Skoči na vsebino

Merilec hitrosti na skuterju


Priporočene objave

Da nebom odpiral nove teme!

Men se je odtrgala zajla za števec ... v tistem delu pri kolesu.

Tako, da je ni možno več odstranit iz tistege dela vn.

Ali je možno kupit samo tist del, kamor pride vstavljena zajla ?

Imam pa SF2

Probaj z majhnim svedrom ven zvrtat samo pazi ,da boš vrtal lepo v sredini potem pa s kakšno šišpico ven skrpaj Čim manjši sveder ca. 2,5-3 mm, mal vedeja nebo škodlo pa mal sreče-novo pa še zmiraj lahko kupiš tudi če bi z vrtanjem uničil.Veliko sreče!!!!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj z majhnim svedrom ven zvrtat samo pazi ,da boš vrtal lepo v sredini potem pa s kakšno šišpico ven skrpaj Čim manjši sveder ca. 2,5-3 mm, mal vedeja nebo škodlo pa mal sreče-novo pa še zmiraj lahko kupiš tudi če bi z vrtanjem uničil.Veliko sreče!!!!!! :beer2:

Evo nekako tako improvizorično je zdaj narejeno .) .. zdej kaže ... ampak, bi raj menju tist bakren del.

Če je možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot veste sf 2 nima obratomera, pa me zanima kak bi ga gor dal. vem d ma koso armature, me pa zanima kako je s priklopom pri original cilindru in pri kitu (predvsem airsal) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam un stevc od kosota na sf2 :D monteru nism sam sam mi je reku d za obrate je treba ciz zadi nekam menat(zadn del skuterja bliz zadne luci)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a :blink: . a zadej. a tam k je tank za benzi pa olje. to i pa ni jasno. kva ma to sploh veze. ko smo to na tomose dajal(spet tomos) si sam ene žice staknu tam pr frgazerju. ampek kva pa je tam zadej? sj če ser sam žice staknejo je to najberž tam, k je drug štrom(pr akumulatorju-isto k za omejevalnik), če pa je treba kj druzga pa nekam na cilinder(kakšna lukna), gred? dej mal pogleg, prosm. :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vseen. sj zadej so samo žice za zadnjo luč. razn če ti je tam kako "skrivnostno" škatlo montiral, k je mal frej placa? :)

kolk si pa ploačal za celo armaturo pa montažo? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mogoče bo mal off topic sam se pa navezuje na merilc hitrosti. Ko se pelem s skuterjem tam nad 50km/h mi igla na števcu skače malo nazaj. Včasih ko presežem 60km/h celo skoči na 0km/h. Pri zaviranju se mu tudi čisto strga. V glavnem igla poskakuje mogoče kšn ve zakaj??

tnx... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!