Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 17 urami, dr.looney pravi:

Kva tolk jamraš, bot srečn da te na da v čakalno vrsto. :lol1:

ja, sam je razlika...pri nji traja vrsta 6 mesecev, preko vez 3...pri normalni ženi je to takoj, čimprej, dej me...aaaaaaa. Nkol nauš kapirala razlike, k nisi medicinka :P

 

pa še necepljena je..sploh ne vem kere nevarnosti prežijo name, če jo "našeškam"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 1. 2023 ob 13:23, Kmet2 pravi:

Eni so celo imena na ms zamenjali tako jih je sram, ko so nabijali in zaradi kontra mnenja izključevali forumaše iz portala😂

Čepit se naj grejo še eno parkrat, packi😁

Eden je bil še posebej korajžen ... pa ga ne opazim nikjer več. Mogoče je še sam sebe dol ruknu iz foruma v navalu besa svojega prepričanja .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, vandrovec pravi:

Je sedaj že znana učinkovitost/škodljivost cepiv...ali še ni dovolj raziskav?

sedaj je znan omikron in podgrupe, vse ostalo je "pase" :P

okrog mask je pa še dvom :P

 

 

326221503_5922743724435350_3678132694436149952_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

sedaj je znan omikron in podgrupe, vse ostalo je "pase" :P

Ravno zato, ker je pase bi moralo biti sedaj znano :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Ravno zato, ker je pase bi moralo biti sedaj znano :?

ne vem kako ti gledaš. Lahko pa podobno kot pri gripi. H1N1 (upam da sem prav zapisal) tip gripe zaščiti določeno cepivo za ta sev. Slabše ali NE, pa zaščiti ostale seve.

Podobno je s kovid variantami. Ko so najbolj forsirali cepiva so bile ene variante, ko so cepiva prišla je bila že delta, kar so cepiva kratkotrajno in slabše ščitila, pri omikronu pa skoraj ni zaščite. Še WHO je uradno izjavil, da naj se proizvajalci malo "bolj potrudijo" pri zaščitah. Vse skupaj ena farsa, sprenevedanje, posiljevanja s strani politike in glupi ukrepi.

folk je umiral (malce več od povprečja), karavana je šla dalje. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Upam si zastaviti vprašanje, da sem v telegramih zastavil številne forume, nisem prejel jasnega odgovora (razen telegrama neželene pošte.)

Sem na strani, da nisem cepljen.

Vprašanje je resno: povejte mi, da je kri darovalcev očiščena cepljenja? Ali bo razdeljen cepljen ali ne?

Upoštevajte preprost primer: oseba ni cepljena (iz različnih razlogov verska, ki ne zaupa sistemu, za medicinske kontraindikacije, njegovo prepričanje itd.) cepljenje)?

Moto Bratstvo bi moralo biti v vsem. O vprašanju izrednih razmer o donaciji čiste krvi v prvi vrsti. Upam da me razumeš.

Želim vam vse zdravje, da se oblečete toplejše, čaj, med, tople nogavice.

Oprostite za mojo slovenscino, sem tujec) 

 

L.p. 

Roman 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kri ni nikoli čista, ker vsebuje vedno dnk darovalca, ta pa se enako kot pri pikecu integrira v tvoj genetski zapis.

Cepljena kri je tako še najmanjši problem.

Zelo nevarno je nasploh prejemati tujo kri...

O tem sem bral v eni tuji raziskavi priznanih strokovnjakov, dokument je ušel v javnost. Če bi te zanimalo, ti posredujem pdf z elektronskim podpisom.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, GRN said:

Upoštevajte preprost primer: oseba ni cepljena (iz različnih razlogov verska, ki ne zaupa sistemu, za medicinske kontraindikacije, njegovo prepričanje itd.) cepljenje)?

se pravi, ti ne zaupaš sistemu, bi mu pa zaupal če bi ti rekel da nečesa ne dela, oziroma da del?

A so osebne budalaštine razlog za nerazumljivo povečanje stroškov zdravljenja.?

 Torej če moja vera* zahteva, da me lahko operirajo samo dohtarce z velikimi joški, mi mora zdravstvena blagajna to zagotovit?

*če bo dovolj zanimanja lahko organiziram spoznavno predavanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

Таким образом, вакцинация крови является самой маленькой проблемой.

 

 

 

Da, strinjam se s tabo. To je majhen problem v primerjavi z globalnim trenutnim problemom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nejc74 pravi:

то есть вы не доверяете системе, но доверяете ли вы ему, если я скажу вам, что он ничего не делает или что-то еще?

