Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

pred 12 urami, Shillien pravi:

kje drugač gledaš? tud meni grejo tile komentatorji na kanal a močno na živce za motogp subscription pa ne dam 150€ na leto.

običajno btsports, ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Shillien pravi:

kje drugač gledaš? tud meni grejo tile komentatorji na kanal a močno na živce za motogp subscription pa ne dam 150€ na leto.

Tudi sam spremljam na bt.. No včeraj sem malo preklopil, da slišim kaj pravi Gaber, pa me je hitro minilo, ko sta razglabljala o stavah na Rossijevo zmago 15 krogov pred koncem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 8. 2020 ob 19:09, thumper pravi:

maverick je mal čuden..samo tolk pa spet ne , da bi se brez veze pri 200 na uro vrgel z motorja.. 

vprašaj mogoče se mu kaj zareče..

Nič, kar ne bi bilo že znanega iz medijev. Lahko pa ti postrežem z eno drugo cvetko, mislim, da ne bo nič narobe. 

Ko sta Rossi in Hamilton zamenjala svoji prevozni sredstvi, je šel Hamilton v maline (hladne gume),  če se ne motim ta podatek ni dostopen v javnih občilih. 

Hoteli si že prekiniti vse skupaj, vendar je Lewis vztrajal, so pokrpali njega in moped... In gas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, a79 said:

Ja, in spet ga ostali vec omenjate, kot njegovi navijaci... Bravo 46....

 Tko ste nas navadili. Tudi Rossi feni najvec govorite o drugih. "Govorite" je preblaga beseda pravzaprav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, jvalant pravi:

 Tko ste nas navadili. Tudi Rossi feni najvec govorite o drugih. "Govorite" je preblaga beseda pravzaprav...

No, tole pa ne drzi glih... Vi govorite o cloveku, ki se kosa z dirkaci, katerim bi bil lahk fotr... ˝Govorite˝je blaga beseda, pljuvate po njem pravzaprav.. Vecina pljuvacev sploh ne navija za nikogar v karavani, pljuvat pa znate..

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Hond ni več v GP-ju :huh: 

sprašujem za prijatla, ki ni na motosvetu  :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Snečer said:

Nekaj jih ne nastopa ali so odstopili :) itak so ga že premestili v Petronas, oba z Vinjalesom bi morali. 

Dej razlož kdo si pa potem zasluži dirkat v MotoGP? Mogoče vsaj tega ne boš izbrisal.

MM očitno tudi ni sposoben, če se ob enem padcu toliko polomi, da izpusti celo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Nightmare pravi:

Dej razlož kdo si pa potem zasluži dirkat v MotoGP? Mogoče vsaj tega ne boš izbrisal.

MM očitno tudi ni sposoben, če se ob enem padcu toliko polomi, da izpusti celo sezono.

Očitno Vale ni več tako dober za prvo moštvo in se ga odstranili v drugo ligo, je pa še zlata jama, ker prinaša denar.

V letošnji sezoni je sicer še marsikaj možno, morda se karte poklopijo še za kaj več.

Komentar o MM in padcu je pa bizaren, nekateri tudi samo enkrat padejo in zadnjič... pa izpustijo preostanek življenja.

Seen Mir's superb Rossi overtake yet? Unfortunately t... | Visordown

šolsko prehitevanje

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Snečer said:

Očitno Vale ni več tako dober za prvo moštvo in se ga odstranili v drugo ligo, je pa še zlata jama, ker prinaša denar.

V letošnji sezoni je sicer še marsikaj možno, morda se karte poklopijo še za kaj več.

Komentar o MM in padcu je pa bizaren, nekateri tudi samo enkrat padejo in zadnjič... pa izpustijo preostanek življenja.

Seen Mir's superb Rossi overtake yet? Unfortunately t... | Visordown

šolsko prehitevanje

 

Ampak na vprašanje kdo si zasluži ostati v MotoGP pa še vedno nisi odgovoril. Drugega kot pluvanja in provociranja itak vsaj v tej temi ne znaš.

Prav nič ni bizaren. V enakem smislu je napisan kot vsi tvoji komentarji. Prav tako kot komentar pod sliko. Glede na vožnjo zadnjih nekaj krogov zaradi izrabljenih pnevmatik nihče ni pričakoval drugačnega razpleta.

Ampak ja.... Če ti je smisel pluvanja po drugih namesto navijanja za svojega je to to kar lahko človek sproducira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledalci smo takšni in drugačni, eni komentirajo o tekmovalcih, drugi pa celo o gledalcih, kar počneš ti oziroma ne boš počel.

MM je fenomen, to kar je on pokazal v teh letih in kar vse je osvojil, ob hudo neprijetnem dejstvu za Rossija, da je Rossi bil vedno poleg, je vesoljsko.

Kako model vozi, smo videli na prvi tekmi, žal je seveda padel, a vožnja do takrat tako superiorna, da samo gledaš.

Pogovarjamo se torej o MotoGP in ne o navijačih, gledalcih. Kar bo mimo, bo moderirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Snečer pravi:

Nekaj jih ne nastopa ali so odstopili :) itak so ga že premestili v Petronas, oba z Vinjalesom bi morali. 

