Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

odelek za karbon je v podpeči in ne v ivančni gorici

Sej najbrž sprašuje zato, ker tud sam dela (se mi zdi) tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odelek za karbon je v podpeči in ne v ivančni gorici

ja to dobr vem

Sej najbrž sprašuje zato, ker tud sam dela (se mi zdi) tam :D

pssss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej! Nihče v tej temi ne sprašuje, koliko jih kdo ima v garaži. Naslov teme je Izpuh Akrapovič. Zato govorimo o uporabi in izkušnjah s produkti iz Ivančne gorice. Še zmeraj pa nisi odgovoril kateri tip izpuha si kupil, za kateri motocikel, kakšne so spremembe, kakšna je njegova oznaka in ali si kupil komplet s kolektorji? Koliko si zanje plačal? Kje si jih kupil? Itd. To so uporabni podatki. Vse ostalo je v terminologiji moderatorjev NABIJANJE.

:topic: Dej.....z vsem spoštovanjem...ne bit bolj papeški od papeža. In ne dvigovat panike, če kdo zraven napiše še kaj drugega, kar ni povezano s to temo. Sam delaš enako..... znaš nabijat da je kar hudo!

...Sicer sem ti pa odgovoril na tvoje vprašanje, za kateri motor in kakšen lonec..ja lonec-brez kolektorjev :glare: (preberi še enkrat!), če te zanima še cena...450 EUR. Kje? ni bitno, ne bom delal reklame tukaj!

Kar se tiče karakteristi....z KN filtrom in naštelanimi fergazerji je razlika očitna. "Oživel" je cca 1500 obratov prej. Končna je manjša za cca 10 km/h, poraba enaka. Zadovoljen? :D

@Zx_r: vem, da so lonci enaki...in povem ti,da je moj šrauf bil pripikan. Sprejmi to :D

Prav smešno mi je že to prepucavanje hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Dej.....z vsem spoštovanjem...ne bit bolj papeški od papeža. In ne dvigovat panike, če kdo zraven napiše še kaj drugega, kar ni povezano s to temo. Sam delaš enako..... znaš nabijat da je kar hudo!

...Sicer sem ti pa odgovoril na tvoje vprašanje, za kateri motor in kakšen lonec..ja lonec-brez kolektorjev :glare: (preberi še enkrat!), če te zanima še cena...450 EUR. Kje? ni bitno, ne bom delal reklame tukaj!

Kar se tiče karakteristi....z KN filtrom in naštelanimi fergazerji je razlika očitna. "Oživel" je cca 1500 obratov prej. Končna je manjša za cca 10 km/h, poraba enaka. Zadovoljen? :D

@Zx_r: vem, da so lonci enaki...in povem ti,da je moj šrauf bil pripikan. Sprejmi to :D

Prav smešno mi je že to prepucavanje hehehehe

Pri 12100 vrt/min imaš zdaj 2,7 KM več in v srednjem območju motornih vrtljajev malenkost več navora. Je bilo to vredno 450 eur?

P.S. Mimogrede, tvoj Yamaha nima več "fergazerjev", ampak elektronski vbrizg goriva. Lp

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ste ugotovili? Da eni šraufi so pripikani eni pa ne. Ojoj, big deal :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 12100 vrt/min imaš zdaj 2,7 KM več in v srednjem območju motornih vrtljajev malenkost več navora. Je bilo to vredno 450 eur?

P.S. Mimogrede, tvoj Yamaha nima več "fergazerjev", ampak elektronski vbrizg goriva. Lp

Zdej si pa ornk v temo brcnu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej si pa ornk v temo brcnu :slap:

A res? Si čim pa? Podatki so Akrapovičevi. Kje je toraj po tvoje napaka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? Si čim pa? Podatki so Akrapovičevi. Kje je toraj po tvoje napaka?

