Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Dami in Maus, nehajta oba....

Kdor bo želel, bo prebral, kdor ne, pač ne. Kdor se je /bo cepil, super, kdo pa ne, se pač ne bo.
Po Ustavi imamo zaenkrat še vsi enake pravice.

Tudi tole je SLO podpisala in zaenkrat velja:

 
Evropski parlament in Evropski svet sta sprejela UREDBO (EU) 2021/953, dne 14. junija 2021. Uredba ureja »okvir za izdajanje, preverjanje in priznavanje interoperabilnih potrdil o cepljenju, testu in preboleli bolezni v zvezi s COVID-19 (digitalno COVID potrdilo EU) za olajšanje prostega gibanja med pandemijo COVID-19.«
V 36. členu Uredbe je zapisano:
»Preprečiti je treba neposredno ali posredno diskriminacijo oseb, ki niso cepljene, na primer iz zdravstvenih razlogov, ali ker niso del ciljne skupine, za katero se cepivo proti COVID-19 trenutno uporablja, ali je zanjo dovoljeno, kot so otroci, ali ker še niso imele priložnosti cepiti se, ali so se odločile, da se ne bodo cepile. Zato posedovanje potrdila o cepljenju ali posedovanje potrdila o cepljenju, na katerem je navedeno cepivo proti COVID-19, ne bi smelo biti predpogoj za uveljavljanje pravice do prostega gibanja ali za uporabo storitev čezmejnega potniškega prevoza, kot so letalski, železniški, avtobusni, trajektni ali drug prevoz. Poleg tega te uredbe ni mogoče razlagati, kot da določa pravico ali obveznost do cepljenja.«

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla ni štos v tem. Štos je v razumevanju številk Anglije in Izraela. Štos je ne prebrat članka (samo naslov) in misliti da podpira necepljenje, in štos je neprebrati članek in označiti medij za nabijanje.

Članek je prekleto realen, in kot sem zdavnaj napisal, za cepljenje naj se odloči vsak sam. 

V članku so povzete samo cifre dejanskih stanj , ki so se zgodile in iz tega potegnjene predikcije. Nič drugega.

 

pred 14 minutami, maus pravi:

nočm ga .. zanalašč in kaj boš ? dosti mi je ker medij objavlja, da ga nočem brat

že to je zadosti, da si ga ti in ga zato jaz nočem .. če znaš brat še ne pomeni, da razumeš vsebino

in kaj ima veze DARS s člankom  ... mešaš in nabijaš 

tut cerkev nima nič veze pa še kr nabijaš

Demantiraj moj zapis o članku, demantiraj članek...vse ostalo, pa sj si dovolj brihten

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

tut cerkev nima nič veze pa še kr nabijaš

ti si me prvi citiral :ras: 

najprej preberi kaj sem napisal ... da določeni mediji ... in se vmešavaš v moje mnenje

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

ti si me prvi citiral :ras: 

seveda, ma v zvezi s člankom, mar ne.

Jest te mam res rt, drgač :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

seveda, ma v zvezi s člankom, mar ne.

Jest te mam res rt, drgač :P

 

 

še vedno praviš da znaš brat, ne razumeš pa kar prebereš ... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

še vedno praviš da znaš brat, ne razumeš pa kar prebereš ... ;) 

jaz znam pisat, brat pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Alla pravi:

Dami in Maus, nehajta oba....

Kdor bo želel, bo prebral, kdor ne, pač ne. Kdor se je /bo cepil, super, kdo pa ne, se pač ne bo.
Po Ustavi imamo zaenkrat še vsi enake pravice.

Tudi tole je SLO podpisala in zaenkrat velja:

 
Evropski parlament in Evropski svet sta sprejela UREDBO (EU) 2021/953, dne 14. junija 2021. Uredba ureja »okvir za izdajanje, preverjanje in priznavanje interoperabilnih potrdil o cepljenju, testu in preboleli bolezni v zvezi s COVID-19 (digitalno COVID potrdilo EU) za olajšanje prostega gibanja med pandemijo COVID-19.«
V 36. členu Uredbe je zapisano:
»Preprečiti je treba neposredno ali posredno diskriminacijo oseb, ki niso cepljene, na primer iz zdravstvenih razlogov, ali ker niso del ciljne skupine, za katero se cepivo proti COVID-19 trenutno uporablja, ali je zanjo dovoljeno, kot so otroci, ali ker še niso imele priložnosti cepiti se, ali so se odločile, da se ne bodo cepile. Zato posedovanje potrdila o cepljenju ali posedovanje potrdila o cepljenju, na katerem je navedeno cepivo proti COVID-19, ne bi smelo biti predpogoj za uveljavljanje pravice do prostega gibanja ali za uporabo storitev čezmejnega potniškega prevoza, kot so letalski, železniški, avtobusni, trajektni ali drug prevoz. Poleg tega te uredbe ni mogoče razlagati, kot da določa pravico ali obveznost do cepljenja.«

 

tole sem prebral .. če hočeš potovati moraš imeti eno od potrdil ... pojdi v Avstrijo in nimaš potrdila, te gladko obrnejo ;) 

saj Hrvaška je enako, čeprav lan niti letos se nisem šel prostega gibanja med mejami ;) 

da pa je bilo neustavno marsikaj, si pa s to odločbo lahko rit obrišemo ;) 

Pravkar, DAMI34 pravi:

jaz znam pisat, brat pa ne

kljub temu sem vesel zate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, notranc said:

@Erikcslopa ti si hujši, ko vegetarijanci in vegani tam okoli leta 1991 se pravi po osamosvojitvi. Vsem so nam prali možgane naj ne jemo mesa, ker je škodljivo, slabo vpliva na razvoj, plodnost...... Glej ga zlomka večina mesojedcev nas je še vedno zdrava in čila in z nekaj sreče smo dobili tudi potomce.

