Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

.... aja pa vsi tisti, ki se hecate, da bi mogl bit že mrtvi k ste se cepl pa še kr živite....... jest se nebi hecal iz take situacije .... dost ljudi se ne heca več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bil problem pikec, ampak neodgovoren, egoističen folk, ki se je kljub opozorilom, da naj se malo zadrži, ker še ni vse jasno, npr. nasmučal in nato pomoril ljudi v domu za ostarele. Ja, v začetku ni bilo smešno.

Tu je vsa poanta, bolezen je pokazala (pa naj bo prehlad al karkoli), da je med nami kar nekaj folka, ki se jim fučka za ostale, zelo priročne za egoizem pa so bile razne teorije zarot, od magneta, smrti itd. Pa vsak je že bil strokovnjak imunolog, farmacevt itd. Predvsem pa strašenje o cepivih brez osnovnega poznavanja področja.

Odgovoren in normalen človek, ki mu je mar za družbo, je prač naredil vse, da ni ogrožal drugih itd. In smo videli kako je to potekalo. V začetku ko je bolezen bila nepoznana in je veselo morila, se je pokazalo, da je potrebno narediti seznam folka, ki te bo v hrbet poknil, če bo gusto. 

Pikec gor ali dol, nobenga ne poznam, ki se je cepil, da bi imel neke posebne težave ali umrl. Ja cel kup takih, ki se tresli zaradi pikeca, sami pa veselo v žilo druge substance, botoks itd.. Al pa v solzah za prakso letijo v UKC, prej pa taki dohtari, da jih ni v enciklopediji.

Človeško telo je bolezen premagalo, populacija se prekužila in zadeva je mimo.

Upam, da smo se kaj naučili ...

Pa ne o boleznih, pandemiji, ampak o ljudeh, ki so okoli nas, ti so največji virus in bolezen družbe.

Pa ne klikajte na bolane videoposnetke in prispevke, ker debilom s klikanjem peneze služite.

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Snečer pravi:

Ni bil problem pikec, ampak neodgovoren, egoističen folk, ki se je kljub opozorilom, da naj se malo zadrži, ker še ni vse jasno, npr. nasmučal in nato pomoril ljudi v domu za ostarele. Ja, v začetku ni bilo smešno.

Tu je vsa poanta, bolezen je pokazala (pa naj bo prehlad al karkoli), da je med nami kar nekaj folka, ki se jim fučka za ostale, zelo priročne za egoizem pa so bile razne teorije zarot, od magneta, smrti itd. Pa vsak je že bil strokovnjak imunolog, farmacevt itd. Predvsem pa strašenje o cepivih brez osnovnega poznavanja področja.

Odgovoren in normalen človek, ki mu je mar za družbo, je prač naredil vse, da ni ogrožal drugih itd. In smo videli kako je to potekalo. V začetku ko je bolezen bila nepoznana in je veselo morila, se je pokazalo, da je potrebno narediti seznam folka, ki te bo v hrbet poknil, če bo gusto. 

Pikec gor ali dol, nobenga ne poznam, ki se je cepil, da bi imel neke posebne težave ali umrl. Ja cel kup takih, ki se tresli zaradi pikeca, sami pa veselo v žilo druge substance, botoks itd.. Al pa v solzah za prakso letijo v UKC, prej pa taki dohtari, da jih ni v enciklopediji.

Človeško telo je bolezen premagalo, populacija se prekužila in zadeva je mimo.

Upam, da smo se kaj naučili ...

Pa ne o boleznih, pandemiji, ampak o ljudeh, ki so okoli nas, ti so največji virus in bolezen družbe.

Pa ne klikajte na bolane videoposnetke in prispevke, ker debilom s klikanjem peneze služite.

