Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up

Recommended Posts

Kristjan R

Zanima me če bi motorju škodlo motorju če bi dal iz auspuha vn tisti dušilec na koncu...ali bi motor sačel metati ven preveč olja...

Lp kristjan

sesir

Ni ok brez...slabs gre...le tisti del,ki not vanj pride skrajsas...ne spomnim tocno...in verjetno izpusni kanal na cilindro cel zamascen....das v bat v lego da pokrit in ga scistis...

Edited by sesir

Zok

Zmanjsas povratni tlak izpusnih plinov, pride do spiranja karterja, v skrajnem primeru do zaribanja...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• vandrovec
      Also, if anyone else is having this issue, any additional info would be nice. What I've learned so far is that the error codes (on my first blown fuse) report several things withe the [DCT] transmission but nothing "at fault". The dealer reset it in the shop the first time and told me the engine warning light should go off after a couple of power cycles (mine went way after 3 or 4 stops on the second blown fuse).   https://www.africatwinforum.com/threads/resetting-eml-warning-light-after-fuse-blown.20905/
    • jvalant
      Med dezjem v dolocene dele zaradi prepiha/zavetja voda ne zaide. V izpuh tudi ne, naprimer... Pri pranju jo pa zna kam zanest, kjer je problem. Moj Duke ne mara temeljitega paranja pod tankom, naprimer. Izgleda ,da voda prodre nekam k svecki, tako da zelo tezko vzge in trokira tam do kake minute....
    • MiNa
      HM... Kako je z "brisanjem napak" in odklopom akumulatorja za moj motor, ti lahko povem, da NE DELUJE! Napake ostanejo zapisane do "posega" z računalnikom na servisu ali orodjem GS911. Edino napaka za pregorelo žarnico "Lamp" se po zamenjavi in ponovnem kontaktu izbriše. Kot si že sam zapisal mogoče najdeš kak uporaben podatek na netu. Večinoma pri novejših vozilih "horuk" prijemi ne delujejo več. Mogoče celo ni kriva krpica v izpuhu, ampak je vlaga zašla v kakšno nezaželjeno mesto?... Sicer čudno saj se vozimo tudi podežju ampak...
    • vandrovec
      Poizkusi parkrat zagnati motor, morda bo po nekaj zagonih lučka ugasnila.
    • Whiskey
      Dami je Ironman. On bo KV poslal v karanteno 😉
  • Similar Content

• _jezus_
      By _jezus_
      Med slikami iz sejma v nemciji, sem opazil novosti pri tomosu.. Supermoto 50cc ter 125cc enduro in 80cc kroske..

Zanima me, ce kdo ve kej podatke o masini za 125cc zadevo?

• jupiter
      By jupiter
      Zame zelo prjietno presenečenje - hmmm, da le testniki niso bili pristranski.

No, da neham nakladat... v današnjem Am-ju so primerjali
      - Tomos SM 125;
      - Derbi Senda 125 4T:
      - Yamaha xt 125 X in
      - MZ SM 125.

Vrstni red: 1. Tomos; 2. Derbi; 3. MZ; 4. Yamaha

:blink:
    • xxdavidxx
      By xxdavidxx
      Živjo

Mene pa zanima kje se  da dobiti jekleno vrv za števc ker se mi je strgala in sprednjo  žarnico močnejšo (za dolgo luč)  da paše na tomosa..

Lp
    • Kristjan R
      By Kristjan R
      Lep pozdrav! Danes sem v tek spravil automatica letnik 85, tezava pa je v tem da ima moped pre visok minimum sam pa nisem tocno siguren kako ga znizati ker nisem ravno najvecji poznavatelj tomosov. Vesel bi bil vsakega nasveta!
      LP Kristjan
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!