Res si poln samga sebe, da pametuješ človeku da ima njegov motor vbrizg in ne fergazerje :stupid:

če se ne motim boš zdej poniknu in odšel smetit v drugo temo

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res si poln samga sebe, da pametuješ človeku da ima njegov motor vbrizg in ne fergazerje :stupid:

če se ne motim boš zdej poniknu in odšel smetit v drugo temo

Poglej si tehnične podatke motocikla o katerem govorimo oz. ki ga dotični navaja in ugotovil boš, da so podatki, ki jih navajam točni. Da ne boš preveč iskal, imaš na Motosvet-ovem forumu Katalog motociklov. Odpri in poglej. Glede na tvojo nesramnost, ki je prisotna v vseh temah, te bom predlagal moderatorjem za Kazenski teden. Da se ne boš čudil, zakaj so te zbrisali.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si tehnične podatke motocikla

V živo si poglej motor in boš videl, kdo se moti. :photo:

Najbolje pa da Frips sam pove kaj ima pod zicem. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si tehnične podatke motocikla o katerem govorimo oz. ki ga dotični navaja in ugotovil boš, da so podatki, ki jih navajam točni. Da ne boš preveč iskal, imaš na Motosvet-ovem forumu Katalog motociklov. Odpri in poglej. Glede na tvojo nesramnost, ki je prisotna v vseh temah, te bom predlagal moderatorjem za Kazenski teden. Da se ne boš čudil, zakaj so te zbrisali.

Gattolina če boš še dolg smetil po temu forumu se bom kar sam izbrisal, ker mam počas

že poln k....,da moram vsakič ko pokukam sem, brati tvoje prazno klatenje slame

BTW: sem šel za foro pogledat tale katalog ki ga omenjaš in kaj tam piše? 4 Mikuni, 33

:stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to dobr vem

pssss

koliko časa pa si pri akrapoviču če si tam .)

Popravljeno . Popravil atek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 12100 vrt/min imaš zdaj 2,7 KM več in v srednjem območju motornih vrtljajev malenkost več navora. Je bilo to vredno 450 eur?

P.S. Mimogrede, tvoj Yamaha nima več "fergazerjev", ampak elektronski vbrizg goriva. Lp

Spoštovani "gattolina",če si res toliko star kot piše v profilu...."get a life"!

Moja Yamaha FZS ima še fergazerje(model 03). Yamaha FZ 6 (model 04) pa ima elektronski vbrizg.

Prosim te ne se imet za vsemogočnega in vsevedega!

Kar se pa tiče racionalnosti nakupa, je pa to samo moja stvar. Da ti odgovorim še na to vprašanje: ja splačalo se je kupiti Akrapoviča :grim , (zakaj? sem že razložil nekje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje je da vsak pri sebi ve a se mu je splačalo kupiti ror ali ne in zakaj ga je kupil tako da mislim da mnenja drugih, da je predrag, da ne da toliko konjev navora in podebnih bedarij si je nesmiselno gnati k srcu vsak raspolaga s svojim denarjem kakor hoče res pa je da vsak lahko pove svoje mnenje samo da ne prizadane ali užali drugih ljudi

malo :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani "gattolina",če si res toliko star kot piše v profilu...."get a life"!

Moja Yamaha FZS ima še fergazerje(model 03). Yamaha FZ 6 (model 04) pa ima elektronski vbrizg.

Gattolina, a boš zdej priznal da si brcnu v temo ali boš ponikinil kot sem napovedal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si tehnične podatke motocikla o katerem govorimo oz. ki ga dotični navaja in ugotovil boš, da so podatki, ki jih navajam točni. Da ne boš preveč iskal, imaš na Motosvet-ovem forumu Katalog motociklov. Odpri in poglej. Glede na tvojo nesramnost, ki je prisotna v vseh temah, te bom predlagal moderatorjem za Kazenski teden. Da se ne boš čudil, zakaj so te zbrisali.

:D :D :slap:

Kazenski teden, sam tega ne.

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattolina, a boš zdej priznal da si brcnu v temo ali boš ponikinil kot sem napovedal :hmm:

Potem pa Frips nalaga, da ima Akrapovičev izpuh, slip on -street legal. Eno ali drugo. Slip on - street legal lahko kupiš, po podatkih pri Akrapoviču, za letnike od 2004 naprej. Če je Yamaha starejša, potem ne "štima" z lonci. Smatral sem, da mora biti tale Yamaha letnik vsaj 2004. Če ni, vprašaj Fripsa, kje je kupil Slip On - street legal za letnik 2003? Pri Akrapoviču zanesljivo ne.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa Frips nalaga, da ima Akrapovičev izpuh, slip on -street legal. Eno ali drugo. Slip on - street legal lahko kupiš, po podatkih pri Akrapoviču, za letnike od 2004 naprej. Če je Yamaha starejša, potem ne "štima" z lonci. Smatral sem, da mora biti tale Yamaha letnik vsaj 2004. Če ni, vprašaj Fripsa, kje je kupil Slip On - street legal za letnik 2003? Pri Akrapoviču zanesljivo ne.

