Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 6 minutami, ftp pravi:

Nisem gledal tvojega profila - preveri, nisem moderator (večkrat brisan in onemogočen), nisem komuniciral z nikomer.

Kar beri.

 

Nisi pa pomislil da je John v slovenščini Janez ???? :slap:

Razen matematike, ti tudi logika malo šepa. :headbang:

Vem, da nisi moderator, kar pa ne izključuje morebitne vzročne povezave. Seveda da je John po slo Janez, to ve vsak. Kaj pa če sem Janko, Jožko, ali pa čisto nekaj drugega. Ne spomnim se, da bi se po forumih ljudje klicali po imenih, niti znanci. Zato malce pa dvomim, da si do tega prišel tako........ butanje v steno ne opravičuje. Upam, da ne gre za kršitev osebnih podatkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, John2005 pravi:

Posluš. Nikol nisem reku, da boste cepljeni vsi pomrli. Če pa sem mi pa prosim to najdi. Dejstvo pa je, da eni so , večina ne, enkako po koroni, neki jih je umrlo, večina pa ne. Torej, če si moraš v glavi sestavit neko bedarijo (da sem zagovornik ravne zemlje, čipov, zanikovalec virusa, bigfoota, da se mi marija prkazuje itd) zato, da meni odgovoriš iz jeze, ker mi matematično ne znaš zračunat ali odgovorit na moja vprašanja pa jaz nisem kriv. Glede omenjenih oseb je pa tako, da tebi tudi, če bi Beovička obrnila kaseto bi verjetno rekel , da sedaj se ji je pa zmešalo. Žal je dejstvo, da si ravno tako skrajen v tej tematiki kot so tvoji kontra "kolegi", ki so zadnjič vkorakali na RTV. Sam imam odprto glavo in gledam in berem vse strani. Ti pa raje zamižiš, če ti ne ustreza in nato daješ nesmiselne odgovore.

Obrni se na ustrezno stroko, ti bodo odgovorili.

Mariskaj sem te že tudi jaz vprašal, pa smo lepo "preskočili", a ne. Tako pač je.

Pišem in odgovarjam, kakor mi paše, še najmanj pa moram tebi odgovarjat na neumna vprašanja. Ja kam smo pa prišli.

Še najmanj bom pa poslušal antiwaxerje :) 

Zakaj širiš anticepilsko propagando? na cepljene to ne deluje, smo že dali pikec skozi.

pred 21 minutami, John2005 pravi:

Vse odgovore, ki sem jih dal Snečerju lahko tudi tebi. By the way. Od kje pa ti predvidevaš moje ime??. Sej nista mogoče s Snečerjem gledala moj profil zadaj glede na to, da je on moderator? Moram malo prebrati pravila vašega foruma.......

A ni on gladovno stavkal pred parlamentom? Aja , res je, na Gregorčičevi je to blo ...my bad

Kaj spet nekaj podtikaš. Bol... mene kdo si ti, vidim da si ti moj profil gledal, lol, ne pa jaz tvojega :)

Ja, kar preberi si pravila foruma, bi si že moral.

Pomembni del zate, da ne iščeš

Citiraj

11. Forum ni demokracija. vse pravice so podeljene s strani administratorjev. Za spoštovanje "reda & ustave" so zadolženi moderatorji.

12. Pravice pritožbe za akcije moderatorjev ni. Vsaka diskusija prinese opozorilo in/ali nadaljne sankcije.

13. Necivilizirani izgredi medčloveske komunikacije (žaljenje ipd.) se sankcionira brez opozorila.

14. Ne trati časa moderatorjev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, John2005 said:

Zato malce pa dvomim, da si do tega prišel tako........

Saj dvomiš v vse.

2 minutes ago, John2005 said:

Upam, da ne gre za kršitev osebnih podatkov.

Ne gre, lahko pa preverjaš. Če rabiš moje dovoljenje za pregled maila, telefona, mojega profila na motosvetu ga lahko dobiš.

4 minutes ago, John2005 said:

Seveda da je John po slo Janez, to ve vsak. Kaj pa če sem Janko, Jožko, ali pa čisto nekaj drugega.

Jankoti in Jožkoti so Jimmy, Johnny,...

