Skoči na vsebino

Merilec hitrosti na skuterju


Priporočene objave

ko sn jas mojo zajlo ža števec vrtgo in šel na servis po njo (hoto sn spelat z klučavnici na spredni felni :) ) so mi rekli da če se mi je sama vrtgala da bom težko sam narejo, ker še baje neki del žičke notr ostane :cry: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenks za odgovore. Sem pa že zrihtu. Spodaj pri kolesu, je bla zajla premal noter vtaknjena. Zdej pa dela in se ustav pri 75 km/h.

Dobr furite!!!

75 km/h ti gre, ke blokade maš vse vuni? al še maš ke notr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam vse vzuni. Sem dal ene valčke noter tko da ma skuter ful pospeškov in ne tok končne, ker mi ni tok zlo pomembna. Važno da dobr spele!!

Ampak a ni fino kdaj ga mal prtisnt :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je 75 do 80 km/h na skuterčku čist dovolj. Na teh majhnih gumah je to kr dost visoka hitrost. No ja, je pa mogoče res, da ne rabim tok skuterja poganjat v višave, ker se mam možnost furat tud z Ducati Monster 600. Tam pa je že malo drugače. Gre pa vseen sam 180.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak te male gume so fajn siroke in ce vecji skuterji letijo 150 tudi pa majo enako mala kolesca, pol tudi speedfight lahko gre 110:) ma namrec dober stel in se ne zvija ko neka runnerca:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba met nareto tako, da so pospeski kul pa koncna tudi:) to je najboljse... samo rabis moc:)

ja itaq da rabiš moč, jas mam pospeške pa tudi končno super za 50cc (85-90 km/h po števcu) samo se viji razlika proti pospeškom tvojega spidfajta ki je 70cc

že sanjam o 70cc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nimam izkušenj s tem,ampak a ni runerca bolj toga od speedfighta,zarad tistga sredinskega grebena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nimam izkušenj s tem,ampak a ni runerca bolj toga od speedfighta,zarad tistga sredinskega grebena?

Zaradi kesla za bencin ja. Je res. V ovinke ga moraš silit. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst mislm tko komplet okvir če je od runnerce boljši :?:

se strinjam da je od runnerce bl trpezen gistel k pa od speedfighta

Niti slučajno. Runner ima samo vizulano močnejši okvir (ko vidiš oni greben v sredini pa gor piše "advanced frame"), drugače pa večinoma sploh ni cevast, če pa je na kakšnem mestu so pa tiste cevčice prave slamice. Sestavljen je iz železnih stranskih plošč, ki niso bokve kako trdne in se hitro upogibajo. Tut debele so mogoče kakšen milimeter samo. Kak te bo en rukno z avtom lahko pričakuješ, da boš mel okvir totalno zvit. Enega mojega kolega je avto rukno pa je skuter na pol zlamalo. Mašina je na sredi ceste ležala pa kolo zadnje poleg. SF pa ima cevast okvir, zelo debele cevi ga sestavljajo in tudi železo je dokaj debelo (okol 5 milimetrov). Tudi ta je mel ruker od strani in se ni zvilo nič, razn prednja vilca. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele pregrade na sredin skuterja 8med nogami) itak sux. ne vem kaj so mislal ko so delal skuterje - oblikovalci. res da da neko športnost, ampak mene moti ko norca, ker ne morm nog - šuhov (mam žal nogo 45') čist notr porint pa se je bl zajeban pelat..škoda..

vrjetno edini minus, k bi ga dal aeroxu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele pregrade na sredin skuterja 8med nogami) itak sux. ne vem kaj so mislal ko so delal skuterje - oblikovalci. res da da neko športnost, ampak mene moti ko norca, ker ne morm nog - šuhov (mam žal nogo 45')  čist notr porint pa se je bl zajeban pelat..škoda..

vrjetno edini minus, k bi ga dal aeroxu..

Sej se boš navadu. Jas mam 47 pa nimam problemov. Sicer nikol nisem ravno držal nog al pa jih dajal skupaj, vedno sn jih mel na robu "stopalk" tak da ni blo panike. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Da nebom odpiral nove teme!

Men se je odtrgala zajla za števec ... v tistem delu pri kolesu.

Tako, da je ni možno več odstranit iz tistege dela vn.

Ali je možno kupit samo tist del, kamor pride vstavljena zajla ?

Imam pa SF2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je zajla cela, te samo polža kupiš, če se da seveda, ker pri nekaterih znamkah moreš to kupit v komletu. Na najbližji servis ali pa prodajalno s Peugeot skuteri idi povprašat, če se da kupit posamezno, ali je v kompletu.

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!