Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Kristjan R

Nastavitev minimuma na Tomos Automaticu

Recommended Posts

Kristjan R

Lep pozdrav! Danes sem v tek spravil automatica letnik 85, tezava pa je v tem da ima moped pre visok minimum sam pa nisem tocno siguren kako ga znizati ker nisem ravno najvecji poznavatelj tomosov. Vesel bi bil vsakega nasveta!

LP Kristjan

Rogerg

na mestu laufa prevec z gasom? odvij zajlo pr rocki za gas da manj špona ane....

sesir
pred 7 urami, Rogerg pravi:

na mestu laufa prevec z gasom? odvij zajlo pr rocki za gas da manj špona ane....

To in pogost pojav....gas zajla je speljana pod geslom vpod tak alu pokrov,ki privajacen pol na kesl in vcasih se tam....

Ne spomnim tocno a z leve al desne a je vijak na uplinjacu kjer se nastavlja stand gas...

Kristjan R
9 hours ago, Rogerg said:

Sumim da je zajla prekratka ker sem gor na rocki zajlo cisto sprostil...

Rogerg

ce ti zajla ne vlece.... pol poglej kot je reku sesir še na uplinjacu un vijak z vzmetjo ki štrli iz uplinjaca....mal ga odviješ....

Kristjan R
Just now, Rogerg said:

ce ti zajla ne vlece.... pol poglej kot je reku sesir še na uplinjacu un vijak z vzmetjo ki štrli iz uplinjaca....mal ga odviješ....

Si bom stvar ogledal pa sporocim ce naletim se na kaksen problem, hvala!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• solorider
      https://www.facebook.com/groups/222733990679/permalink/10157972203245680/ 
    • Snečer
    • Zivnorc
      ... Tut žarilna peč v službi pride prow...     
    • Snečer
      bodo table postavili, nič bat, eno sem že videl... evo "našeg" adriana, bmwjaš inaće    
    • jskrablin
      AMZS živi v svojem milnem mehurčku. Imajo z Vranskim dovolj biznisa, da česa drugega ne rabijo. Vransko je v celoti razprodano preko leta, so tudi dirke. Sam je vse tako obupno slabo oglaševano da če se prav ne ukvarjaš s tem, ne prideš do informacij sploh. Sem bil letos na trial tekmi na Vranskem... komplet vikend je bil poligon zaseden, dirkali s svačim. In ne bi vedel da se karkoli dogaja če ne bi lih tam poleg s trialom padal prek ovir. Isto se lahko kdo vpraša, kako da ob izjemni popularnosti MX-a zaradi Gajserja AMZS praktično komaj nekak sfura državno prvenstvo v MX-u, medtem ko na offroad tekmah ene druge zveze nastopa tud prek 200 voznikov na vikend. Pač je, kak je. Tam so zadaj verjetno kaki drugi interesi.   Brez kapitala in profita (al pa vsaj ničle pod črto) ni ničesar, dolgoročno. In motošport je svinjsko drag. V smislu opreme, infrastrukture, treningov, ni da ni. Zato pa pravim da je problem okoli splošno namenskega asfaltnega dirkališča v Sloveniji rešljiv samo ob zadostni podpori (zasebnega) kapitala in programu, ki bi na koncu leta prilezel vsaj na ničlo ko od prihodkov odšteješ stroške. (Para)državne organizacije imajo svoje vrtičke in jih kaj drugega ne zanima. Lahko bi bilo, sam ni. Tudi zaradi tega, ker ne glede na vso nabijanje v slovenskih medijih pri nas resnega presežka kapitala ni.
  • Similar Content

• _jezus_
      By _jezus_
      Med slikami iz sejma v nemciji, sem opazil novosti pri tomosu.. Supermoto 50cc ter 125cc enduro in 80cc kroske..

Zanima me, ce kdo ve kej podatke o masini za 125cc zadevo?

• jupiter
      By jupiter
      Zame zelo prjietno presenečenje - hmmm, da le testniki niso bili pristranski.

No, da neham nakladat... v današnjem Am-ju so primerjali
      - Tomos SM 125;
      - Derbi Senda 125 4T:
      - Yamaha xt 125 X in
      - MZ SM 125.

Vrstni red: 1. Tomos; 2. Derbi; 3. MZ; 4. Yamaha

:blink:
    • xxdavidxx
      By xxdavidxx
      Živjo

Mene pa zanima kje se  da dobiti jekleno vrv za števc ker se mi je strgala in sprednjo  žarnico močnejšo (za dolgo luč)  da paše na tomosa..

Lp
    • Kristjan R
      By Kristjan R
      Zanima me če bi motorju škodlo motorju če bi dal iz auspuha vn tisti dušilec na koncu...ali bi motor sačel metati ven preveč olja...
      Lp kristjan
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!