Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Članek je iz leta 2010 epiloga pa še kar ni...WHO sledi zastavljenim ciljem. Depopulacija je v interesu vseh vodilnih. Verjetno lahko tudi malo kontrolirajo kje in kateri so najbolj odveč, tam bodo dobili malo spremenjene doze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodovina je najboljša učiteljica. Kdor se iz nje ne zna učiti, ne ve kakšna bo prihodnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, pri izdelavi dolocenim dajo notr 100% alkohol. Tak befel dobijo podrejeni od sefov, sam noben ne zeli povedat. Sarkazm.

 

Smesni ste s teorijami zarote.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ukica pravi:

Jap, pri izdelavi dolocenim dajo notr 100% alkohol. Tak befel dobijo podrejeni od sefov, sam noben ne zeli povedat. Sarkazm.

 

Smesni ste s teorijami zarote.

 

Ti ne verjameš znanstvenikom, kateri so ugotovili, da nas je preveč na svetu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, ukica pravi:

Smesni ste s teorijami zarote.

 

Verjameš v "strica" nad oblaki?

Največja zarote vseh časov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodovina je polna prirejenih dogodkov za dosego "višjic ciljev". Sem jih že naštel večkrat, ne bom še enkrat. Korona kriza je eden od takih dogodkov. To ni teorija zarote, to je resnica. Ampak nekaterim, oziroma veliki večini se je težko sprijaznit z resnico, ker je kruta, ampak je tudi poštena. Raje živijo v laži, ki je preporstejša( s tem se srečujem vsak dan-ljudje lažemo sebi ves čas). Težko se je sprijaznit, da smo samo "podgane" v laboraturiju, kjer nekdo na nas dela poizkuse in nas ima za sužnje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to sem pozabil dodati, da nas je že JFK opozoril, da svet vodijo skrivne kriminalne združbe, in to plačal z življenjem. Ker se sam ukvarjam s špotrnim strelstvom in nisem ravno med slabšimi, kamot povem, da je s staro italijanko, katera se rada zatika me  repetiranjem in s katero naj bi Osvald 3x ustrelil Kenedija v gibanju je nekaj nemogočega, kar niti Tomu  Cruzu ne bi uspelo.

Vse vojne so se začele z nekim vzrokom, ki ni bil resničen. Kamot me imate za teoretika zarote, sam poskušam sam sebi ne lagati in se sprijazniti z dejstvom, da živim v enem svetu polnem laži in pretvarjanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Zgodovina je najboljša učiteljica. Kdor se iz nje ne zna učiti, ne ve kakšna bo prihodnost.

Zgodovina je veda o umrlih, ki muči žive. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, motozajebant pravi:

Zgodovina je veda o umrlih, ki muči žive. 

ko se bomo iz nje znali učiti, bo živim izboljšala življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, thumper pravi:

 

 

torej je potemtakem cepljenje brez veze ker se tako ali drugače okužiš.. al kako...

 

 

al ja..lahko se, saj se ve, z novimi sevi.

Cepljenje naj bi po zagotovilih "strokovnjakov (naših uradnih požegnanih od Jajota) pomenilo, da se mogoče težje okužiš, pa potek bolezni naj bi bil lažji. Vse ostalo bo isto kot je sedaj,

Pravzaprav, če si prebral zgoraj "strokovno" mnenje si cca 3 mesece dober pred nadležnimi testi, pol pa jovo na novo, pa cca 1 let "kao pocepljen"

Vse skupaj postaja težka farsa in blamaža.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je zgodovina, jutri je prihodnost...vse je povezano

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Pravzaprav, če si prebral zgoraj "strokovno" mnenje si cca 3 mesece dober pred nadležnimi testi, pol pa jovo na novo, pa cca 1 let "kao pocepljen"

Najboljši je pozitivni PCR test, po 21 dneh imaš potem še 6 mesecev potrdilo o prebolelosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, vandrovec pravi:

Ti ne verjameš znanstvenikom, kateri so ugotovili, da nas je preveč na svetu?

to verjamem, so zelo podrobne analize, pa posnete poučne oddaje itd..ne verjamem pa da obstaja dober načrt iztrebljenja. Namreč, saj ga ne rabiš, se bomo kar sami. Mal vojn, mal bolezni, mal ekonomske krize,pa bo čistka. Oportunisti to počno že 1000letja in sedaj ni nič drugače.

Da bo pa multimiljarder od 50 ali 60 let starosti skoval prebrisan načrt, kako bo določen del populacije izbrisal, mi je pa smešno. 

