Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

19 hours ago, DAMI34 said:

hdr_00114_1.thumb.jpg.7ca1df803fee81bd118aa68587cf9d36.jpg

de de de de .. to sem na eni razglednici že videl, tako da ne ti meni tu .... no, sicer pa meni tudni ni tako slabo, v pisarni .. :cry:

kjeto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ćale pravi:

Družba, dejte to super debato s čeladami premaknit drugam ;)

Vtisi. Vtisi ;)

 

 

Bom ko pridem domov. Lahko bi pa člani tudi sami ponehali s to debato.

pred 4 minutami, Tex pravi:

de de de de .. to sem na eni razglednici že videl, tako da ne ti meni tu .... no, sicer pa meni tudni ni tako slabo, v pisarni .. :cry:

kjeto?

42.913051,17.366230

Mislim da tule, polotok Pelješac, pod vinogradi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 4. 2018 ob 16:39, Kawalir pravi:

Trpečih 200 km na relaciji Lj-Logatec-Idrija-Tolmin-Most na Soči-Podbrdo-Železniki-Škofja Loka-Lj. 

Danes sem imel na glavi prvič novo čelado in sem se moral kar štirikrat ustaviti, ker je bila bolečina že pekoča. ...

A samo čelada te je motila?? Meni se je prejšnji teden rolal od dela na cesti - pri šestem semaforju sem nehal štet ... potem se pa najde še en prepotenten k***c ki me na makademskem odseku na polno prehiti ... itak da je imel T-roca :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Tedybear pravi:

Jutri se iz Trapanija premikam po južni strani proti Sirakuzi....če ti trobi in maha čudak z Smartom...evotigana...

 

A nisi malo mali za smarta :). Priporočam ogled Raguse, Modice, morda greš pozdraviti inspektorja Montalbana.:D Lepo.

Ko pa boš v Sirakuzi se pelji po otoku okrog in okrog, pa ogled centra. S smartom ne boš imel težav. Ob vstopu v Sirakuze je zanimivo pokopališče na levi strani, parking ni problema, je pa odprto do 18.00 ure.

https://goo.gl/maps/RhVpPq8yVip  fantastični razged, se splača.

Ajd, lepo se imejta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Scarabeo 500 pravi:

A nisi malo mali za smarta :). Priporočam ogled Raguse, Modice, morda greš pozdraviti inspektorja Montalbana.:D Lepo.

Ko pa boš v Sirakuzi se pelji po otoku okrog in okrog, pa ogled centra. S smartom ne boš imel težav. Ob vstopu v Sirakuze je zanimivo pokopališče na levi strani, parking ni problema, je pa odprto do 18.00 ure.

https://goo.gl/maps/RhVpPq8yVip  fantastični razged, se splača.

Ajd, lepo se imejta.

Hvala za namig. Plan imava sicer malo drugačen, oziroma ga sproti korigirava. Smart je pa notri prostoren kot passat. Me je pa njegova okretnost vsaj dvakrat že rešila, da ne zgubim depozita. Peeesda....res so unikatni v mestni vožnji, pa po ozkih ulicah.....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako je tam doli na jugi v prometu:  Ker se je eden pred tabo odloču ustavit in z mimoidočim na ulici spregovorit par besed, ti dama na Vespi z boka prileti v kufr, te pogleda, sikne skozi zobe "skuzi" in že odmota in izgine v prometu. Izbuljiš oči, skomigneš z rameni in že poslušaš serenado hup za teboj vozečih, ki bi radi naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Tedybear pravi:

Hvala za namig. Plan imava sicer malo drugačen, oziroma ga sproti korigirava. Smart je pa notri prostoren kot passat. Me je pa njegova okretnost vsaj dvakrat že rešila, da ne zgubim depozita. Peeesda....res so unikatni v mestni vožnji, pa po ozkih ulicah.....

Ne vem ali imaš v planu obiskati Noto. Splača se tam prenočit in zvečer iti na sprehod in večerjo v baročno mestno jedro (18 st.). Naslednji dan Syracusa. Potem še Etna in Taormina. ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 4. 2018 ob 9:05, Tedybear pravi:

Jaz sem še na zahodnem delu,ampak sem semoto potovanju tokrat odrekel.....

 

IMG_20180429_165514.jpg

Če greš proti Sirakuzi, obvezno poglej mesto Noto! Zelo lep center v baročnem stilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/30/2018 at 9:32 AM, nofla said:

A samo čelada te je motila?? Meni se je prejšnji teden rolal od dela na cesti - pri šestem semaforju sem nehal štet ... potem se pa najde še en prepotenten k***c ki me na makademskem odseku na polno prehiti ... itak da je imel T-roca :bum:

Mene makadam sicer ni motil zaradi "prepotentnih k**cev", ker jih ni bilo, tisti pa, ki so bili, so me kulturno prehiteli, bolj me je motilo, da je sploh makadam na tem odseku ceste, tako, da se letos tam ne bom več vozil. Je še veliko lepših cest in tur, tako, da ni treba, da izbiram ravno takšno, ki je "kontaminirana" z makadamom. :) Če bi vnaprej vedel, niti ne bi šel, ker pa sem že bil tam, sem pač nisil naprej, kaj pa sem hotel. Mobitel na nosilcu sem pa imel čisto prašen. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Xebec said:

500m makedama pa polno drame :lol1:

Ja, s tem se strinjam, tukaj 500m makadama, pa drama, @Kmet2 pa dol po Iranu dela po stotine km prašine, pa nikome ništa. Me je kar malo sram. :blush: Saj ne, da bi se izgovarjal, ampak boleča glava je verjetno želela kaj bolj udobnega, kot še makadam po vrhu. Morda bo prihodnjič bolje oz. z manj drame. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Whiskey pravi:

Ne vem ali imaš v planu obiskati Noto. Splača se tam prenočit in zvečer iti na sprehod in večerjo v baročno mestno jedro (18 st.). Naslednji dan Syracusa. Potem še Etna in Taormina. ...

Tebi in Tjažu tudi hvala...s tole Noto sta me presenetila v dobro...Syracusa in Etna sta itak v planu......bom dodal...bom dodal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Tedybear pravi:

Tebi in Tjažu tudi hvala...s tole Noto sta me presenetila v dobro...Syracusa in Etna sta itak v planu......bom dodal...bom dodal...

Zame je Noto najlepse barocno mesto na Siciliji. Se nekaj. Na Etno se spravi na prvo ali drugo gondolco. Med prvimi v dnevu. Po navadi je na vrhu zelo kmalu megla ali pa celo snezi. Ce hoces imeti kaj od razgledov moras biti zelo zgoden.

Se naprej uzivaj v prvomajski Siciliji in seveda srecen povratek domov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snecer pravi:

malo sem gume vlegel

 

Si pregleda,če bule naredile spet na teh super dupee Mitas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!