Nekaj, kdo npr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, 2015 kljub temu, da ni bil prvak ga je tudi Rossi poleg JL konkretno nabil za kar se mu je mulo kasneje maščeval ampak ja.... kaj pa navijači vemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojega laičnega gledišča je letos največji faktor kakšen je komplet gum,ki ga ima dirkač na dirki ... razlike so tako majhne , da mi vse vleče samo na to postavko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

Z mojega laičnega gledišča je letos največji faktor kakšen je komplet gum,ki ga ima dirkač na dirki ... razlike so tako majhne , da mi vse vleče samo na to postavko..

ko bodo pogruntali, da obstaja tudai kakšna češka pnevmatika, ki je trpežna kot sto mater, bo izid jasn, kajne.

se strinjam, da so pnevmatike ključni faktor, pa ne samo v GP-ju, tudi v Superbike in na Kačjih ridah :huh: 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Nightmare pravi:

No ja, 2015 kljub temu, da ni bil prvak ga je tudi Rossi poleg JL konkretno nabil za kar se mu je mulo kasneje maščeval ampak ja.... kaj pa navijači vemo.

Hm, ko pogledal 2015 statistiko, vidim da je MM zmagal 5 dirk, Rossi pa 4.

Ampak to je že zgodovina. Po 2015 je šlo Rossiju samo še hudo navzdol.

Letos ima še zadnjo priliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Snečer said:

Hm, ko pogledal 2015 statistiko, vidim da je MM zmagal 5 dirk, Rossi pa 4.

Ampak to je že zgodovina. Po 2015 je šlo Rossiju samo še hudo navzdol.

Letos ima še zadnjo priliko...

Pa MM 6 odstopov proti 0 pri Rossiu. Ampak to pa ne šteje ane? In končnih 83pik zaostanka za starim odpisanim dirkačem. Awč

Vsem je jasno, da ne maraš Rossia, verjetno je v preteklosti že pral kakšnega tvojega favorita pa se ti je zameril ampak vseeno bi lahko bili komentarjo kaj bolj v smislu GPja, če že pišeš in ne samo proti Rossiu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu sicer le zmage štejejo.

Dejansko je lahko Rossiju nerodno, da je "nekdo" zbral več zmag v sezoni pa je poleg tega kar 6x odstopil :) 

Rossi mi je bil všeč do trenutka, ko je zaradi zatona začel brcati od boksa naprej. Njegova zlata leta so že hudo daleč nazaj, ko je pral vse po vrsti.

Dandanes se mu dogajajo razni MIR in podobni, vsak ki ime 5 minut časa si ga privošči.

Če gledamo zadnjo tekmo, Morbideli je na drugoligaškem motorju fantastično brez napake odvozil in zmagal. Rossi kljub vsem naporom ni uspel mimo v začetnih krogih, nato pa se mu je itak odpeljal.

Zadaj so si ga pa začeli podajat proti koncu in še kakšen bi ga prehitel.

Kmalu bo na isti, domači, dobro poznani stezi imel še drugo možnost. A na njegovo smolo, tudi ostali...

Res mi ni jasno, čemu še ta fanatizem z Rossijem, že dolgo ne zmaguje več, stopničke še komaj kakšne ujame, to so žal gola dejstva v zadnjem času. Saj tudi haterji več o njem ne pišejo, ker ni kaj za pisat. Stagnira nekje tam v drugi ligi.

Če bi bil takšen material, ga ne bi odslovili k Petronasu.

Bi pa postal nesmrten če bi letos pobral prvenstvo... možnosti ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ne vem al si tako sarkastično neverjeten v svojem pisanju al pa resnično veraješ samemu sebi. Če bi bila zgodba obrnjeja bi bil pa MM s svojo kostantnostjo neverjeten in Rossi tisti, ki se le valja po pesku.

Morbideli in FQ imata identični motor kot ga ima VR in MV ampak verjamem, da to veš.

 

Če ne bi bil takšen material ga pri njegovih letih ne bi bilo več kaj šele pri Petronasu, ki je med močnejšimi ekipami v karavani.

 

In ja, še vedno nisi povedal kdo si zasluži sedež v MotoGP. 

 

Popravljeno . Popravil Nightmare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snečer pravi:

Bi pa postal nesmrten če bi letos pobral prvenstvo... možnosti ima.

Bi pa clovek vseen prcakval od tebe kaj vec... :headbang:

Haha, na odgovor zakaj, si odgovoril z zato...

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Snečer pravi:

Na koncu sicer le zmage štejejo.

Dandanes se mu dogajajo razni MIR in podobni, vsak ki ime 5 minut časa si ga privošči.

 Stagnira nekje tam v drugi ligi.

Na koncu štejejo skupne točke 

Alex se trudi da bi si privoščil rosija pa mu nekako ne gre s prvakovim motorjem

Alex recimo ima kar pribleme da se sploh uvrsti na dirko-njegova liga sploh nima številke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Nightmare pravi:

Pa saj ne vem al si tako sarkastično neverjeten v svojem pisanju al pa resnično veraješ samemu sebi. Če bi bila zgodba obrnjeja bi bil pa MM s svojo kostantnostjo neverjeten in Rossi tisti, ki se le valja po pesku.

Morbideli in FQ imata identični motor kot ga ima VR in MV ampak verjamem, da to veš.

 

Če ne bi bil takšen material ga pri njegovih letih ne bi bilo več kaj šele pri Petronasu, ki je med močnejšimi ekipami v karavani.

 

In ja, še vedno nisi povedal kdo si zasluži sedež v MotoGP. 

 

Ne drži. Quartararo ima identičnega morbidelli pa ima 2019

In rossi gre k petronasu ker pri svojih letih še vedno vozi v top 10 in je zlata jama ne ker bi se od njega še kaj pričakovalo. (Kaj več od mogoče kakšnih stopničk če se mu vse poklopi)

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, thumper pravi:

Na koncu štejejo skupne točke 

Alex se trudi da bi si privoščil rosija pa mu nekako ne gre s prvakovim motorjem

Alex recimo ima kar pribleme da se sploh uvrsti na dirko-njegova liga sploh nima številke

Uf, če ne bi spomnil na Alexa, bi mislil, da več ne dirka :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!