Če sedaj zbijemo populacijo za 30 ali več %, si zemlja še vsaj 30 (ali mnogo več) let ne bo opomogla. Ubogi miljarder bo mel takrat 80 let :D

V take prebrisane načrte ne verjamem. Verjamem pa, da je možna manipulacija, tako z umetno ustvarjenimi virusi, kot s terorističnimi napadi, napakami v proizvodnji cepiv (namenskimi nenamenskimi), slabo testiranimi cepivi, kjer se bodo posledice videle šele čez čas. To pa se vse že itak dogaja in dejansko ni nič novega.

V glavnem moja starša sta cepljena..živa in BP, kaj sta dobila pojma nimam. Mat verjetno Zenico :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

V take prebrisane načrte ne verjamem. Verjamem pa, da je možna manipulacija, tako z umetno ustvarjenimi virusi, kot s terorističnimi napadi, napakami v proizvodnji cepiv (namenskimi nenamenskimi), slabo testiranimi cepivi, kjer se bodo posledice videle šele čez čas. To pa se vse že itak dogaja in dejansko ni nič novega.

V glavnem moja starša sta cepljena..živa in BP, kaj sta dobila pojma nimam. Mat verjetno Zenico :P

Tako naivnih načrtov pa tudi niso delali, da bi ljudje umirali takoj po cepljenju. Če je cepljenje način za depopulacijo potem je potrebno najprej pocepit skoraj vse prebivalce z nekim cepivom, katero kasneje v povezavi z drugimi reagenti povzroči smrt. Možno, da je bila v Italiji lani taka smrtnost zaradi predhodnega cepljenja proti gripi z neko serijo cepiva. So prebrisani so...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Tako naivnih načrtov pa tudi niso delali, da bi ljudje umirali takoj po cepljenju. Če je cepljenje način za depopulacijo potem je potrebno najprej pocepit skoraj vse prebivalce z nekim cepivom, katero kasneje v povezavi z drugimi reagenti povzroči smrt. Možno, da je bila v Italiji lani taka smrtnost zaradi predhodnega cepljenja proti gripi z neko serijo cepiva. So prebrisani so...

lej, če slediva zaroti, je načrt za depopulacijo kvečjemu umetno ustvarjen virus, samo cepljenje nima trenutno nekega haska, mrtvih ne odvažajo še zaenkrat.

Pa če še poenostavim: cepljenje ni obvezno mar ne (je pa izsiljevano, to pa ja)

V Italiji so naredili študijo (neodvisne inštitucije) in so znana dejstva, da je veliko starostnikov umiralo na veliko kmalu po cepljenju proti gripi. Vendar niso mogli dokazati da je umiranje povezano s cepljenjem. Se pa ve za te podatke in se študije dobi na internetu. Avtor zaključuje zadevo s tem da če je bila polna luna, ko je nekdo nekoga umoril, še ni dokaz da polna luna povzroča več kriminala..no nekaj podobnega.

 

Italija je itak sama dovolj zajebala, ker je nediscipliniran narod, ker je blazna gneča, ogromno starostnikov, v bolnišnicah je bilo vse pomešano itd..pa še prvi so bili, ki so korono fasali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dvema urama sem se cepil z AZ, na GR v LJ, šolniki so" me vzeli za svojega", kot zunanjega prof.  Naročen v časovnem razponu pol ure, prostora na P dovolj in brezplačno, v 10 min so me na za prvo mizo čekirali, za drugo uredili papirologijo, nato se cepil. Nato posediš 15, ča bi bile kakšne neželjene reakcije in greš. Lahko rečem le vrhunska organizacija. Cepljenje praktično brez bolečine, sedaj po dobrih dveh urah še nobenih slabih reakcij, še roka, komaj da kaj čutim.....poročam jutri, če preživim.

Zakaj......če sem iskeren sem dolgo kolebal, ker sem bil v službi v stiku s parimi, ki jih je podrla corona, mene pa potem v karanteni ne.............potem sem se pa odloču za bosansko varianto......... đe ide raja idem i ja .........Jes se cjepio? Jesam.      Kod koga?  Ma kod neke Astra iz Zenice  ?

Rad bi naredil poleti kako turo.......:quad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj so tiho in zakaj "kriza" traja..