Kakšne osnove človek spregleda, pa takoj popolnoma napačni zaključki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, John2005 pravi:

Vem, da nisi moderator, kar pa ne izključuje morebitne vzročne povezave. Seveda da je John po slo Janez, to ve vsak. Kaj pa če sem Janko, Jožko, ali pa čisto nekaj drugega. Ne spomnim se, da bi se po forumih ljudje klicali po imenih, niti znanci. Zato malce pa dvomim, da si do tega prišel tako........ butanje v steno ne opravičuje. Upam, da ne gre za kršitev osebnih podatkov.

ftp je uganil, da si Janez ali Ivan, slovenska verzija Johna?

in ti že vidiš teorije zarote, udbo, kršitev nekih predpisov ...

noro, da te pomirim, s ftpjem (mislim, da ga ne poznam ali pa se je že nekoč name obrnil zarad neke fedre) nimava "kontaktov", saj vidiš da je gsar :)

Tako kot je verjetno težko moje ime uganit, lol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Snečer said:

ftp je uganil, da si Janez ali Ivan, slovenska verzija Johna?

Ivan ni slovenks ampak ruska verzija

 

9 minutes ago, KARMEN1 said:

 Moje ime je tudi težko uganit, ker se vedno skrivam za nekimi čudnimi vzdevki ?????.

se vdam :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snečer pravi:

ftp je uganil, da si Janez ali Ivan, slovenska verzija Johna?

in ti že vidiš teorije zarote, udbo, kršitev nekih predpisov ...

noro, da te pomirim, s ftpjem (mislim, da ga ne poznam ali pa se je že nekoč name obrnil zarad neke fedre) nimava "kontaktov", saj vidiš da je gsar :)

Tako kot je verjetno težko moje ime uganit, lol...

Pozabil si povedat da sem antivaxer , ravnozemljec, bigfootar, čipmaster,........ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zanimivo kako so nekateri glasni in vstrajni, ko pa nick prevedeš pa paranoično prestrašeni.

@John2005 Ti svetujem da se preimenuješ v KdTmB1l:kqaPV65WasUz, tu bi jaz imel več dela ?

Just now, John2005 said:

Pozabil si povedat da sem antivaxer , ravnozemljec, bigfootar, čipmaster,........ 

To že vemo. Mi si zapomnemo in ne skozi ponavljamo eno in isto. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, John2005 pravi:

Pozabil si povedat da sem antivaxer , ravnozemljec, bigfootar, čipmaster,........ 

Ne vem točno h kateri ekipi spadaš od teh, ampak tu gor zagotovo utrujaš z anticepilno propagando.

Bodi ded pa nastavi roko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

Ne vem točno h kateri ekipi spadaš od teh, ampak tu gor zagotovo utrujaš z anticepilno propagando.

Bodi ded pa nastavi roko.

Sta pa zdele vidva oba s FTPjem pametovala za 2 strani. Noben pa ni bil sposoben dat odgovora na vprašanja, ki temeljijo na številkah na podlagi katerih vidva širita cepilsko propagando. Torej. Ali znata ali ne znata računat? 

Taprava baba je bla tud žena unga slovenskega diplomata, ki je umrla po cepljenju. Ampak vsak po svoje. Jest bi samo rad odgovore, da vidim kaj izračunamo iz uradnih podatkov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, John2005 pravi:

Sta pa zdele vidva oba s FTPjem pametovala za 2 strani. Noben pa ni bil sposoben dat odgovora na vprašanja, ki temeljijo na številkah na podlagi katerih vidva širita cepilsko propagando. Torej. Ali znata ali ne znata računat? 

Taprava baba je bla tud žena unga slovenskega diplomata, ki je umrla po cepljenju. Ampak vsak po svoje. Jest bi samo rad odgovore, da vidim kaj izračunamo iz uradnih podatkov.

1.1 mio cepljenih

4000 neželjenih prijavljenih učinkov

hudi za vzorec

to so številke in odgovor

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, John2005 said:

Sta pa zdele vidva oba s FTPjem pametovala za 2 strani. Noben pa ni bil sposoben dat odgovora na vprašanja, ki temeljijo na številkah na podlagi katerih vidva širita cepilsko propagando. Torej. Ali znata ali ne znata računat? 

Pametovanje ali ne, jaz sem samo popravil tvoje napačne trditve. Ko ne veš (veste) kako naprej, pač napadeš s pametovanjem in podobnim.

Sem ti odgovoril, da ne moreš napovedovat kaj bo, oz. kaj bi bilo... Za te stvari se obrni na vedeževalko ali FB.

Ne širim nikakršne propagande, ampak opozarjam na napačne navedbe.