Являются ли личные дураки причиной непостижимого увеличения стоимости лечения.?

 Так что, если моя вера * требует, чтобы на меня работали только врачи с большими сиськами, должен ли фонд здравоохранения предоставить мне это?

*если есть достаточно интереса, я могу организовать вводную лекцию :D

Hvala za ponudbo, če pa ne otežujete organiziranja predavanja, ima vsakdo pravico do besed.) Svojega vprašanja ne razumem povsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, nejc74 said:

se pravi, ti ne zaupaš sistemu, bi mu pa zaupal če bi ti rekel da nečesa ne dela, oziroma da del?

A so osebne budalaštine razlog za nerazumljivo povečanje stroškov zdravljenja.?

 Torej če moja vera* zahteva, da me lahko operirajo samo dohtarce z velikimi joški, mi mora zdravstvena blagajna to zagotovit?

*če bo dovolj zanimanja lahko organiziram spoznavno predavanje :D

Hi, I am sorry but Google translate doesn't handle Slovene very well so I am writing in English. I asked a question which you didn't answer. If I want to listen to any additional lectures, I will just switch on my TV. But thanks for the offer:)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor je za premislit, če nisi cepljen, a s tabo bi rade sexale tri blondinke (hkrati itak) a so cepljene. Ena ma samo en odmerek, druga ma 2, tretja je pa posegla že po osvežitveni dozi. Torej, katero izbrati, koliko izbrati in kake nevarnosti pretijo. A je tista, ki je prejela prve dva odmerka AZ kaj bolj nevarna od tiste, ki je prejela samo en odmerek Đonsona.

To so hude dileme. bi al ne bi????

Ker človek nikol ne ve, s čim se lahko okuži :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Snečer pravi:

Kri ni nikoli čista, ker vsebuje vedno dnk darovalca, ta pa se enako kot pri pikecu integrira v tvoj genetski zapis.

Cepljena kri je tako še najmanjši problem.

Zelo nevarno je nasploh prejemati tujo kri...

O tem sem bral v eni tuji raziskavi priznanih strokovnjakov, dokument je ušel v javnost. Če bi te zanimalo, ti posredujem pdf z elektronskim podpisom.

 

ko sem ležal na intenzivni mi je bilo čisto vseeno, kero kri mi pumpajo, pa zarad mene tut od črnca (afroameričana da bo prav) :P (sam da jo)

Evo, Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna.Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna.Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna.Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. Pa se mi nič ne pozna. :D

 

pred 16 minutami, Zivnorc pravi:

... men je moja rekla, da je vsekakor zame bolš, če domov prnesem Korono, kot pa picajzle...  :D 

ti se šali, moja je necepljena, pa ne vem če jo lah za rit primem :P

Ona trdi, da lahko, sam ne vem, če niso to posledice necepljenja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Zivnorc pravi:

... men je moja rekla, da je vsekakor zame bolš, če domov prnesem Korono, kot pa picajzle...  :D 

Pri koroni maš možnost prezivetja brez posledic....:lol1:.... pr picajzlih je pa že možnost preživetja pod vprašajem....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/23/2023 at 1:59 PM, DAMI34 said:

Vsekakor je za premislit, če nisi cepljen, a s tabo bi rade sexale tri blondinke (hkrati itak) a so cepljene. Ena ma samo en odmerek, druga ma 2, tretja je pa posegla že po osvežitveni dozi. Torej, katero izbrati, koliko izbrati in kake nevarnosti pretijo. A je tista, ki je prejela prve dva odmerka AZ kaj bolj nevarna od tiste, ki je prejela samo en odmerek Đonsona.

To so hude dileme. bi al ne bi????

Ker človek nikol ne ve, s čim se lahko okuži :P

 

You're right. Unfortunately, this problem will become global very soon. Especially for our children (and procreation).. The plan of these reptiles that did this is very thoughtful.

fuck the system.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, GRN pravi:

You're right. Unfortunately, this problem will become global very soon. Especially for our children (and procreation).. The plan of these reptiles that did this is very thoughtful.

fuck the system.jpg

3 girls ... No problem 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, kaizer pravi:

A to je pol to?  :eek: 

... sem mislu, da so mi lase začele rast iz pleše, pa so bile malo preveč trde... Ampak to se je dogajal samo ponoč... občutil sem kot rahlo srbečico po glavi in ko sem se popraskal, je bilo, kot da bi popraskal po dva do tri dni stari bradi... ampak do zjutraj je vse izginilo. Čez dan se to ni dogajalo.

