Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

ravnokar prebral.. torej v rdeči so ukinili omejitev na občine.. 

ravnokar prebral.. torej so v rdeči fazi spremenili iz omejitve na občine na omejitev na regijo.. 

od 1.4. do 12.4 pa predlog popolnega zaprtja.. številke bodo padle sranje bo ostalo..

če mislijo to narediti ne sme biti niti ene samcate izjeme.. neprodušno zapreti meje države za 12 dni? ja seveda pa svizec... nikoli jim ne bo uspelo tega speljati ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Trotlčk..takih bumbarjev je veliko, ki bi radi druge pohodili, pa še kr rastemo

Ker spet žališ, se daj malo na hladno.

..., spet ne razumeš, govora je bilo o plevelu, ki ga ti s tvojim "enduriranjem" več uničiš, kot jaz ko ga pohodim.

1 hour ago, DAMI34 said:

Zdej nas zaprejo v regije, se boš lahko oddahnil, da te ne bomo ogrožali.

končno ?

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ftp pravi:

Ker spet žališ, se daj malo na hladno.

..., spet ne razumeš, govora je bilo o plevelu, ki ga ti s tvojim "enduriranjem" več uničiš, kot jaz ko ga pohodim.

končno ?

Mojster, ko Kacin obračaš pravljice. Dej se mal na hladno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamn'kov poba iz drugega  konca naše vasi, v prostem času sicer kmetovalec, gozdar in kardiokirurg, trenutno pa minister za kontrabolezni, je rekel, da smo definitivno v tretjem valu.

A kdo ve, koliko je načrtovanih?

Koliko jih dejansko bo?

Sam vprašam, ker nasledjih 14 dni bo ključnih.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je logicno. Ce bi stevilke padale, nebi mogli propagirat cepljenja, zato je treba stevilke dvigat, narest nov val, da se potlej lahko cepljenje propagira kot edina resitev. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse to vsi vemo.... pa nič ne naredimo,samo jokcamo in  pizdimo po netu kok nas zajebavajo.... politiki se nam pa režijo...  

tko je, tko bo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, bajkr88 said:

vse to vsi vemo.... pa nič ne naredimo,samo jokcamo in  pizdimo po netu kok nas zajebavajo.... politiki se nam pa režijo...  

tko je, tko bo

Zanimivo je,...

da so včasih, ko so ljudje še bili neizobraženi in nevedni, so pametni vladajoči lagali in narod je verjel.

Danes, ko je narod izobražen in "pameten", ti neumna vlada pove resnico in narod iz nje dela laži. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Kamn'kov poba iz drugega  konca naše vasi, v prostem času sicer kmetovalec, gozdar in kardiokirurg, trenutno pa minister za kontrabolezni, je rekel, da smo definitivno v tretjem valu.

A kdo ve, koliko je načrtovanih?

Koliko jih dejansko bo?

Sam vprašam, ker nasledjih 14 dni bo ključnih.

1 val, 2 val...kje je šele val 202 ?

pred 1 uro, mladench pravi:

idiotizem. Kot želijo tako prikažejo. Prejšni teden sproščanje ukrepov 17,9% okuženih, ta teden zaostrovanje s 18,1% okuženih. Enkrat gledajo procent, drugič incidenco tretjič število hospitaliziranih. 

Enako kot blamaža s cepljenjem. So fino Kacina zajebal in predočil dokaze, da se nihče od športnikov ni cepil mim vrste. Za kazen so pa še cepljenje v Mb ustavili za 2 dni, ker so preveč hitri. Selo majkemi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Enako kot blamaža s cepljenjem. So fino Kacina zajebal in predočil dokaze, da se nihče od športnikov ni cepil mim vrste. Za kazen so pa še cepljenje v Mb ustavili za 2 dni, ker so preveč hitri. Selo majkemi

To je vse propaganda za cepljenje...da manjka cepiva, da preskakujejo vrste...in potem ljudje v strahu, da bodo ostali zadnji, drvijo na cepljenje. :)

