Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Včeraj je Logarjeva rekla, da industrija ni sledila ukrepom, zato skoraj vsi večji obrati delajo. Ne vem, jaz tudi ne bi, pa gostinci verjetno tudi ne bi.... :hmm:A to je tudi možno?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En stavek iz enega članka enega od naših medijev: "Po anketi Nacionalnega inštituta za javno zdravje je za širjenje okužb odgovorno zlasti druženje, še več prenosov okužb pa se zgodi na delovnem mestu."
Torej, če se več prenosov kot med druženjem, zgodi na delovnih mestih, potem je skrajno nehigienično in pritlehno napisat, da je "..za širjenje okužb odgovorno zlasti druženje,..:" tudi če v drugem delu stavka poveš, da se nekje drugje zgodi še več okužb.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Alla pravi:
En stavek iz enega članka enega od naših medijev: "Po anketi Nacionalnega inštituta za javno zdravje je za širjenje okužb odgovorno zlasti druženje, še več prenosov okužb pa se zgodi na delovnem mestu."
Torej, če se več prenosov kot med druženjem, zgodi na delovnih mestih, potem je skrajno nehigienično in pritlehno napisat, da je "..za širjenje okužb odgovorno zlasti druženje,..:" tudi če v drugem delu stavka poveš, da se nekje drugje zgodi še več okužb.

Vse to pove o učinkovitosti zapiranja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej razumem, da so v štartu mislili, da je pandemija, pa je bil strah. Bolezen je bila nova in relativno nalezljiva. Danes, več kot po 1 letu, ko vidimo da je smtrnost zeloo majhna, da vemo kako se je treba proti njej boriti, danes je pa vse nategovanje. Brez dvoma. Komur to ni jasno je...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.24ur.com/novice/korona/zaradi-tovarniske-napake-unicenih-15-milijonov-odmerkov-cepiva-jj.html 

 

en dan cepte seee.. drug dan ..nee, treba raziskat stranske ucinke... en dan cepmo nad 65... drug dan vse.... poizkusi na ljudeh nč druzga ... 

loh zanalasc zlajfajo z cepivi da loh vlecejo krizo... ker ce bi res vse pocepl in bi blo konc vsega kr naenkrat bi blo predobr .. zakaj... hmm

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nisem nikogar zdravstveno ogrožal in tudi jaz nisem bil od nikogar zdravstveno ogrožen !!!

IMG_8116.JPG.15baa192bc49ecf6ce863ae3ef520c97.JPG

IMG_8117.JPG.a6b8564bf0eefb89240470b2cdf75875.JPG

IMG_8118.JPG.2e019c2162063ec7de072c0569f608f7.JPG

IMG_8122.JPG.6a60177ace6163a775a09b684159209d.JPG

IMG_8127.JPG.c97afc9c8b8d471b6efe6689ed99b4ee.JPG

IMG_8135.JPG.5af455b0e3488bed37a743d0d2cbb430.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strokovna Covid komisija naslednjih 10 dni...z možnostjo podaljšanja staža :P

168319975_1344274409277660_6342765158906059191_n.jpg.025a50b1cf057ac612c67759998882ce.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem polagam na srce, praznična priporočila NIJZja :P

http://novice.najdi.si/predogled/novica/575688a272bb301ab8865aaf711e6e2f/Reporter-si/Zanimivosti/Praznična-priporočila-NIJZ-več-sadja-in-vode-manj-negativnih-misli-in-upoštevanje-priporočil-za-omejevanje-širjenja-epidemije

Nacionalni inštitut za javno zdravje (NIJZ) med velikonočnimi prazniki priporoča zmernost pri uživanju hrane. Svetujejo več sadja in zelenjave, pitje zadostne količine vode in več telesne aktivnosti ob upoštevanju priporočil za omejevanje širjenja epidemije covida-19.

 

Jaz bi še dodal: spoved, kesanje, nekaj v puščco (10€ ni nič) obhajilo, blagoslov pirhov in ste zmagali :P

aja še slika...pozabu, pa komentar: odkar se držim priporočil NIJZ je moje spolno življenje in počutje nadpovprečno :P

168554781_10159373133747454_4008044307269294211_n.thumb.jpg.5824f2f53878206ece502325b07521a2.jpg

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

https://www.had.si/blog/2021/03/31/prepoved-odhoda-iz-slovenije-za-drzavljane-slovenije-nas-to-spominja-na-kaksno-drugo-drzavo-in-druge-case/

še v jugi smo šli lahko 1x na leto brezplačno v tujino..

klinc ko niso takrat 1988 uporabili hitrega vojaškega sodišča pa metek v čelo.. je mogoče ,da bi bilo manj žrtev med osvobajanjem 1991....

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

vsem polagam na srce, praznična priporočila NIJZja :P

http://novice.najdi.si/predogled/novica/575688a272bb301ab8865aaf711e6e2f/Reporter-si/Zanimivosti/Praznična-priporočila-NIJZ-več-sadja-in-vode-manj-negativnih-misli-in-upoštevanje-priporočil-za-omejevanje-širjenja-epidemije

Nacionalni inštitut za javno zdravje (NIJZ) med velikonočnimi prazniki priporoča zmernost pri uživanju hrane. Svetujejo več sadja in zelenjave, pitje zadostne količine vode in več telesne aktivnosti ob upoštevanju priporočil za omejevanje širjenja epidemije covida-19.

