Skoči na vsebino

Dakar 2018


gift

Priporočene objave

pred 5 minutami, BRANE pravi:

poglej njegovo zgodovino..

Sem bral wiki in še nekaj a nikjer zasledil število tovarniških dirkačev!

Jz ko kaj pomislim težim googlu...kaj šele,če me kaj zanima...In zdaj me zanima koliko dirkačev je letos pod tovarno in ali bilo vedno tako,pa mi nekak google slabo pomaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snecer pravi:

https://www.dakar.com/en/competitor/15

tale je pa kar visoko oziroma vidi vrednost tekmovalcev, če jih deklica pere

zaenkrat ji uspeva, že lani je bila 16. Bi lahko Marčič za njo vozil :) 

Ženska med 15? 

Res so sami nadstandardni dirkači na Dakarju...Mislim,da boljšega dokaza v dvokolesnem športu ni!

Dejstvo je,da se res marsikatera ženska tepe,vozi motor dobro,no boljše kot mi amaterčki...Na nivoju moškega,ki isto trenira pa žal ni...In ta po vaše tata mata od dakarja z premium dirkači,kjer kao si top shit dirkač že s samo prijavo ima v 15 najboljših žensko??

HAHA

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Za top voznika treba rezat sekundo na krog...se pravi pri Dakarju konkretno nad minuto po etapi....Letos pa trije v pol min....ne vem no...Men se vidi,da top shit dikači počivajo.....

Dirkanje po asfaltnem krogu ni primerljivo. Pa tudi tam se marsikdaj taktizira in sledi, špara na gumah, gorivu, močeh. Na dvotedenski dirki niti ni kaj čudenega, da se obračunava za zmago bolj proti koncu. Vmes se lahko zgodi marsikaj. Z malo sreče on pred tabo odstopi in se z njim sploh ne rabiš ukvarjati. Kako že gre ona (velja za nešprinterske dirke)? V prvem ovinku dirke ne moreš dobiti, jo lahko pa zlahka izgubiš. Videno ničkolikokrat na endurance dirkah, preveč gasa v prvih metrih in je konec vsega preden se je sploh dobro začelo. Sam kaj to jaz Janez Navadni strokovnjakom za endurance dirke to razlagam, de :slap:

Na temo Laie Sainz. Naj si znalci kaj preberejo... pa pol komentirajo. Mogoče bo koga iz 19. stoletja presenetilo tudi to da dandanašnji ženske pilotirajo lovska letala in so v rednem naboru astronavtov na ISS? Ene pa celo motorje vozijo. In to boljše od marsikakega 'pravega dedca' in forumskega dirkača. Le kam je šal ta svet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok da vidima....na Grobnik hodi vozit kr nekaj žensk...

Moto gp v 90 časi 1.29

Jerman danes kuk 1.29

MS dirkači   David Božič in @crusty 1.30? 

Ženske pa kuk? Za 1.35 vem...bi reku,da so opasne al...haha...

Tudi na cros country dirkah ni drugače!

Sam tu na dakarju,očitno ni tako...

Tej deklici privoščim,da konča v prvi trojici in to od srca...da bi štirje bili v pol minute....mogoče kdo spregleda...esmeralda je tudi

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še enih par odstopi, je na stopničkah :) lani je bila 16, pol že ni tak težko.

pred 14 minutami, jskrablin pravi:

Na temo Laie Sainz. Naj si znalci kaj preberejo... pa pol komentirajo. Mogoče bo koga iz 19. stoletja presenetilo tudi to da dandanašnji ženske pilotirajo lovska letala in so v rednem naboru astronavtov na ISS? Ene pa celo motorje vozijo. In to boljše od marsikakega 'pravega dedca' in forumskega dirkača. Le kam je šal ta svet :lol1:

ker so pogrešljive in si znajo same skuhat :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snecer pravi:

Če še enih par odstopi, je na stopničkah :) lani je bila 16, pol že ni tak težko.

ker so pogrešljive in si znajo same skuhat :cool:

Težko je že težko...očitno pač na Dakarju ni premium dirkačev,pač pa le taki ko Damjam Murko...5min slave in malo več nabiranja sponzorjev,plus nekateri mislijo,da si premium dirkač kot nekateri za Murka,da zna pet...

