Skoči na vsebino

Katera TV voditeljica vam je najbolj všeč


.T.

Priporočene objave

uf se pardoniram ker bivam v prepričanju, da debtata teče o primernosti posameznika za "tointo"..ne o tem kdo bo komu kaj plačal....a tako pač je če argumentov pač ni...

nebuloza o neprimernosti označevanja nosečnic za sexi je zagotovo ostala brez njih..oziroma jih sploh ni nikoli imela...ali pa ti zanje ne veš, ker še vedno nisi odgovoril na vprašanje.

p.s.: letim v kot kleče pomrmrat en očenaš da ne grem slučajno v pekel zaradi svoje amoralnosti :blush:

Kot sem rekel, nekateri pač morajo imeti zadnjo. In prav. Naj ti bo. Mimogrede, da ne pozabim, kaj če bi na Miss Hawaian Tropic poslali kakšno lepo zaobljeno nosečnico, da zastopa Slovenijo? Po moje bi zmagala, še preden bi prišla na oder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem rekel, nekateri pač morajo imeti zadnjo. In prav. Naj ti bo. Mimogrede, da ne pozabim, kaj če bi na Miss Hawaian Tropic poslali kakšno lepo zaobljeno nosečnico, da zastopa Slovenijo? Po moje bi zmagala, še preden bi prišla na oder.

Je kdo rekel, da so nosečnice bolj seksi od nenosečih pičoz?

Sicer pa - nosečnica očitno vsaj ve, zakaj jo ima, česar za neoplojene "ribe" ne moremo kar tako trditi! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo rekel, da so nosečnice bolj seksi od nenosečih pičoz?

Sicer pa - nosečnica očitno vsaj ve, zakaj jo ima, česar za neoplojene "ribe" ne moremo kar tako trditi! :D

Hecno, ne?! Iz preproste ankete in z mojo pripombo, da na takšno tekmovanje ne sodi nosečnica, smo naredili scienci fiction. Zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hecno, ne?! Iz preproste ankete in z mojo pripombo, da na takšno tekmovanje ne sodi nosečnica, smo naredili scienci fiction. Zanimivo.

Dialog... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dialog... :naughty:

Ja. Samo za dialog potrebuješ dva. Vsaj dva. Pripravljena na dialog. Toraj malo diplomata. Tega pa tukaj, na tem forumu, ni prav preveč. Konstruktivnega dialoga pa sploh ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj je zaj zmagala Anja Tomažin? In kaj dobi za nagrado?

Dobila je froca :blush:

P.S. Menda pride nazaj v TLP :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ...:OK:

ah tuning..... :alien1:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
tista na beate-uhse-tv, samo nikdar nekako ne "ujamem" imena........ :blush:

Pih,jst bi rajši kaj drugega ujel... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!