Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 1 minuto, KLOVN pravi:

poslušam una dva bindeka na TV, Rossi rešuje Yamaho, ha ha ha, zarad Rossia je tam kjer je, iz najbojšega motorja v 3. na gridu :mad: Zato dobri dirkači odhajajo iz Yamahe, Zarco je zadnji slučaj, posluša se napačnega :klicaj:

+1

Naših več ne poslušam. Rossi in Rossi, pa spet Rossi celo dirko. Gledam tuje kanale, kjer so ga omenili glih 3-krat celo dirko.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa fajn, da se posluša napačnega, saj je Yamaha bla tako dobra, da ni imela konkurence, z Rossiem je pa na nivou, kakršen si zasluži, no win celo sezono :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KLOVN pravi:

je pa fajn, da se posluša napačnega, saj je Yamaha bla tako dobra, da ni imela konkurence, z Rossiem je pa na nivou, kakršen si zasluži, no win celo sezono :D

When money talks, bullshit walks. MotoGP niso španske TV-novele, kjer na koncu zmaga pravica. Pr Yamahi še vedno stavijo na to, da Rossi prodaja motorje, čeprav zadnje čaše vidim zlo mal novih Yamah. Že lansko leto sem rekel, da bodo Vinalesa "utopil" pri Yamahi. Ravno to se je zgodilo. Saj že malo joka, preveč si še ne upa, mam občutek, da bo čez dve leti pokal kufre, sam ne vem, kdo ga bo hotel. Tak se ubije talenta.

P.S. Čakam še, kdaj bo komentiral Lorenzo hater No.1 iz MS :)

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bikez pravi:

When money talks, bullshit walks. MotoGP niso španske TV-novele, kjer na koncu zmaga pravica. Pr Yamahi še vedno stavijo na to, da Rossi prodaja motorje, čeprav zadnje čaše vidim zlo mal novih Yamah. Že lansko leto sem rekel, da bodo Vinalesa "utopil" pri Yamahi. Ravno to se je zgodilo. Saj že malo joka, preveč si še ne upa, mam občutek, da bo čez dve leti pokal kufre, sam ne vem kdo ga bo hotel.Tak se ubije talent

na specializacijo ga poslat k Rossiu:D, spletkar in hujskač:D, vse okol sebe je še zmeraj uniču, na zadnje bo še Yamaho:klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Snecer pravi:

dež fali letos pa bo JLo spet v solzah :)

Lani jim je parkrat pokazal kako se dirka v dežju... Sploh rosiki... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, KLOVN pravi:

je pa fajn, da se posluša napačnega, saj je Yamaha bla tako dobra, da ni imela konkurence, z Rossiem je pa na nivou, kakršen si zasluži, no win celo sezono :D

Kdaj je bila Yamaha nad konkurenco? Pa tudi, če je kdaj imela premoč je iluzorno pričakovat, da bi jo morala imeti vedno, ker spremembe, katere so posledica razvoja ali predpisov, so ravno zaradi tega, da se moči porazdelijo. Trenutno morda res ni na nivoju Honde in Ducatija, ni pa rečeno, da ne bo več tudi boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Rossi pravi:

Itak. Da bi pa fantje odpelal kak rezultat pa ne, VR kriv, itak :-) 

Vse on kriv ja! Da sem že cel dan nasmejan tudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, vandrovec pravi:

Kdaj je bila Yamaha nad konkurenco? Pa tudi, če je kdaj imela premoč je iluzorno pričakovat, da bi jo morala imeti vedno, ker spremembe, katere so posledica razvoja ali predpisov, so ravno zaradi tega, da se moči porazdelijo. Trenutno morda res ni na nivoju Honde in Ducatija, ni pa rečeno, da ne bo več tudi boljša.

Od prihoda Lorenza naprej ves čas... Lahko, da že prej... Samo Stoner in Marquez sta uspela parirat Yamahi... Občasno še Pedrosa... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha je v kurcu kot že dolgo ni bila. Zadnja zmaga?! Lani Assen.

Lorenzo spet fura k robot, čeprav zadnji dve stezi ležita Ducatiju in njemu. Če bo še v Assnu konkurenčen pol so se pr Ducatiju res kapitalno zajebal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Spasky pravi:

Yamaha je v kurcu kot že dolgo ni bila. Zadnja zmaga?! Lani Assen.

Saj se je pred časom pisalo, kje je problem...če se ne motim elektronika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Saj se je pred časom pisalo, kje je problem...če se ne motim elektronika?

danes je Vinales razložu, da je problem v tem, da se posluša Rossia in njegov stil vožnje je povsem drugačen, dokler je bia Yamaha sestavljena po Lorenzotovo, je še šlo, pol je pa vse padlo v vodo, spletkar je pa itak povprečnež in to več ni dovolj, da bi zmagoval, ko je Lorenzo govoril, da je Yamaha postala ne vozna na mokrem, so se strokovnjaki tu gori norce delal, s tem,da je to zdaj še bol Rossi izboljšal, zdaj ni več vozna niti po suhem:slap: zadnja zmaga Yamahe, leto dni nazaj, če mene vprašaš, je to katastrofa, a ne se sekirat, Rossi je še zmeraj najboljši :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res si klovn. Naj g. Vinales pac spremeni stil voznje (nic kar VR se ni storil) ali pa se kako drugace prilagodi. Jokat je dalec najlazje. In tu ste klovni najboljsi, vse vas moti :-) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi pa Yamaha morala biti najboljši paket v motogp? Mene nič ne moti, če so drugi boljši, na vrhu je lahko le eden. Zgleda, da vsi iščete krivca, zakaj Yamaha ne vodi in to se ve, kdo je....najbolj moteč element v tem športu, najbolj neprebavljiv za nekatere, ker bi moral po vseh prognozah že z berglami naokrog hoditi, pa še vedno normalnim meša štrene. Številke pa kažejo, da je trenutno najuspešnejše mostvo...samo Marquez je pred tremi Yamahami skupno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi meša štrene v GP, še posebej Marquezu:lol1:, dons je še Lorenzu, pa prejšnjo dirko tudi, pa pred tem Doviu, pa kdaj je nazadnje kaj zmešal, razen. da se je valjal po travi in jokal:lol1: Koliko je že preteklo od zadnje zmage?:slap: Znala bi bit res zadnja:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, KLOVN pravi:

Rossi meša štrene v GP, še posebej Marquezu:lol1:, dons je še Lorenzu, pa prejšnjo dirko tudi, pa pred tem Doviu, pa kdaj je nazadnje kaj zmešal, razen. da se je valjal po travi in jokal:lol1: Koliko je že preteklo od zadnje zmage?:slap: Znala bi bit res zadnja:lol1:

Ja no, najslabši je v motokaravani pa kaj zato, nekdo mora biti tudi to....ne vem, zakaj bi moral biti prvi oz., je narobe, ker ni? :hmm:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!