Skoči na vsebino

Zavarovanje proti kraji, pomoč z anketo


sebar

Priporočene objave

Mene pri tem zanima par stvari:

1. Sam montiraš napravo, biti mora vodoravno, v smer vožnje, če sem zastopil. V primeru kraje, se ugotovi, da naprava ni bila montirana, kot mora bit(po njihovih standardih). Kaj potem?

2. Ukradejo motor, napravo ni težko najti in odstraniti! Kaj potem, bo izplačilo?

3. V primeru kraje, signal ni sledljiv ( vsi vemo, kako je pokrita Slovenija s signalom + motilci) ali je motor kje v garaži, kleti kjer ni signala. Kako naprej?

Po moje bo tukaj veliko problemov...

Morda se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vključi se v fb skupino Vigo skupnost in tam vprašaj.

Laično ti lahko povem, da se motiš in vseh teh problemov ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, KARMEN1 pravi:

Vključi se v fb skupino Vigo skupnost in tam vprašaj.

Laično ti lahko povem, da se motiš in vseh teh problemov ne bo.

Sem na fb že postavil vprašanja, čakam odgovor!

Laično odgovarjam, da se motiš. ;)

Nekje sem že zasledil, da v drobnem tisku piše, če ni signala, sledljivosti, ni izplačila. Možno, da je to napaka, naj se izjasnijo na  zavarovalnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na to je tudi bil že podan odgovor, da to ni res in da tak drobni tisk ne obstaja.

 

FB_IMG_1561115141231.jpg

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Na to je tudi bil že podan odgovor, da to ni res in da tak drobni tisk ne obstaja.

Hvala bogu, če je res!

Ampak z izkušnjami z zavarovalnicami vemo, da se vedno zaščitijo in iščejo dlako v jajcu!

Težko, da zavarovanje nima drobnega tiska... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KARMEN1 pravi:

Na to je tudi bil že podan odgovor, da to ni res in da tak drobni tisk ne obstaja.

 

FB_IMG_1561115141231.jpg

Če je to res, je vredno in bi znal tud sam zavarovat. Bi bilo še bolje, če bi imeli za pol leta ali vozno sezono!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, rookie007 pravi:

Mene pri tem zanima par stvari:

1. Sam montiraš napravo, biti mora vodoravno, v smer vožnje, če sem zastopil. V primeru kraje, se ugotovi, da naprava ni bila montirana, kot mora bit(po njihovih standardih). Kaj potem?

2. Ukradejo motor, napravo ni težko najti in odstraniti! Kaj potem, bo izplačilo?

3. V primeru kraje, signal ni sledljiv ( vsi vemo, kako je pokrita Slovenija s signalom + motilci) ali je motor kje v garaži, kleti kjer ni signala. Kako naprej?

Po moje bo tukaj veliko problemov...

Morda se motim.

Ti bom odgovoril po točkah:

1. Napravo montiraš sam, plus kabel na plus, minus na minus. Ni nobene umetnosti in vzame vse skup 2-3min. Vigobox mora biti v čimbolj vodoravnem položaju in obrnjen v smer vožnje. Ko je vigobox montiran in povezan, ti začne veljati zavarovanje. Tudi v aplikaciji ti napiše, da je zavarovanje AKTIVNO. Npr. se vmes voziš po vukojebini, box ti izgubi signal, zavarovanje imaš še vedno aktivno.

2. Ukradejo ti motor, ti si imel vigobox montiran torej si izpolnil vse zahteve, zato ti tudi krije škodo. 

3. Edina zahteva je, da je vigobox montiran, tudi če pridejo z gsm jammerjem in ti blokirajo signal ti zavarovanje krije škodo. Zavarovalnica bo zahtevala vpogled v zadnji signal boxa. 

 

P.S.: Ne verjeti vsem čenčam, ki se pišejo po Facebooku. Eni so res debili in pišejo pravljice. Fantje, ki so razvili produkt so carji in so ti non stop na voljo. Sem jim enkrat pisal v nedeljo zvečer, malo čez 23h. Pričakoval sem odgovor naslednji dan, odgovorili so mi čez 5min.

Popravljeno . Popravil J.a.m.e.s
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Ti bom odgovoril po točkah:

1. Napravo montiraš sam, plus kabel na plus, minus na minus. Ni nobene umetnosti in vzame vse skup 2-3min. Vigobox mora biti v čimbolj vodoravnem položaju in obrnjen v smer vožnje. Ko je vigobox montiran in povezan, ti začne veljati zavarovanje. Tudi v aplikaciji ti napiše, da je zavarovanje AKTIVNO. Npr. se vmes voziš po vukojebini, box ti izgubi signal, zavarovanje imaš še vedno aktivno.

