Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, VS800 pravi:

Za po MSju pisat loh čist nah za PCjam sediš.......

tebi je smešno, jaz pa bom verjetno tako naredil, ko bo treba v trgovino čez 14 dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

tebi je smešno, jaz pa bom verjetno tako naredil, ko bo treba v trgovino čez 14 dni

Men ni smešn....jest sicer oblečn sedim za PCjam, že zarad strank, ker delam normalno od 8  do  16.....u štacuno bom pa mogu prej, k u 14tih dneh...k nism dam s kombijam u taprve pelu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

Kaj pa če si dam gor podkapo in čez usta in nos carefree (brez skrbi) vložek? :) tisto ziher ne prepušča

Če boš lahko dihal ti kar..... pa ti priporocam onega s krilci  pa najvecje vzemi .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr sto mater ste bolani s to politiko levih in desnih

cela Evropa in kmalu cel svet je v karanteni, mi se pa gremo partizane in domobrance

ampak res :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huda..ce bi bil bog vsemogocen nebi dopustil nicesar slabega !!  Basta.

več moznosti imamo če podpiramo vlado neglede kaksna je in upostevamo ukrepe ki so bili izdani z njihove strani. In obenem želimo vsem ki to urejajo in  rešujejo čimveč uspeha pri prihajajočih idejah in njihovemu udejanjanju... 

Zdaj so bogovi : zaposleni v zdravstvu , zaposleni v prehrambenih trgovinah crpalkah elektro podjetjih gasilcih vojski in policiji ter vseh ostalih ustanovah in podjetjih ki nam želijo zagotoviti prezivetje ... k tem bogovom molim.. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, maus said:

matr sto mater ste bolani s to politiko levih in desnih

cela Evropa in kmalu cel svet je v karanteni, mi se pa gremo partizane in domobrance

ampak res :dry: 

Še dobro da imamo to.
Potopisi so redki, vtisi dnevnih... tudi, pametnih nasvetov že dolgo ni več,... saj bi forum ugasnu  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cavallo pravi:

Slovenski premier skupaj z voditelji EU sprejemal ukrepe za zajezitev virusa COVID-19 na evropskih tleh: Prioriteta sta varnost in zdravje ljudi, sporoča Janša

18. 3. 2020, 9:47

 8

 
jan%C5%A1a-janez.jpg

Janez Janša (Foto: Demokracija)

Potekala je izredna videokonferenca Evropskega sveta, voditeljev vlad in držav članic EU zaradi pandemije korona virusa, na kateri je sodeloval tudi predsednik slovenske vlade Janez Janša. Slovenski predsednik vlade je opozoril, da moramo pri spopadu s korona virusom vedno imeti pred očmi najprej varnost in zdravje ljudi.

“Seveda so izjemno pomembni tudi ukrepi za gospodarstvo, nenazadnje gre dolgoročno tu za drugo plat istega kovanca, toda za nas vse je takojšnja prioriteta varnost in zdravje ljudi,” je dejal premier Janez Janša. Predlagal je, da EU nemudoma oblikuje zalogo kritične medicinske in zaščitne opreme ter zdravil, s katero lahko takoj pomagamo katerikoli državi članici, ki bi se lahko zelo kmalu zttnašla v podobni situaciji kot Italija pred tedni.

A lohk tega cepca en vrže iz skupine, k se mi ne da take JJ propagande tle brat. Sej majo svoje medije za to! :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Snečer pravi:

Kaj pa če si dam gor podkapo in čez usta in nos carefree (brez skrbi) vložek? :) tisto ziher ne prepušča

Jaz sem dal kar tole..ta moment. 