 

Jaz bi še dodal: spoved, kesanje, nekaj v puščco (10€ ni nič) obhajilo, blagoslov pirhov in ste zmagali :P

aja še slika...pozabu, pa komentar: odkar se držim priporočil NIJZ je moje spolno življenje in počutje nadpovprečno :P

168554781_10159373133747454_4008044307269294211_n.thumb.jpg.5824f2f53878206ece502325b07521a2.jpg

 

 

litr šnopca in šestak pira na dan odžene NIJZ in KREtenKA stran ..

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

še v jugi smo šli lahko 1x na leto brezplačno v tujino..

klinc ko niso takrat 1988 uporabili hitrega vojaškega sodišča pa metek v čelo.. je mogoče ,da bi bilo manj žrtev med osvobajanjem 1991....

Zelo miroljubno in nenevarno stališče za nekatere tukaj na tem forumu. Nevarnost pa predstavljamo tisti, ki smo za kulturen in strpen dialog. Neverjetno, kaj vse človek doživi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, RobiRoberto said:

FB:

c1.jpg.6ea6432917d65394fad1c95304c867fd.jpg

c2.JPG.d3820402e1b0d12b175a191b4de82bb5.JPG

Sej bojo ubrali drugo tehniko, če se nočeš cepit ne smeš vn iz regije ali kaj podobnega, takšne so te politične fore... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj že imamo zaprtje. :hmm:

V Univerzitetnem kliničnem centru (UKC) Ljubljana trenutno zdravijo nekaj manj bolnikov s covid-19 kot pred tednom dni, a kot so poudarili v največji slovenski bolnišnici, to ne odraža pravega stanja v državi, saj so covidne oddelke vmes znova odprle skoraj vse bolnišnice. V UKC Maribor medtem število okuženih ves teden rahlo narašča.

 

Še en kretenizem vlade. Varstvo otrok za kritično infrastrukturo. Učiteljice v nekaterih oddelkih pazijo samo po enega ali dva otroka. Če si tam, je popolnoma vseeno, če jih je 10. V moji regiji so v največjem vrtcu v dolini združevali vse otroke potrebne varstva - seveda samo otroke kritične infrastrukture.

Če tile niso bolani - mislim vlado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.facebook.com/gianluigi.paragone/videos/142926167745335/

Bi prosil Italijansko govoreče, da na kratko povzamejo in v slovenščini zapišejo aktivnosti iitalijanskih mamic ki od Draghija zahtevajo šolanje svojih otrok brez omejitev.         (skuza, sem samo toliko razumel, io no parlare taliano)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Scarabeo 500 pravi:

Še en kretenizem vlade. Varstvo otrok za kritično infrastrukturo. Učiteljice v nekaterih oddelkih pazijo samo po enega ali dva otroka. Če si tam, je popolnoma vseeno, če jih je 10. V moji regiji so v največjem vrtcu v dolini združevali vse otroke potrebne varstva - seveda samo otroke kritične infrastrukture.

Če tile niso bolani - mislim vlado.

Jaz jih razumem. Ko sam igram šah in pri tem še po telefon govorim s kolegom, oboje delam slabo. Se takoj opazi.

In tudi tale vlada se hkratu ukvarja z dvema stvarema. Kako vse važne ustanove v Slo podrediti sebi, sprejeti čim več zakonov, s katerimi bi razprodali, kar se prodati da...ter kako se spopadati s izmišljeno pandemijo, ki jo diktira Bruselj... zato pa oboje delajo površno in šalebajzersko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, skalar36 pravi:

Jaz jih razumem. Ko sam igram šah in pri tem še po telefon govorim s kolegom, oboje delam slabo. Se takoj opazi.

In tudi tale vlada se hkratu ukvarja z dvema stvarema. Kako vse važne ustanove v Slo podrediti sebi, sprejeti čim več zakonov, s katerimi bi razprodali, kar se prodati da...ter kako se spopadati s izmišljeno pandemijo, ki jo diktira Bruselj... zato pa oboje delajo površno in šalebajzersko.

Jaz imam celo občutek, da delajo to namerno - spraviti večino na kolena, potem je vladanje še bolj enostavno. Vem, kaj želijo v moji branži - nič dobrega za večino državljanov, peščico pa povzdigniti v nebesa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, kaizer said:

https://www.facebook.com/gianluigi.paragone/videos/142926167745335/

Bi prosil Italijansko govoreče, da na kratko povzamejo in v slovenščini zapišejo aktivnosti iitalijanskih mamic ki od Draghija zahtevajo šolanje svojih otrok brez omejitev.         (skuza, sem samo toliko razumel, io no parlare taliano)

MAME PROTI DRAGHI: SODNIK JE Ukazal, da šole ponovno odprejo brez omejitev - to je naslov, čeprav pravilno bi bilo" da se bojujejo"

Draghi je hotel zapreti šole v rdečih zonah in mame so dobile bitko na sodišču! ( Italjanščina je jezik, ki veliko govoriš in nič ne poveš) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Erikcslo, Hvala za prevod!   

Moje skromno mnenje, ker vse skupaj vodijo filantropi, mi je edina smiselna depopulacija. Človeško raso imajo tako radi da jo skušajo rešiti tudi za ceno izumrtja. In kot se vidi gre vse preko igle-cepljenja in to celo stoletje, s tem da se jim očitno zelo mudi saj se depopulacija eksponentno stopnjuje zadnjih pol stoletja. In če jim je postal čas dragocen, pomeni da se tudi starajo. Če seštevam logično, depopulacije so se lotili okrog 1908, planirajo zaključek do 2030, po dosedaj meni znanem naj bi 200-300 let živeli Arhonti, a to je že druga tema.

  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!