom akrapovič :? nekoč so v TC imel :blush:

Majce se da dobit v Elisi v Domžalah. So čist hude. Majo tut rdeče. Meni lepo pristoji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakaj ni nikjer objavljenega tudi cenika akrapotov? Mislim, lahko bi ga imeli vsaj na svoji strani...

Mogoče zato,ker se sami načeloma ne ukvarjajo z maloprodajo, čeprav ga lahko tudi pri njih kupiš. Pa še nekaj, akrapota dobiš pri posredniku (Elisa,Yogi itd....) ceneje kot pa v sami tovarni.

Cenik npr lahko vidiš pri Louisu. Cene pa mislim, da so nekje iste kot če bi naročil direktno v tovarni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakaj ni nikjer objavljenega tudi cenika akrapotov? Mislim, lahko bi ga imeli vsaj na svoji strani...

Piši jim in ti bodo odgovorili tako kot meni... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno, da bi kje dobil kakšen rabljen Evolution komplet sistem za GSXR 600 K6? Od kakšnega dirkača npr?

Zanima pa me tudi, kakšna je razlika med racing in homologirano verzijo? Samo dušilec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika med racing in evolution ni samo v dušilcu ampak tudi v krivinah, odprtosti lonca, morda tudi v materialu - slednje ve samo firma akrapovič.

Od kakšnega tapravga racerja boš pomoje prej dobil racing kot pa evolutiona, ker ti imajo en motor ponavadi za pisto, drugega pa pač malo za okoli :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika med racing in evolution ni samo v dušilcu ampak tudi v krivinah, odprtosti lonca, morda tudi v materialu - slednje ve samo firma akrapovič.

Od kakšnega tapravga racerja boš pomoje prej dobil racing kot pa evolutiona, ker ti imajo en motor ponavadi za pisto, drugega pa pač malo za okoli :D :D

Sem malo narobe napisal. Zanima me kaka je razlika znotraj EVOLUTION ranga, med modelom s homologacijo in tistim brez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo narobe napisal. Zanima me kaka je razlika znotraj EVOLUTION ranga, med modelom s homologacijo in tistim brez.

Eni imajo (odstranljiv?) dušilec, homologacijo in višjo ceno, drugi pa ne...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika med racing in evolution ni samo v dušilcu ampak tudi v krivinah, odprtosti lonca, morda tudi v materialu - slednje ve samo firma akrapovič.

Od kakšnega tapravga racerja boš pomoje prej dobil racing kot pa evolutiona, ker ti imajo en motor ponavadi za pisto, drugega pa pač malo za okoli :D :D

:grrr

evo kopirano z njihove strani, mislim da ne bo treba prevajat:

The Racing and Evolution systems differ only in the selection of tubing materials. The Racing is made of stainless steel, and the Evolution is made of titanium. Both systems have conical tubes, cylindrical collectors, and a conical link pipe. All of the system components are attached with sleeve joints secured with silicon-shielded springs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.

Samo mene zanima znotraj evolution ranga, kjer sta homologirana in nehomologirana (racing, za pisto) verzija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če obstajajo kje kakšni dobri ljudje, ki so se akrapovičevega izpuha za fazerko naveličali in bi ga podarili meni? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.

Samo mene zanima znotraj evolution ranga, kjer sta homologirana in nehomologirana (racing, za pisto) verzija.

Evolution Line - tu si preberi o Evolution modelih....

Potem pa lahko prebereš še Street Legal opis:

identical characteristics to the similar line, with certain modifications to the damping of the muffler in order to fulfill strict EU regulations for street use.

Po moje ima 'Street legal' verzija dodan dušilec ter homologacijo. Ker predvsem homologacija ni poceni, bi znala bit kakšnih 20 kSIT/lonec dražji - vsaj mene je toliko stala predelava iz 'open' v 'street legal'.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znajo taplavi zagnjavit če ni homologiran izpuh?

So performansi kaj manjši zaradi dušilca? Verjetno se ga da ko greš na pisto tudi odstranit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!