Skoči na vsebino

Katera TV voditeljica vam je najbolj všeč


.T.

Priporočene objave

pa spretna tudi ne najbolj ! mi je skoraj iztaknila oko s svojim salonskim nosom ! :grim

Mene je dostikrat direkt iz lifta čelno najurišala... sva zadnjič na enem žuru zgladila vse spore in konflikte za nazaj in za naprej. Samo vzdihnila je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sem bral da moški kateremu je všeč saška ,(da je ona tako ženstvena in bla bla bla)da se te moške že uvršča med geye...?????

to je pa največji štos kar sem jih slišu boh ne daj da se mi ker približa od zadi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zakaj že :?

Men so nosečnice u uber sexi B)

Noooo, malo spoštovanja do žensk pa vendarle ne škodi. Bodoča mamica na listi "najbolj sexy..." Daj no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noooo, malo spoštovanja do žensk pa vendarle ne škodi. Bodoča mamica na listi "najbolj sexy..." Daj no.

Mislim, da bi se ji še dobro zdelo... lahko pa jo vprašamo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja tale je fest ...a sliko si pa z dijaške izkaznice skenov :D

IPB Slika

Veš kaj pa je najboljše pri Veroniki?

Njena mlajša sestra... :kva2: Pa tud starejša ni švoh. :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noooo, malo spoštovanja do žensk pa vendarle ne škodi. Bodoča mamica na listi "najbolj sexy..." Daj no.

Ja kakšen nesmisel je pa to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kakšen nesmisel je pa to :?

Ni nesmisel, pač pa:

Stvar okusa in filozofije...

Gattolinhotu se pač gravžajo nosečnice s kosmatimi nogami. In "filozofija" je itaq hvaležen pojem za razlago česarkoli nerazložljivega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi se ji še dobro zdelo... lahko pa jo vprašamo... :D

Daj...Ti si legenda, pa z njimi vpiješ v isti rog. A ni kakšne mlajše, nenoseče, čedne na TV-ju, da morate obdelovati Kerčmarjevo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gatolino za predcednika...precedilnika...preslednika...no, neki pač... :doze:

smo dobili potrdilo da je moško slinjenje po ženskah izkazovanje nespoštovanja :mellow:

Noooo, malo spoštovanja do žensk pa vendarle ne škodi. Bodoča mamica na listi "najbolj sexy..." Daj no.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gatolino za predcednika...precedilnika...preslednika...no, neki pač... :doze:

smo dobili potrdilo da je moško slinjenje po ženskah izkazovanje nespoštovanja :mellow:

Rad bi vas, ki imate toliko povedati, videl v družbi z vašimi dragimi, ko bi razlagali in zastopali ista stališča. Joj, kako bi bila slika nemudoma drugačna. Največji tiger bi se prelevil ne v muco amoak v hrčka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato imamo tebe, da javno zastopaš naša mnenja :)

in moja malenkost se seveda v celoti strinja s teboj :winkiss:

in moja draga tudi :blush:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi vas, ki imate toliko povedati, videl v družbi z vašimi dragimi, ko bi razlagali in zastopali ista stališča. Joj, kako bi bila slika nemudoma drugačna. Največji tiger bi se prelevil ne v muco amoak v hrčka.

:lol1:

Čisto tako mimogrede, z mojo drago si skupaj ogledujeva in komentirava mična dekleta :grim pa fante tudi :grim

In oba sva mnenja, da so nosečnice seksi :grim

In ne vem, kdo po tvoje obdeluje Krčmarjevo :? V nobenem postu je nisem omenil.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa gatilona sodi v tisto skupino moških, ki se svoje partnerke po porodu ne pipajo, saj so prepričani da je erotičo-orientiran pogled na mater njegovega otroka nemoralen. B)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Čisto tako mimogrede, z mojo drago si skupaj ogledujeva in komentirava mična dekleta :grim pa fante tudi :grim

In oba sva mnenja, da so nosečnice seksi :grim

In ne vem, kdo po tvoje obdeluje Krčmarjevo :? V nobenem postu je nisem omenil.

Saj je vseeno. Meni se takšne primerjave zmeraj zdijo malo puhloglave in ne bi bil vesel, če bi moja "nosečnica" nastopala v tem kontekstu. To je vse. Sicer pa nič osebnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vseeno. Meni se takšne primerjave zmeraj zdijo malo puhloglave in ne bi bil vesel, če bi moja "nosečnica" nastopala v tem kontekstu. To je vse. Sicer pa nič osebnega.

Se pravi, hipotetično, če mi kolega reče, da je moja žena nosečnica seksi naj bom užaljen in doma skloftam babo zmešano, k je mela majčko z dekoltejem :doze:

No, realno, bom zelo ponosen, če bom imel seksi ženo nosečnico B) Pa čeprav bom puhoglav :closedeyes:

mogoče pa gatilona sodi v tisto skupino moških, ki se svoje partnerke po porodu ne pipajo, saj so prepričani da je erotičo-orientiran pogled na mater njegovega otroka nemoralen. B)

Verjetno :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, hipotetično, če mi kolega reče, da je moja žena nosečnica seksi naj bom užaljen in doma skloftam babo zmešano, k je mela majčko z dekoltejem :doze:

No, realno, bom zelo ponosen, če bom imel seksi ženo nosečnico B) Pa čeprav bom puhoglav :closedeyes:

Verjetno :)

Ti pa si zajedljivec. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vseeno. Meni se takšne primerjave zmeraj zdijo malo puhloglave in ne bi bil vesel, če bi moja "nosečnica" nastopala v tem kontekstu. To je vse. Sicer pa nič osebnega.

hipotetično - kaj pa, če ne bi bila noseča in bi nastopala v kontekstu seksi (in morda v glavi še "noge na ramena pa gremo hopacupa"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hipotetično - kaj pa, če ne bi bila noseča in bi nastopala v kontekstu seksi (in morda v glavi še "noge na ramena pa gremo hopacupa"?

Potem pa je to čisto druga igra - Pridi k ateju...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puhoglav zajedljivec :grim

Lahko pa prlimaš kako fotko tvoje žene, ko je bla noseča :photo:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!