 

 

Ne vem če si ti tisti Snečer, ki se je lahko še nekaj časa nazaj igral boga na temu forumu .... neglede na to... Dejstvo je da so "teoretiki zarot", google znanstveniki 2 leti nazaj imeli bolj prav kot vsa televizijska stroka. Od teorije o zaščiti drugih, ki je padla v vodo, o zaščiti o obolelosti, o temu da ni stranskih učinkov, o temu, da so izvajali vse teste, o prenapihovanju števila žrtev. Da ne ogovorim o trenutnih presežnih smrtih po svetu in EU. Botoks primerjaš z mrna? Drž se rajš balance.

Sedaj prihaja čas poračuna. Posnetki, ki sem jih objavil niso od google dohtarjev ampak pravih dohtarjev. Če se bojiš da bodo z ogledi zaslužili peneze, škoda ker ti ne gre v nos koliko so zaslužili TV dohtarji v vseh dveh letih + politiki, ki so prepričevali ljudi v nekaj nepreverjenega za svojo korist.

Če pa še vedno ne verjameš pa poglej kaj se glede cepiv, na državni ravni, dogaja na tajskem in japonskem...počasi prihaja tudi k nam. Aja tega na 24h ne boš zasledil, tudi janša ali golob ti ne bosta tega povedala. Beovička in Kacin tudi ne.

P.S.: Me pa še vedno zanima ali si ti isti Snečer samo brez krone?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Markisan pravi:

Podobno kot brezglavi verniki

In kaj si ti? Enako lahko rečemo tebi. 

Si že slišal za izrek Divide et impera? 

No to je bistvo vsega. 

Pa še nekaj kako bi ukrepal ti , če bi bil odgovoren za skupino ljudi, s katero bi naletel na neznano nevarnost?

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, nejc74 pravi:

iskalci svetovnih zarot ste res dolgočasno nadležni.

ja, res je. Je pa tudi res, da sedaj lahko pogledamo nazaj in ugotovimo, da je bila korona prenapihnjena, da se je prehitro spreminjala in stroka NI sledila, ter ponavljala stare mantre o zaščiti cepiv. Z meseca v mesec so prilagajali odgovore, kaj so cepiva.

Res je tudi, da model hudih sankcij, zapiranj, ničelne tolerance, 100% precepljenosti, ni prinesel rezultata. Predvsem mi gre v nos posiljevanje raje z nošenjem mask zunaj, kaznovanjem starejših, ker se niso obvezno cepili. In to traja še sedaj (Italija) Mlini pač meljejo počasi. Točno vedo, da tretji in četrti odmerek v situaciji omikrona nista efektivna. ampak ker je bila kazen za cepljenje starejših predpisana lani, jo še vedno izpolnjujejo. Zakon je zakon, mar ne...neumni birokrati ostanejo pač neumni.

Se vrnem v Slovenijo:

če bi JJ vladal bi še vedno meli Krekuga Kreka na čelu NIJZ, ki bi nabijal svoje teorije dalje, bi meli še vedno kazni, ker je nekdo šel po ulici brez maske al pa jedu burek zunaj nekje v vogalu.

Človeška neumnost in organov prisile, pač nima meja.

 

V teorijah zarote, kot nekdo piše, če se mnenje ne sklada z uradno dogmo, ki nam jo prodajajo, je lahko veliko resnice, pa do čisto butastih izjav tipa 5G.

Nihče pa ne rabi biti jedrski fizik, da razume aerosolni prenos okužbe, sploh če so narejene raziskave po tipu virusa. Za razumevanje takega prenosa je dovolj poznavanje srednješolske fizike o gibanju zraka, ter osnovnošolskem razumevanju kaj se dogaja z zrakom v zaprtem prostoru in kaj na odprtem.

Torej bedarije tipa: virus je zunaj in čaka so iz trte zvite.

Bedarija je tudi nošenje 8 ur ene in iste kirurške maske, misleč koliko zaščite nudi.

Bedarija je, kako so se uradni strokovnjaki učili o zaščitah cepiv in nam prodajali teorijo.

 

Lahko pa vsemu res rečemo, teorija zarote.

