Skoči na vsebino

Zavarovanje proti kraji, pomoč z anketo


sebar

Priporočene objave

pred 15 urami, motozajebant pravi:

Probaj se odjavit in ponovno prijavit... mislim da se na začetku nastavi jezik? 

Ne, ne dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GucciSLO pravi:

Ne, ne dela.

Popravek stanja. Drugje sem našel bolj podrobno navodilo in spremenil regijo. Zdaj pa dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 8. 2019 ob 20:27, KARMEN1 pravi:

To ocenjuje po nekih kriterijih inštruktorja varne vožnje.

Povprečno hitrost, zaviranje, pospeševanje, naklon..........

Hitrosti ne upoštevamo pri ocenjevanju, če si hiter ne pomeni da si slab ;) Drži pa, da je ocena zgrajena s pomočjo in načinom vožnje inštruktorjev. 

P.s. Rahlo sem pozabit da ta tema obstaja, me zelo zelo veseli, da se tudi na motosvetu govori o Vigu ❤️  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
Ob 7. 6. 2020 ob 9:07, boulala pravi:

Lahko obdržim vigobox in funkcionalnost aplikacije po izteku zavarovanja? 

Da, vendar le ob nedeljah in praznikih ter znotraj občinskih mej....LOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Meni dela vredu in nimam kaj reči. Res pa je da je to 3 škatlica prej so bili pa tudi problemi ampak ta pa zdej dela že od sredine prejšnje sezone.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občasno mi javi kak nepooblaščen premik (ko sem na motorju in imam telefon v žepu kavbojk, če ga imam v jakni v stranskem žepu ali na balanci mi deluje odlično). Pri meni je problem, da imam celotni sedež iz gela, kar dodatno otežuje signal. Drugače pa kar se tiče teh izrisov poti so mi nepomembni, imaš ogromno boljših brezplačnih aplikacij, če ti je to pomembno. Meni je najbolj važno, da je motor zavarovan proti kraji (s tem ko imam Vigo box montiran in priklopljen na aku sem kot uporabnik in zavarovanec izpolnil svoje zahteve), tako da mi je čisto vseeno ali dobivajo signal ali ne. Je pa res, da uporabljam Telemach, ki ima (najboljše omrežje my ass) slab signal, res da uporablja Telekomovo omrežje, vendar kadar preklaplja iz 4g na 3g in podobno se vmes signal izgubi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni več ali manj dela ok. Včasih mi izriše ravno črtkano črto. 

Zakleni aplikacijo,pred "ubijanjem", ko gre tel. v način zakljenjenega zaslona. 

 

IMG_20201002_073501.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

To se mi še ni zgodilo. Najboljše da jih pokličeš, ti bodo iz prve roke povedali kaj bi lahko bil vzrok. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!