Skoči na vsebino

BMW R 1300 GS


Loba

Priporočene objave

Z Hondo 500 je navdušeno dirkal na Mangartsko sedlo. Gor in dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam samo jaz tak občutek, a imajo Nemci res čisto preveč porodnih težav z zadnjo verzijo GSa!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kasti pravi:

Imam samo jaz tak občutek, a imajo Nemci res čisto preveč porodnih težav z zadnjo verzijo GSa!?

.

... v tem primeru bi bilo itak boljš, da bi še pred porodom naredili splav :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, kasti pravi:

Imam samo jaz tak občutek, a imajo Nemci res čisto preveč porodnih težav z zadnjo verzijo GSa!?

A nisi še opazil da imajo z vsakim modelom, ki ga lansirajo na trg poporodne težave zadnjih 20 let.

Vse je šlo v smer čim večjega dobička z čim manj vložka.

Včasih so motorje delali inžinirji, danes ekonomisti.

Kupil avto letnik 2020 x3 full M, še v garanciji.

Tako hitro kot sem ga kupil sem se ga losal.

Zdaj poizkusim kitajčka, to sicer ni motor za tiste z malo curo, sam imam srečo da me je mati narava obdarila.🤣

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, kasti pravi:

Imam samo jaz tak občutek, a imajo Nemci res čisto preveč porodnih težav z zadnjo verzijo GSa!?

Ma neeeee...kje si pa to slišal :hmm::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosm, nehite bogokletno o bmwju govort!!!

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

prosm, nehite bogokletno o bmwju govort!!!

 

odpusti jim....ne vejo kaj govorijo....😄🤷‍♂️

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/12/2024 at 11:43 AM, kasti said:

Imam samo jaz tak občutek, a imajo Nemci res čisto preveč porodnih težav z zadnjo verzijo GSa!?

Zato ti pa jaz lahko prodam 1250 kjer je ze vse porihtan.😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
pred 15 urami, Kugelschreiber pravi:

Ne vem kaj naj si mislim. 

 

IMG_4725.jpeg

IMG_4724.jpeg

pa kaj jim je tega treba? to si mislim. Za bruhat, če mi je 1300gs celo lep s strani je ta celo grd :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako daleč smo prišli, da je že HD Pan America lepši... sorry, manj grd...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so pa Kitajci postali nadležni z neko lepoto na tisoč in en način. Dobro je, da niso vsi motorji enaki...GS bo kmalu postal sprejemljiv, ostali bodo pa dolgočasni 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

269kg prazne teže :( kaj je prazna teža, če je to samo prazen tank, je potem s polnim 300kg, če prištejemo še kako dodatno opremo, sicer se kaj veliko verjatno ne da naložit in polne kovčke je to hud težkokategornik, kao za avanturo tudi po brezpotjih..... ga tudi Šwarci v najboljših letih ne pobere sam..."čudn" na pogled, mislim, da bodo šle cene rabljenih GS 1250 ADV  gor :)     prodajal se bo tudi nov nedvomno dobro, ker je legendarni BMW GS ADV, neglede na izgled, ki se bo slej, ko prej usedel, vozne lastnosti nedvomno zelo dobre, tudi kvaliteta izdelave in komponent, servisna mreža, prodajni saloni, dobri testi.....bavarci si ne morejo privoščit nekih hudih felerjev, na paradnem konju, če že bo kaj bodo to diskretno uredili, tudi  novinarji ne bodo napisali neposredno kaj "neprimernega", saj bi bilo tako ob lep moto testni dopust, kjer jih pedenajo z vseh strani, tu je BMW daleč pred vsemi.....bo uspešnica, pa bil lep ali grd  👍   njihov marketing, prodajalci, tudi novnarji bodo znali narediti zgodbo, da mora biti tak, mačo grobo izstopajoč,.... grd? Neee pač pa poseben, kot nobeden drug bajk in glede na vse, celo zelo unikatno lep in več kot vreden vsakega €  😉  in gre zgodba najbolje prodajanega naprej.....vsi zadovoljni, porizvajalec in kupci......vsaka jim čast, iz v osnovi improvizirane, šparovne, zasnove prvega agregata so naredili legendo :worship:

Popravljeno . Popravil Luka66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral na FB, da je tale oblikovalec prišel direktno iz Ssangyonga :P

 

450140785_774244951540359_8904491639511481126_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepota se spreminja, pred leti je bila večina avtomobilov jajčastih in lepo zaobljenih, sedaj so moderni oglati terenci...ob trenutni poplavi "lepih" motorjev iz kitajske veliko ljudi išče nekaj navega. Meni je ta GS že po parih ogledih sprejemljiv edino teža zglada visoko...ampak teža je tudi več udobja na cesti.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Luka66 said:

269kg prazne teže :( kaj je prazna teža, če je to samo prazen tank, je potem s polnim 300kg, če prištejemo še kako dodatno opremo, sicer se kaj veliko verjatno ne da naložit in polne kovčke je to hud težkokategornik, kao za avanturo tudi po brezpotjih.

Ni z praznim tankom. 90% poln. Je pa drugo vprašanje koliko oskubljena je ta teža. Brez štenderja brez enkup zadev.

gsa.png.5cf91e685299925498c6829f30faab70.png

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Kugelschreiber pravi:

Ne vem kaj naj si mislim. 

 

IMG_4725.jpeg

IMG_4724.jpeg

.

... grd je k prometna nesreča :SS

... tko navadn, tko tud tale ... res eno vizuelno skorpucalo :blush:

... ne dvomim v to, da je tehnično najbrž "dokaj" sofisticiran ... AMPAK ... če je pač ena stvar grda, me težko prepriča, da bi jo imel :eek:

 

 

ps.

... isto kot baba ... če je grda, je grda ... pa nej te še tolk dobr popedena :kva2:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, vandrovec pravi:

Lepota se spreminja, pred leti je bila večina avtomobilov jajčastih in lepo zaobljenih, sedaj so moderni oglati terenci...ob trenutni poplavi "lepih" motorjev iz kitajske veliko ljudi išče nekaj navega. Meni je ta GS že po parih ogledih sprejemljiv edino teža zglada visoko...ampak teža je tudi več udobja na cesti.   

absolutno :P

 

hawk-hawk-tuah.gif

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • perici



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!