Skoči na vsebino

Katera TV voditeljica vam je najbolj všeč


.T.

Priporočene objave

zato imamo tebe, da javno zastopaš naša mnenja :)

in moja malenkost se seveda v celoti strinja s teboj :winkiss:

in moja draga tudi :blush:

Seveda se strinjam s tabo. :yes: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puhoglav zajedljivec :grim

Lahko pa prlimaš kako fotko tvoje žene, ko je bla noseča :photo:

Zdaj pa postajaš malo predrzen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo bral kaj Freuda je tako stališče - zavračanje nosečnic - pogojeno z Ojdipovim kompleksom, mogoče celo prerano ablaktacijo, predvsem pa z dominantno materjo v otroštvu, tako da ne gre obsojati nobene strani.

NOAT!

Ženska je že sama po sebi čudovita. Če je pa noseča, gre pa za velikansko nadgradnjo odnosa in pomeni, da je prečudovita. Hormoni gor al dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo bral kaj Freuda je tako stališče - zavračanje nosečnic - pogojeno z Ojdipovim kompleksom, mogoče celo prerano ablaktacijo, predvsem pa z dominantno materjo v otroštvu, tako da ne gre obsojati nobene strani.

NOAT!

Ženska je že sama po sebi čudovita. Če je pa noseča, gre pa za velikansko nadgradnjo odnosa in pomeni, da je prečudovita. Hormoni gor al dol.

Ok, nosečnice so luštne in simpatične vendar kakšen mesec pred porodom, med porodom in mesec po poroda pa niso ravno posebljena lepota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, nosečnice so luštne in simpatične vendar kakšen mesec pred porodom, med porodom in mesec po poroda pa niso ravno posebljena lepota!

aha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razloži?

Se ti ne zdi, da družina, otroci, starši..., niso primerni za takšne in drugačne "pripombe" na forumu. Ne tvoji, ne moji. Saj ne tekmujemo v nespoštljivosti. Ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti ne zdi, da družina, otroci, starši..., niso primerni za takšne in drugačne "pripombe" na forumu. Ne tvoji, ne moji. Saj ne tekmujemo v nespoštljivosti. Ali pač?

Pa ti kdaj prebereš kaj pišeš??

:topic: Ali si, slučajno, v sorodu z "The (luč od fičeka) Doc-om?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti kdaj prebereš kaj pišeš??

:topic: Ali si, slučajno, v sorodu z "The (luč od fičeka) Doc-om?"

Eh, Fritz...Ti pač moraš zmeraj imeti prav. Če lahko s tem živiš, naj ti bo. Jaz pa svoje poste celo pišem. Ne samo, da bi jih prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti ne zdi, da družina, otroci, starši..., niso primerni za takšne in drugačne "pripombe" na forumu. Ne tvoji, ne moji. Saj ne tekmujemo v nespoštljivosti. Ali pač?

Hja, tu imamo drugačne standarde. Če nekdo pohvali lepoto moje drage sem ponosen :)

Ti pa užaljen :blink:

In ja, ko bo moja draga noseča, jo bom ponosno komu pokazal :D

Ti boš pa spet užaljen :doze:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tu imamo drugačne standarde. Če nekdo pohvali lepoto moje drage sem ponosen :)

Ti pa užaljen :blink:

In ja, ko bo moja draga noseča, jo bom ponosno komu pokazal :D

Ti boš pa spet užaljen :doze:

Nisem užaljen. Ampak mi smo govorili o neki "kao" missici. Pa kaj ni dovolj mlajših, da moramo izbirati nosečnice? Po tvojem ni. Po mojem je. Ampak to je podobno pravljici O jari kači in steklem polžu. Brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi se zjasnil zakaj ne nosečnice? razen tega da "niso primerne" obstaja še kak drug, malce bolj konkreten razlog?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi se zjasnil zakaj ne nosečnice? razen tega da "niso primerne" obstaja še kak drug, malce bolj konkreten razlog?

Ne. A se tebi zdi, dajva reči, Mirko Strojan primeren za notranjega ministra? Na kriminal se spozna iz prve roke. Brezkompromisen je. Ne boji se nikogar. Ne spoštuje nikogar. Vse kvalitete "za prvega policaja". Pa ni primeren. In nosečnice še nikoli nise bile tekmovalke na nobenem "Naj bejba!".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. A se tebi zdi, dajva reči, Mirko Strojan primeren za notranjega ministra? Na kriminal se spozna iz prve roke. Brezkompromisen je. Ne boji se nikogar. Ne spoštuje nikogar. Vse kvalitete "za prvega policaja". Pa ni primeren. In nosečnice še nikoli nise bile tekmovalke na nobenem "Naj bejba!".

tole si zaslužiš --> :photo:

pa lepo se nasmej, da bo slika lepša

p.s.: mirko strojan bi bil ob primerni izobrazbi in spremembi svoje osebne etike primeren za mesto ministra MNZ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole si zaslužiš --> :photo:

pa lepo se nasmej, da bo slika lepša

p.s.: mirko strojan bi bil ob primerni izobrazbi in spremembi svoje osebne etike primeren za mesto ministra MNZ.

No, saj sem vedel. Plačaj mu večerno šolo in že imamo novega ministra. In ob njem...prvega lobista Nagayo. Za crkniti od smeha. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nosečnice še nikoli nise bile tekmovalke na nobenem "Naj bejba!".

Predsodki, nič drugega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj sem vedel. Plačaj mu večerno šolo in že imamo novega ministra. In ob njem...prvega lobista Nagayo. Za crkniti od smeha. :D :D :D

uf se pardoniram ker bivam v prepričanju, da debtata teče o primernosti posameznika za "tointo"..ne o tem kdo bo komu kaj plačal....a tako pač je če argumentov pač ni...

nebuloza o neprimernosti označevanja nosečnic za sexi je zagotovo ostala brez njih..oziroma jih sploh ni nikoli imela...ali pa ti zanje ne veš, ker še vedno nisi odgovoril na vprašanje.

p.s.: letim v kot kleče pomrmrat en očenaš da ne grem slučajno v pekel zaradi svoje amoralnosti :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: letim v kot kleče pomrmrat en očenaš da ne grem slučajno v pekel zaradi svoje amoralnosti :blush:

Če očenaš ne bo pomagal, si lahko nehaš depilirat noge, ker imajo vsi peklenščki kosmate :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imej usmiljenje do peklenskih bitij in raje zmoli še kak oče naš več, če pa tudi to ne bo delovalo, te pa lahko vzamem preko vrste k spovedi.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub:

Vidm, da je opravka z konkretno Grešnico. :devil:

Pa da ne bo povsem offtopic - namenoma sem se zadržal par sekud dlje s pogledom na omenjeni nosečnici. meni bolje izgleda kot pa prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!