Skoči na vsebino

Mamutovanje 2019


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred 4 minutami, thumper pravi:

jaz sem štartal ob 17,30 iz vitanj..tam kjer pot poteka skozi gozd je bila tema ... še kaj?

ne, to je to. Aja js sm sexal zvečer potem....zate pa neb vedu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ajt povejte, kdo use zasluzi medaljo? Castim! Tud postnino! 

 

 

Res ste special.  Edino kar steje, a si se mel fino? Jez sm vesel za vse vas.  Za jadrankarje in  mamute enako.  

Uuuu hudooooo stari!!!! A si se tega domislil sam, ali ti je še kdo pomagal???

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, spasku pravi:

Da še jast rečem eno. Vsaka čast vsem tistim ki so zmrzavali na mamutovanju pri -8. Kar čitam društvo je bilo uredu ,adrenalina tudi dovolj.:OK::beer2:

ajd jaz sem rekel -7 .. prenočil zraven ognja kot že nekajkrat .. idila ko odpreš ponoči oči in se zastrmiš v nebo polno zvezd .. edin roko morš stegnt do pira..

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

ne, to je to. Aja js sm sexal zvečer potem....zate pa neb vedu :D

.. men pa ni blo treba..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, SF said:

Uuuu hudooooo stari!!!! A si se tega domislil sam, ali ti je še kdo pomagal???

Paaaaa, men mal kdo res pomaga.  Life story.....ampak z medajlami sm pa resni mislu.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, thumper said:

ajd jaz sem rekel -7 .. prenočil zraven ognja kot že nekajkrat .. idila ko odpreš ponoči oči in se zastrmiš v nebo polno zvezd .. edin roko morš stegnt do pira..

.. men pa ni blo treba..

Obeh pa boli glava en razmišlja a sem bil dovolj dober:hmm: drugi pa prešteva škodo na motorju:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kugelschreiber pravi:

Paaaaa, men mal kdo res pomaga.  Life story.....ampak z medajlami sm pa resni mislu.  

Hmmm... kdo si zasluži medaljo?
Za najhujšo poškodbo letos Matej z zlomljenimi rebri (se je vračal po nekem offroadu domov pa se ni dobro končalo)

Za vožnjo in padec v dvoje Marko in Patricija
Za G.Golaž podeljujemo (že 10ič) medaljo dobi SF
Za tolažilno nagrado nominiram soseda Uroša, ki je že septembra kupil motorne sanke, jih predelal za vožnjo po res globokem snegu in dodal še cca 20 kojnov in se bil nato prisiljen vozit po travi :D
Za najlepši Dronefij nominiram Janeza.
Za najdaljše skakanje po kurblu definitivno Thumperja
Za najhujše izzivanje pa Igorja s faking sliko regrata!!! ki jo je vozil preko pol Slovenije. grrrr
Za live music award nominiram malega Marcela, ki je raztegnu frajtonarco ko tavelik,

Za najbolj trpežnega otroka pa sosedovo Nušo, ki je z nami ob ognju vztrajala tja do 2 ponoči in -6 temperatur

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, spasku pravi:

Da še jast rečem eno. Vsaka čast vsem tistim ki so zmrzavali na mamutovanju pri -8. Kar čitam društvo je bilo uredu ,adrenalina tudi dovolj.:OK::beer2:

Za najbolj trpežnega otroka pa sosedovo Nušo, ki je z nami ob ognju vztrajala tja do 2 ponoči in -6 temperatur

7 let stara, drgač. Totalna faca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

sem mislil , da je grozdje kislo samo za lisice..pa vidim , da je tudi za lisjake..

je pa 1001 razlog dober , da se nekdo izogne "the cesti" .. pa šotor "nekako sredi pomladi ko je pivo že toplo ponoči" res ni pomemben za prenočitev ..jaz sem si za spat pripeljal surf vrečko,armafleks in spalno vrečo s katero sem se pokril.. top spanje pod zvezdami.

tisti,ki niste uspeli priti gor iz kakršnegakoli razloga prosim,če se vzdržite kakršnegakoli ocenjevanja letošnjih razmer na cesti in na placu.

boste lahko svoje vtise delili naslednje leto iz prve roke če vam bo uspelo priti.