Jej kar češ, cepi se ali ne, priznaj uradno medicino ali naravno, boli me Qrac ampak tole tvoje nabijanje proti cepljenju gre pa že preko vseh meja zdravega razuma.

Noben cepec nima proti necepljenim toliko za povedat, kakor nasprotniki cepljenja prot cepljenim pustite nas pri miru, saj smo se za cepljenje odločili prostovoljno

lp, notranc

Hvala za cepec, če bi pogledal graf in potem primerjal z naslovom bi razumel samo nobenemu se ne da nič samo ključne besede in vse za cepce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no v Italiji te nihče ne obrne, ne za dol, ne za nazaj :P

jih ni..majkemi, 3x tedensko skačem čez mejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Erikcslo pravi:

Hvala za cepec, če bi pogledal graf in potem primerjal z naslovom bi razumel samo nobenemu se ne da nič samo ključne besede in vse za cepce!

moj odgovor leti na vse tvoje prispevke v tej temi zadnjih nekaj tednov?

 

lp, n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, Alla said:

 za uporabo storitev čezmejnega potniškega prevoza, kot so letalski, železniški, avtobusni, trajektni ali drug prevoz.

 To lahko samo sanjaš nikamor ne boš šla brez potrdila ker že sedaj ne moreš nikamor  pa lahko nabijaš kot hočeš ker če to dovolijo bodo kratene pravice cepljenih in zdaj kaj naredimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Alla pravi:

Kako pa bodo kršene pravice cepljenih??????????

si bodo že kaj zmislili :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, DAMI34 said:

no v Italiji te nihče ne obrne, ne za dol, ne za nazaj :P

jih ni..majkemi, 3x tedensko skačem čez mejo

Res sam če te beknejo v It brez potrdila:) boš vleku evrčke iz denarnice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Spasku pravi:

Res sam če te beknejo v It brez potrdila:) boš vleku evrčke iz denarnice

samo v osebnem avtomobilu. Tovorni promet (kombiji in tovorna vozila so izvzeti) do sedaj me ni še nihče nič vprašal, preverijo pa če kakega afganistanca furam zadaj :P pa še to občasno na MMP Vrtojba, torej glavni mejni prehod. Naših pa že dolgo ni več na meji.

Hotel sem povedati, da PCR kotrola čisto nič ne deluje za Slovenijo, če delamo pizdarijo samo na Hrvaški meji.

Načeloma pa Italijanski organi ne ustavlja kar tako vse na počez. sploh ne v obmejnih delih, kjer je dnevne migracije še pa još. No saj naši tudi ne. Kar pomeni: gibanje je čisto svobodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Alla said:

Kako pa bodo kršene pravice cepljenih??????????

Ali povedano drugače, od sto necepljenih in neprebolelih bi jih zbolelo sto, od sto polno cepljenih pa 21 Kao po tistem članku par postov bolj gor boš imela potecialno na vesti 21 ljudi od teh lahko kakšen umre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Spasku pravi:

Ali povedano drugače, od sto necepljenih in neprebolelih bi jih zbolelo sto, od sto polno cepljenih pa 21 Kao po tistem članku par postov bolj gor boš imela potecialno na vesti 21 ljudi od teh lahko kakšen umre.

zakaj pa ona? A potem ni možno da se cepljen od cepljenega okuži? :P

Statistika v članku opisuje možnost okužb in razmerje cepljen necepljen. Nikakor pa ne od koga se virus razširi in kako. Prav tako statistika obravnava 100% delež okužbe, torej, če se bi vsi okužili, kar pa vemo da ni res.

Predvsem pa daje rezultat zaščite. Najbolj so zaščiteni preboleli, nato 2x cepljeni, 1x cepljeni in necepljeni. Kar je skoraj logično mar ne.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako hudiča se bo kdo nalezel od mene, če sem zdrava????
Ravno tako kot necepljeni, se okužijo in prenašajo virus tudi cepljeni.

Se pravi, da lahko tudi cepljen okuži cepljenega in necepljenega....

Zdravi pa ne prenašajo virusa. Niti cepljeni, niti necepljeni.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

zakaj pa ona? A potem ni možno da se cepljen od cepljenega okuži? :P

Statistika v članku opisuje možnost okužb in razmerje cepljen necepljen. Nikakor pa ne od koga se virus razširi in kako. Prav tako statistika obravnava 100% delež okužbe, torej, če se bi vsi okužili, kar pa vemo da ni res.

Predvsem pa daje rezultat zaščite. Najbolj so zaščiteni preboleli, nato 2x cepljeni, 1x cepljeni in necepljeni. Kar je skoraj logično mar ne.

 

Necepljen 100% prenasalec

Zdej grem pa naložit Win 11 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

Bone bodo unovčevali tudi tisti, ki ne verjamejo v virus :P 

 

Davke plačujemo tudi tisti, ki ne vrejamemo v virus.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Spasku pravi:

Ali povedano drugače, od sto necepljenih in neprebolelih bi jih zbolelo sto, 

To pomeni vsi in da bom jaz zbolel...to je pa že jasnovidnost :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, skalar36 pravi:

Davke plačujemo tudi tisti, ki ne vrejamemo v virus.

že že ... ampak iz principa jih ne bi koristil, če ne bi verjel v virus :P ....

sam da bi bil kontra ;) 

aja .. a morš pokazat kakšno potrdilo, da kje prenočiš ?

jaz jih mam za 900 € .. prodam za 600 :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!