Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

1 minute ago, maiden said:

No,jest mam pa eno vprašanje za vse naše moderatorje,in prosim za pošten odgovor brez vseh trapastih izgovorov,ker vem,da lahko to stori moderator.Zanima me ker pajac imenovan moderator me meče iz lunijevega peskovnika in ZAKAJ???Danes me je že drugič v slabem mesecu vrgel iz peskovnika-vem in verjamem,da me lunijouka ni-torej me je moderator....sedaj pa vprašanje....zakaj to počneš,a ti grem res tok na kurac..in upam,da maš tok jajc in se razkril in mi povedal zakaj,čeprav kr mal dvomim da bom dobiu odgovor ker ste brez jajc.

Lahko da se motim, ampak na takšen način in s takšnim odnosom najbrž res ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Moderatorji, ki niso v grupi "lunijevega peskovnika" nimajo dostopa do grupe, niti ne vidijo, kaj se dogaja v vašem peskovniku, tako da bo verjetno potrebno vzroke za zakopane in podrte potičke iskati drugje :ras:

Nebi reku...ker to se ni zgodilo samo meni...tudi BOBI-JU se je....mislim,da moderator na forumu ima dostop povsod....če se ppa motim,se pa opravičujem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maiden pravi:

Nebi reku...ker to se ni zgodilo samo meni...tudi BOBI-JU se je....mislim,da moderator na forumu ima dostop povsod....če se ppa motim,se pa opravičujem...

tle maš dokaz, lahko pa še kr jamraš...ampak mod oziroma vodja je "lunijeva"

5a60afda5c7b6_Breznaslova.thumb.jpg.037870a65dceb30e6f1843adb414e6ba.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 1. 2018 ob 15:28, lucif3rka pravi:

Lahko da se motim, ampak na takšen način in s takšnim odnosom najbrž res ne.

XXXXXXXXXXXXXX...bili smo moteč faktor ostalim...tudi tebi...smo šli na svoje...in spet ni prov....kaj še hočeš...XXXXXXXX...pa ne XXXXXXXXXX.

Ob 18. 1. 2018 ob 15:31, DAMI34 pravi:

tle maš dokaz, lahko pa še kr jamraš...ampak mod oziroma vodja je "lunijeva"

5a60afda5c7b6_Breznaslova.thumb.jpg.037870a65dceb30e6f1843adb414e6ba.jpg

Ok...hvala za dokas,torej se opravičujem vsem moderatorjem....pomeni vn mej ruknla lunijouka...DAMI,hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 1. 2018 ob 15:33, maiden pravi:

 

Ok...hvala za dokas,torej se opravičujem vsem moderatorjem....pomeni vn mej ruknla lunijouka...DAMI,hvala.

Ja, privat moderatorji so še hujši kot javni :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maiden pravi:

Vidim ja...

Pa kolkrat bo treba teb še narisat in napisat......NISEM TE JAZ VRGLA VEN!!!.... RAZUMES!!!!

Tehnicne tezave .....ali pa bug po domače....beri sporocila in si kej zapomni  ..... tudi Piaggy ima tezave s peskovnikom pa razume..... samo ti in tvoj ego ne.....:mad:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo .. vse  so rešl ... hvala bogu, da še mene niso zravn zvlekl :huh:

sj men tut zginjajo izjave.... pa se ne jezim ... še mal pa bodo skakavci leteli in potem bom itak meu pozornost za druge stvari :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

evo .. vse  so rešl ... hvala bogu, da še mene niso zravn zvlekl :huh:

sj men tut zginjajo izjave.... pa se ne jezim ... še mal pa bodo skakavci leteli in potem bom itak meu pozornost za druge stvari :P

 

Nc se nismo resili.....:huh:

.... pa nc bat te naumo nikamor vlekl......:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dr.looney pravi:

Pa kolkrat bo treba teb še narisat in napisat......NISEM TE JAZ VRGLA VEN!!!.... RAZUMES!!!!

Tehnicne tezave .....ali pa bug po domače....beri sporocila in si kej zapomni  ..... tudi Piaggy ima tezave s peskovnikom pa razume..... samo ti in tvoj ego ne.....:mad:

 

kaj se zdaj ven vlečeš? :smoke: lepo priznaj, da si ga banala in bo mir :winkiss:

pred 2 urami, maus pravi:

evo .. vse  so rešl ... hvala bogu, da še mene niso zravn zvlekl :huh:

sj men tut zginjajo izjave.... pa se ne jezim ... še mal pa bodo skakavci leteli in potem bom itak meu pozornost za druge stvari :P

 

med izginjanjem objav in nezmožnostjo si zapomniti vse objave je zlo mala razlika :P

še dobr si za svoja leta :grupni:

ps. z ozirom, da vidim, kaj izgine, lahko mirno povem, da izgine bore malo, v glavnem res samo kako nabijanje, pa še to v bolj resnih temah. Večinoma se zadeve premaknejo v ustreznejšo temo, to pa vidite vsi.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, DAMI34 pravi:

kaj se zdaj ven vlečeš? :smoke: lepo priznaj, da si ga banala in bo mir 

Nisem in za dejanje , ki ga nisem storila nimam kej priznat...... pa ce me v zelezno devico vtaknes.....:mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, dr.looney pravi:

