Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

https://www.kamnik.info/policisti-so-zjutraj-obiskali-maso-v-mekinjah/?no_cache=1617565633&fbclid=IwAR1Nt9Bh5JZAZJcQ5dorDSDK76iT5YG6pE4NKUkOBfg1ieia808LcHw20pM

V Mekinjah so policisti zjutraj posredovali pri tamkajšnji farni cerkvi, v kateri so se, kljub prepovedi zbiranja in obredov, pri velikonočni praznični maši zbrali verniki.

 

Kamniški policisti so bili danes zjutraj obveščeni, da v cerkvi v Kamniku poteka obred, ki se ga udeležuje več ljudi.

Po podatkih Policijske uprave Ljubljana so policisti na kraju ugotovili, da je bilo v cerkvi dejansko 10 ljudi, ki so se udeležili maše, kot navajajo policisti, pa so vsi udeleženi uporabljali maske in bili na ustrezni varnostni razdalji.

Ker so zbiranje in obredi, zaradi preventivnih ukrepov prepovedani, so policisti udeležencem maše v mekinjski cerkvi, v kateri občasno molijo tudi »za božjo pomoč in varstvo Janeza Janše«, izrekli (zgolj) opozorilo po Zakonu o nalezljivih boleznih.

Po naših informacijah se je omenjene praznične maše, ki je zavoljo vladnih ukrepov potekala „na črno“, udeležilo še več vernikov, vendar se je vsaj nekaterim izmed njih uspelo policistom izmuzniti skozi vrata zakristije.

 

 

Tako da, ludje božji, molte za pomoč JJu, ker do sedaj ni še nič prijelo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.primorske.si/slovenija/beoviceva-posvetovalna-skupina-predlaga-ustavitev?fbclid=IwAR2KOKaLISv6I584g0vrm2PNESMJoihxcxetCmwa9jcog7z0__f28Bw0NTw

Na, še ta udarc :(

pa tako varno je bilo, da so se celo slikal s špontami :P

Vodja posvetovalne skupine za cepljenje Bojana Beović je za POP TV povedala, da posvetovalna skupina predlaga ustavitev cepljenja mlajše populacije s cepivom AstraZenece, dokler se ne razjasnijo dileme glede resnih neželenih učinkov tega cepiva. Medtem se v Sloveniji začenja cepljenje starejših od 60 let.

 

ps. taista strokovna skupina je nekaj dni nazaj trdila, da je vse kuuul

pss. očitno so starejši od 60 let pogrešljivi

 

jebenti, res bo treba k maši molit molit za vlado, ma velik tut za strokovno komisijo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, DAMI34 said:

https://www.primorske.si/slovenija/beoviceva-posvetovalna-skupina-predlaga-ustavitev?fbclid=IwAR2KOKaLISv6I584g0vrm2PNESMJoihxcxetCmwa9jcog7z0__f28Bw0NTw

Na, še ta udarc :(

pa tako varno je bilo, da so se celo slikal s špontami :P

Vodja posvetovalne skupine za cepljenje Bojana Beović je za POP TV povedala, da posvetovalna skupina predlaga ustavitev cepljenja mlajše populacije s cepivom AstraZenece, dokler se ne razjasnijo dileme glede resnih neželenih učinkov tega cepiva. Medtem se v Sloveniji začenja cepljenje starejših od 60 let.

 

ps. taista strokovna skupina je nekaj dni nazaj trdila, da je vse kuuul

pss. očitno so starejši od 60 let pogrešljivi

 

jebenti, res bo treba k maši molit molit za vlado, ma velik tut za strokovno komisijo :P

 

Ja, logično, treba skrbet da bo dovolj za ta velike penzije, ni dnarja v državni blagajni da bi kar vse penzjoniste podpirala, pa še vpmiv desusa bojo s tem zmanjšali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Astra iz Zenice.

Je varna za vse...

Ni varna za...

Bomo preučili...

Zaustavitev cepljenja...

Je varna za...

Ni varna za...

Varna za vse nad...

Je varna za vse...

Ni varna za...

Bomo preučili...

Zaustavitev cepljenja...

Je varna za...

Ni varna za...