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/vrtoglave-place-tudi-tistim-ki-covid-bolnikov-niti-videli-niso/?fbclid=IwAR1OHxs7n4bytpVEkpEJt2cJO3N0nZA8GDouhfuy7zlmS0LR9bsYr2Eci18

pa garačem privoščim plače, dobesedno

 

 

 

 

https://www.slovenskizdravniki.si/dialog-ali-enoumje/?fbclid=IwAR2-QtzbsFC4usBrkPDRhCac_OPJHTC3kfT8tirfrRUsm31s8tnsT-y4lbI

Zapis, katerega uvodnik berete, je nastal v začetku lanske jeseni, ko so nekateri dobro obveščeni oblastniki in od njih izbrana medicinska stroka že vedeli, da za napovedani drugi val t.i. novega koronavirusa ne bo ključnih le naslednjih 14 dni, ampak precej več. Poskus kolegice Biserke Ilin, dr. med., da bi se v javnosti vzpostavil dialog med posvečeno stroko in stroko, ki je argumentirano pod vprašaj postavljala strategijo spopadanja z epidemijo, je bil naslovljen na ministra za zdravje, Tomaža Gantarja, dr. med., ki pa se na zapisano ni odzval. Izjalovil se je tudi poskus vzpostavitve dialoga preko Zdravniške zbornice, ki bi morala omogočati soočenje strokovnih mnenj, posebej v času izrednih razmer, kar epidemija vsekakor je.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja draga se je cepila prva, sledila sta ji moja hčerka in njen mož, in da jaz slučajno ne bi bil črna ovca, sem se za cepljenje pravkar prijavil tudi jaz. Če ne bi bilo tako kakor je, bi jaz še vedno vztrajal brez cepljenja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Zakaj tekst objavljamo prav zdaj? Verjetno velika večina državljanov ne ve, da so bila nekaj dni nazaj v parlament vložena dopolnila Zakona o nalezljivih boleznih, ki bodo legalizirala represivne in večinoma nesmiselne oziroma škodljive ukrepe oblastnikov. Oblast si bo z zakonom vzela popolno pravico odločanja o usodnosti te ali bodočih novih bolezni, brez določenih nedvoumnih strokovnih kriterijev, s tem pa seveda praktično neomejeno pravico izvajanja represije nad državljani naše države. "

 

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe beres. No govorim da ni zarote na globalnen nivoju. Ampak da bodo preko farmacevtskih podjetij targetirali zrtve je pa malo pretirana izjava.. in to lahko izjavi samo nekdo ki misli da je zdravila delajo v kamionu, kot v Breaking Badu..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Luka66 pravi:

Pred dvema urama sem se cepil z AZ, na GR v LJ, šolniki so" me vzeli za svojega", kot zunanjega prof.  Naročen v

Rad bi naredil poleti kako turo.......:quad:

že skor uro se nisi javu ... še žiu :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ukica pravi:

Narobe beres. No govorim da ni zarote na globalnen nivoju. Ampak da bodo preko farmacevtskih podjetij targetirali zrtve je pa malo pretirana izjava.. in to lahko izjavi samo nekdo ki misli da je zdravila delajo v kamionu, kot v Breaking Badu..

Aha, sori. Narobe prebral. To se popolnoma strinjam s teboj. Tudi jaz ne verjamem, da bi upali cepit z nečem, kar bi povzorčalo masovno smrt. 

Cepivo so na hitro nekaj skup zmetali, da pač nekaj je. Važno da prehitiš konkurenta in pobereš dobiček, pa tudi če cepiš s fiziološko. 

Dobički so važni, to ves čas hočem povedat. Materializem in egoizem. Bogati hočejo biti še bolj bogati... sredstva niso važna. Sej je na vasi isto, najbogatejši kmet hoče še več imeti.

Za pojav egoizma in materializma predvsem krivim internet. Prinesel je veliko dobrega in veliko slabega. Sploh socialna omeržja so lahko velik dvorezni meč.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, maus pravi:

že skor uro se nisi javu ... še žiu :huh: 

 

Ja, sam, me pa skrbi....ne boli me glava, ne boli me roka, nimam vročine, ne kašljam, počutim se odlično in v službi vse ponaredil, kar za petek ni običajno ?.......razmišljam, da mi niso z navadno vodo cepl......edin kar je lačen sem k hudič.....sumum, da so mi vbrizgali čip za povečanje apetita, tako, da tistim, ki bi radi shujšali odvstuje cepljenje, res pa......da danes še nisem nič jedel  ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo .. se že nakazujejo cepilna dovoljenja ;)

https://www.24ur.com/novice/korona/hrvaska-prihodnji-teden-nekoliko-spreminja-ukrepe-na-meji.html

mic po mic in ga bodo uvedli kot obvezno ;)

 

Pravkar, maus pravi:

evo .. se že nakazujejo cepilna dovoljenja ;)

https://www.24ur.com/novice/korona/hrvaska-prihodnji-teden-nekoliko-spreminja-ukrepe-na-meji.html

mic po mic in ga bodo uvedli kot obvezno ;)

 

glaun da si žiu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!