Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Hoja

Team Roberts v MotoGP ima Akrapovic-a :)

IPB Slika

Slucajno sem opazil na muviju na www.motogp.com.

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kje se da dobit volna od Akrapoviča za auspuh?

A lahk daš kaj druzga notr in kaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje da jo dobiš v njihovi trgovini, alpa v repair kitu... Posebej pa nevem če majo ker ta je neka posebna in naj nebi zgorela kr tko.... Nevem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje da jo dobiš v njihovi trgovini, alpa v repair kitu... Posebej pa nevem če majo ker ta je neka posebna in naj nebi zgorela kr tko.... Nevem...

Ej, ma si hujši kot SymRu. Vse povsod te je polno, pa nč pametnega ne poveš. :grrr

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ma si hujši kot SymRu. Vse povsod te je polno, pa nč pametnega ne poveš. :grrr

lp

No pol pa ti kej povej, pametnega! Vidu sm da mu ni noben nč odgovoru, vem da se dobi v repair kitu tudi volno in vem da je neka bolj spešl...

Če se pa motm pa me TI popravi... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zasledil da ima Akrapovič patentirano novo obliko dušilcev (hexagonal) Zgleda da se je tudi on odločil patentirati obliko kot Yoshimura (tri-oval) Stvar zgleda zelo všečno :OK:

za vse več znamk že izdelujejo lonce v hexagonalni obliki...z junijem bo tudi za Hondo CBR :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zasledil da ima Akrapovič patentirano novo obliko dušilcev (hexagonal) Zgleda da se je tudi on odločil patentirati obliko kot Yoshimura (tri-oval) Stvar zgleda zelo všečno :OK:

Lp, Bizi

oče ga že ima na zx10rr :blush: mu ga je igor podaril... :blush: lahko slikam, če bi kdo rad videl kako stvar zgleda. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele tanovi Akrapoti so ful hudi :OK: :OK: :OK: .

Kako bi na mojo Varo pasali. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudo zgleda :OK: Kje si doma, da pridem ponoči po motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ena slika

Oprostite za :topic: , ampak bolj kot tale Kawasaki z Akrapovičem, se mi dopade 911 (predvidevam da Turbo) v ozadju :blush:

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zasledil da ima Akrapovič patentirano novo obliko dušilcev (hexagonal) Zgleda da se je tudi on odločil patentirati obliko kot Yoshimura (tri-oval) Stvar zgleda zelo všečno :OK:

Lp, Bizi

Kok je cena tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca. ista kot za ovalnega .)

Ja kok je to? A se cena kej spremeni, ce narocis komplet cevi in lonec. Ali samo lonec? Kako se to prodaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kok je to? A se cena kej spremeni, ce narocis komplet cevi in lonec. Ali samo lonec? Kako se to prodaja?

imaš kompete, v enih je samo slip-on lonec ,v drugih so zraven še krivine, v tretjih kaj tretjega ... najboljš, da pokličeš kšnga prodajalca, al pa kar k Akrapoviču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!