Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

2 hours ago, mare25 said:

Trening zaviranja, izmikanja, kadar imam čas...20180329_135601.thumb.jpg.a601e3913bd3a26000c3fcb1ab99168d.jpg

Pa tudi dež, kdaj opere motor...20180403_124837.thumb.jpg.8d118c085078720a526c795ce16162bf.jpg

A se da noter pridet normalno? Kdaj pa je najbolje iti, da te ne spodijo ven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kawalir Mislim, da je odprto vse dni v tednu, razen nedelje? (Ko imajo švercerji avtosejem in poskušajo nategniti en drugega)

Nisem še slišal, da bi koga nagnali ven...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostanite pri vtisih, če se da, kratka pojasnila niso problem, za širše debate se poslužujte za to namenjenih tem. O biokovim lahko čvekamo v jadranski magistrali, joškarcah v dingdongu al kafetu, šoli varne vožnje, pa že vemo.

Zakaj to pišem, da ne rabim brisat ali premikat postov.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ella Ja na smetišču pri dolgem mostu, nasproti golf igrišča :OK:

Tudi med tednom ni bilo nikoli panike, rampa pa je večino časa odprta, drugače pa jo odprejo...

Poligon odličen za vaditi zaviranje, počasna vožnja, izmikanje...

Država časti, tako da je zastonj...

:bike::scut::quad:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Dani1234 pravi:

Soca :)

 

20180506_115838.jpg

Ajba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kras1000 pravi:

Danes sem se odločil, da grem malo se sprostit v gore. Srečal sem veliko motoristov, celo dve veliki skupini, ki sem vljudno prehitel z dolgim pozdravom.

Cesta je bila danes taka: Gorica - Videm - Humin - Resiutta (mislim, da sem zraven sladoledarne videl @DAMI34 oziroma motorista v oranžnem kombinezonu na oranžnem KTMju) - Naborjet (prvič se ustavil in tankal; nemškemu starejšemu motoristu sem deset minut razlagal navodila za nakup bencina, ki so bila zapisana le v italijanščini, nemščine pač ne obvladam) - Trbiž - Rabelj (srečal ponovno @DAMI34) - Sella Nevea (končno sem se odločil, da napravim par slik, kar se redkokdaj zgodi) - Bovec - Kobarid (srečal dve koloni motoristov) - Gorica.

To je to, res lepo popoldne v družbi Hondice in še zasneženih kamnitih velikanov.

 

 

 

nope, KTM je bil deležen čiščenja in detajlne kotrole, potem pa sem ga pokril z dekco :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

nope, KTM je bil deležen čiščenja in detajlne kotrole, potem pa sem ga pokril z dekco :D

 

Sem bil skoraj prepričan, da si ti, motorist je imel podoben kombinezon in prav isti motor. Ko pozdravim, ponavadi dvignem le prst, tokrat pa sem celo mahal s celo roko. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Kras1000 pravi:

Sem bil skoraj prepričan, da si ti, motorist je imel podoben kombinezon in prav isti motor. Ko pozdravim, ponavadi dvignem le prst, tokrat pa sem celo mahal s celo roko. :yea1:

vseeno vela :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!