Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Dopldne sem šel h moji hčerki in njeni družini po eno stvar, in hčerka mi je rekla, da je kovida ni strah zaradi moje, ali družine njenega moža, ampak zaradi televizije ...   :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, schwantz pravi:

Objavljam konec korone... pravkar so me preletela tri nato letala, dve z delta krili, pa en pilatus pomoje, se ga ni slišalo...

?

morajo malo pošpricat ozračje, da bo kaj s tretjim valom, drugače ga ne bo :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, vandrovec pravi:

morajo malo pošpricat ozračje, da bo kaj s tretjim valom, drugače ga ne bo :)

Mene bolj skrbi, če bodo ugotovili, da zbolevajo tudi cepljeni. Kaj zdaj? Potem bo štala. Ma, s tem se bo sigurno ukvarjala druga vlada.

Mam občutek, kar sem videl, sem videl. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://siol.net/siol-plus/kolumne/miha-mazzini-strahotno-trpljenje-ljudstva-548262?fbclid=IwAR0L3Bod4jMYnpDPKkN7SNK_bOlq7qq-OLkanAx2Mw3mhcM4qE42Fou7YjY

Evoga, eden, ki je srečen s Korono in ukrepi. Eden, ki je videl resnico :P

Al pa je slep od rojstva, odločitev prepuščam posamezniku.

ps. Vem pa čigav je SIOL, pa kdo ga plača in zakaj...isti kaco kot bi bral FB...sam mal se je potrudil z raziskavami pretekle zgodovine. Bruh!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Mene bolj skrbi, če bodo ugotovili, da zbolevajo tudi cepljeni. Kaj zdaj? Potem bo štala. Ma, s tem se bo sigurno ukvarjala druga vlada.

Mam občutek, kar sem videl, sem videl. :)

Nekaj že omenjajo, da jeseni sedanja cepiva ne bodo več učinkovita...potem sledi ponovno cepljenje z drugimi cepivi. Enako potem naslednja leta, ker se bo menda to ponavljalo, kot gripa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ftp pravi:

Saj pravim da je težava z razumevanjem. Že tako enostavne stvari povezujete z mislijo, da so na primer v Brazliji popravljali virus v svojo "verzijo" pa v J. Afriki podobno,....

 

Dobro, dobro... smiri konje. Nič ne povezujem. Ne obtožuj me, da mislim, da je zemlja ravna, ker ne. To je bila vedno domena mainstream medijev. Mi teoretiki zarote smo vedno verjeli v okroglo zemljo in da se ona vrti okrog sonca. Test ne pokaže korona virusa, to je dejstvo. Ne more. Lahko pa prikaže prisotnost virusa, katerega koli. S tem da je prc test za laboratorijsko uporabo... sej sem dal video, kaj pove človek, ki ga je izumil.

Da je pa sev brazilski ali pa južnoafriški... je pa isto, kot bi se prepirali kateri bog je pravi... alah, kristus, jahve, buda... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, vandrovec pravi:

Nekaj že omenjajo, da jeseni sedanja cepiva ne bodo več učinkovita...potem sledi ponovno cepljenje z drugimi cepivi. Enako potem naslednja leta, ker se bo menda to ponavljalo, kot gripa....

V par mesecih bodo pripravili nova, varna, učinkovita cepiva, nič bat. Morda jih že imajo. :)

Aja pa še to. Moral bi se cepiti po mnenju nekoga. Že prvič sem rekel NE cepljenju. Še dvakrat so me pozvali. Nekateri so pod pritiski popustili.

https://zazdravodruzbo.si/2021/02/13/resolucija-sveta-evrope-izrecno-in-odlocno-prepoveduje-kakrsno-koli/

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se, da bo ceplenje brez potrebe postala redna praksa, dokler se bodo "videli" zaslužki. Seveda cepljenje za določene bolezni je zelo simseln. Za gripo, bi moral biti čisto prostovoljno, brez omejitev in deljenje privilegijev cepljenim.

Vse skupaj je postala ena velika reklama za cepivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, skalar36 pravi:

Dobro, dobro... smiri konje. Nič ne povezujem. Ne obtožuj me, da mislim, da je zemlja ravna, ker ne. To je bila vedno domena mainstream medijev. Mi teoretiki zarote smo vedno verjeli v okroglo zemljo in da se ona vrti okrog sonca. Test ne pokaže korona virusa, to je dejstvo. Ne more. Lahko pa prikaže prisotnost virusa, katerega koli. S tem da je prc test za laboratorijsko uporabo... sej sem dal video, kaj pove človek, ki ga je izumil.