Frips, javi se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa Frips nalaga, da ima Akrapovičev izpuh, slip on -street legal. Eno ali drugo. Slip on - street legal lahko kupiš, po podatkih pri Akrapoviču, za letnike od 2004 naprej. Če je Yamaha starejša, potem ne "štima" z lonci. Smatral sem, da mora biti tale Yamaha letnik vsaj 2004. Če ni, vprašaj Fripsa, kje je kupil Slip On - street legal za letnik 2003? Pri Akrapoviču zanesljivo ne.

ne vem od kje ti ta podatek daj prosim oglej si to stran predno kaj spet napišeš

http://www.akrapovic-exhaust.com/main/cata...cts-catalog.htm

in pojdi pod jamaho in poglej tretjo tabelo prva kolona da obstaja samo slike nimajo gor in se da kupiti potrebuješ še kakšen dikaz

Popravljeno . Popravil atek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Gattolina no, vsaj priznaj da si se zmotu. Aja, ne ne, ti si prestar da bi se pregovarjal z nevednimi mulčki, ki govorijo neumnosti, kajne P182, Frips, Original-One? Mi vemo da je tako :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattolina če boš še dolg smetil po temu forumu se bom kar sam izbrisal, ker mam počas že poln k....,da moram vsakič ko pokukam sem, brati tvoje prazno klatenje slame

res za :SS SymRu je v primerjavi s njim prava 'ovčka' :) .....pa ne samo to, pametuje o stvareh, o katerih nima pojma, oz. soli pamet ljudem, ki so/delajo pri Akrapoviču in vedo iz prve roke, kako in kaj :slap:

da ne bo čist :topic:

Danči kako dolgo je trajalo, da so ti auspuhe pri Akrapoviču 'pripravili' za homologacijo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim kam gre ta svet! :slap:

Ah kaj se bom javljal, če oseba v tej starosti misli, da je najpamentenejša na svetu.

Dej Gattolina nehi naklad,ker očitno nimaš pojma kaj vse se da pri stricu Akrapoviču kupit. Debatiraj o tistem za kar veš da maš pojma.

Mogoče imam res "rosnih" 28 let, vendar se zelo dobro zavedam in vem o čem govorim,ne nabijam kar nekaj na pamet, ker od tega nimam nič!

Akrapovoiča street legal za Fazera lahko dobiš od l.98 naprej.

Pa mal si poglej sliko v mojem profilu,če mi ne vrjameš na besedo.

Over and out!

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim kam gre ta svet! :slap:

Ah kaj se bom javljal, če oseba v tej starosti misli, da je najpamentenejša na svetu.

Dej Gattolina nehi naklad,ker očitno nimaš pojma kaj vse se da pri stricu Akrapoviču kupit. Debatiraj o tistem za kar veš da maš pojma.

Mogoče imam res "rosnih" 28 let, vendar se zelo dobro zavedam in vem o čem govorim,ne nabijam kar nekaj na pamet, ker od tega nimam nič!

Akrapovoiča street legal za Fazera lahko dobiš od l.98 naprej.

Pa mal si poglej sliko v mojem profilu,če mi ne vrjameš na besedo.

Over and out!

Borna dejstva. Toraj Akrapovič na svoji strani strankam laže. Zanimivo. Midva sva se nekajkrat srečala in moram reči, da mi ni dajal takšnega vtisa. Slip on - street legal za letnik 99? Takrat Akrapovič sploh ni izdeloval nobenih street legal izpušnih sistemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej se spijazen,da si fulal. A tebi se res ne da nič dopovedat. Takrat jih res ni izdeloval. Jih pa sedaj.

Ne me provocirat ker ti bom nalepil sem kopijo homolomo potrdila. Me zanima češ boš potem tolko fer, da se mi boš opravičil!?

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!