Varna za vse nad...    Eeee, to je strokovno mnenje, svaka čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.dnevnik.si/1042952610/slovenija/zarisce-koronavirusa-na-dnevniku

Vsaka čast, zdej viruse že po firmah iščejo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

https://www.dnevnik.si/1042952610/slovenija/zarisce-koronavirusa-na-dnevniku

Vsaka čast, zdej viruse že po firmah iščejo :P

 

Tu gre za nekaj drugega (grožnje globoko obsojam), ampak če bi virus "iskali" po podjetjih, po mojem mnenju ne bi bilo napačno. Za primer podjetje s 50imi zaposlenimi, ki je zaradi ukrepov zaprto in ima delavce na čakanju. Cca. 10 "taglavnih" redno hodi v službo (ne delat, v službo :naughty:), vrata zaklenjena, no3 pa vsi brez mask na hojladri. Ko pridejo serviserji in drugi zunanji, je stanje enako, tudi na prošnjo po nošnji maske (sicer pa kaj pomaga, ko je zrak že nasičen). Okužb so sproducirali ogromno, ampak njim je to pač smešno. Vsaj za nekaj njih vem, da so NIJZju sporočili kje je do okužbe prišlo, torej če se v enem podjetju to ponavlja, bi morali narediti čistko (z vsemi pomočmi vred). Pa nobenega nič ne briga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, 3nity pravi:

Tu gre za nekaj drugega (grožnje globoko obsojam), ampak če bi virus "iskali" po podjetjih, po mojem mnenju ne bi bilo napačno. Za primer podjetje s 50imi zaposlenimi, ki je zaradi ukrepov zaprto in ima delavce na čakanju. Cca. 10 "taglavnih" redno hodi v službo (ne delat, v službo :naughty:), vrata zaklenjena, no3 pa vsi brez mask na hojladri. Ko pridejo serviserji in drugi zunanji, je stanje enako, tudi na prošnjo po nošnji maske (sicer pa kaj pomaga, ko je zrak že nasičen). Okužb so sproducirali ogromno, ampak njim je to pač smešno. Vsaj za nekaj njih vem, da so NIJZju sporočili kje je do okužbe prišlo, torej če se v enem podjetju to ponavlja, bi morali narediti čistko (z vsemi pomočmi vred). Pa nobenega nič ne briga...

ampak to vemo že dolgo. Kje se lah okužiš?

1. služba

2. doma

v trgovini ne :P

Maska bore malo pomaga, kot si zapisala. 

Tak da, bolje je testiranje, če se že to gremo, ali merjenje temperature.

Vozim po veliko podjetjih kjer delajo stalno, Mahle, Mlinotest, Žito..itd. Protokoli so postavljeni, varnost dovolj dobro deluje.

Iskanje "virusa" pri dnevniku je bilo pa politično.

Sploh pa me zanima, kako iščeš virus?

A to majo kako škatlo, kot recimo za povečanje radioaktivnosti hehe, da začne piskat???

Se pa strinjam, s tem kar si zapisala, ampak čistke ne pomagajo, ko 1x virus zaokroži. Potem večina preživi in se lahko giblje komot izven regije, saj majo potrdilce. Jaz ga nimam :( k sem neumen, pa pazim nase :P

 

ps. Danes je visok EU političar objavil, da obstaja povezava med Astrazeneco in krvnimi strdki. Ne vedo pa kako do tega pride.

Evo 100% varnost. A ne, tak so rekli modrijani iz parlamenta :P in NIJZja

 

https://www.24ur.com/novice/korona/ema-zacenja-vnovicno-razpravo-o-cepivu-astrazenece.html

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, 3nity pravi:

Tu gre za nekaj drugega (grožnje globoko obsojam), ampak če bi virus "iskali" po podjetjih, po mojem mnenju ne bi bilo napačno. Za primer podjetje s 50imi zaposlenimi, ki je zaradi ukrepov zaprto in ima delavce na čakanju. Cca. 10 "taglavnih" redno hodi v službo (ne delat, v službo :naughty:), vrata zaklenjena, no3 pa vsi brez mask na hojladri. Ko pridejo serviserji in drugi zunanji, je stanje enako, tudi na prošnjo po nošnji maske (sicer pa kaj pomaga, ko je zrak že nasičen). Okužb so sproducirali ogromno, ampak njim je to pač smešno. Vsaj za nekaj njih vem, da so NIJZju sporočili kje je do okužbe prišlo, torej če se v enem podjetju to ponavlja, bi morali narediti čistko (z vsemi pomočmi vred). Pa nobenega nič ne briga...