Da je pa sev brazilski ali pa južnoafriški... je pa isto, kot bi se prepirali kateri bog je pravi... alah, kristus, jahve, buda... 

Ti pa lih veš. Če beovička krek in jj nista požegnala je to tvoj umotvor ?

pred 41 minutami, Scarabeo 500 pravi:

V par mesecih bodo pripravili nova, varna, učinkovita cepiva, nič bat. Morda jih že imajo. :)

Aja pa še to. Moral bi se cepiti po mnenju nekoga. Že prvič sem rekel NE cepljenju. Še dvakrat so me pozvali. Nekateri so pod pritiski popustili.

https://zazdravodruzbo.si/2021/02/13/resolucija-sveta-evrope-izrecno-in-odlocno-prepoveduje-kakrsno-koli/

Jaz sem se takoj dal v vrsto. Ne ker verjamem, vem kje so zapleti...raabim papir da se furam. Moja pravi..ne bom se cepila, pa se lahko kadar hoče. Tudi hitri test naredim lahko pri nji. So pooblaščeni. Kar pomeni, da na koncu spet samo papirje prekladamo. Nekdo pa spet služi..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to..dobesedno!!!

164336599_10159294209603151_2597245209600902986_n.thumb.jpg.8922dfa5ea110e5165547614c4cadc59.jpg

 

Ostani doma!!!!

Z NIJZ-ja niso sporočili, da je danes UMRLO 10.000 ljudi. Poglejte tudi sami podatke, ki jih nihče ne sporoča!!!

162126599_10222737667062674_2990613430553764468_o.thumb.jpg.a569d68dc9a034df613e78d1f7709f51.jpg

folk ne se zajebavat, zdej gre zares!!!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Spasku pravi:

Ne vem kaj si mislu če si mislu na JJ v prejšnjem postu ni bilo govora o politiki ,sicer pa sedaj že v četrto sprašujem katera stranka poimesko in kateri politiki poimensko bi bli pravi v vladi da bi sprejemali dobre  odločitve  odgovora še nisem dobil:rolleyes:

si dobil moj odgovor ali mišljenje..če nisi prebral ni moja krivda.. 

ukinit politiko in stranke .. nastavit v vodstvo strokovnjake.. 

pred 5 urami, RobiRoberto pravi:

Dopldne sem šel h moji hčerki in njeni družini po eno stvar, in hčerka mi je rekla, da je kovida ni strah zaradi moje, ali družine njenega moža, ampak zaradi televizije ...   :blush:

ka te je to za eno sraje??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Scarabeo 500 pravi:

Mene bolj skrbi, če bodo ugotovili, da zbolevajo tudi cepljeni. Kaj zdaj? Potem bo štala. Ma, s tem se bo sigurno ukvarjala druga vlada.

Mam občutek, kar sem videl, sem videl. :)

Samo sem napisal pa se je že začelo. :)

Iz zanesljivih virov.  :)

Iz DSO Ptuj, enota Kidričevo, so sporočili, da gre za stanovalko, ki je bila cepljena z dvema odmerkoma cepiva Pfeizer-Biontech. Prvi odmerek je prejela konec decembra 2020, drugega pa januarja letos. V tednu med 5. in 11. marcem je bila na zdravljenju v bolnišnici. Po enem tednu bivanja v DSO so se pojavili znaki, značilni za covid 19. Zaradi poslabšanja zdravstvenega stanja je bila odpeljana v bolnišnico Ptuj, kjer se zdravi na covidnem oddelku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Samo sem napisal pa se je že začelo. :)

Iz zanesljivih virov.  :)

Iz DSO Ptuj, enota Kidričevo, so sporočili, da gre za stanovalko, ki je bila cepljena z dvema odmerkoma cepiva Pfeizer-Biontech. Prvi odmerek je prejela konec decembra 2020, drugega pa januarja letos. V tednu med 5. in 11. marcem je bila na zdravljenju v bolnišnici. Po enem tednu bivanja v DSO so se pojavili znaki, značilni za covid 19. Zaradi poslabšanja zdravstvenega stanja je bila odpeljana v bolnišnico Ptuj, kjer se zdravi na covidnem oddelku.

Še eden ki ni sposoben raumevanja.