 

Mislim, da sploh ni pomembno iskanje zarot, dovolj je da se ozremo nazaj in preverimo, kako so cepiva ščitila prebivalstvo (tudi starostne lestvice so), v posameznem tipu virusa korone. (alfa, beta, delta, omikron).

Prav tako je možna primerjava umrljivosti prebivalstva po starosti. Kjer zlahko ugotovimo, da je smrtnost zaradi bilokaterega seva med populacijo recmo 45-let zanemarljiva in da so uradno priznani (neuradnih je verjetno še več) stranski učinki cepiv zelo blizu tej smrtnosti. In potem bi vsepovprek cepili? Posiljevali cepljenje? Sploh mlajšim? Z znanim dejstvom, da je že pri delti šepala zaščita po treh mesecih? In v končni fazi, vsak si je sam kriv, če se ni hotel cepit in je trpel za korono. sprašujem pa se, kdo je kriv, ko so se cepili in trpeli posledice cepljenja ali umrli za korono?

Teorija zarote, al analiza za nazaj?

 

 

in da sem cepljen 3x, takrat se mi je zdelo smiselno, sovražil pa sem razlikovanje ljudi s pct in tistih, ki ga nimajo. Birokratska sranja pri prehodih meje, zmišljevanja o tem, da so cepljeni varni, necepljni pa majo lahko 24 ur star test in...svašta pička rodi, ko birokrati in "nastavljeni" znanstveniki kopirajo en od drugega predpise. Sploh ko je bilo znano, da se cepljeni lahko okužimo in prenašamo okužbo dalje.

 

ps. paranoiki so mi rekli, da tudi ogrožam javno zdravstvo, ko sem se v času zapiranj v občine vozil z motorjem. torej tisto zdravstvo, kjer so kasirali kupe denarja za marsikje brezdelno pohajkovanje po bolnišnici. Delala je peščica, na korona oddelkih, takim kapo dol. Več kot 50% zdravnikov ali zdravstva je pa hvaltalo krivine.

 

pred 45 minutami, dr.looney pravi:

In kaj si ti? Enako lahko rečemo tebi. 

Si že slišal za izrek Divide et impera? 

No to je bistvo vsega. 

Pa še nekaj kako bi ukrepal ti , če bi bil odgovoren za skupino ljudi, s katero bi naletel na neznano nevarnost?

cel svet v karanteno :P

Poglej si Kitajce s tehniko ničelne tolerance do kovida.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34, vse je nastalo zaradi neznanja in nesposobnosti samoodločanja.

To pa zaradi tega, ker ko si odgovoren za življenja ca.2 mil.ljudi, je logično, da si previden in sprejemaš ukrepe, ki jih v "normalni" situaciji ne bi.

Kaj je Juga naredila ob črnih kozah? Pa je umrlo menda okoli 80 ljudi.......

Cepilo se je okrog 18 mil. Od 22 mil.državljanov.

Popravi me, če sem pobrala napačne podatke.

Tudi mene so šutnili, čeprav sem bila že cepljena. Verjetno je moja mama mislila, da od viška ne boli glava 🤣🤣🤣.

Lahko je lopat v prazno, če si odgovoren sam zase, ne pa za celo državo.

Zato so ti ukrepi bili taki, kot so bili. Pač, dali smo skozi, mimo je, nekateri smo ostali brez dragih oseb, kar je bilo nepotrebno!

Virus je mutiral, postal je manj smrtonosenž na srečo. Moja mama te sreče ni imela, dobila je delto, ko je že razsajal omikron.

Omikron bi morda preživela. Če bi se cepila, bi tudi morda preživela............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, KARMEN1 pravi:

@DAMI34, vse je nastalo zaradi neznanja in nesposobnosti samoodločanja.

To pa zaradi tega, ker ko si odgovoren za življenja ca.2 mil.ljudi, je logično, da si previden in sprejemaš ukrepe, ki jih v "normalni" situaciji ne bi.