Ne, predpostavk ne znam zračunat. Takšne ki "znajo" najdeš na FB, tam si pa ti očitno bolj doma. Kako vem, morda pa sem agent sove pa preverjam vse anti ?

15 minutes ago, John2005 said:

Taprava baba je bla tud žena unga slovenskega diplomata, ki je umrla po cepljenju. Ampak vsak po svoje. Jest bi samo rad odgovore, da vidim kaj izračunamo iz uradnih podatkov.

A zaradi ene umrle osebe je pa vse narobe.   trenutni črni rezultat  1 : 4506  (skoraj izenačeno)

Ti ne boš nikoli videl (spregledal) nič iz uradnih podatkov, ker če ti ne bodo (itak niso) všeč, bo pač vse prirejeno, skrito, neustrezno prikazano,...


Že skozi eno in isto. Je bilo prikazano pa nič, ne "vidiš", do jutri itak pozabiš, in spet ponovno od začetka.

 

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, John2005 said:

Sta pa zdele vidva oba s FTPjem pametovala

Aha, torej tisti ki laže in zavaja je OK, tisti ki te popravi pa pametuje :?

Res lepo merilo :headbang:

Potem ni čudno da je tako kot je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saga se nadaljuje. Beovička že govori kot Krek. Pravi da smrtonosni virus zahteva tretji, četrti ... odmerek, ali pa mogoče ne. Se bo treba odselit iz te dežele. Sramota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, tomash pravi:

Saga se nadaljuje. Beovička že govori kot Krek. Pravi da smrtonosni virus zahteva tretji, četrti ... odmerek, ali pa mogoče ne. Se bo treba odselit iz te dežele. Sramota.

vzami še koga poleg

al pa nehat paničarit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ftp pravi:

Pametovanje ali ne, jaz sem samo popravil tvoje napačne trditve. Ko ne veš (veste) kako naprej, pač napadeš s pametovanjem in podobnim.

Sem ti odgovoril, da ne moreš napovedovat kaj bo, oz. kaj bi bilo... Za te stvari se obrni na vedeževalko ali FB.

Ne širim nikakršne propagande, ampak opozarjam na napačne navedbe.

Ne, predpostavk ne znam zračunat. Takšne ki "znajo" najdeš na FB, tam si pa ti očitno bolj doma. Kako vem, morda pa sem agent sove pa preverjam vse anti ?

A zaradi ene umrle osebe je pa vse narobe.   trenutni črni rezultat  1 : 4506  (skoraj izenačeno)

Ti ne boš nikoli videl (spregledal) nič iz uradnih podatkov, ker če ti ne bodo (itak niso) všeč, bo pač vse prirejeno, skrito, neustrezno prikazano,...


Že skozi eno in isto. Je bilo prikazano pa nič, ne "vidiš", do jutri itak pozabiš, in spet ponovno od začetka.

 

Haha, 1:4506 ... še uradno je več. Dobr si ti. 

Sej vprašanja ki sem jih postavil niso težka za zračunat. Lahko spustiš napovedi za naprej. Ampak saj niti niso napovedi za naprej. Če se ne motim si ravno ti enemu uporabniku povedal, da neke številke ni problematično izračunat. Jaz sem ti pa podal vse vrednosti, ki jih samo vstaviš v enačbo. Kar se uradnih podatkov tiče pa so meni popolnoma vredu. Samo zdi se mi, da se določenih izračunov nikoli ne dela. Pa sem zato računal nate. Že recimo smrtnost. Če uradno povedo, da je procent smrtnosti X, izračunan iz števila umrlih/ št. okuženih. Potem v isti sapi povedo, da je kriza večja, ker je okuženih vsaj še 4x več. Potem je smrtnost nižja ker se doda k številu okuženih še tistih 4x več. Ampak tega podatka pa nato ne predstavijo. Kapiš? Aja ne, ker ti ne ustreza. Skratka vama ne ustrezajo niti alternativni niti uradni podatki, ki vama kvarijo vajino mantro in prepričanje.

Hvala za potrditev teze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, John2005 pravi:

Haha, 1:4506 ... še uradno je več. Dobr si ti. 