Se strinjam s tem kar si napisal. Velik problem vidim tudi v NEK Krško, kjer so ravno v tem času pričeli izvajat veliki remont. Notri se tare množica ljudi iz več držav sveta. Največji problem pa je, ker jih ne testirajo. In bojim se, da bo Krško postalo veliko žarišče korona virusa. Posledično pa lahko naša posavska regija hitro preide iz rumene v črno fazo.  

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Se strinjam s tem kar si napisal. Velik problem vidim tudi v NEK Krško, kjer so ravno v tem času pričeli izvajat veliki remont. Notri se tare množica ljudi iz več držav sveta. Največji problem pa je, ker jih ne testirajo. In bojim se, da bo Krško postalo veliko žarišče korona virusa. Posledično pa lahko naša posavska regija hitro preide iz rumene v črno fazo.  

ne bo, radiacija uniči virus in še kaj

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

ne bo, radiacija uniči virus in še kaj

Tisto in še kaj, me žuli.

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Saj ne boš ti delal remonta, ampak "likvidatorji".

To pa res. Nisem zaposlen v NEK. Sta pa moj sin in brat. Sin je sicer prebolel Covid-19, brat pa ne. Se bom pač moral distancirat od njega nekaj časa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, bladerunner pravi:

Se strinjam s tem kar si napisal. Velik problem vidim tudi v NEK Krško, kjer so ravno v tem času pričeli izvajat veliki remont. Notri se tare množica ljudi iz več držav sveta. Največji problem pa je, ker jih ne testirajo. In bojim se, da bo Krško postalo veliko žarišče korona virusa. Posledično pa lahko naša posavska regija hitro preide iz rumene v črno fazo.  

mwahahaha zgleda da jih je radiacija tok zmedla, da ne zmorejo osnovnih faking ukrepov za preprečevanje kapljične ter aerosolne okužbe...dej prosm..vzem si mal časa in preberi kaj si sklobasal :P

 

Pravkar, bladerunner pravi:

To pa res. Nisem zaposlen v NEK. Sta pa moj sin in brat. Sin je sicer prebolel Covid-19, brat pa ne. Se bom pač moral distancirat od njega nekaj časa. 

tko ja, distanciraj se od vseh. Vseh živih, so enako nevarni kot tvoj brat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bladerunner pravi:

To pa res. Nisem zaposlen v NEK. Sta pa moj sin in brat. Sin je sicer prebolel Covid-19, brat pa ne. Se bom pač moral distancirat od njega nekaj časa. 

sin je v službi fasal? ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

mwahahaha zgleda da jih je radiacija tok zmedla, da ne zmorejo osnovnih faking ukrepov za preprečevanje kapljične ter aerosolne okužbe...dej prosm..vzem si mal časa in preberi kaj si sklobasal :P

 

Nič nisem sklobasal. Veliko delavcev, ki se nahajajo v zaprtih prostorih, ne nosi zaščitnih mask. 

pred 1 minuto, Snečer pravi:

sin je v službi fasal? ....

Ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

Nič nisem sklobasal. Veliko delavcev, ki se nahajajo v zaprtih prostorih, ne nosi zaščitnih mask. 

Ja.

a dj no dj...pa še čik majo prižgan in mečejo pasje bombice v NEK Krško :P

 

Pravkar, bladerunner pravi:

 

Ja.

nemogoče, nisi sina podučil, da se mora držat 100% ukrepov, ki jih predpiše država :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

a dj no dj...pa še čik majo prižgan in mečejo pasje bombice v NEK Krško :P

 

Misli si kar hočeš, vendar je kontrola povsem odpovedala. Strogo je edino pri vstopu v objekt. Ko si notri, te nihče več ne kontrolira. Info iz prve roke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, bladerunner pravi:

Misli si kar hočeš, vendar je kontrola povsem odpovedala. Strogo je edino pri vstopu v objekt. Ko si notri, te nihče več ne kontrolira. Info iz prve roke. 

in zakaj bi rabil kontrolo znotraj, če si zunaj vse opravil?