20200318_125224.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

sori, vse kar sedaj delaš (zadnji teden) ti prav nič ne pomaga, če si se okužil prej. Sem zapisal inkubacijsko. 

spregledal...  pomaga ...4je smo doma... naceloma smo ze prvi dan samoizolacije preprecili to da bi jih okuzuli cca.12 minimalno... ce mi je/nam to uspelo pa je od tega en zdravnik ali medicinska sestra ali ena prodajalka ostal neokužen se mi zdi to full zmagovito v tem stanju..

pred 29 minutami, Snečer pravi:

Kaj pa če si dam gor podkapo in čez usta in nos carefree (brez skrbi) vložek? :) tisto ziher ne prepušča

Ce vzames uporabljen vlozek naj bo svež..pomoje se bo virus prej vezal na svežo kri kot na kožo ali sluznico.. pol pa lahko še čaj skuhaš vampirjem pa nej jih virus fenta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

spregledal...  pomaga ...4je smo doma... naceloma smo ze prvi dan samoizolacije preprecili to da bi jih okuzuli cca.12 minimalno... ce mi je/nam to uspelo pa je od tega en zdravnik ali medicinska sestra ali ena prodajalka ostal neokužen se mi zdi to full zmagovito v tem stanju..

Ce vzames uporabljen vlozek naj bo svež..pomoje se bo virus prej vezal na svežo kri kot na kožo ali sluznico.. pol pa lahko še čaj skuhaš vampirjem pa nej jih virus fenta..

Jaz sem bil pa vesel, ker je imel sodelavec od žene negativen bris, ker je bil v stiku z okuženim. Drugače bi tudi mi že dajali brise.

Aja, nabavo delamo na 3 dni za 2 gospodinjstvi in ena oseba v šoping za vse, potem pa preventivno razkuževanje.

V petek bom pa spet dostavljal. Z masko in mal špricanja vsakokrat ko oddam robo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

V petek bom pa spet dostavljal. Z masko in mal špricanja vsakokrat ko oddam robo.

živilske potrebščine kajne.. ok v petek si med mojimi bogovi ..bom molil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

akano.jpg.788a29c625fbbbc25c57e90e084d517e.jpg

s tistim o otrocih se strinja..

naša hiša je dvostanovanjska ..spodaj tast zgoraj mi trije.. prav vseeno je če se vsedemo pred hišo z litrco.. če se je en okužil pred ukrepi smo se vsi 4je.. zdej ne vem - ali ločevanje/razmak med 4imi okuženimi kaj pomaga? i dont think so.. isti šmorn..

k bajti pa ne spustimo nikogar..niti ne hodimo med folk.. to se mi zdi kr ok.. če smo fasal smo fasal..važno da ne okužimo nikogar naprej.. saj veš 1-3-9-27-81-243 itn... v treh dneh jih rata 243 če sta na dan samo 2 stika.. to želim in želimo preprečiti..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker moji 90 letni mami njene misli delujejo počasneje kakor nam, me je med kosilom vprašala, če bo zaradi virusa konec sveta in takrat sem ji odgovoril, da je vse odvisno od ustreznega zdravila proti virusu, pravkar sem pa že spremenil svoje mnenje, ker sem videl, da virus že napada tudi računalnike ...   :blush:   /   ?

ptsc.png.8004b637df6eb6e151a6d52b20ee487a.png

korona.JPG.f221440bec1f0c5aac515b438f08850c.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delajte čimveč na svojem imunskem sistemu. Le zdrav imunski sistem bo poskrbel, da tudi če se okužimo, da bomo vse skupaj na najhitrejši način preboleli. Drugače pa tole ignoriranje nekaterih osebkov bo pripeljalo do tega, da se bo uvedla policijska ura. Nekatere države so jo že. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

 

:hmm::?

Vem ja. Od tam naprej nič več o tem.

 

V članku je seznam okuženih po občinah.

https://siol.net/novice/slovenija/s-koronavirusom-okuzena-zaposlena-v-mariborskem-zdravstvenem-domu-521050

 

pred 1 uro, dr.looney pravi:

Jih po uporabi obesite na sonce. Uv žarki bi naj unicevali viruse. 

UV žarki uničijo marsikaj. Tudi plastiko, če ni primerno skup zmešana. Bi pa tako masko rajš pustil na soncu ene tri dni, ziher je ziher.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

tebi je smešno, jaz pa bom verjetno tako naredil, ko bo treba v trgovino čez 14 dni

Snec, ti tri tedne ne bos stopil iz bajte? 

 

45 minutes ago, DAMI34 said:

Jaz sem dal kar tole..ta moment. 