Kaj je Juga naredila ob črnih kozah? Pa je umrlo menda okoli 80 ljudi.......

Cepilo se je okrog 18 mil. Od 22 mil.državljanov.

Popravi me, če sem pobrala napačne podatke.

Tudi mene so šutnili, čeprav sem bila že cepljena. Verjetno je moja mama mislila, da od viška ne boli glava 🤣🤣🤣.

Lahko je lopat v prazno, če si odgovoren sam zase, ne pa za celo državo.

Zato so ti ukrepi bili taki, kot so bili. Pač, dali smo skozi, mimo je, nekateri smo ostali brez dragih oseb, kar je bilo nepotrebno!

Virus je mutiral, postal je manj smrtonosenž na srečo. Moja mama te sreče ni imela, dobila je delto, ko je že razsajal omikron.

Omikron bi morda preživela. Če bi se cepila, bi tudi morda preživela............

Eh, to so tipične floskule nekega opravičevanja oz. pranja preteklega mišljenja (za nekatere). Dejstvo je, da se je (svetovno gledano) načrtno utiševalo, zatiralo, sankcioniralo vse strokovnjake, ki so trdili drugače od mainstreama. Komanda je bila poslala iz samega vrha. Prava in je bila samo ena resnica. Številke se je namerno napihovalo. Samo poglej koliko časa je bilo potrebno za razdelitev termina "s kovidom" ali "zaradi covida". Vse oblike preventive, ki so jih predlagali zdravniki, ki so pozitivne rezultate beležili na terenu so bile zavržene ali enostavno utišane. Edino pravilono je bilo, ostat doma, maska (tudi v gozdu) in kasneje cepljenje. Ko so se pojavila prva pričanja o stranskih učinkih so se kategorično zanikali, videi umikali iz twiterja, FB, reddita, youtuba itd. Danes pa na žalost ugotavljamo, da je bilo vse res. Kje so sedaj akterji, ki so nas prepričevali? Se bo kdo opravičil? Odgovarjal? Soodgovorni pa so do neke mere tudi tisti državljani, ki so temu brezglavo nasedli in maltretitali svojo okolico. Dodam pa še, da enostavno ne razumem kako lahko nekdo primerja mrna cepiva z ostalimi. Gre za popolnoma drugo tehnologijo. Dejansko nepreizkušeno. Skratka nehajte tiščat glavo v pesek.

Ne gre se za zanikanje virusa ampak izkoriščanje tega v svojo prid in obračanje situacije tako da koristi samo določenim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Markisan pravi:

Eh, to so tipične floskule nekega opravičevanja oz. pranja preteklega mišljenja (za nekatere). Dejstvo je, da se je (svetovno gledano) načrtno utiševalo, zatiralo, sankcioniralo vse strokovnjake, ki so trdili drugače od mainstreama. Komanda je bila poslala iz samega vrha. Prava in je bila samo ena resnica. Številke se je namerno napihovalo. Samo poglej koliko časa je bilo potrebno za razdelitev termina "s kovidom" ali "zaradi covida". Vse oblike preventive, ki so jih predlagali zdravniki, ki so pozitivne rezultate beležili na terenu so bile zavržene ali enostavno utišane. Edino pravilono je bilo, ostat doma, maska (tudi v gozdu) in kasneje cepljenje. Ko so se pojavila prva pričanja o stranskih učinkih so se kategorično zanikali, videi umikali iz twiterja, FB, reddita, youtuba itd. Danes pa na žalost ugotavljamo, da je bilo vse res. Kje so sedaj akterji, ki so nas prepričevali? Se bo kdo opravičil? Odgovarjal? Soodgovorni pa so do neke mere tudi tisti državljani, ki so temu brezglavo nasedli in maltretitali svojo okolico. Dodam pa še, da enostavno ne razumem kako lahko nekdo primerja mrna cepiva z ostalimi. Gre za popolnoma drugo tehnologijo. Dejansko nepreizkušeno. Skratka nehajte tiščat glavo v pesek.