Nikoli in nikjer ni bilo navedeno da si po cepljenju  100% zaščiten proti okužbi.  Naj bi pa bil proti zelo hudi obliki oz. smrti. S starostjo se pač zaščita še nekoliko zmanjša.

Iz zanesljivih virov....

... prej sem jedel, pa sem sedaj spet lačen, pa še stranske učinke sem dobil, da sem moral it srat.

Ljudje ne več jest, ker je brezveze, itak vse spet vržete ven. video si poglejte si na YT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

Še eden ki ni sposoben raumevanja.

Nikoli in nikjer ni bilo navedeno da si po cepljenju  100% zaščiten proti okužbi.  Naj bi pa bil proti zelo hudi obliki oz. smrti. S starostjo se pač zaščita še nekoliko zmanjša.

Iz zanesljivih virov....

... prej sem jedel, pa sem sedaj spet lačen, pa še stranske učinke sem dobil, da sem moral it srat.

Ljudje ne več jest, ker je brezveze, itak vse spet vržete ven. video si poglejte si na YT

 

pred 2 minutami, ftp pravi:

Še eden ki ni sposoben raumevanja.

Nikoli in nikjer ni bilo navedeno da si po cepljenju  100% zaščiten proti okužbi.  Naj bi pa bil proti zelo hudi obliki oz. smrti. S starostjo se pač zaščita še nekoliko zmanjša.

 

Obkladaš z grdimi besedami, pa mi povej, kje sem trdil kaj o 100% zaščiti, daj malo razmisli kaj pišeš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Scarabeo 500 said:

 

Obkladaš z grdimi besedami, pa mi povej, kje sem trdil kaj o 100% zaščiti, daj malo razmisli kaj pišeš.

V tvojem sledečem zapisu...

46 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Samo sem napisal pa se je že začelo. :)

Iz zanesljivih virov.  :)

Iz DSO Ptuj, enota Kidričevo, so sporočili, da gre za stanovalko, ki je bila cepljena z dvema odmerkoma cepiva Pfeizer-Biontech. Prvi odmerek je prejela konec decembra 2020, drugega pa januarja letos. V tednu med 5. in 11. marcem je bila na zdravljenju v bolnišnici. Po enem tednu bivanja v DSO so se pojavili znaki, značilni za covid 19. Zaradi poslabšanja zdravstvenega stanja je bila odpeljana v bolnišnico Ptuj, kjer se zdravi na covidnem oddelku.

 

... se "vidi" začudenje, ker je zbolel nekdo, ki je bil ceplen ... (vvvvaaaaauuuu, ne mporem verjet  :eek: )

 

5 hours ago, Scarabeo 500 said:

Mene bolj skrbi, če bodo ugotovili, da zbolevajo tudi cepljeni.

Ja seveda zbolevajo. Ne rabiš se čudit, je popolnoma normalno. Shit happens.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, thumper said:

ukinit politiko in stranke .. nastavit v vodstvo strokovnjake

Vem da si to že napisal davno naza:OK:j. Sprasujem kritike ki  stalno kritizirajo in  pljuva po vladi in še sami ne vedo kaj bi radi važno da se kririzira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

V tvojem sledečem zapisu...

 

... se "vidi" začudenje, ker je zbolel nekdo, ki je bil ceplen ... (vvvvaaaaauuuu, ne mporem verjet  :eek: )

 

Ja seveda zbolevajo. Ne rabiš se čudit, je popolnoma normalno. Shit happens.

Tvoje tolmačenje je podobno kot dojemanje slovenske TV. Daj ogni se mojih postov, ker si jih ne znaš pravilno tolmačit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Tvoje tolmačenje je podobno kot dojemanje slovenske TV. Daj ogni se mojih postov, ker si jih ne znaš pravilno tolmačit.

za odgovor te citiram "Samo sem napisal pa se je že začelo."

...dokler se javno izražaš, lahko javno komentiram - demokracija a ne :P

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

citiram "Samo sem napisal pa se je že začelo."

...dokler se javno izražaš, lahko javno komentiram - demokracija a ne :P

OK :music4: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar pri Odmevih dr. fizikalnih znanosti (jedrska fizika) Leon Cizej (z vsem spoštovanjem) razlaga o večji širitvi angleškega seva................kmalu bo tudi kak burekđija razlagu kako se ta sev bolj širi z bureki................ ne vem več kdo je tuki "fukjen"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!