Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

pred 2 minutami, Borutt pravi:

 

Tistega nisem jaz napisal. Vprašaj koga drugega. 

Će bi te kanček motilo bi pisalo tam kaj bolj realnega...pri meni "invalid" pri teb "Policaj"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Ja...rad bi videl razlago z druge strani,ki trdi,da ni bilo odvzema prednosti...in to trdi policaj,ki kot pravi ni tle,da bi bil lep

ajd nabijaš......a ti še ni jasno, da ne moreš izsiliti drugačnega mnenja o kogarkoli? Vsak ima lahko svoje menje. Samo s pisanjem:

pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni mi, pojasni, mi, pojasni mi,  itd do onemoglosti, boš dosegel kontraefekt in kvečjemu kak briket :P

Če hočeš pojasnilo, ali odziv, moraš podati nova dejstva ali ugotovitve. 

Zato predlagam, da najprej 100% naštudiraš črno kroniko, vsa sporočila policije, vse tabloide in rumeni tisk ( do takrat daj mir) in nato napiši argumentiran odgovor in prošnjo po pojasnilu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno isto...ko Borutt krivo vero piše nas lahko vse žali in vse smo samo ljudje ne...

Tokrat je žalil mene in me ne moti to prav nič,če mi vsaj pojasni v čem napaka mojega razmisljanja...ker drugace je zame en navaden drek,ki ne ve kaj piše in sem zelo,zelo žalosten,da so takšni ljudje prestali psiho teste in postali policisti.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

dej no, sem ti dal link, kje se obesi in razjoči čez Boruta, prekini tukaj nabijat!!!

a potem še nisi prebral nobenega posta v FB grupi motoristi? :P Tam dobiš nadaljevalni tečaj, level expert :D

 

omw v petek

Mas sicer prav, Sesir res malo tezi s tem VENDAR ko te je vec uporabnikov pozvalo, da BRISES Borutt-a, ki krepko zali nekatere, si se zgovarjal, da je to tema za nabijanje in se ne bos vmesaval. Sesir ni nikogar zalil, samo malo tecnari. Bodi torej enak do vseh. Kar si mu napisal ni fer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, IZTOK pravi:

Mas sicer prav, Sesir res malo tezi s tem VENDAR ko te je vec uporabnikov pozvalo, da BRISES Borutt-a, ki krepko zali nekatere, si se zgovarjal, da je to tema za nabijanje in se ne bos vmesaval. Sesir ni nikogar zalil, samo malo tecnari. Bodi torej enak do vseh. Kar si mu napisal ni fer.

Pismo, sam res vam ne potegne.

Evo, ste mi dali malo dela in sedaj smo v pravi temi. A je težko linkat določen post sem in tule obračunat???

Še 1x, delam tako kot meni ustreza in na način kot sem se odločil.

Torej po moje,

torej se ne mislim it razsodnika, 

niti prebirat kompletne teme,

niti ugotovit, kdo je prvi koga užalil.

Zakaj? Ker ne pridem skozi, ker vsak nekaj smatra za žalitev.

Da Borutt je včasih vzvišen in se zakači tudi z mano, pa ne jočem, dajte ga. Zakaj? Ker je Šešir prav tako tečen u 3PM (bi pisalo na enem znaku) pa se mi poserje prav vsako temo, ne samo nabijaške. In da, tudi on žali s svojim klobasanjem in ko dvigne pokrov meni, tudi jaz žalim. Zato sem podal smernice, ampak samo za tiste ki imajo dovolj:

inteligence

in

čustev, da začnemo pri sebi. In sicer na način:

 

ali se ignorira takega, ki je žaljiv

ali pa mu odgovarjaš na tak način, da ti nisi.

Taka in podobne teme žal zahtevajo nekaj več od uporabnika.

 

Saj je zadeva enostavna, bom dal primer, z marsikom se ne strinjam, pa si še vedno lahko napišemo vse v mejah zdravega razuma in pravo mero bontona.

Torej dajmo poskusiti, vsak pri sebi, sem prepričan, da se bodo ščasoma tudi troli in žaljivci ugasnili, ker ne bo več "briketov" zanje :D

 

ps. obstaja pa še ena opcija, kdor smatra, da se ga žali naj stisne "PRIJAVI OBJAVO". Ampak obvezno se potem nima kaj replicirat in se užigat. Če bo taka objava prijavljena, jo bom brez problema izbrisal. (kar je do sedaj vedno bilo) Takoj ko jih pa bo nekaj več in še te replicirane, je en kup dela zame, kar se mi ne zdi več smiselno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokice, od kje vam čas za to?!? :huh:

Sicer pa nekoč, ko sem še jaz moderiral, le-to ni bilo predmet javne debate, obračunavanja in žaljenja so se brisala, uporabnike opozarjalo, nenasitne brisalo. Pika.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Borutt pravi:

To je čisto tvoj problem, kaj in kako vidiš. Ker nisem tukaj, da bom lep in vsem všeč. 