To je to...skuhajmo...kaj bomo kaj kosilali danes...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, sesir pravi:

Ok da vidima....na Grobnik hodi vozit kr nekaj žensk...

Moto gp v 90 časi 1.29

Jerman danes kuk 1.29

MS dirkači   David Božič in @crusty 1.30? 

Ženske pa kuk? Za 1.35 vem...bi reku,da so opasne al...haha...

Vsi tile so kr nula v primerjavi z MM. Al pa penzičem. HAHAHAHA.

Kot vidiš je glupe primerjave zelo enostavno postavljati. Forumski dirkači so nulta liga, jih moj dirkaški superhero opere na mrtvo, pa se niti ogreje ne :inlove: Ko neke najstnice oz najstniki, res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jskrablin pravi:

Vsi tile so kr nula v primerjavi z MM. Al pa penzičem. HAHAHAHA.

Točno tako! In zakaj je tako?

Ker sta MM in penzič premium dirkača,ki je še nekaj razredov višje!

Takšnih dirkačev pa očitno na Dakarju NI! 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Takšnih dirkačev pa očitno na Dakarju NI! 

Ker tovarniški rally vozniki Honde, Yamahe in KTM-a so pač eni prdci iz desete vaške lige vasi Boguizanogu? Stari, kaj to kadiš? A prodaš malo? Jaz bi tud roza samoroge letat gledal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Ker tovarniški rally vozniki Honde, Yamahe in KTM-a so pač eni prdci iz desete vaške lige vasi Boguizanogu? Stari, kaj to kadiš? A prodaš malo? Jaz bi tud roza samoroge letat gledal :lol1:

To,da jih ni je letelo iz tega,da trije v pol min da ženska v top 15 in kuk videl tudi ona factory rider....drugače sem spraševal,če takrat Lisjaku uspelo premagati katerega od tovarniških dirkačev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, sesir pravi:

Težko je že težko...očitno pač na Dakarju ni premium dirkačev,pač pa le taki ko Damjam Murko...5min slave in malo več nabiranja sponzorjev,plus nekateri mislijo,da si premium dirkač kot nekateri za Murka,da zna pet...

To je to...skuhajmo...kaj bomo kaj kosilali danes...hehe

Operiraš brez kakršnih koli podatkov in v glavnem samo nabijaš, namreč ti dokažem takoj.

V kolikor bi na Dakarju dirkalo 99% Murkotov in en profič, jih bi ta profič nascal po dolgem in počez z nadzemeljskim časom. Pa temu ni tako.

Če pogledaš samo svetovno znana imena iz sveta relija, bi ti moralo biti jasno, da so vozniki top of the top, ki so svoje znanje že dokazali. Je pa res, da proti Murkotu nimajo za burek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, gsxf750 pravi:

jest bi bral o Dakarju 2018, nabijanje me ne zanima!

danes kaj drugega ne moreš prebrati, ker je stage preklican, tako da samo rumeni tisk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, gsxf750 pravi:

jest bi bral o Dakarju 2018, nabijanje me ne zanima!

So zbrisali....

Od danes zanima tudi mene!

Naj zmaga ženska!

Ajde kuk nas navija za žensko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, sesir pravi:

So zbrisali....

Od danes zanima tudi mene!

Naj zmaga ženska!

Ajde kuk nas navija za žensko?

čit čat maš v čveku. Klobasanje prav tako v čveku. Mislim, da smo vsi povedali stališča, tako da ni več potrebe po nabijanju. Zato bomo še brisali.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, gsxf750 pravi:

jest bi bral o Dakarju 2018, nabijanje me ne zanima!

Sej bi vsi, razen seveda dveh trollov.... se je treba navadit, da se ne reagira na trollanje, pa bo tema spet laufala ;).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imajo doping in hormonsko kontrolo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!