Skoči na vsebino

Drugi štosi V


Frenk 67

Priporočene objave

Ob 7. 1. 2019 ob 20:57, Akito pravi:

20190107_204319.jpg

Sploh ni tak smešno. Prvi dve leti v moji prejšnji službi NISEM SMEL iti poleti na dopust...ker niso imeli toliko intelektualnega in študiranega kadra  da bi me v vrhuncu sezone zamenjal !

Pol pa je moja žena znorela in šefa poslala u rodne kraje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, jaz sem pa nekje bral, da če v petek pošlješ šefu SMS in ga pošlješ v PM, potem v ponedeljek ne rabiš v službo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kaj delaš v službi , ker določenega kadra enostavno ni:huh: in a misliš ,da bo šef v ponedeljek delal namesto tebe:whistle:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Buschi pravi:

Sploh ni tak smešno....

....niti slučajno ni ...ironično je in resnično ...eni so decembra,  drugi smo januarja....v času primernega vremena za vsest se na motor, so pa po defoltu vse sobote delavne ...?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Buschi pravi:

Sploh ni tak smešno. Prvi dve leti v moji prejšnji službi NISEM SMEL iti poleti na dopust...ker niso imeli toliko intelektualnega in študiranega kadra  da bi me v vrhuncu sezone zamenjal !

Pol pa je moja žena znorela in šefa poslala u rodne kraje...

..... u moji firmi nuben ni smel za prvega maja met dopusta...... dokler se nisem jest zaposlila..... zdej mamo dopust takrat ko si sami zberemo..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!