Sej bi ti kej napisal, sam bi bil spet užaljen, kot 5 letni mulc, se bom vzdržal.....če mi bo ratal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Dr_Jakob pravi:

Hmmm... kdo si zasluži medaljo?
Za najhujšo poškodbo letos Matej z zlomljenimi rebri (se je vračal po nekem offroadu domov pa se ni dobro končalo)

Za vožnjo in padec v dvoje Marko in Patricija
Za G.Golaž podeljujemo (že 10ič) medaljo dobi SF
Za tolažilno nagrado nominiram soseda Uroša, ki je že septembra kupil motorne sanke, jih predelal za vožnjo po res globokem snegu in dodal še cca 20 kojnov in se bil nato prisiljen vozit po travi :D
Za najlepši Dronefij nominiram Janeza.
Za najdaljše skakanje po kurblu definitivno Thumperja
Za najhujše izzivanje pa Igorja s faking sliko regrata!!! ki jo je vozil preko pol Slovenije. grrrr
Za live music award nominiram malega Marcela, ki je raztegnu frajtonarco ko tavelik,

Za najbolj trpežnega otroka pa sosedovo Nušo, ki je z nami ob ognju vztrajala tja do 2 ponoči in -6 temperatur

Razočaran sem, kaj pa medalja, priznanje, poveličevanje za najbolj doterano Hondo na Mamutih...mater tolk sm se trudu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, GizmoFighter pravi:

Razočaran sem, kaj pa medalja, priznanje, poveličevanje za najbolj doterano Hondo na Mamutih...mater tolk sm se trudu???

Za najbolj doterano Hondo na Mamutih nominiram
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Antonijo, jeeeeeeeeeee, full je bla huda njena Transalpka... :panic::lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A letos pa majo mamutove solze tak štoflcda se ne more zgubit. 

Kaj Stari Rokeri so prišli spet po vseh 4 kolesih al se je kiri opogumu pa prišu gor kot se spodobi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, GizmoFighter pravi:

Razočaran sem, kaj pa medalja, priznanje, poveličevanje za najbolj doterano Hondo na Mamutih...mater tolk sm se trudu???

To se pa posebaj plača... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, spasku pravi:

Obeh pa boli glava en razmišlja a sem bil dovolj dober:hmm: drugi pa prešteva škodo na motorju:lol1:

dej ti tipkovnico zamenjaj..  suwath je en najbolj trdoživih mopedov na mamutih .. se mi zdi da takoj za janezovo đamaho..

če ne znaš brati še enkrat - mene križ boli že dva meseca .. ne glava..

pred 2 urami, avtomoto pravi:

Jaz pa vem, zakaj nekateri ne pridejo . . .. Slika pove več kot 1000 besed.   ?

Mraz, sneg (kadar je), ledene plošče na "CESTI TEŽAV", . .  so le izgovori ! ?

Mamutovanje2019_105.thumb.JPG.2d5c44bfdb4fa82d38522db643d5dc45.JPG

škrtiuberpussyji? ............ verjetno tudi ena od resnic..

za vse , ki se obnašate kot polletni lisjaki s pomanjkanjem vitaminov pa :

"tisti,ki niste uspeli priti gor iz kakršnegakoli razloga prosim,če se vzdržite kakršnegakoli ocenjevanja letošnjih razmer na cesti in na placu.

boste lahko svoje vtise delili naslednje leto iz prve roke če vam bo uspelo priti."

če komu ni jasno moje mišljenje - naj si pogleda moj avatar ..bo že uštekal koliko dam na razna podcenjevanja , hvaljenja , obljube in mišljenje drugih o meni .. 

vseeno pa srečno vožnjo vsem po asfaltu tudi v terminu mamutovanja 2020.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Dr_Jakob said:

Hmmm... kdo si zasluži medaljo?
Za najhujšo poškodbo letos Matej z zlomljenimi rebri (se je vračal po nekem offroadu domov pa se ni dobro končalo)

Za vožnjo in padec v dvoje Marko in Patricija
Za G.Golaž podeljujemo (že 10ič) medaljo dobi SF
Za tolažilno nagrado nominiram soseda Uroša, ki je že septembra kupil motorne sanke, jih predelal za vožnjo po res globokem snegu in dodal še cca 20 kojnov in se bil nato prisiljen vozit po travi :D
Za najlepši Dronefij nominiram Janeza.
Za najdaljše skakanje po kurblu definitivno Thumperja
Za najhujše izzivanje pa Igorja s faking sliko regrata!!! ki jo je vozil preko pol Slovenije. grrrr
Za live music award nominiram malega Marcela, ki je raztegnu frajtonarco ko tavelik,

Za najbolj trpežnega otroka pa sosedovo Nušo, ki je z nami ob ognju vztrajala tja do 2 ponoči in -6 temperatur

 

Za vožnjo in padec v dvoje Marko in Patricija  Medalja za ogrozanje sebe in okolice. OK, poslem, dej naslov. 

Za G.Golaž podeljujemo (že 10ič) medaljo dobi SF 
Za tolažilno nagrado nominiram soseda Uroša, ki je že septembra kupil motorne sanke, jih predelal za vožnjo po res globokem snegu in dodal še cca 20 kojnov in se bil nato prisiljen vozit po travi :D medalje za  opravlanje  svojega dela, in  falš investicije, si talajo po ministrstvih. Ne. 