 

pred 2 urami, bajkr88 pravi:

vse to vsi vemo.... pa nič ne naredimo,samo jokcamo in  pizdimo po netu kok nas zajebavajo.... politiki se nam pa režijo...  

tko je, tko bo

Večina se bo cepila, ...načrt imajo do julija pocepit 1,7 milijona prebivalcev v naši državi, to so verjetno vsi odrasli.

kolikokrat so bili že najavljeni protesti pa nič od nič...20 marca vsesvetovni. Sam edino zase vem, kaj bom naredil....na večino ni za računat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

To je vse propaganda za cepljenje...da manjka cepiva, da preskakujejo vrste...in potem ljudje v strahu, da bodo ostali zadnji, drvijo na cepljenje. :)

 

 

ma tole obračunavanje sedaj, ni propaganda, ampak je ena zmešnjava. Ne vidim, da bi kaj norel na cepljenje. Dejansko če gledaš stran NIJZja (link zgoraj) je vse skupaj hudo prepočasi.

Tole obračunavanje, ki se ga gredo, od pljuvanja po Kočevju, da so prehitri, do sedaj OK in Maribora je samo blamaža. Težka blamaža.

Tudi mal če se pogleda cifre, vsaj kar je meni znano, nekje 30% šolnikov se je cepilo, nekje 50% al kak% več zdravstva. Še največ so se cepili starejši, kar pa je smiselno.

Tudi drveti na cepljenje ne moreš, ker te pokličejo, dobiš dan in uro..ni to sedaj, grem se cepit...ne bo šlo (razn kar se je nekaj v KCju potom vez delalo z ostanki Pfizerja)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ChilliPalmer pravi:

Saj je logicno. Ce bi stevilke padale, nebi mogli propagirat cepljenja, zato je treba stevilke dvigat, narest nov val, da se potlej lahko cepljenje propagira kot edina resitev. 

samo cepljenje ne rešuje številk okužbe, saj so sami priznali

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

Tudi drveti na cepljenje ne moreš, ker te pokličejo, dobiš dan in uro..ni to sedaj, grem se cepit...ne bo šlo (razn kar se je nekaj v KCju potom vez delalo z ostanki Pfizerja)

Besedo drvijo sem v zapisu uporabil kot olepšavo ali kako že...s propagando ustvarijo željo pri ljudeh. Seveda ne morejo kar vsi naenkrat po cepivo, to je logično, čeprav bi se jih veliko že šlo, če bi lahko. Naslednji teden bodo šele 50+ na vrsti, mlajši malo kasneje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

Besedo drvijo sem v zapisu uporabil kot olepšavo ali kako že...s propagando ustvarijo željo pri ljudeh. Seveda ne morejo kar vsi naenkrat po cepivo, to je logično, čeprav bi se jih veliko že šlo, če bi lahko. Naslednji teden bodo šele 50+ na vrsti, mlajši malo kasneje...

pajade, še 75 let niso pocepili. 

Moje mnenje je, da je potrebno pustiti pravico tako za se cepiti, kot za se ne cepiti in prav tako ne bi smelo biti diskriminacije pri gibanju, potovanjih itd..

Cepljenje bi moralo biti pravica, ne pa prisila.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

Moje mnenje je, da je potrebno pustiti pravico tako za se cepiti, kot za se ne cepiti in prav tako ne bi smelo biti diskriminacije pri gibanju, potovanjih itd..

Cepljenje bi moralo biti pravica, ne pa prisila.