Ne gre se za zanikanje virusa ampak izkoriščanje tega v svojo prid in obračanje situacije tako da koristi samo določenim.

Ne tiscimo glave v pesek. Čakamo kaj boš ti naredu....... 🤔🥴🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Markisan pravi:

Eh, to so tipične floskule nekega opravičevanja oz. pranja preteklega mišljenja (za nekatere). Dejstvo je, da se je (svetovno gledano) načrtno utiševalo, zatiralo, sankcioniralo vse strokovnjake, ki so trdili drugače od mainstreama. Komanda je bila poslala iz samega vrha. Prava in je bila samo ena resnica. Številke se je namerno napihovalo. Samo poglej koliko časa je bilo potrebno za razdelitev termina "s kovidom" ali "zaradi covida". Vse oblike preventive, ki so jih predlagali zdravniki, ki so pozitivne rezultate beležili na terenu so bile zavržene ali enostavno utišane. Edino pravilono je bilo, ostat doma, maska (tudi v gozdu) in kasneje cepljenje. Ko so se pojavila prva pričanja o stranskih učinkih so se kategorično zanikali, videi umikali iz twiterja, FB, reddita, youtuba itd. Danes pa na žalost ugotavljamo, da je bilo vse res. Kje so sedaj akterji, ki so nas prepričevali? Se bo kdo opravičil? Odgovarjal? Soodgovorni pa so do neke mere tudi tisti državljani, ki so temu brezglavo nasedli in maltretitali svojo okolico. Dodam pa še, da enostavno ne razumem kako lahko nekdo primerja mrna cepiva z ostalimi. Gre za popolnoma drugo tehnologijo. Dejansko nepreizkušeno. Skratka nehajte tiščat glavo v pesek.

Ne gre se za zanikanje virusa ampak izkoriščanje tega v svojo prid in obračanje situacije tako da koristi samo določenim.

Nimaš ti pojma o cepivih. ( nima niti jaz )Ampak mi je znano, da mRNA cepiva raziskujejo že 30 let, za preprečevanje nekaterih oblik raka in zdravljene le teh. 

In kot je značilno za vse teoretike zarot , ki drugim očitate da tiščimo glavo v pesek počnete vi isto, a bolj fanatično.

In spet smo pri reku: Divide et impera. 

Vse kar se na svetu dogaja ima vedno nekdo korist. To nam je vsem jasno. Tudi v prehranski industriji je tako, pa vsi kljub temu hodimo v trgovino.

 

 

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kawamoto pravi:

Ne tiscimo glave v pesek. Čakamo kaj boš ti naredu....... 🤔🥴🤣

Popolnoma nič, samo opazoval, kako se tišči glava v pesek.

pred 1 uro, dr.looney pravi:

Nimaš ti pojma o cepivih. ( nima niti jaz )Ampak mi je znano, da mRNA cepiva raziskujejo že 30 let, za preprečevanje nekaterih oblik raka in zdravljene le teh. 

In kot je značilno za vse teoretike zarot , ki drugim očitate da tiščimo glavo v pesek počnete vi isto, a bolj fanatično.

In spet smo pri reku: Divide et impera. 

Vse kar se na svetu dogaja ima vedno nekdo korist. To nam je vsem jasno. Tudi v prehranski industriji je tako, pa vsi kljub temu hodimo v trgovino.

 

 

 

Ne govorim, da jaz vem vse o cepivih. Vem pa, da se je sedaj izkazalo da je res kar so določeni znanstveniki in zdravniki trdili v času ko je večina ljudi padla v novo mantro in verjela ustrahovanju in brezlogičnim novicam. Primerjava s trgovino je popolnoma neumna. Hodi samo v tisto, ki ti jo jaz določim.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Markisan pravi:

Popolnoma nič, samo opazoval, kako se tišči glava v pesek.