Kaj bi želel??? Test na vsakih 5 minut? Pa kaj ti ne potegne, če gredo not zdravi, potem vn pridejo zdravi...pizda in JJ pofukana paranoja..pa saj je normalno da smo zmešani do konca, kjer pomagajo maske v burji ...get a life...pa osnovnošolsko izobrazbo fizike ...

ps. pozabu povedat:

skrajni čas je, da zamenjaš šampon...res skrajni!!!

26992541_428219587595837_2781516038212703740_n.jpg.d390043d9f16001933a39023d1f90d81.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

in zakaj bi rabil kontrolo znotraj, če si zunaj vse opravil?

Kaj bi želel??? Test na vsakih 5 minut? Pa kaj ti ne potegne, če gredo not zdravi, potem vn pridejo zdravi...pizda in JJ pofukana paranoja..pa saj je normalno da smo zmešani do konca, kjer pomagajo maske v burji ...get a life...pa osnovnošolsko izobrazbo fizike ...

 

Ni testa. Le zaščitno masko je potrebno imet pri vstopu v objekt. In to FFP2, drugače ne moreš notri. Če jih ne testirajo, nihče ne ve, če je zdrav ali bolan. 

In prosim te, kar se tiče režima v NEK, ne bodi preveč pameten, ker razmer tam ne poznaš.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

mwahahaha zgleda da jih je radiacija tok zmedla, da ne zmorejo osnovnih faking ukrepov za preprečevanje kapljične ter aerosolne okužbe...dej prosm..vzem si mal časa in preberi kaj si sklobasal :P

 

tko ja, distanciraj se od vseh. Vseh živih, so enako nevarni kot tvoj brat :P

 

Se ti ne zdi, da je to od koga in kdaj se bom jaz distanciral, povsem moja osebna stvar? Sem se jaz kadarkoli vtikal v tvoje ali kogarkoli drugega osebne stvari? Preveč vsiljuješ svoja stališča drugim. Med vsiljevanjem in osebnim mnenjem je namreč velika razlika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, bladerunner pravi:

Ni testa. Le zaščitno masko je potrebno imet pri vstopu v objekt. In to FFP2, drugače ne moreš notri. Če jih ne testirajo, nihče ne ve, če je zdrav ali bolan. 

In prosim te, kar se tiče režima v NEK, ne bodi preveč pameten, ker razmer tam ne poznaš.  

Ne rabim jih poznat, definitivno so bolj rigorozni, kot pri "normalnih podjetjih". Korona pa tut ne "skače" po luftu in hvata folk.

Aja..za zapis protokola se potemtakem zahvali tvojim oblastnikom, JJu, NIJZ in ostalim veleumom.

Ne mi zdaj jokat. Lepo si reku, je treba ubogat ablast in bomo kmal skupaj pili kavico na OMV ter objeti plesali kolo..al ne kolo, kumbaja..točno :P

 

Pravkar, bladerunner pravi:

Se ti ne zdi, da je to od koga in kdaj se bom jaz distanciral, povsem moja osebna stvar? Sem se jaz kadarkoli vtikal v tvoje ali kogarkoli drugega osebne stvari? Preveč vsiljuješ svoja stališča drugim. Med vsiljevanjem in osebnim mnenjem je namreč velika razlika. 

Ne, ni tvoja stvar. Ubogaj oblast. Ne uporabljaj tveganih stikov. Ne jej šunke z bratom če veš, da se je "neodgovorno" družil. Naslednjih 14 dni bo ključnih (če teh 6 stroge karantene preživimo). Astrazeneca is IN :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Ne rabim jih poznat, definitivno so bolj rigorozni, kot pri "normalnih podjetjih". Korona pa tut ne "skače" po luftu in hvata folk.

Aja..za zapis protokola se potemtakem zahvali tvojim oblastnikom, JJu, NIJZ in ostalim veleumom.

Ne mi zdaj jokat. Lepo si reku, je treba ubogat obnlast in bomo kmal skupaj pili kavico na OMV ter objeti plesali kolo..al ne kolo, kumbaja..točno :P

 

Kar se razmer v NEK Krško tiče, ti povem, da pojma nimaš kaj se tam dogaja in na kakšen način. Le domišljaš si, da nekaj veš, v resnici pa ne veš nič. 

Ne, za protokol se lahko zahvalim vodilnim v NEK in nikomur drugemu. 

Še vedno spoštujem vladne ukrepe in jih bom spoštoval do preklica.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!