2. Ukradejo ti motor, ti si imel vigobox montiran torej si izpolnil vse zahteve, zato ti tudi krije škodo. 

3. Edina zahteva je, da je vigobox montiran, tudi če pridejo z gsm jammerjem in ti blokirajo signal ti zavarovanje krije škodo. Zavarovalnica bo zahtevala vpogled v zadnji signal boxa. 

 

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 24. 6. 2019 ob 11:25, rookie007 pravi:

Karmen, kako Vigo?

Lp

Karmeeeeeennnnn !!!  Vigo deluje???  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se dereta ?.?

Če bi me citirala, bi videla objavo.

Deluje :010

Ampak vožnje in ocen ne gledam, ker me ne zanimajo.

Dvakrat sem dobila sms, da je motor ukraden, ker sem pozabila vklopiti mobilne podatke. In to 1 minuto po tem, ko sem speljala.

Tako da, sem zadovoljna.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, KARMEN1 pravi:

Kaj se dereta ?.?

Če bi me citirala, bi videla objavo.

Deluje :010

Ampak vožnje in ocen ne gledam, ker me ne zanimajo.

Dvakrat sem dobila sms, da je motor ukraden, ker sem pozabila vklopiti mobilne podatke. In to 1 minuto po tem, ko sem speljala.

Tako da, sem zadovoljna.

Videl sem komentar ene Karmen na Vigo fb in nekaj ni bila zadovoljna, zato sem vprašal.

In, nisem se drl, raje bi te povabil na pijačo, kot se drl nate... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vigo bi rade volje vzel in plačal, če bi posebej prodali napravico, ki baje stane 40 eu in potem plačal zavarovanje mesečno, po dejanski porabi.

Izven sezone je moj motor v garaži, brez aku in mi ne pride v poštev plačevanje nečesa, ki mi minimum 4 mesece ne deluje!

Škoda, rade volje bi, ampak, dokler tega ne spremenijo, hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem se hecala :010. Na pijačo lahko, z veseljem ?.

Tista na fb sem bila jaz. Kateri pa si ti?

Vigobox so mi menjali in ta deluje normalno.

Včasih ima težave, ker sedim glih na njem, potem pa je moja pot nekaj časa po zračni liniji..........ali pa vsa zmešana.........

Ampak to je pri meni normalno :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Kaj se dereta ?.?

Če bi me citirala, bi videla objavo.

Deluje :010

Ampak vožnje in ocen ne gledam, ker me ne zanimajo.

Dvakrat sem dobila sms, da je motor ukraden, ker sem pozabila vklopiti mobilne podatke. In to 1 minuto po tem, ko sem speljala.

Tako da, sem zadovoljna.

čak sam mal, kako pa v tujini, ko nočem meti vklopljenih podatkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko imaš vklopljene podatke le, ko štartaš z motorjem, takrat se telefon in vigobox uskladita.

Povezana pa sta z bluetooth.

Podatke lahko tudi izključiš, zavarovanje velja. Na telefon boš dobil sms, da je motor ukraden, kar lahko v aplikaciji prekličeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KARMEN1 pravi:

Lahko imaš vklopljene podatke le, ko štartaš z motorjem, takrat se telefon in vigobox uskladita.

Povezana pa sta z bluetooth.

Podatke lahko tudi izključiš, zavarovanje velja. Na telefon boš dobil sms, da je motor ukraden, kar lahko v aplikaciji prekličeš.

brezveze potem. podatke vklapljam samo ko mi paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti ni treba imeti vklopljenih podatkov.

Med vožnjo boš dobil sms, da se je motor začel nepooblaščeno premikati. 

Vklopiš podatke, prekličeš krajo in si fraj.

Če je motor ukraden pa pritisneš sledenje in pokličeš policijo.

Lažje, kot naštelati rebound ?

Ko se bova srečala, ti bom pokazala aplikacijo in sms-je.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa podatke skoz vklopljene...

Ko sem testiral, mi je po vsaki pavzi pošiljalo smse, da se motor premika in na koncu imel +100smsov. Kako to zdj rešeno? Ko se greš pelat, lahko izklopiš javljane za določen čas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, KARMEN1 pravi:

Saj ti ni treba imeti vklopljenih podatkov.

Med vožnjo boš dobil sms, da se je motor začel nepooblaščeno premikati. 

Vklopiš podatke, prekličeš krajo in si fraj.

Če je motor ukraden pa pritisneš sledenje in pokličeš policijo.

Lažje, kot naštelati rebound ?

Ko se bova srečala, ti bom pokazala aplikacijo in sms-je.

čist ajnfoh izven EU me stanejo podatki in sms.

Mam jaz eno drugo zadevo, ki deluje na podoben način. Je pa res da moped ni zavarovan, ampak ko rabim, dobim takoj info da se je moped premaknil in sledenje se vključi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam LTE in Roaming ves cas ON....reseno!

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!