Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 28 minutami, bajkr88 pravi:

da ti janša reče 1.aprila da bo 12 dni zaprto.... pol veš do kdaj bo....   ?

naslednjih 11 dni bo ključnih :P

https://www.delo.si/nedelo/poteze-te-vlade-so-psihopatske-v-skladu-z-osebnostjo-vodje/?fbclid=IwAR0uW_gxBhUe9ETLVMekWu6Q2Z-vtsDPDVBw6JKo_GVfkZefw2ZV7DlquG8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlada: "S 1. aprilom bomo uvedli popolni lockdown in zaprli večino dejavnosti."
Ljudstvo: "Aha, katere pa bodo odprte?"
Vlada: "Živilske trgovine, zdravstvo, lekarne, proizvodni obrati, benzinski servisi, trgovine s tehničnim blagom, servisne delavnice..."
Ljudstvo: "? Kaj se pa potem zapre?"
Vlada: "Torej,...vse šole in nakupovalni centri."
Ljudstvo: "Aha...ampak čakajte, naslednji vikend so prazniki, mi bi te želeli preživeti z družino."
Vlada: "Ni problema, ker virusa v nedeljo ne bo, tako da boste lahko šli kamorkoli."
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lotevati se neke stvari na vedno enak način in obenem pričakovati vsakič drugačne rezultate, je najzaneslivejši znak norosti.
Albert Einstein
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

“Pomoč države ni pomoč, temveč je podkupnina za to, da ljudje stoično prenašajo šlamastiko. Če ne bi bilo pomoči, bi ljudje šli na cesto in problem covida-19 bi bil rešen v 14 dneh. Če hraniš ljudi, doktorje, bolnice in javno upravo bolj, druge sicer manj, in jim ni treba hoditi v službo, lahko takšno stanje vlečeš nekaj let. A ta denar razsipavaš brez veze.”

https://www.dnevnik.si/1042952090/slovenija/milan-kuster-o-tem-da-je-drzavna-pomoc-podkupnina-za-to-da-ljudje-stoicno-prenasajo-slamastiko

Milan Kuster je povedal, da če pustili podjetja delati, državna pomoč sploh ne bi bila potrebna. Ne ve, zakaj ljudje sklanjajo glave in zakaj se ne vprašamo, kaj počne vlada, ko s pomočjo medijev straši ljudi. Štejejo, koliko zdravih ljudi je pozitivnih na virus, ne štejejo pa travm in drugih posledic, ki stiskajo mlade in resno bolne, rakave, kronične bolnike, prepuščene samim sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo a ne, kdo bo lahko prehajaj meje regij:

https://www.gov.si/novice/2021-03-28-omejitev-gibanja-na-regije-in-prepoved-zbiranja-izjema-le-na-velikonocno-nedeljo/

cepljeni

preboleli

testirani s PCR (ne starejšim od 48 ur)

 

 

in končno sem ugotovil, kaj počne strokovna komisija (poleg polnjenja žepov):

 

ONI ŠTEJEJO!!!! to je vse..skos štejejo, pa semafor gledajo :D

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se končno vedo procenti. anketa je anonimna, celo modi ne morejo posegat v vaš odgovor!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borči pravi, da tut selftestiranje neki pomeni :P

ps. če je mehko in vlažno ter lepljivo zna bit kurona

166224318_10226064973350813_5396207748195004708_n.jpg.622b120bdce77f2e0e4a9192a1f4875e.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, VS800 pravi:

166990228_292647385583744_8273022059048755574_n.jpg

Stari, resnica ni daleč...lani..30.03...sem si tako čestital za RD

91162752_2968857099850489_9155024783459483648_o.thumb.jpg.3a5020ec23e838a5d739d899001f5c47.jpg

Letos pa ne bo isto, namest Jelzina bo Kruškenšnaps...iz lidla :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko strokovna covid skupina, enoglasno sprejme neke restrikcije, za katere so določeni člani še pred kratkim trdili, da niso efektivne, veš samo eno...pičkumatr dobro so jih podplačali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 3. 2021 ob 16:17, ChilliPalmer pravi:

Evo, fix.....zaprli nas bodo. Keri geniji res. Zdej smo dobri do konc Maja.

31.05.2023...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri bodo vse prihranke zagonil za prezivetje, medtem si pa nekateri lepo zepe polnijo in so tiho kot riti. Sam na tapravi strani mors bit, pa je prov fino.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil danes na klinicnem. Pa jebemti da tole je neverjetno. Nebom obsojal koliko casa cakas, ali karkoli.. Ampak da se gremo neko pravico.. pred ukc gledam skupine ljudi ki skupaj kadijo, kofetkajo. Od delavcev, do zdravstvenih usluzbencev ki bo nam morali biti za zgled. 
Seveda zmagal je pa doktor, ki je bil brez maske v ambulanti. Verjetno je ne rabi ker je cepljen..

In tisti ki bi morali biti zgled so najslabsi. In potem zaradi tega trpi 3/4 naroda, ker vecina hujsih potekov izhaja itak iz bolnic..

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še teh 11 dni zdržimo!!! Potem se vrnemo v normalo...na ključnih 14 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

1. Aprila bo pa Kacin na glas povedu, da se samo hecajo.

men se zdi, da se hecajo vse dni v letu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič skrbet, za prvega maja ziher ne bo lockdowna. Ker je treba malo vikendice politikov na Krku in drugod preluftat. da ne splesnijo.... 

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Mateja A Logar A pravi, da je A dolžina A lockAdowna A odvisna A od A njene A plače A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!