20200318_125224.jpg


zmer sm bil jebivetrom mal fouš. Ta tedn, pa prav ful. :D 

včeraj sem se hotel it pelat. Dam motr iz hise, se oblecem ustimam, de bi se pelal postojna ajdovsna col kalce postojna, cca 90 to vrže, jok brate, neagre, slab filing, slaba vest, obrnil že v podnanosu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena za konja https://www.gov.si/novice/2020-03-18-agencija-rs-za-kmetijske-trge-in-razvoj-podezelja-je-izdala-odlocbe-za-placilo-obveznega-prispevka-za-promocijo-sadja-za-leto-2019/

vse dajatve zadržujejo / začasno zamrzujejo tole pa v roku 20 dni.. pizda bi jim prov nesu keš na agencijo pa kašlou k svina.. banda .. kje je zdej vlada da to prekliče? aja malenkoct..navadni državljani..povprečno 55e na zavezanca ..če ne bodo plačali v roku jih bo pa davčna jebala na mrtvo al kaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kugelschreiber pravi:

Snec, ti tri tedne ne bos stopil iz bajte? 

 


zmer sm bil jebivetrom mal fouš. Ta tedn, pa prav ful. :D 

včeraj sem se hotel it pelat. Dam motr iz hise, se oblecem ustimam, de bi se pelal postojna ajdovsna col kalce postojna, cca 90 to vrže, jok brate, neagre, slab filing, slaba vest, obrnil že v podnanosu. 

Namest na ride gre$ na klopco na rebrnice. Sam v karanteni. Pa mal se povoza$. Spet 4je motorji mim mene :)raje tule kot na kavču doma. Še pes me je sit k ga skoz na sprehod silim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, thumper pravi:

ena za konja https://www.gov.si/novice/2020-03-18-agencija-rs-za-kmetijske-trge-in-razvoj-podezelja-je-izdala-odlocbe-za-placilo-obveznega-prispevka-za-promocijo-sadja-za-leto-2019/

vse dajatve zadržujejo / začasno zamrzujejo tole pa v roku 20 dni.. pizda bi jim prov nesu keš na agencijo pa kašlou k svina.. banda .. kje je zdej vlada da to prekliče? aja malenkoct..navadni državljani..povprečno 55e na zavezanca ..če ne bodo plačali v roku jih bo pa davčna jebala na mrtvo al kaj???

Bo trajalo da se ves državni aparat malo sinhronizira. Tako da bojo tudi za take prispevke verjetno dali odlog plačila. Počakati do zadnjega roka bi bilo moje priporočilo in vmes spremljati kaj se dela okoli tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Namest na ride gre$ na klopco na rebrnice. Sam v karanteni. Pa mal se povoza$. Spet 4je motorji mim mene :)raje tule kot na kavču doma. Še pes me je sit k ga skoz na sprehod silim.

kje dobiš ti tolk razkužila da vse te klopce razkužš predn se gor vsedeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Kugelschreiber said:

Snec, ti tri tedne ne bos stopil iz bajte? 

 


zmer sm bil jebivetrom mal fouš. Ta tedn, pa prav ful. :D 

včeraj sem se hotel it pelat. Dam motr iz hise, se oblecem ustimam, de bi se pelal postojna ajdovsna col kalce postojna, cca 90 to vrže, jok brate, neagre, slab filing, slaba vest, obrnil že v podnanosu. 

Jaz isto. Se ne vozim. Sem sel raje u gozd... Ce se ne peljem se ne bo svet podru, ce ne popam slikc, se manj...  Al kej pomagam s tem, ali ne, sploh ni vprasanje. Je solidarnost s tistimi ki so na prvi crti... In upam, isto kot za gasilce ipd, da to delam popolnoma brez veze, da  na koncu koncev ne bo prehudo! Pa tud lustno je na soncu.

5 minutes ago, DAMI34 said:

Namest na ride gre$ na klopco na rebrnice. Sam v karanteni. Pa mal se povoza$. Spet 4je motorji mim mene :)raje tule kot na kavču doma. Še pes me je sit k ga skoz na sprehod silim.

 Ampak, a niso ravno tebe skup sestavljali? In edino kar si bil ti kriv je to, da si bil na cesti, torej nic?

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

kje dobiš ti tolk razkužila da vse te klopce razkužš predn se gor vsedeš?

Hehe. Sedim s čelado in v rokavicah. Pa poscal sem se prej nanjo :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!