Razmisljam...si tukaj,da zavajas bralce motosveta? Mogoče se vzporedno zalis?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajta se oba skulirat al pa se pričkajta po zasebnih sporočilih, ker ostalega folka res ne zanima vajino prepucavanje.

Oba sta vredna svojega denarja, oba imata maslo na glavi in zadeva je povsem enostavno rešljiva, če mene vprašata.

Obema ni treba popadljivo skočit na vsako jebeno provokacijo, ampak jo lahko mirno zignorirata, pa se bo svet ravno tako vrtel dalje, noben ne bo umrl zaradi tega, pa tudi ego ne bo čisto nič manjši zarad tega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dokaz, da konflikti ter nerazumevanje v svetovnem, kakor tudi v lokalnem merilu izhajajo iz nevednosti in nerazgledanosti.

Briketi (briquet) so naprave za vžiganje / kurjenje in uporabljajo jih "kurjači".  Umetno hrano so tako pričeli imenovati šele pozneje (čeprav bi bilo pravilneje "tableti"). Vendar je že tako, da zgrabimo prvo asociacijo - običajno tisto, ki nam je iz nenavadnih razlogov najbližja. Torej je pomen lahko, da razpihuješ plamene (magari ljubezni) oz. "kuriš", če ti je pa ljubše, pa to razumeš kakor da si lačen kot žwau.

Razsodba :  kljub napotku za poizkus drugačne razlage, ste se obesili na asociacijo "C" in se odločili biti prizadeti (ne umsko, da ne bo sedaj kdo skočil - definitivno mislim, da čustveno).  Ni videti značilnosti verbalnega delikta. Smrčki so vlažni. Vse je OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene obkladajo da sem lep ... ampak .. to lahko pomeni "lep" ... kao "lepi cane" - ćefur, lep k svina :huh:  ... lep v narekovajih lahko pomeni ravno obratno .. kao lep ... itd itd .. 

ampak dejstvo je dejstvo in lepota ni naklućje ... 

skratka ... neki sm hotu povedat ... radi se mejte :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maljonkrat sem napisal, da naj se tule ali v kaki podobni temi pritožuje čez člana. Bomo tule poskušali rešiti, ne pa v drugih temah.

1. odločam se po svoji pameti. Nekdo se ugasne ko hočem prekiniti brezplodno, žaljivo in klobasarsko debato. Drugi se noče. Prvi, ki prileti na mino po opozorilu se gre ohladit. simpl.

2. kako, kdaj in zakaj nekaj kar počnem je izključno moja izbira, ker nisem pod nobeno prisilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. odločam se po svoji pameti. Nekdo se ugasne ko hočem prekiniti brezplodno, žaljivo in klobasarsko debato. Drugi se noče. Prvi, ki prileti na mino po opozorilu se gre ohladit. simpl.

2. kako, kdaj in zakaj nekaj kar počnem je izključno moja izbira, ker nisem pod nobeno prisilo.

 

 

... to je zdaj moderno.

Šiško se je tudi tako odločil. ...ne jebe sistema.... bo delal red po svoje...   :P

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Zivnorc pravi:

1. odločam se po svoji pameti. Nekdo se ugasne ko hočem prekiniti brezplodno, žaljivo in klobasarsko debato. Drugi se noče. Prvi, ki prileti na mino po opozorilu se gre ohladit. simpl.

2. kako, kdaj in zakaj nekaj kar počnem je izključno moja izbira, ker nisem pod nobeno prisilo.

 

 

... to je zdaj moderno.

Šiško se je tudi tako odločil. ...ne jebe sistema.... bo delal red po svoje...   :P

 

imaš kakšen konkreten nasvet, ker Thumper mi je očital, da moram nekaj delati, oziroma, da se mi ne pusti...ti sam povej, nikar ne zadržuj v sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel MS ve da si kolerik in izbruhneš, ter prerečeš vse in vsem na osebni ravni, potem ti je žal itd...in sedaj meni očitaš mešanje virtuale z realnim lajfom?