Za najlepši Dronefij nominiram Janeza. Absolutno! Naslov! 


Za najdaljše skakanje po kurblu definitivno Thumperja Medalja za vstrajanje v preteklosti? Ok, nej bo, njegov naslov mam. 


Za najhujše izzivanje pa Igorja s faking sliko regrata!!! ki jo je vozil preko pol Slovenije. grrr Sploh ne stekam za kaj se gre. 

Za live music award nominiram malega Marcela, ki je raztegnu frajtonarco ko tavelik, Ne. Iz higijene in osebnih razlogov. 

Za najbolj trpežnega otroka pa sosedovo Nušo, ki je z nami ob ognju vztrajala tja do 2 ponoči in -6 temperatur. Pristojni CSD obvescen, za tujga otorka vec ne morm narest. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja minuta...odkrito, v glavnem men gre tole prepucavanje, drkanje, postavljanje, hvaljenje, jebanje, žaljenje in nevemkajševse, ki ga je polno v prejšnjih postih na qurac. Če se niste sposobn normalno menit, se rajš ne. V redu, Sergej žal ni prišel, odkrito sem upal in bil prepričan, da boš, luštn bi blo klepetat s tabo o vseh rečeh, ki si jih doživel na cesti. Škoda...kdaj drugič upam. Pač si se tak odločil kot marsikdo drug za kaj druga, jeb ga, it is free world. Računov nam ni treba polagat eden drugemu, koker kateremu paše. Na Mamute je prišel tisti, ki smo ga videli gor, obljub je pa vedno itak sto in več, odločitev, karakter in trdno voljo pa zberejo redki, lahko, da je res komu težk dat tist samoprispevek, pa rajš pršpara, pa pol nabija qurac po tipkovnici, neki je že takih tle gor. Vseh je poln gobec kak bojo pršl, pol pa požrejo odločitev, ampak kot rečeno, glavno da smo se imeli fino gor tisti, ki smo gor odšli. Gremo zarad sebe in sebi podobno mislečih, imamo se fino, na vsakem tretjem ovinku uživamo, se kobacamo po Cesti, kolnemo, smejemo, zafrkavamo, uživamo v jedi, pijači in vsem kar na Mamutovanje postreže. Cesta letos je bila hinavska, ledena ponekod, recimo lahka za prefurat in hkrati ponekod za marsikoga tud fakin jebena, prevozna pa sicer gor in dol z normalnimi gumami brez jeklenih pomagal in dost občutka na tadnji bremzi in gasu. Drgač pa, koga dajat na tnalo, ker ni prišel je brezveze, kot rečeno nismo nobenemu dolžni pojasnjevat NIČESAR. Je pa pošteno, da se tudi potem tisti, ki gor ni prišel, vzdrži gobcanja in drkanja tle gor. Noben nobenga ne fehta da pride na event. Ljudi se povabi, tema se odpre pravi čas vsako leto, vsak je dobrodošel, le na vas je bilo ali ste prišli z motorjem. Svoje luleke drgač pa si lahko merite kje drugje, temo pa ne smetit brezveze. Ma koji kurac je važn kam je kdo pršu, na ker jeben hrib, kok je blo spolzk, leden, šudrnat, kere rože so rasle po tleh, kdo je fukne/nefuknu in ne vem kaj še vse. Ma koga briga, važn so ljudje, prijatelji,...gor pa pridejo ponavad tisti, ki se že en let prej ne hvalijo, kak pa drug let res, zares, 200posto, pa če koli dol padajo, pridejo. Je pa fajnnn, da se bliža pomlad in greje asfalt na Jadranki, kmalu bo fajn.

Za onega, ko ni vedel pointa jebanja fotra Mamuta z regratom pa slika..

20190208_090719.jpg

Popravljeno . Popravil GizmoFighter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, GizmoFighter pravi:

...

 

Citiru te bom ogromnokrat, tko da veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dr_Jakob ti kr, če se ti ljubi. Stavkov maš dost, sam dost časa si vzam. Pol je resnice, pol pa pravljice, resnica pa nekje vmes. Drgač pa tak je, sam nek klinčev nabijanje, who cares. Zdejle spremenim geslo za MS in ga namerno pozabim, da mi ne bo treba več drkanja brat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa si tko defenziven. Sej se strinjam s tem, kar si napisu, sej sm reku, da te bom citiral... ajme ajme...
Sam lej, to je MS, kle se med sabo koljejo tud prjatli, kaj šele znanci al pa sploh anonimneži. Kola mamo, jebga.

Najdaljšega mam pa jst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, SF pravi:

Aja? A bomo skupaj kot penzionisti začel hodit na izlete z avtobusi al kaj? ?

.

... ja, in to v toplice :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!