Nc se nismo resili.....:huh:

.... pa nc bat te naumo nikamor vlekl......:ras:

ste rešl .... vsaj z mano :P

evo ... vse delujoće deluje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, sploh ne vidmo kakšne drame in žajfnice se dogajajo v peskovniku.  :panic:

Dami dej kakšno lukno zvrti v plot, da bomo lohk kukal not. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Frenk 67 pravi:

matr, sploh ne vidmo kakšne drame in žajfnice se dogajajo v peskovniku.  :panic:

Dami dej kakšno lukno zvrti v plot, da bomo lohk kukal not. :D

no way do not want GIF

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Frenk 67 pravi:

matr, sploh ne vidmo kakšne drame in žajfnice se dogajajo v peskovniku.  :panic:

Dami dej kakšno lukno zvrti v plot, da bomo lohk kukal not. :D

nau šlo...mamo čuvaja pred peskovnikom....... :P

Rezultat iskanja slik za lotr gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, dr.looney pravi:

Nisem in za dejanje , ki ga nisem storila nimam kej priznat...... pa ce me v zelezno devico vtaknes.....:mad:

mal te šalim :ras:, po mojem niti nimaš opcije da ga brišeš ali vržeš ven iz grupe, al imaš?

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

matr, sploh ne vidmo kakšne drame in žajfnice se dogajajo v peskovniku.  :panic:

Dami dej kakšno lukno zvrti v plot, da bomo lohk kukal not. :D

pajade, potem bo tule vse od peska, bom raj še kak ploh nabil na peskovnik :D

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

mal te šalim :ras:, po mojem niti nimaš opcije da ga brišeš ali vržeš ven iz grupe, al imaš?

pajade, potem bo tule vse od peska, bom raj še kak ploh nabil na peskovnik :D

 

imam to opcijo, a se je ne poslužujem..... ker ni potrebe po tem. so pač neke težave s samim forumom in se dogajajo čudne reči, a en član tega nikakor ne more razumet in ima preganjavico. pa sej bo zrastu, enkrat. :)  a  ne @maiden :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

...pajade, potem bo tule vse od peska, bom raj še kak ploh nabil na peskovnik :D

Ta peskovnik je bolje zaščiten kot severnokorejsko ministrstvo za kibernetsko vojskovanje. Pa mejden in lunijeva še kar jamrata in jokcata.... Dejta malo nehat no, souzice tut niso zastojn. Razen tistih iz zdravilne flaške botre Pehte...:friend1:

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, dr.looney pravi:

imam to opcijo, a se je ne poslužujem..... ker ni potrebe po tem. so pač neke težave s samim forumom in se dogajajo čudne reči, a en član tega nikakor ne more razumet in ima preganjavico. pa sej bo zrastu, enkrat. :)  a  ne @maiden :friend1:

aha, pa smo te dubili :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, izibajker pravi:

Ta peskovnik je bolje zaščiten kot severnokorejsko ministrstvo za kibernetsko vojskovanje. Pa mejden in lunijeva še kar jamrata in jokcata.... Dejta malo nehat no, souzice tut niso zastojn. Razen tistih iz zdravilne flaške botre Pehte...:friend1:

kdo jamra? JAZ?! a s ti kej čudnega pojedu?  Težave ima samo maiden in jih je pač zvleku še sem. Jaz sem samo razložila stvari. Vse postalo pa je mal za zabavo, da vam ne bo dolgcajt.......:ras:

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

aha, pa smo te dubili :P

mišek pišek, jaz nisem ti. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, izibajker pravi:

Ta peskovnik je bolje zaščiten kot severnokorejsko ministrstvo za kibernetsko vojskovanje. Pa mejden in lunijeva še kar jamrata in jokcata.... Dejta malo nehat no, souzice tut niso zastojn. Razen tistih iz zdravilne flaške botre Pehte...:friend1:

A Pehta je bla botra??...a ni bla teta??                  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak razmišljam,da bi se bilo potrebno pritožit čez člana @DAMI34 saj večino bedarij,ki jih pišemo pobriše in tako ne vemo kako zelo nam seka!

Aja pa preko @maus,ker me razrajjco,s svojimi skleci,počepi,salto,da se tudi jaz to danes naglas izustil zdaj me pa muskefiber jebe... 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 1. 2018 ob 15:33, maiden pravi:

XXXXXXXXXXX...bili smo moteč faktor ostalim...tudi tebi...smo šli na svoje...in spet ni prov....kaj še hočeš...XXXXXXXXXX.pa ne XXXXXXXX.

Ok...hvala za dokas,torej se opravičujem vsem moderatorjem....pomeni vn mej ruknla lunijouka...DAMI,hvala.

Tole ni primeren način govora za javni forum. Prosim, da se objava odstrani IN kršitelja primerno kaznuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, lucif3rka pravi:

Tole ni primeren način govora za javni forum. Prosim, da se objava odstrani IN kršitelja primerno kaznuje.

...pa dej XXXXXXXXXXXi 1x...resno....matr duš,vem da si mlada in XXXXXXXXXXX, pa čim prej se navadi n realnost življenje,če ne boš vedno XXXXXXXXXX...kaznuj te me primerno.....

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!