A je lahko ena tema, kjer se nekateri ne bi spuščali na osebni nivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Cel MS ve da si kolerik in izbruhneš, ter prerečeš vse in vsem na osebni ravni, potem ti je žal itd...in sedaj meni očitaš mešanje virtuale z realnim lajfom?

A je lahko ena tema, kjer se nekateri ne bi spuščali na osebni nivo?

ne bluzi , je kaj kar sva razpravljala privat na forumu ? Samo to potem se pa zamisli .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

Prvi, ki prileti na mino po opozorilu se gre ohladit. simpl.

Dans bom doma.

Mi ni cist nic vroce.

Opozorila me je pa ze zena. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Zok pravi:

Dans bom doma.

Mi ni cist nic vroce.

Opozorila me je pa ze zena. :jezik:

Tist je pa še huje, ker si potem na suhem nakaj časa :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Tist je pa še huje, ker si potem na suhem nakaj časa :P

 

...najhujša je tišina....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

...najhujša je tišina....

a ti to iz prakse?

ps. res je babe znajo bit tut po 1 mesec tiho :;(

ampak jaz sem mojo zdresiral in je po 30 letih zakona popustila na 14 dni :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 9. 2018 ob 10:42, DAMI34 pravi:

Pismo, sam res vam ne potegne.

Da Borutt je včasih vzvišen

ali se ignorira takega, ki je žaljiv

ali pa mu odgovarjaš na tak način, da ti nisi.

Taka in podobne teme žal zahtevajo nekaj več od uporabnika. pa več od moderatorja.

Torej dajmo poskusiti, vsak pri sebi, sem prepričan, da se bodo ščasoma tudi troli in žaljivci ugasnili, ker ne bo več "briketov" zanje :D 

japajade...

 

ps. obstaja pa še ena opcija, kdor smatra, da se ga žali naj stisne "PRIJAVI OBJAVO". Ampak obvezno se potem nima kaj replicirat in se užigat. Če bo taka objava prijavljena, jo bom brez problema izbrisal. (kar je do sedaj vedno bilo) Takoj ko jih pa bo nekaj več in še te replicirane, je en kup dela zame, kar se mi ne zdi več smiselno.

 

nepaniblo.. nobene reakcije z vaše strani ni blo..

pred 11 urami, DAMI34 pravi:

maljonkrat sem napisal, da naj se tule ali v kaki podobni temi pritožuje čez člana. Bomo tule poskušali rešiti, ne pa v drugih temah.

1. odločam se po svoji pameti. Nekdo se ugasne ko hočem prekiniti brezplodno, žaljivo in klobasarsko debato. Drugi se noče. Prvi, ki prileti na mino po opozorilu se gre ohladit. simpl.

2. kako, kdaj in zakaj nekaj kar počnem je izključno moja izbira, ker nisem pod nobeno prisilo.

 

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

imaš kakšen konkreten nasvet, ker Thumper mi je očital, da moram nekaj delati, oziroma, da se mi ne pusti...ti sam povej, nikar ne zadržuj v sebi.

kukr hočte.. sam to , da ignorirate vse prijave in v temah potem pišete kako naj se lepo obnašamo do teh klincev ni rešitev..ko pa se človek postavi zase in vrne v enaki meri pa po vaše teži in nabija ter žali.. 

da člani motoforuma zagovarjajo ali opravičujejo avtomobilista , ki je zavil v pravilno vozečega motorista je navaden podn.če tega ne negira polcaj še tolk slabše ..

mah dost mi je ..lepo se mejte pa srečno na cesti ...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 9. 2018 ob 10:42, DAMI34 pravi:

 

 

ps. obstaja pa še ena opcija, kdor smatra, da se ga žali naj stisne "PRIJAVI OBJAVO". Ampak obvezno se potem nima kaj replicirat in se užigat. Če bo taka objava prijavljena, jo bom brez problema izbrisal. (kar je do sedaj vedno bilo) Takoj ko jih pa bo nekaj več in še te replicirane, je en kup dela zame, kar se mi ne zdi več smiselno.

 

Debela laž. Ce te clovek opozori na neprimerne objave ga v svoji ihti banaš..... . :hmm:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

a ti to iz prakse?

ps. res je babe znajo bit tut po 1 mesec tiho :;(

ampak jaz sem mojo zdresiral in je po 30 letih zakona popustila na 14 dni :P

 

....a k tardečo dobi....   :huh:      :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!