Ne govorim, da jaz vem vse o cepivih. Vem pa, da se je sedaj izkazalo da je res kar so določeni znanstveniki in zdravniki trdili v času ko je večina ljudi padla v novo mantro in verjela ustrahovanju in brezlogičnim novicam. Primerjava s trgovino je popolnoma neumna. Hodi samo v tisto, ki ti jo jaz določim.....

Ok. Vidim, da ti ne gre. Ne razumeš in ne boš razumel, ker misliš , da vse veš .

Primerjava s trgovino je še kako na mestu, samo razumeš je ne. In teoretiki zarot svet vidite črno-belo. Torej nima smisla razpravljat.

Mimogrede, še vedno nisem dobila odgovora na vprašanje , ki sem ti ga postavila.

 

Popravljeno . Popravil dr.looney
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko imamo toliko vprašanj ali se je bilo prav cepiti ali ne? 

Vsak, ki se je odločil po SVOJI VESTI, na podlagi informacij, KI JIH JE TAKRAT IMEL, se je prav odločil, ne glede na to ali se je cepil ali ne.

Informacij je bilo ogromno, veliko nasprotujočih in lahko je prevagala malenkost.

 

Če pa razmišljamo za v bodoče, ko (če) se bomo znašli v podobni situacjji, si je zelo zaninivo postaviti sledeče vprašanje:

ČE BI TAKRAT IMEL VSE TE INFORMACIJE K9T JIH IMAM DANES, ALI BI SE CEPIL?

Ne objavljat odgovorov, to naj vsak odgovori samo samemu sebi.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dr.looney pravi:

Pa še nekaj kako bi ukrepal ti , če bi bil odgovoren za skupino ljudi, s katero bi naletel na neznano nevarnost?

Tako kot so Švedi...čeprav ni bilo vprašanje zame. Nekatere afriške države menda niso niti vedele za virus. Najrazvitejše države so prednjačile pri ukrepih. Sedaj pa nobenih raziskav, zaključkov...kot, da se ni nič dogajalo v bližnji preteklosti.  Še vedno si lahko vsak po svoje vse razlaga, ker uradna znanost ne ve ali noče povedat...o nastanku in vseh posledicah virusa in cepiv.

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/3/2023 at 5:46 PM, Endlich said:

Vsak od nas se je odločal po svoji presoji oz. Svojih interesih, kaj mu več pomeni. 

Zelo dobro je, da je veliko ljudi menilo, da mora biti prosta izbira cepiti ali necepiti se.

Resnično pa upam, da smo se iz tega kaj naučili, ko (če) se bo pojavila podobna zadeva, vsi mi, še bolj pa tisti ekstremni, ki so bili na obeh straneh glede ceoljenja.

Strpnost, razuniti druge in dopuščatu svobodo odločitve so lepe lastnosti. 

Konec koncev smo na isti ladji   

 

Nit prbližno se nismo nič naučili, in nit prbližno nismo v istem čolnu. Smo samo v istem morju. 
 

It’s over. Covid je mimo. Cepljenje nikol ni blo obvezno. Get over it. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Endlich pravi:

Ko imamo toliko vprašanj ali se je bilo prav cepiti ali ne? 

Vsak, ki se je odločil po SVOJI VESTI, na podlagi informacij, KI JIH JE TAKRAT IMEL, se je prav odločil, ne glede na to ali se je cepil ali ne.

Informacij je bilo ogromno, veliko nasprotujočih in lahko je prevagala malenkost.

 

Če pa razmišljamo za v bodoče, ko (če) se bomo znašli v podobni situacjji, si je zelo zaninivo postaviti sledeče vprašanje:

ČE BI TAKRAT IMEL VSE TE INFORMACIJE K9T JIH IMAM DANES, ALI BI SE CEPIL?

Ne objavljat odgovorov, to naj vsak odgovori samo samemu sebi.

Če misliš glede cepiv, imamo zdaj čisto enako informacij, kot pred tremi leti. 