Ko sem šel ponoči scat, mi jih je uspelo ene par "odstrižt" z mašinco, pa sem pogledal na mikroskopu od hčere (ga je dobila za 4. rojstni dan) in sem videl, da mi iz glave ne rastejo novi lasje ampak mi zgleda rinejo ven te kurčeve nanocevke. sem jih nesel v službo pod malo večji mikroskop, pa jebenti, da je res gor gravirano PFIZER..pa še en ceu kup številk pa črk... kot neke kode.  Ampak, so hitre te cevke ko hudič.... v minuti so se vse poskrile nazaj v možgane, da sem jih komaj uspel malo odrezat.

Sem doma probal en poskus z magnetom. Cevke so formirale neke čudne oblike, v glavi pa sem zaslišal kot neke spreminjajoče se frekvence v različnih zaporedjih.

...in to se je dogajalo par dni zaporedoma.

...tko me je bilo strah, da si zvečer nisem več upal zmotati moje domače robe, ki sem jo sam pridelal na vrtu.

Od takrat nimam več problemou.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

A to je pol to?  :eek: 

... sem mislu, da so mi lase začele rast iz pleše, pa so bile malo preveč trde... Ampak to se je dogajal samo ponoč... občutil sem kot rahlo srbečico po glavi in ko sem se popraskal, je bilo, kot da bi popraskal po dva do tri dni stari bradi... ampak do zjutraj je vse izginilo. Čez dan se to ni dogajalo.

Ko sem šel ponoči scat, mi jih je uspelo ene par "odstrižt" z mašinco, pa sem pogledal na mikroskopu od hčere (ga je dobila za 4. rojstni dan) in sem videl, da mi iz glave ne rastejo novi lasje ampak mi zgleda rinejo ven te kurčeve nanocevke. sem jih nesel v službo pod malo večji mikroskop, pa jebenti, da je res gor gravirano PFIZER..pa še en ceu kup številk pa črk... kot neke kode.  Ampak, so hitre te cevke ko hudič.... v minuti so se vse poskrile nazaj v možgane, da sem jih komaj uspel malo odrezat.

Sem doma probal en poskus z magnetom. Cevke so formirale neke čudne oblike, v glavi pa sem zaslišal kot neke spreminjajoče se frekvence v različnih zaporedjih.

...in to se je dogajalo par dni zaporedoma.

...tko me je bilo strah, da si zvečer nisem več upal zmotati moje domače robe, ki sem jo sam pridelal na vrtu.

Od takrat nimam več problemou.

 

Dej za druh let ti mal mn pognoj vrt...k jest sm meu isti sranje, zdej pa kumot dva zvečer spet....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Zivnorc said:

A to je pol to?  :eek: 

... sem mislu, da so mi lase začele rast iz pleše, pa so bile malo preveč trde... Ampak to se je dogajal samo ponoč... občutil sem kot rahlo srbečico po glavi in ko sem se popraskal, je bilo, kot da bi popraskal po dva do tri dni stari bradi... ampak do zjutraj je vse izginilo. Čez dan se to ni dogajalo.

Ko sem šel ponoči scat, mi jih je uspelo ene par "odstrižt" z mašinco, pa sem pogledal na mikroskopu od hčere (ga je dobila za 4. rojstni dan) in sem videl, da mi iz glave ne rastejo novi lasje ampak mi zgleda rinejo ven te kurčeve nanocevke. sem jih nesel v službo pod malo večji mikroskop, pa jebenti, da je res gor gravirano PFIZER..pa še en ceu kup številk pa črk... kot neke kode.  Ampak, so hitre te cevke ko hudič.... v minuti so se vse poskrile nazaj v možgane, da sem jih komaj uspel malo odrezat.

Sem doma probal en poskus z magnetom. Cevke so formirale neke čudne oblike, v glavi pa sem zaslišal kot neke spreminjajoče se frekvence v različnih zaporedjih.

...in to se je dogajalo par dni zaporedoma.

...tko me je bilo strah, da si zvečer nisem več upal zmotati moje domače robe, ki sem jo sam pridelal na vrtu.

Od takrat nimam več problemou.

 

Luckily I don't have Facebook. I'm off topic. But your comment is a masterpiece. :OK:  P.S., I am amazed at your tranquility and your garden. If I went out to take a piss and saw Pfizer engraved on my hair I would have taken shit as well. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!