Sej vprašanja ki sem jih postavil niso težka za zračunat. Lahko spustiš napovedi za naprej. Ampak saj niti niso napovedi za naprej. Če se ne motim si ravno ti enemu uporabniku povedal, da neke številke ni problematično izračunat. Jaz sem ti pa podal vse vrednosti, ki jih samo vstaviš v enačbo. Kar se uradnih podatkov tiče pa so meni popolnoma vredu. Samo zdi se mi, da se določenih izračunov nikoli ne dela. Pa sem zato računal nate. Že recimo smrtnost. Če uradno povedo, da je procent smrtnosti X, izračunan iz števila umrlih/ št. okuženih. Potem v isti sapi povedo, da je kriza večja, ker je okuženih vsaj še 4x več. Potem je smrtnost nižja ker se doda k številu okuženih še tistih 4x več. Ampak tega podatka pa nato ne predstavijo. Kapiš? Aja ne, ker ti ne ustreza. Skratka vama ne ustrezajo niti alternativni niti uradni podatki, ki vama kvarijo vajino mantro in prepričanje.

Hvala za potrditev teze.

tvoj problem je, da ne znaš kratko in jedrnato povedat bistva

no, za kak gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, John2005 pravi:

Eh. Lej, če ne znaš zračunt ne znaš. Sej ni vsak matematik.

ne bom nazaj bral, kaj si pisal, povej za kaj gre, daj ti svoje ugotovitve, v cem je problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, John2005 said:

Sej vprašanja ki sem jih postavil niso težka za zračunat.

Pa si izračunaj sam. Pa še objavi da mi prišparaš čas.

4 minutes ago, John2005 said:

Aja ne, ker ti ne ustreza.

Ustreza? Me ne motijo procenti oz. ustrezanje, itd. Jaz sem naredil kar mislim da je prav (oz. manj narobe) in nikogar ne prepričujem kaj naj naredi.

Še enkrat, samo popravljam vaše neresnične navedbe.

7 minutes ago, John2005 said:

ki vama kvarijo vajino mantro in prepričanje

meni nič ne kvarijo. Svojo odličitev sem sprejel pred pol leta. Kvečjemi ti (vi) iščeš izgovore, največkrat izmišljene. Sicer je pa to tvoja stvar in jo obdrži zase!

 

4 minutes ago, John2005 said:

Eh. Lej, če ne znaš zračunt ne znaš. Sej ni vsak matematik.

Ti se pa ne hvalit. Si že pokazal svoje matematične "zmožnosti".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

ne bom nazaj bral, kaj si pisal, povej za kaj gre, daj ti svoje ugotovitve, v cem je problem?

Čakaj...pa ja ne komentiraš že nakaj strani brez, da bi prebral kaj sem napisal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, John2005 pravi:

Čakaj...pa ja ne komentiraš že nakaj strani brez, da bi prebral kaj sem napisal???

če me nonstop sprašuješ po nekem izračunu

ajde, zakaj gre, al pa brišemo spam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

Pa si izračunaj sam. Pa še objavi da mi prišparaš čas.

Ustreza? Me ne motijo procenti oz. ustrezanje, itd. Jaz sem naredil kar mislim da je prav (oz. manj narobe) in nikogar ne prepričujem kaj naj naredi.

Še enkrat, samo popravljam vaše neresnične navedbe.

meni nič ne kvarijo. Svojo odličitev sem sprejel pred pol leta. Kvečjemi ti (vi) iščeš izgovore, največkrat izmišljene. Sicer je pa to tvoja stvar in jo obdrži zase!

 

Veš kaj je zanimivo. Da nas je več že napisalo, da nismo proti cepljenju in da se vsak odloča sam. Sem pa proti prisili. Ti in tebi podobni pa že to miselnost označujete s antiwaxersko, ravnozemeljsko, čiparsko propagando. Ne znate pa gledat širše, kam dopuščanje takega poseganja pelje. Danes vam ustreza, ker pač to odobravate. Mogoče pa bo naslednjič nekaj, kar ne boste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, John2005 said:

Da nas je več že napisalo, da nismo proti cepljenju in da se vsak odloča sam.

Pa začnite pri sebi. Ste se odločili in pustite da se drugi sami odločijo. Zakaj potem objavljate vso to statistiko (večinoma zmotno) razne video predstavitev,..., če ste se že odločili.

Iščete izgovore????

4 minutes ago, John2005 said:

Ne znate pa gledat širše, kam dopuščanje takega poseganja pelje.

A vsaj puščaš dvom da se pa ti motiš?

A ti razumeš razliko med covidom in vlado oz. vladanjem?

Vlada je blesava, covid ne !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!