Nič bistvenega se ni spremenilo. 

Jaz sem se cepila, 2x, verjetno se letos jeseni, oz.pozimi, zopet bom. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

Če misliš glede cepiv, imamo zdaj čisto enako informacij, kot pred tremi leti. 

Nič bistvenega se ni spremenilo. 

Jaz sem se cepila, 2x, verjetno se letos jeseni, oz.pozimi, zopet bom. 

 

Se strinjam. Člankov o mRna cepivih je na netu dovolj in so datirani pred izbruhom korone.

Torej osebno sem imela dovolj informacij na podlagi katerih sem se odločila. Če bodo cepivo prilagodili novi različici virusa se bom ponovno cepila. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, vandrovec pravi:

Tako kot so Švedi...čeprav ni bilo vprašanje zame. Nekatere afriške države menda niso niti vedele za virus. Najrazvitejše države so prednjačile pri ukrepih. Sedaj pa nobenih raziskav, zaključkov...kot, da se ni nič dogajalo v bližnji preteklosti.  Še vedno si lahko vsak po svoje vse razlaga, ker uradna znanost ne ve ali noče povedat...o nastanku in vseh posledicah virusa in cepiv.

Govorim o neznani nevarnosti, ne zdaj o koroni, ker po bitki so vsi generali pametni.

Govorim o standardnem protokolu, ki se ga držimo ob neznani nevarnosti.

 

Recimo tako ravnanje pri eboli ni ravno na mestu, a ne. Mimogrede tudi za ebolo razvijajo mRNA cepivo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, dr.looney pravi:

Govorim o neznani nevarnosti, ne zdaj o koroni, ker po bitki so vsi generali pametni.

Govorim o standardnem protokolu, ki se ga držimo ob neznani nevarnosti.

 

Recimo tako ravnanje pri eboli ni ravno na mestu, a ne. Mimogrede tudi za ebolo razvijajo mRNA cepivo.

 

Do kdaj je nevarnost neznana? Na začetku je corono kar nekaj sodelavcev prebolelo brez težav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, KARMEN1 pravi:

Če misliš glede cepiv, imamo zdaj čisto enako informacij, kot pred tremi leti. 

Nič bistvenega se ni spremenilo. 

 

Poleg splošnih informacij o cepivih sem imel v mislih tudi, recimo temu lastne informacije, kako se je vsak sam počutil po cepljenju. Tega prej ni bilo možno imeti oz. Predvideti.

Da ponazarim na konkretnem primer.. Dva sodelavca sta se cepila 1x, eden je dolgo imel glavobole, trdil je, da od cepiva. Ali je res ali ni, to ne vemo, vendar se ni več cepil.

Drugi ga je tudi odločno zavračal, ne vem zakaj. 

Skratka, njune informacije so se sprenenile.

Nekaj ostalih sodelavcev, ki so se cepilli pa so se še brez kakršnih zadržkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIJZ Je imel odprt portal, kjer so lahko vsi prijavljali stranske učinke, po cepljenju. 

Jaz sem po prvem imela glavobol 1 dan, po drugem me je bolela roka. 

Glavobol sem prijavila, bolečine v roki pa ne, ker je to najbolj pogost stranski učinek po cepljenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prvem odmerku me je bolela rama in bila sem utrujena.

Po drugem pa sem imela rahlo povišano temperaturo en dan in tri dni mi je bilo slabo ter zmedlo mi je menstrualni cikel. Zadnje sem prijavila kot stranski učinek.

Drugih težav nisem imela. 

Po preboleli koroni pa sem rabila skoraj eno leto, da sem spet kolikor toliko ok , pa še astmo sem dobila. 

Samo korono pa sem preboleval kot malo težji prehlad z vročino. 

Oče je prebolel prvo verzijo korone in nam je skoraj umrl in še vedno trpi za dolgotrajnem kovidu. On se bo šel cepiti 100x samo da ne zboli več. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!