Normalno bi bilo tako, dejansko se pa vidi kako je...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj zaprejo vse skupaj, jaz bom letos doma in bo lazje, ce boste ostali tudi. ? Pa se delat ni treba tolk, placa je lepsa, da lahko visek v crypto mecemo, pol bo sele lustno. ?? Epidemija je kul ubistvu, sam v glavi si mors postimat. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, bajkr88 pravi:

vse to vsi vemo.... pa nič ne naredimo,samo jokcamo in  pizdimo po netu kok nas zajebavajo.... politiki se nam pa režijo...  

tko je, tko bo

Jaz imam 20 starih jajc in nekaj granitnih kock. Sam reči. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemcem je prekipelo, pa se je Merklca opravičila in potegnila nazaj (nš ni tok brihten sicer)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Nemcem je prekipelo, pa se je Merklca opravičila in potegnila nazaj (nš ni tok brihten sicer)

 

Mogoče so bo opravičila tudi naša vlada za nelogične ukrepe, ki jih ne odobrava tudi stroka. Ajd, pusti mi sanjati. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smiselnost cepljenja

https://maribor24.si/slovenija/cepljeni-ucitelji-na-ponovna-testiranja-ze-po-treh-mesecih?fbclid=IwAR0HY93_afAsDkj7BtR9gP1e6UC4t5_WXL3ucatqK355JNEPtkV3vTUxR3k

Med cepljenimi učitelji je med glavnimi razlogi za cepljenje tudi izogib nadležnemu testiranju sleherni teden. Kot kaže, jih kljub cepljenju vnovično testiranje čaka že čez tri mesece, kot je to v navadi pri zdravstvenem osebju, je danes povedala mag. Eva Grilc iz NIJZ.

 

 

ali po domače, testiral nas bodo al bomo cepljeni al ne (za prehod meja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Tedybear pravi:

Kamn'kov poba iz drugega  konca naše vasi, v prostem času sicer kmetovalec, gozdar in kardiokirurg, trenutno pa minister za kontrabolezni, je rekel, da smo definitivno v tretjem valu.

A kdo ve, koliko je načrtovanih?

Koliko jih dejansko bo?

Sam vprašam, ker nasledjih 14 dni bo ključnih.

 

pred 4 urami, vandrovec pravi:

Večina se bo cepila, ...načrt imajo do julija pocepit 1,7 milijona prebivalcev v naši državi, to so verjetno vsi odrasli.

:lol1: japajade .. kar so naredili dosedaj v 3 mesecih bodo v naslednji 3 mesecih postoterili .. fak ne bojo..

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

samo cepljenje ne rešuje številk okužbe, saj so sami priznali

torej je potemtakem cepljenje brez veze ker se tako ali drugače okužiš.. al kako...

pred 3 urami, vandrovec pravi:

Besedo drvijo sem v zapisu uporabil kot olepšavo ali kako že...s propagando ustvarijo željo pri ljudeh. Seveda ne morejo kar vsi naenkrat po cepivo, to je logično, čeprav bi se jih veliko že šlo, če bi lahko. Naslednji teden bodo šele 50+ na vrsti, mlajši malo kasneje...

tako propagando kot delajo pri nas se želja po cepljenju samo manjša..

izraelci , ki dejansko delajo genocid nad svojim lastnim narodom - število mrtvih v povezavi s korono in število/procent mrtvih po cepljenju - so dali vsaj pir pa sendič in vstop na koncert..

pri nas pa še mal počak pa boš po prvi dozi ceplenja fasal karanteno doma od tistega trenutka do 2 mesca po drugi dozi..

pol pa en mesec na šiht pa ponovno ceplenje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ftp pravi:

Zanimivo je,...

da so včasih, ko so ljudje še bili neizobraženi in nevedni, so pametni vladajoči lagali in narod je verjel.

Danes, ko je narod izobražen in "pameten", ti neumna vlada pove resnico in narod iz nje dela laži. :headbang:

Povejo preveč različnih resnic...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Nemcem je prekipelo, pa se je Merklca opravičila in potegnila nazaj (nš ni tok brihten sicer)

 

Našga boli k...c kaj si folk misli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, MARE 65 pravi:

Našga boli k...c kaj si folk misli...

pa še to zlo mal..

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!